Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Sázava

19.6.2022 10:00

Pořadatel: Krosový pohár
Místo: Pikovice, u fotbalového hřiště u mostu přes Sázavu
Podmínky: slunečno, sucho, horko 29 stupňů Celsia
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
276 závodníků,

Start a cíl u mostu, tam, okruh a zpět, start 15km, 10km, 5km po 15 minutách, plus dětské závody.

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Dlouhá trasa - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 124 Martin Navrátil 01:17:13 Masters muži Říčany
2. 2. 2. 126 Frantisek Toman 01:17:35 Masters muži TIP IT
3. 3. 1. 18 Zdeněk Beck 01:18:17 Veteráni BK Jevany
4. 4. 1. 226 Jan Novák 01:18:43 Vlci
5. 5. 3. 86 Tomáš Kolář 01:19:00 Masters muži JEŠTĚD SKYRACE TÝM
6. 6. 2. 284 Anton Kulinkin 01:24:05 Vlci
7. 7. 3. 170 David Raffay 01:25:13 Vlci
8. 8. 4. 22 Jan Němec 01:25:15 Masters muži Kolín
9. 9. 2. 195 Radek Skála 01:25:26 Veteráni JOSKATEL TRI TEAM
10. 10. 5. 175 Martin Šťovíček 01:25:52 Masters muži Joskatel TRI Team
11. 11. 4. 61 Jan Brchel 01:27:36 Vlci Vrané nad Vltavou
12. 12. 3. 204 Jiří Novotný 01:27:48 Veteráni Kateřinský vánek
13. 13. 6. 88 Jan Pazourek 01:27:50 Masters muži Slavia Pojišťovna Sport Team
14. 14. 5. 62 Kamil Šeiner 01:27:51 Vlci ILL
15. 15. 7. 1 Václav Vaňousek 01:28:30 Masters muži
16. 16. 8. 5 Ladislav Pražák 01:28:47 Masters muži Box klub Jičín
17. 1. 1. 123 Ester Šlechtová 01:29:01 Gazely Horní Měcholupy
18. 17. 9. 161 Jiří Kautský 01:29:02 Masters muži OK SPARTA PRAHA
19. 18. 10. 198 Radek Začal 01:29:15 Masters muži Praha 6
20. 19. 4. 220 Pavel Sychrovský 01:30:41 Veteráni Poděbrady
21. 20. 6. 21 Petr Jilg 01:30:53 Vlci CAMINO
22. 2. 2. 200 Markéta Krejzlová 01:33:24 Gazely
23. 21. 7. 127 Michal Matula 01:33:49 Vlci Trispeed
24. 22. 8. 15 Jan Färber 01:33:57 Vlci
25. 3. 1. 64 Helena Hodaňová 01:34:01 Masters ženy Smradupánovy veverky
26. 4. 1. 116 Martina Hampejsová 01:34:30 Veteránky ŠNECI na MAX
27. 23. 5. 132 Tomáš Trampota 01:36:47 Veteráni Týn n.Vlt./modrá
28. 24. 11. 75 Pavel Menger 01:37:30 Masters muži Uhříněves
29. 25. 9. 122 Cohle Mat 01:38:22 Vlci Busky bude tatik
30. 5. 2. 217 Hana KAŠÁKOVÁ 01:38:26 Masters ženy
31. 26. 10. 65 Ondřej Horák 01:39:14 Vlci
32. 6. 3. 152 Alena Stárková 01:43:01 Masters ženy SK Babice
33. 27. 6. 199 Milan Dyntar 01:43:06 Veteráni Mnisek pod Brdy
34. 28. 11. 144 Martin Stříbrný 01:44:49 Vlci Brno
35. 29. 12. 2 Petr Jašek 01:45:46 Vlci
36. 7. 2. 214 Gabriela Fassati 01:45:46 Veteránky Tj Sokol Josefov
37. 30. 12. 59 Lukáš Vacek 01:45:56 Masters muži TJ Pátek
38. 31. 13. 11 Tomáš Brant 01:47:01 Masters muži
39. 8. 3. 67 Klára Márová 01:47:42 Gazely runLABErun
40. 32. 7. 165 Čestmír Hrdinka 01:48:14 Veteráni UL-trail
41. 33. 14. 176 Jan Pánek 01:48:38 Masters muži
42. 34. 15. 202 Šavgalejev Denis 01:48:41 Masters muži Praha
43. 9. 4. 285 Iulia Chubarova 01:48:46 Gazely
44. 35. 13. 138 Lukáš Deutschel 01:49:04 Vlci Praha - Kamýk
45. 36. 16. 45 Michal Jelínek 01:49:10 Masters muži
46. 37. 1. 157 Jaroslav Gregor 01:49:52 Legendy muži AC OH Praha
47. 38. 8. 10 Pavel Benýr 01:51:03 Veteráni MBM Praha
48. 39. 14. 147 Robert Chmelař 01:52:51 Vlci Statek Chmelařovi
49. 10. 5. 216 Aneta Schneiderová 01:54:59 Gazely
50. 40. 15. 109 Martin Spacek 01:55:24 Vlci Praha
51. 41. 17. 273 Matěj Šišolák 01:55:44 Masters muži Sabat Praha
52. 42. 16. 6 Jirka Kotek 01:55:51 Vlci
53. 43. 18. 193 Petr Hloušek 01:55:55 Masters muži Kladno
54. 11. 6. 151 Zdenka Horčicová 01:56:28 Gazely
55. 44. 17. 146 Jan Pícha 02:00:21 Vlci TJ Březiněves
56. 12. 4. 201 Pavlina Dyntarova 02:00:46 Masters ženy Mnisek pod Brdy
57. 45. 19. 231 Jiří Keřka 02:00:50 Masters muži CA
58. 13. 7. 172 Cuchá Barbora 02:02:11 Gazely
59. 14. 8. 222 Anna Lepišová 02:02:21 Gazely Malmö
60. 46. 18. 223 James Ralphs 02:02:21 Vlci Malmö
61. 47. 20. 27 Martin Ředina 02:02:59 Masters muži Líšnice
62. 48. 19. 103 Ondřej Krejčíř 02:03:02 Vlci Společnost přátel běhu
63. 49. 20. 100 David Šusta 02:03:14 Vlci Cetyně
64. 50. 9. 133 Vladimír Rýdl 02:03:29 Veteráni Praha
65. 15. 9. 288 Klára Malíková 02:03:48 Gazely Slatina
66. 16. 10. 234 Tereza Kanzelsbergerová 02:03:49 Gazely Praha
67. 51. 21. 111 Tomáš Kůst 02:04:32 Vlci
68. 52. 22. 85 David Batlle Vazquez 02:07:49 Vlci
69. 53. 21. 23 Jindřich Černý 02:07:59 Masters muži
70. 54. 10. 114 Vladimír Lysenko 02:08:15 Veteráni SBTS Praha-Holešovice
71. 17. 11. 46 Marta Svatošová 02:16:06 Gazely
72. 18. 3. 181 Alice Karbulková 02:17:20 Veteránky Šakal Kbely
73. 55. 2. 26 Jiří Švec 02:23:04 Legendy muži Běhej Poděbrady
74. 56. 23. 137 Kamil Šedivý 02:45:52 Vlci Holubice
75. 19. 1. 287 Irena Moosová 02:48:53 Legendy ženy Kostelec nad ČL
76. 20. 12. 286 Ivana Moosová 02:48:54 Gazely Kostelec nad ČL
78. DNF 58. 25. 13 Vojtěch Mařík 01:08:26 Vlci
79. DNF 59. 26. 155 David Hrdina 01:10:52 Vlci
80. DNF 60. 22. 74 Štěpán Mach 01:10:54 Masters muži IMBARRANA
81. DNF 61. 23. 98 Václav Zikán 01:11:19 Masters muži Milovice
82. DNF 62. 24. 293 Jan Dvořák 01:11:43 Masters muži SIA
83. DNF 63. 25. 163 Radek Stupka 01:12:27 Masters muži Liberec
-1. DNF -1. -1. 192 Milos Hanefl Masters muži

Výsledky textově

Kros Sázava - 19.06.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.178Gräf Jakub1991mVlciDukla Liberec42:50
2.128Seiler Lukáš1990mVlciRun4Beer44:10
3.212Erbs Dušan1979mMasters mužiAtletika Uhříněves45:03
4.160Jurkiewicz Patrik1978mMasters mužiOK Sparta Praha45:47
5.28Plachý Bohuslav1972mVeterániHoštka Run Team47:08
6.233Střelba Antonín2004mVlci49:30
7.297Pospíšil Vít1968mVeterániPraga Praha49:44
8.131Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer49:50
9.72Skrbková Lenka1982žMasters ženyTJ Sokol Železný Brod51:24
10.275Matuška Vojtěch2002mVlciŠakal Kbely51:42
11.186Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely52:11
12.29Steiger Marek1985mVlciFortex Ski52:39
13.164Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov52:58
14.276Orel Matouš1989mVlciPraha53:04
15.191Melecha Jiří1969mVeterániVht Počátky53:54
16.218Bavlič Michal1990mVlci53:58
17.292Holub Antonín1989mVlciPrdlavice54:03
18.87Vašíčková Renata1992žGazelyFortex Ski55:33
19.279Mareth Lucie1988žGazelyPraha55:50
20.83Patzáková Jana1970žVeteránkyPraha 656:13
21.188Kantor Roman1977mMasters mužiŠakal Kbely56:18
22.225Třísková Katarína1971žVeteránkyPraha 658:17
23.282Vondrák Pavel1977mMasters mužiBigy České Budějovice58:34
24.205Treglerová Alice1971žVeteránkysabzo58:41
25.294Mouabi Holdy1991mVlciSkafandr58:51
26.203Dragoun Radek1970mVeterániMladá Boleslav58:55
27.33Přibyla Miroslav1978mMasters muži58:57
28.24Solil Martin1989mVlci59:19
29.187Čakrt Ondřej1979mMasters mužiŠakal Kbely59:37
30.93Titmanová Michaela1979žMasters ženyŘíčany59:52
31.291Kadlec Jakub1996mVlci59:59
32.73Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod1:00:11
33.227Kadlecová Monika1977žMasters ženyPraha1:00:14
34.236Němec Pavel1968mVeterániSC Radotím Praha1:00:16
35.156Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha Braník1:00:23
36.94Ret Michal1973mMasters mužiPraha 51:00:49
37.221Tlapáková Gabriela1975žMasters ženyMSZS1:01:00
38.70Vinšová Michaela1990žGazelyBenátky nad Jizerou1:01:44
39.99Blažek Vladimír1968mVeterániŘíčany1:02:01
40.145Šibravová Lenka1982žMasters ženyZa Zuzanku1:02:23
41.208Schutz Petr1962mLegendy muži7Pohori1:02:29
42.153Klimentova Livia1975žMasters ženyVyžlovka1:02:31
43.278Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOlympia Spartan KH1:04:16
44.115Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:04:50
45.60Paszyc Matouš1996mVlciBenešov1:04:50
46.96Matoušková Štěpánka1981žMasters ženySC Radotín1:04:56
47.239Jireček Petr1988mVlciJanov1:05:18
48.296Gladišová Michaela1990žGazelySvět běhu1:05:37
49.82Hrdina Jakub1973mMasters mužiPraha1:05:54
50.63Weinertová Magdaléna1992žGazelyVlajem za psem1:06:00
51.158Hrdlička Richard1983mVlci1:06:05
52.44Martinec Oleg1970mVeterániNusleboys1:06:46
53.277Orlová Tereza1989žGazelyPraha1:06:58
54.113Kadlecova Petra1987žGazely1:07:08
55.71Macakova Lucie1981žMasters ženyPraha 61:07:08
56.295Valentová Lenka1982žMasters ženyKbely1:07:37
57.179Sezgin Klara1987žGazelyLiberec1:07:51
58.102Baráthová Barbora1994žGazely1:08:14
59.209Moulisová Helena1974žMasters ženy1:08:23
60.101Růžičková Milada1968žVeteránkySC Radotín1:08:52
61.8Vápeník Petr1980mMasters mužiTaste Run1:08:54
62.119drdak robert1967mVeterániroudnice nad labem1:09:09
63.66Vysloužilová Kateřina1964žVeteránkyBaby Vital1:09:13
64.206Tikovský Karel1966mVeteráni1:09:41
65.237Medek Martin1993mVlci1:09:42
66.125Klouzek Zdeněk1977mMasters muži1:09:46
67.213Vondráčková Magdaléna1990žGazelyNo Drama Queens1:09:57
68.37Samseli Veronika1981žMasters ženy1:10:24
69.211Ficnerova Katerina1985žGazely1:10:24
70.167Červená Petra1989žGazely1:10:29
71.69Klimentová Monika1986žGazelyJablonec nad Nisou1:11:05
72.283Takki Nataliia1996žGazely1:11:18
73.134Tuhovčáková Dana1978žMasters ženy1:11:22
74.84Hrdinová Jana1977žMasters ženyPraha1:11:31
75.91Štrosová Alice1970žVeteránkyBonbon1:11:44
76.42Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi děti1:12:02
77.43Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:12:02
78.40Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov1:12:29
79.141Kateřina Tondlová1991žGazely1:13:36
80.143Jedličková Monika1991žGazely1:13:55
81.215Fassati Miroslav1958mLegendy mužiTJ Sokol Josefov1:14:04
82.47Vorlíčková Jitka1980žMasters ženy1:14:06
83.106Šanda Michal1993mVlciPraha1:14:20
84.104Řebíček Martin1972mVeterániPraha1:15:55
85.171Martin Mydlář1994mVlci1:16:16
86.140Kalistová Žaneta1974žMasters ženySTG Kolín1:16:24
87.174Novotná Martina1973žMasters ženyPraha1:16:40
88.32Listopad Jan1978mMasters mužiOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:16:51
89.197Soukupová Šárka1970žVeteránky1:18:43
90.240Tax Jan1980mMasters muži1:18:45
91.235Skalická Vlasta1951žLegendy ženyTaH Praha1:20:44
92.48Kroulíková Dora1988žGazely1:22:45
93.166Vlachynská Libuše1962žLegendy ženyProstřední Lhota1:26:02
94.232Březinová Ivana1984žGazely1:27:49
95.97Kadlec Václav1979mMasters muži1:27:56
96.107Erbenová Tereza1987žGazely1:32:45
97.149Minařík Kateřina1962žLegendy ženyLitoměřice1:35:37
98.136Kalová Marie1985žGazelyPraha1:53:42
99.110Mrázková Lucie1999žGazely2:00:07
100.280Holec Petr1979mMasters mužiVlajem za psem2:00:08
101.281Vítová Helena1978žMasters ženyProstě běž2:04:54
102.90Štros Ota1965mVeterániBonbon2:05:25
103.41Němcová Lucia1981žMasters ženyJesenice2:12:03
104.34Jurigová Alena1988žGazely2:18:54
105.35Přibylová Jitka1981žMasters ženy2:22:25
DNF189Fischerová Jana1976žMasters ženyŠakal Kbely
Dlouhá trasa
1.124Navrátil Martin1981mMasters mužiŘíčany1:17:14
2.126Toman Frantisek1982mMasters mužiTIP IT1:17:36
3.18Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:18:18
4.226Novák Jan1986mVlci1:18:44
5.86Kolář Tomáš1978mMasters mužiJEŠTĚD SKYRACE TÝM1:19:01
6.284Kulinkin Anton1995mVlci1:24:06
7.170Raffay David1998mVlci1:25:14
8.22Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:25:16
9.195Skála Radek1969mVeterániJOSKATEL TRI TEAM1:25:27
10.175Šťovíček Martin1974mMasters mužiJoskatel TRI Team1:25:53
11.61Brchel Jan1983mVlciVrané nad Vltavou1:27:37
12.204Novotný Jiří1971mVeterániKateřinský vánek1:27:49
13.88Pazourek Jan1973mMasters mužiSlavia Pojišťovna Sport Team1:27:51
14.62Šeiner Kamil1983mVlciILL1:27:52
15.1Vaňousek Václav1979mMasters muži1:28:31
16.5Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:28:48
17.123Šlechtová Ester1986žGazelyHorní Měcholupy1:29:02
18.161Kautský Jiří1982mMasters mužiOK SPARTA PRAHA1:29:03
19.198Začal Radek1974mMasters mužiPraha 61:29:16
20.220Sychrovský Pavel1967mVeterániPoděbrady1:30:42
21.21Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:30:54
22.200Krejzlová Markéta1998žGazely1:33:25
23.127Matula Michal2000mVlciTrispeed1:33:50
24.15Färber Jan1986mVlci1:33:58
25.64Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:34:02
26.116Hampejsová Martina1972žVeteránkyŠNECI na MAX1:34:31
27.132Trampota Tomáš1971mVeterániTýn n.Vlt./modrá1:36:48
28.75Menger Pavel1973mMasters mužiUhříněves1:37:31
29.122Mat Cohle1991mVlciBusky bude tatik1:38:23
30.217KAŠÁKOVÁ Hana1977žMasters ženy1:38:27
31.65Horák Ondřej1990mVlci1:39:15
32.152Stárková Alena1977žMasters ženySK Babice1:43:02
33.199Dyntar Milan1971mVeterániMnisek pod Brdy1:43:07
34.144Stříbrný Martin1987mVlciBrno1:44:50
35.2Jašek Petr1986mVlci1:45:47
36.214Fassati Gabriela1967žVeteránkyTj Sokol Josefov1:45:47
37.59Vacek Lukáš1978mMasters mužiTJ Pátek1:45:57
38.11Brant Tomáš1977mMasters muži1:47:02
39.67Márová Klára1984žGazelyrunLABErun1:47:43
40.165Hrdinka Čestmír1967mVeterániUL-trail1:48:15
41.176Pánek Jan1977mMasters muži1:48:39
42.202Denis Šavgalejev1979mMasters mužiPraha1:48:42
43.285Chubarova Iulia1997žGazely1:48:47
44.138Deutschel Lukáš1986mVlciPraha - Kamýk1:49:05
45.45Jelínek Michal1979mMasters muži1:49:11
46.157Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiAC OH Praha1:49:53
47.10Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:51:04
48.147Chmelař Robert1989mVlciStatek Chmelařovi1:52:52
49.216Schneiderová Aneta1995žGazely1:55:00
50.109Spacek Martin1990mVlciPraha1:55:25
51.273Šišolák Matěj1975mMasters mužiSabat Praha1:55:45
52.6Kotek Jirka1986mVlci1:55:52
53.193Hloušek Petr1975mMasters mužiKladno1:55:56
54.151Horčicová Zdenka1991žGazely1:56:29
55.146Pícha Jan1983mVlciTJ Březiněves2:00:22
56.201Dyntarova Pavlina1975žMasters ženyMnisek pod Brdy2:00:47
57.231Keřka Jiří1981mMasters mužiCA2:00:51
58.172Barbora Cuchá1995žGazely2:02:12
59.222Lepišová Anna1991žGazelyMalmö2:02:22
60.223Ralphs James1990mVlciMalmö2:02:22
61.27Ředina Martin1981mMasters mužiLíšnice2:03:00
62.103Krejčíř Ondřej1989mVlciSpolečnost přátel běhu2:03:03
63.100Šusta David1990mVlciCetyně2:03:15
64.133Rýdl Vladimír1968mVeterániPraha2:03:30
65.288Malíková Klára1990žGazelySlatina2:03:49
66.234Kanzelsbergerová Tereza1997žGazelyPraha2:03:50
67.111Kůst Tomáš1990mVlci2:04:33
68.85Batlle Vazquez David1985mVlci2:07:50
69.23Černý Jindřich1982mMasters muži2:08:00
70.114Lysenko Vladimír1972mVeterániSBTS Praha-Holešovice2:08:16
71.46Svatošová Marta1990žGazely2:16:07
72.181Karbulková Alice1972žVeteránkyŠakal Kbely2:17:21
73.26Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady2:23:05
74.137Šedivý Kamil1984mVlciHolubice2:45:53
75.287Moosová Irena1953žLegendy ženyKostelec nad ČL2:48:54
76.286Moosová Ivana1984žGazelyKostelec nad ČL2:48:55
DSQ13Mařík Vojtěch1997mVlci1:08:27
DSQ155Hrdina David2003mVlci1:10:53
DSQ74Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:10:55
DSQ98Zikán Václav1974mMasters mužiMilovice1:11:20
DSQ293Dvořák Jan1976mMasters mužiSIA1:11:44
DSQ163Stupka Radek1981mMasters mužiLiberec1:12:28
DNF192Hanefl Milos1973mMasters muži
Tygřice: Dívky 2017 a mladší - 200m
1.342Vinšová Anna2017žDívkyBenátky nad Jizerou01:19
2.451Orlová Rozárie2017žDívkyPraha01:19
3.420Rejzková Nina2017žDívkyŠakal Kbely01:29
4.444Klouzková Tereza2018žDívky01:34
5.350Ema Ficnerová2018žDívky01:39
6.348Matějková Karolína2018žDívkyPraha 402:00
Tygři: Kluci 2017 a mladší - 200m
1.439Pazourek Vašík2017mKluciBechyně01:20
2.360Gladiš Dalibor2017mKluci01:24
3.440Kadlec Vít2017mKluci01:29
4.409Jonáš Hrdlička2018mKluciHáje01:36
5.455Mareth Viktor2018mKluciPraha01:41
6.339Solk Vít2019mKluciPraha Háje01:52
7.452Semerád Jan2018mKluci01:56
8.351Gladiš Damian2019mKluciSvět běhu02:25
Tryskomyši: Dívky 2015 – 2016 400m
1.358Jáchimová Barbora2015žDívkyKbely02:15
2.356Kadlecová Julie2015žDívkyPraha02:16
3.446Čáslavská Kateřina2016žDívkyPraha02:26
4.361Uhrová Magdaléna2016žDívkyKováry02:28
5.453Semerádová Anežka2015žDívky02:31
6.458Píchová Eliška2016žDívkyTJ Březiněves02:53
7.459Solková Marinna2016žDívkyPraha Háje03:05
8.418Pávová Markéta2015žDívkyŠakal Kbely58:04
Tryskomyši: Kluci 2015 – 2016 400m
1.441Kadlec Matěj2015mKluci02:07
2.419Rejzek Šimon2015mKluciŠakal Kbely02:11
3.349Mach Jonáš2016mKluciBohnické Tryskomyši02:29
4.343Rajchl Martin2016mKluci02:44
Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m
1.402Brůčková Terezka2013žDívkyŠakal Kbely02:50
2.357Brázdová Dominika2013žDívkyAdrien elixír02:55
3.405Fischerová Viki2014žDívkyŠakal Kbely02:57
4.354Kalinová Vendula2013žDívkySporticus team03:04
5.445Klouzková Nikol2014žDívky03:45
Surikaty: Kluci 2013 – 2014 - 600m
1.412Kalita Matěj2013mKluciŠakal Kbely03:03
2.340Erbs Samuel2013mKluciAtletika Uhříněves03:05
3.442Čáslavský Josef2014mKluciAC Mladá Boleslav03:08
4.438Dobyáš Max2014mKluciPraha03:11
5.344Dyntar Samuel2014mKluci03:21
Gepardi: Dívky 2011 – 2012 - 800m
1.341Erbsová Sofie2011žDívkyTJ Sokol Atletika Říčany03:15
2.448Likusová Barbora2011žDívkyAdrien elixír03:32
3.271Čáslavská Marie2012žDívkyAC Mladá Boleslav03:40
4.346Němcová Klára2012žDívkyJesenice03:44
5.443Jáchimová Anna2011žDívkyKbely03:58
6.347Matoušková Tereza2011žDívkySC Radotín04:11
7.411Kadlecová Tereza2011žDívkyŠakal Kbely04:41
Gepardi: Kluci 2011– 2012 - 800m
1.423Vlček Jakub2011mKluciŠakal Kbely03:34
2.416Kříž Daniel2011mKluciŠakal Kbely03:34
3.401Brůček Jan2012mKluciŠakal Kbely03:52
4.456Kašák Jakub2012mKluciAtletika Jižní město04:09
Chrti: Dívky 2009 – 2010 - 1000m
1.457Kašáková Kateřina2009žDívkyAtletika Jižní město04:23
2.404Fischerová Páťa2009žDívkyŠakal Kbely04:33
3.447Tafijčuková Veronika2010žDívkyAdrien elixír05:05
4.414Kantorová Viktorie2010žDívkyŠakal Kbely05:37
Chrti: Kluci 2009 – 2010 - 1000m
1.415Kramule Matyáš2009mKluciFunkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora03:49
2.449Skrbek Matouš2010mKluciTJ Sokol Železný Brod04:02
3.355Vondrásek Jakub2010mKluciHradištko04:08
4.421Slepánek Martin2009mKluciŠakal Kbely04:15
5.352Straka Vít2009mKluciPraha 904:15
Dorostenci I 2007 – 2008
1.345Dyntar Oliver2008mKluci05:47
2.422Slepánek Petr2007mKluciŠakal Kbely05:53
3.450Skrbek Sebastian2008mKluciTJ Sokol Železný Brod06:15
Dorostenci II 2005-2006 - 1500m
1.359Střelba Antonín2006m05:35
2.353Lišková Valerie2006ž06:18
Hobby trasa
1.142Talaváňa Jan1995mMuži24:08
2.57Vít Filip2011mMuži26:14
3.55Čáslavský Petr1980mMužiKratonožští chrti26:35
4.53Čáslavský Josef1984mMužiKratonožští chrti27:18
5.274Bretšnajdrová Lucie2005žŽeny27:27
6.500Čáslavská Marie2011žŽeny29:24
7.290Dyntar Tadeáš2006mMuži29:33
8.150Bondýsová Ludmila2003žŽenyHradec Králové29:35
9.289Klečák Radim2008mMužiOlympia Spartan29:52
10.183Rejzek Jan1985mMužiŠakal Kbely30:12
11.185Kantorová Lucie1978žŽenyŠakal Kbely30:45
12.182Slepánek Petr1978mMužiŠakal Kbely30:50
13.272Čáslavská Romana1981žŽenyBenátky nad Jizerou34:54
14.184Kadlecová Lenka1977žŽenyŠakal Kbely35:34
15.50Přibylová Michala1989žŽeny35:34
16.89Matějková Karolína1984žŽenyPraha35:43
17.51Němečková Ludmila1988žŽeny37:18
18.129Naďová Alena1981žŽenySRTG Kolin43:38
19.56Hrnčiříková Jaroslava1978žŽenyOlympia Spartan Training Kutná Hora44:44
20.54Kopcová Lenka2000žŽenyKratonožští chrti52:25
21.219Zvolanek Ivo1956mMužiPraha52:55
Dorostenky I 2007 – 2008
1.406Hanzlíčková Klára2007ždívkyŠakal Kbely05:35
2.417Křížová Kateřina2008ždívkyŠakal Kbely06:05
3.410Kadlecová Kristýna2008ždívkyŠakal Kbely06:30
4.413Kantorová Sára2007ždívkyŠakal Kbely06:37
Počet závodníků: 277
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy