Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Koko(řínský) kros

4.9.2022 11:00

Pořadatel: Svět běhu
Místo: Mšeno, městské koupaliště
Podmínky: polojasno, mírný vítr 22 stupňů Celsia, suchá trasa
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
344 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Dlouhá trasa - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 254 Vojtěch Růžek 01:03:44 Vlci
2. 2. 2. 163 Robin Šemotl 01:06:34 Vlci AC Mariánské Lázně
3. 3. 3. 47 Tomáš Michálek 01:08:19 Vlci
4. 4. 1. 175 Radomír Stupka 01:09:13 Masters muži Liberec
5. 5. 2. 70 Štěpán Mach 01:10:07 Masters muži IMBARRANA
6. 6. 4. 149 Jan Rudolf 01:10:16 Vlci Hobby Runners
7. 7. 1. 19 Zdeněk Beck 01:10:41 Veteráni BK Jevany
8. 8. 3. 97 Tomáš Kolář 01:11:58 Masters muži JEŠTĚD SKYRACE TÝM
9. 9. 4. 23 Jan Němec 01:12:35 Masters muži Kolín
10. 10. 5. 152 Lukáš Pešta 01:13:54 Masters muži Radvánovice
11. 11. 5. 57 Jan Brchel 01:14:17 Vlci Vrané nad Vltavou
12. 12. 6. 123 Lukáš Kubát 01:14:26 Vlci Vrchlabí 4
13. 13. 7. 208 Tomáš Burda 01:14:55 Vlci Celtic THK
14. 14. 6. 6 Ladislav Pražák 01:15:00 Masters muži Box klub Jičín
15. 15. 7. 240 Marcel Šulej 01:15:12 Masters muži
16. 16. 8. 246 Michal Matula 01:15:28 Vlci Jesenice
17. 17. 9. 14 Vojtěch Mařík 01:15:37 Vlci
18. 18. 8. 233 Thomas Perrim 01:15:49 Masters muži Fox Run
19. 19. 9. 128 Polan Michal 01:16:14 Masters muži CZexxx
20. 20. 10. 16 Jan Färber 01:17:10 Vlci
21. 21. 11. 103 Michal Ciffra 01:18:25 Vlci Praha
22. 22. 12. 22 Petr Jilg 01:19:09 Vlci CAMINO
23. 23. 13. 228 Filip Krejčí 01:19:32 Vlci EPO
24. 24. 10. 256 Jiří Bošek 01:20:17 Masters muži BOSA
25. 25. 11. 230 Radek Začal 01:20:51 Masters muži Praha 6
26. 26. 14. 109 Damián Šimčík 01:20:56 Vlci Hradec Králové
27. 27. 12. 146 Václav Vaňousek 01:21:03 Masters muži
28. 28. 15. 223 Matouš Orel 01:21:06 Vlci Praha
29. 29. 13. 197 Zdeněk Hůla 01:21:41 Masters muži Liberec
30. 1. 1. 176 Ester Šlechtová 01:21:44 Gazely Horní Měcholupy (okres Hlavní město Praha)
31. 2. 1. 189 Linda Mrázková 01:22:08 Masters ženy Děčín
32. 3. 1. 141 Martina Hampejsová 01:22:29 Veteránky ŠNECI na MAX
33. 30. 14. 90 Martin Schmied 01:22:38 Masters muži Hostim
34. 4. 2. 191 Markéta Krejzová 01:22:50 Gazely
35. 5. 3. 122 Zuzana Kubátová 01:23:11 Gazely Kubátovic
36. 31. 16. 58 Kamil Šeiner 01:23:32 Vlci ILL
37. 32. 15. 219 Josef Janeček 01:24:48 Masters muži
38. 6. 2. 60 Helena Hodaňová 01:25:13 Masters ženy Smradupánovy veverky
39. 33. 17. 188 Martin Hejdrych 01:25:30 Vlci Šakal Kbely
40. 34. 16. 258 Michal Vajskebr 01:25:59 Masters muži SK Podbaba
41. 35. 18. 61 Ondřej Horák 01:27:05 Vlci
42. 36. 2. 249 Arnošt Němec 01:27:10 Veteráni
43. 37. 17. 231 Zdenek Vendl 01:27:25 Masters muži Poděbrady
44. 7. 4. 244 Martina Cizkova 01:27:27 Gazely Pribram
45. 38. 19. 196 Miloš Kudrna 01:27:56 Vlci Markvartice
46. 39. 18. 93 Boris Růžička 01:27:58 Masters muži Praha
47. 8. 2. 81 Michaela Kosová 01:28:12 Veteránky OK99 HK
48. 40. 3. 82 Michal Kos 01:28:12 Veteráni OK99 HK
49. 9. 5. 48 Dora Kroulíková 01:28:25 Gazely
50. 41. 19. 71 Pavel Menger 01:28:47 Masters muži Uhříněves
51. 42. 20. 12 Tomáš Brant 01:30:28 Masters muži
52. 43. 21. 95 Michal Podolec 01:30:28 Masters muži Pec pod Sněžkou
53. 44. 20. 110 Martin Stříbrný 01:31:03 Vlci Brno
54. 10. 3. 199 Hana Kašáková 01:31:36 Masters ženy Praha 4
55. 45. 21. 211 Antonín Holub 01:31:48 Vlci Holýšov
56. 11. 4. 138 Michaela Titmanová 01:32:15 Masters ženy Říčany
57. 46. 22. 7 Jirka Kotek 01:32:29 Vlci
58. 47. 22. 85 Jan Růžička 01:32:45 Masters muži Předboj
59. 12. 6. 171 Tereza Kosová 01:33:19 Gazely OK99 Hradec Králové
60. 13. 3. 99 Gabriela Fassati 01:33:20 Veteránky TJ Sokol Josefov
61. 48. 4. 180 Milan Dyntar 01:34:48 Veteráni Mnisek pod Brdy
62. 49. 23. 64 Jan Fiala 01:34:48 Masters muži
63. 50. 24. 262 Martin Peckl 01:34:52 Masters muži
64. 51. 23. 3 Petr Jašek 01:34:54 Vlci
65. 52. 25. 214 Ivan Dvorak 01:34:56 Masters muži Prague
66. 53. 26. 215 Honza Boudný 01:35:12 Masters muži Zdravotník Praha
67. 54. 5. 218 Tomáš Vaculík 01:35:32 Veteráni TJ NOHYB
68. 55. 6. 11 Pavel Benýr 01:35:57 Veteráni MBM Praha
69. 14. 5. 232 Michaela Langerová 01:35:59 Masters ženy Běhání ve Štětí
70. 56. 27. 24 Jindřich Černý 01:36:03 Masters muži
71. 57. 28. 159 Tomáš Kuchař 01:36:47 Masters muži Bělá pod Bezdězem
72. 58. 24. 220 Jan Pícha 01:37:45 Vlci TJ Březiněves
73. 59. 1. 20 Milan Zápotocký 01:37:52 Legendy muži MaM z Polabí
74. 60. 2. 115 Jaroslav Gregor 01:37:57 Legendy muži Praha 9
75. 15. 7. 147 Zdenka Horčicová 01:38:04 Gazely Raspenava
76. 61. 7. 139 Vladimír Blažek 01:38:24 Veteráni Říčany
77. 16. 6. 86 Eva Růžičková 01:38:31 Masters ženy Předboj
78. 17. 4. 133 Dita Waňková 01:38:39 Veteránky TJ Tichá ulička
79. 18. 5. 84 Jindra Horáková 01:40:49 Veteránky Báječné ženy v běhu
80. 19. 8. 148 Mirka Landová 01:40:51 Gazely Mlékojedy
81. 62. 25. 142 Luboš Kroft 01:41:22 Vlci Tymákov
82. 63. 26. 216 Daniel Kobrle 01:41:37 Vlci Mělník
83. 20. 7. 182 Pavlína Dyntarová 01:42:06 Masters ženy Mníšek pod Brdy
84. 64. 3. 200 Josef Novák 01:43:05 Legendy muži NoDi Runners Humpolec
85. 65. 27. 153 Martin Medek 01:43:51 Vlci Brno
86. 66. 4. 243 Pavel Švácha 01:44:49 Legendy muži Pivo a myslivec
87. 67. 29. 15 Martin Koldovský 01:45:40 Masters muži Zeleneč
88. 21. 8. 145 Václava Suchá 01:46:19 Masters ženy
89. 68. 30. 28 Martin Ředina 01:48:20 Masters muži Líšnice
90. 69. 8. 261 Vladimír Rýdl 01:48:28 Veteráni Praha
91. 70. 31. 46 Michal Veselý 01:48:32 Masters muži
92. 22. 6. 186 Alice Karbulková 01:48:33 Veteránky Šakal Kbely
93. 71. 5. 27 Jiří Švec 01:49:40 Legendy muži Běhej Poděbrady
94. 23. 9. 217 Tereza Kanzelsbergerová 01:50:41 Gazely Praha
95. 72. 9. 252 Petr Havelka 01:51:09 Veteráni Liberec
96. 24. 10. 63 Klára Márová 01:51:32 Gazely runLABErun
97. 25. 11. 1 Kateřina Musilová 01:59:55 Gazely
98. 26. 12. 179 Klára Malíková 02:00:40 Gazely
99. 27. 7. 190 Barbora Jenčová 02:02:50 Veteránky Amcykl Humpolec
100. 73. 28. 124 Tomáš Kubát 02:04:48 Vlci Kubátovic
101. 74. 32. 257 Jaroslav Valach 02:06:23 Masters muži Mšeno
102. 28. 9. 169 Helena Vítová 02:07:29 Masters ženy Prostě běž!
103. 29. 10. 88 Tereza Vlčková 02:14:02 Masters ženy Praha
-1. DNF -1. -1. 248 Ondřej Pátek Vlci Praha 15
-1. DNF -1. -1. 140 Šárka Matěásková Gazely Kubátovic

Výsledky textově

Kokořínský kros - 04.09.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.154Steger Cyril2001mVlciOKSSAZ46:57
2.201Gräf Jakub1991mVlciDukla Praha47:58
3.151Stupal František1986mVlciTatranský čaj48:12
4.144Erbs Dušan1979mMasters mužiAtletika Uhříněves49:02
5.213Homola Petr1978mMasters mužiSokol Jílové u Prahy49:16
6.204Králík Petr1985mVlciBenešov49:32
7.222Dragoun Radek1993mVlci51:04
8.203Luňáčková Michaela1984žGazelyRun4Beer52:12
9.206Střelba Antonín2004mVlciČVK Praha54:04
10.68Skrbková Lenka1982žMasters ženyTJ Sokol Železný Brod54:19
11.251Kučák Tomáš1987mVlci55:09
12.178Horecký Čeněk1988mVlciHEČ Nový Přerov56:05
13.160Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov56:47
14.172Žeberová Alice1993žGazelySlaming Praha Pankrác56:56
15.30Steiger Marek1985mVlciFortex Ski57:05
16.212Matyáš Roman1970mVeterániMATY Training Centrum58:00
17.80Vašíčková Renata1992žGazelyFortex Ski58:30
18.34Přibyla Miroslav1978mMasters muži58:42
19.185Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely58:59
20.45Martinec Oleg1970mVeterániNusleboys59:38
21.229Zbytovský Jiří1962mLegendy mužiBONBON Praha1:00:12
22.253Naďo Jaroslav2001mVlciSTG Kolín1:00:28
23.94Netíková Eliška1990žGazelyCrossFit Tabata Poděbrady1:00:32
24.241Šlais Václav1982mMasters mužiPraha1:00:36
25.25Solil Martin1989mVlci1:01:03
26.235Treybal Pavel1982mMasters mužiDutošvarcova korporace1:01:18
27.116Bojko Eliška1995žGazely1:01:36
28.96Patzáková Jana1970žVeteránkyPraha 61:01:45
29.102Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:01:47
30.126Kubátová Dana1968žVeteránkyKubátovic1:02:15
31.143Treglerová Alice1971žVeteránkyFunny Avocado1:02:21
32.205Němec Pavel1968mVeterániSC Radotín Praha1:02:26
33.245Schutz Petr1962mLegendy muži7.pohoří1:02:28
34.125Kubát Vojta2004mVlciKubátovic1:02:35
35.164Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha Braník1:04:13
36.127Kadlecová Petra1987žGazelyRun for Fun Radotin1:04:43
37.137Štěpánek Michal1982mMasters muži#zoomčo1:04:50
38.117Dragoun Radek1970mVeterániMladá Boleslav1:05:32
39.87Matoušková Štěpánka1981žMasters ženySC Radotín1:05:32
40.69Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod1:06:03
41.174Brunclík Ivo1958mLegendy mužiTJ Slovan Špindlerův Mlýn1:06:15
42.32Hausman Martin1962mLegendy mužiMělník1:06:23
43.67Macakova Lucie1981žMasters ženyPraha 61:06:30
44.56Paszyc Matouš1996mVlciBenešov1:06:33
45.112Maneth Petr1981mMasters mužiRoudnice nad Labem1:06:43
46.259Polívková Lenka1978žMasters ženy1:07:27
47.209Kadlecová Monika1977žMasters ženyPřezletice1:09:19
48.9Vápeník Petr1980mMasters mužiTaste Run1:09:29
49.242Kaňok Pavel1982mMasters mužiŠumperk1:09:51
50.108CAVINA MARTIN1970mVeterániBysice1:09:58
51.40Zeljak Martin1975mMasters muži1:10:04
52.62Vysloužilová Kateřina1964žVeteránkyBaby Vital1:10:12
53.105Šulcová Kateřina1985žGazely1:11:19
54.35Jurčeková Alena1988žGazely1:11:57
55.33Listopad Jan1978mMasters mužiOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:12:02
56.157Ficnerová Kateřina1985žGazely1:12:31
57.106Tuhovčáková Dana1978žMasters ženy1:12:36
58.239Šulerová Šárka1986žGazely1:13:01
59.51Zagalská Pavla1993žGazelyRozběháme Mšeno1:13:21
60.207Gromski Peter1962mLegendy mužiČernošice1:13:28
61.135Štěpánková Marcela1984žGazely#zoomčo1:13:42
62.255Valentová Lenka1982žMasters ženyKbely1:14:50
63.134Řebíček Martin1972mVeterániRun for Fun Radotin1:15:08
64.194Šlapalová Klaudie2004žGazelyRoudnice nad Labem1:15:53
65.78Sládek Jaroslav1972mVeterániSolopisky1:15:56
66.158Tondlová Kateřina1991žGazely1:16:13
67.150Jedličková Monika1991žGazelyPraha1:16:13
68.38Samseli Veronika1981žMasters ženy1:16:44
69.260Vaněk Pavel1978mMasters mužiUjezd nad Leay1:16:48
70.195Olšová Kristýna1979žMasters ženyRoudnice nad Labem1:17:18
71.247Smith Michael1970mVeterániLibice nad Cidlinou1:17:32
72.202Sezgin Klára1987žGazelyKlárka1:18:35
73.44Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:18:39
74.100Fassati Miroslav1958mLegendy mužiTJ Sokol Josefov1:18:56
75.193Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:19:01
76.50Štípková Hana1988žGazely1:20:09
77.173Moskva Daniel1992mVlci1:21:34
78.107Kalistová Žaneta1974žMasters ženySTG Kolín1:22:33
79.75Jiráňová Tamara1976žMasters ženyRTW Mělník1:22:40
80.43Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi děti1:23:27
81.168Tesařík Evžen1967mVeterániProstě běž!1:24:33
82.37Šujanová Magdaléna1979žMasters ženyJeden měsíc běžce1:24:48
83.136Kulawiaková Jana1998žGazely1:26:55
84.89Kadlec Václav1979mMasters muži1:28:30
85.161Březinová Ivana1984žGazelyRuda nad Moravou1:29:46
86.166Vít Miroslav1974mMasters mužiProstě běž!1:31:55
87.226Čellárová Zuzana2004žGazelyPraha 91:32:09
88.225Čellár Pavel1967mVeterániski run čakovice1:32:09
89.5Lešáková Zuzana1985žGazelyKaliméro1:33:45
90.41Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov1:38:07
91.131Vojtěch Tomáš1980mMasters muži1:48:56
92.36Přibylová Jitka1981žMasters ženy1:51:43
93.42Němcová Lucia1981žMasters ženyJesenice1:52:18
Dlouhá trasa
1.254Růžek Vojtěch1999mVlci1:03:45
2.163Šemotl Robin1992mVlciAC Mariánské Lázně1:06:35
3.47Michálek Tomáš1991mVlci1:08:20
4.175Stupka Radomír1981mMasters mužiLiberec1:09:14
5.70Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:10:08
6.149Rudolf Jan1990mVlciHobby Runners1:10:17
7.19Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:10:42
8.97Kolář Tomáš1978mMasters mužiJEŠTĚD SKYRACE TÝM1:11:59
9.23Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:12:36
10.152Pešta Lukáš1981mMasters mužiRadvánovice1:13:55
11.57Brchel Jan1983mVlciVrané nad Vltavou1:14:18
12.123Kubát Lukáš1993mVlciVrchlabí 41:14:27
13.208Burda Tomáš1983mVlciCeltic THK1:14:56
14.6Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:15:01
15.240Šulej Marcel1980mMasters muži1:15:13
16.246Matula Michal2000mVlciJesenice1:15:29
17.14Mařík Vojtěch1997mVlci1:15:38
18.233Perrim Thomas1976mMasters mužiFox Run1:15:50
19.128Michal Polan1981mMasters mužiCZexxx1:16:15
20.16Färber Jan1986mVlci1:17:11
21.103Ciffra Michal1988mVlciPraha1:18:26
22.22Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:19:10
23.228Krejčí Filip1994mVlciEPO1:19:33
24.256Bošek Jiří1982mMasters mužiBOSA1:20:18
25.230Začal Radek1974mMasters mužiPraha 61:20:52
26.109Šimčík Damián1987mVlciHradec Králové1:20:57
27.146Vaňousek Václav1979mMasters muži1:21:04
28.223Orel Matouš1989mVlciPraha1:21:07
29.197Hůla Zdeněk1982mMasters mužiLiberec1:21:42
30.176Šlechtová Ester1986žGazelyHorní Měcholupy (okres Hlavní město Praha)1:21:45
31.189Mrázková Linda1980žMasters ženyDěčín1:22:09
32.141Hampejsová Martina1972žVeteránkyŠNECI na MAX1:22:30
33.90Schmied Martin1980mMasters mužiHostim1:22:39
34.191Krejzová Markéta1998žGazely1:22:51
35.122Kubátová Zuzana1991žGazelyKubátovic1:23:12
36.58Šeiner Kamil1983mVlciILL1:23:33
37.219Janeček Josef1978mMasters muži1:24:49
38.60Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:25:14
39.188Hejdrych Martin1985mVlciŠakal Kbely1:25:31
40.258Vajskebr Michal1975mMasters mužiSK Podbaba1:26:00
41.61Horák Ondřej1990mVlci1:27:06
42.249Němec Arnošt1968mVeteráni1:27:11
43.231Vendl Zdenek1981mMasters mužiPoděbrady1:27:26
44.244Cizkova Martina1990žGazelyPribram1:27:28
45.196Kudrna Miloš1986mVlciMarkvartice1:27:57
46.93Růžička Boris1978mMasters mužiPraha1:27:59
47.81Kosová Michaela1967žVeteránkyOK99 HK1:28:13
48.82Kos Michal1968mVeterániOK99 HK1:28:13
49.48Kroulíková Dora1988žGazely1:28:26
50.71Menger Pavel1973mMasters mužiUhříněves1:28:48
51.12Brant Tomáš1977mMasters muži1:30:29
52.95Podolec Michal1978mMasters mužiPec pod Sněžkou1:30:29
53.110Stříbrný Martin1987mVlciBrno1:31:04
54.199Kašáková Hana1977žMasters ženyPraha 41:31:37
55.211Holub Antonín1988mVlciHolýšov1:31:49
56.138Titmanová Michaela1979žMasters ženyŘíčany1:32:16
57.7Kotek Jirka1986mVlci1:32:30
58.85Růžička Jan1976mMasters mužiPředboj1:32:46
59.171Kosová Tereza2001žGazelyOK99 Hradec Králové1:33:20
60.99Fassati Gabriela1967žVeteránkyTJ Sokol Josefov1:33:21
61.180Dyntar Milan1971mVeterániMnisek pod Brdy1:34:49
62.64Fiala Jan1982mMasters muži1:34:49
63.262Peckl Martin1977mMasters muži1:34:53
64.3Jašek Petr1986mVlci1:34:55
65.214Dvorak Ivan1976mMasters mužiPrague1:34:57
66.215Boudný Honza1974mMasters mužiZdravotník Praha1:35:13
67.218Vaculík Tomáš1963mVeterániTJ NOHYB1:35:33
68.11Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:35:58
69.232Langerová Michaela1980žMasters ženyBěhání ve Štětí1:36:00
70.24Černý Jindřich1982mMasters muži1:36:04
71.159Kuchař Tomáš1982mMasters mužiBělá pod Bezdězem1:36:48
72.220Pícha Jan1983mVlciTJ Březiněves1:37:46
73.20Zápotocký Milan1959mLegendy mužiMaM z Polabí1:37:53
74.115Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiPraha 91:37:58
75.147Horčicová Zdenka1991žGazelyRaspenava1:38:05
76.139Blažek Vladimír1968mVeterániŘíčany1:38:25
77.86Růžičková Eva1978žMasters ženyPředboj1:38:32
78.133Waňková Dita1971žVeteránkyTJ Tichá ulička1:38:40
79.84Horáková Jindra1968žVeteránkyBáječné ženy v běhu1:40:50
80.148Landová Mirka1990žGazelyMlékojedy1:40:52
81.142Kroft Luboš1989mVlciTymákov1:41:23
82.216Kobrle Daniel1987mVlciMělník1:41:38
83.182Dyntarová Pavlína1975žMasters ženyMníšek pod Brdy1:42:07
84.200Novák Josef1956mLegendy mužiNoDi Runners Humpolec1:43:06
85.153Medek Martin1993mVlciBrno1:43:52
86.243Švácha Pavel1954mLegendy mužiPivo a myslivec1:44:50
87.15Koldovský Martin1977mMasters mužiZeleneč1:45:41
88.145Suchá Václava1979žMasters ženy1:46:20
89.28Ředina Martin1981mMasters mužiLíšnice1:48:21
90.261Rýdl Vladimír1968mVeterániPraha1:48:29
91.46Veselý Michal1976mMasters muži1:48:33
92.186Karbulková Alice1972žVeteránkyŠakal Kbely1:48:34
93.27Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady1:49:41
94.217Kanzelsbergerová Tereza1997žGazelyPraha1:50:42
95.252Havelka Petr1971mVeterániLiberec1:51:10
96.63Márová Klára1984žGazelyrunLABErun1:51:33
97.1Musilová Kateřina1987žGazely1:59:56
98.179Malíková Klára1990žGazely2:00:41
99.190Jenčová Barbora1966žVeteránkyAmcykl Humpolec2:02:51
100.124Kubát Tomáš2000mVlciKubátovic2:04:49
101.257Valach Jaroslav1978mMasters mužiMšeno2:06:24
102.169Vítová Helena1978mMasters mužiProstě běž!2:07:30
103.88Vlčková Tereza1981žMasters ženyPraha2:14:03
DNF140Matěásková Šárka2004žGazelyKubátovic
DNF248Pátek Ondřej1989mVlciPraha 15
Tygřice: Dívky 2017 a mladší - 200m
1.456Řeháková Sofie2017žDívky00:57
2.390Orlová Rozálie2017žDívkyPraha00:59
3.350Horecká Anastázie2018žDívkyHEČ Nový Přerov01:01
4.435Hejdrychová Zuzanka2018žDívkyŠakal Kbely01:07
5.409Lucká Viktorie2017žDívky01:09
6.424Rejzková Nina2017žDívkyŠakal Kbely01:10
7.403Šulcová Julie Rose2019žDívky01:18
8.452Kroftová Anna2017žDívky01:19
9.392Bošková Zuzana2018žDívkyBOSA01:23
10.388Kadelcová Amálie2022žDívkyPraha 1601:26
11.371Šlaisová Viktorie2017žDívkyPraha01:34
12.386Šedivá Adéla2017žDívkyŠakal Kbely01:35
13.411Vargová Anna2018žDívkyJablonec nad Nisou01:38
14.351Zagalská Zorinka2019žDívkyRozběháme Mšeno01:45
15.381Štípková Ema2018žDívky01:49
16.417Ficnerová Ema2018žDívky01:49
17.380Píchová Karolína2019žDívky01:56
18.457Ježková Johanka2019žDívkyBjež Racing Team02:06
Tygři: Kluci 2017 a mladší - 200m
1.384Klenovský Alexandr2017mKluci00:51
2.378Kadlec Vít2017mKluci01:04
3.362Ďuďa Oliver2019mKluciStřížkov01:26
4.454Solil Vít2019mKluciPraha01:28
5.410Varga Matouš2018mKluciOldřichov v Hájích01:30
6.394Brousil Vilém2019mKluciPraha 601:51
7.370Šulej Patrik2018mKluci01:55
8.421Srb Eliot2018mKluciHoroměřice02:07
9.445Janeček Antonín2019mKluci02:08
10.396Varga Viktor2021mKluciOldřichov v Hájích02:36
Tryskomyši: Dívky 2015 – 2016 400m
1.401Čochnářová Petra2015žDívkyKralupy nad Vltavou02:14
2.343Pávová Markéta2015žDívkyŠakal Kbely02:16
3.349Horecká Rozálie2016žDívkySK Speed Brno02:22
4.358Jáchimová Barbora2015žDívkyKbely02:24
5.451Lachnitová Rozálie2016žDívkyPraha02:33
6.448Píchová Eliška2016žDívkyAtletika Líbeznice02:36
7.385Klenovská Ariana2015žDívky02:44
8.382Čáslavská Kateřina2016žDívkyPraha02:49
9.339Doležalová Dita2016žDívkyŠakal Kbely02:57
10.408Lucká Nina2016žDívky03:26
11.366Musilová Alice2016žDívkySDH Bakov nad Jizerou03:28
12.455Solilová Mariana2016žDívky03:52
13.446Janečková Ludmila2015žDívky05:13
Tryskomyši: Kluci 2015 – 2016 400m
1.367Treybal Albert2015mKluciDutošvarcova korporace02:13
2.363Sezgin Denis2016mKluciSlovan Liberec02:15
3.449Kadlec Matej2015mKluciRadotín02:17
4.406Maneth Adam2015mKluciRoudnice nad Labem02:20
5.423Rejzek Šimon2015mKluciŠakal Kbely02:22
6.391Bošek Jindřich2015mKluciBOSA02:24
7.389Vápeník Šimon2015mKluciPraha 602:26
8.368Treybal Robin2016mKluciDutošvarcova korporace02:37
9.453Pražák Timotej2016mKluci02:45
10.422Srb Dominik2016mKluciHoroměřice02:59
11.373Mach Jonáš2016mKluci03:07
12.434Hejdrych Marek2015mKluciŠakal Kbely03:16
13.383Rajchl Martin2016mKluciPraha03:18
Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m
1.361Ďuďová Viktorie2013žDívkyski run čakovice02:42
2.345Brůčková Terezka2013žDívkyŠakal Kbely02:56
3.450Lachnitová Johana2013žDívkyPraha03:01
4.429Fischerova Viktorie2014žDívkyŠakal Kbely03:07
5.400Kalinová Vendula2013žDívkySpoticus team03:08
6.398Vaněk Elen2013žDívkyÚjezd nad lesy03:32
7.412Vargová Isabella2014žDívkyJablonec nad Nisou03:33
8.399Písaříková Anna2014žDívkyÚjezd nad lesy03:56
9.393Krol Ema2014žDívkyPraha 603:57
Surikaty: Kluci 2013 – 2014 - 600m
1.397Vaněk Alex2013mKluciÚjezd nad lesy03:05
2.431Kalita Matěj2013mKluciŠakal Kbely03:06
3.413Erbs Samuel2013mKluciAtletika Uhříněves03:06
4.360Dobiáš Max2014mKluciPraha Trail Point03:07
5.438Falter Jan2013mKluciKbely03:09
6.377Šedivý Marek2014mKluciŠakal Kbely03:10
7.387Čáslavský Josef2014mKluciAC Mladá Boleslav03:11
8.353Hanyk Daniel2013mKluciAO Doksy03:37
9.352Zagalski Aleš2013mKluciRozběháme Mšeno04:01
10.365Musil Max2013mKluciSDH Bakov nad Jizerou04:01
11.443Dyntar Samuel2014mKluciMníšek pod Brdy04:05
Gepardi: Dívky 2011 – 2012 - 800m
1.414Erbsová Sofie2011žDívkyTJ Sokol Atletika Říčany03:16
2.250Čáslavská Marie2012žDívky03:54
3.440Pecklová Laura2011žDívky03:54
4.357Jáchimová Eliška2012žDívkyKbely03:59
5.437Falterová Petra2012žDívkyŠakal Kbely04:01
6.458Dobiášová Maya2012žDívkyTJ Dukla Praha04:02
7.439Jílková Tereza2011žDívkyŠakal Kbely04:08
8.376Němcová Klára2012žDívkyJesenice04:11
9.395Matoušková Tereza2011žDívkySC Radotín Praha04:17
10.447Janečková Magdalena2012žDívky04:20
11.356Jáchimová Anna2011žDívkyKbely04:29
12.346Kadlecová Tereza2011žDívkyŠakal Kbely05:22
13.340Doležalová Ada2012žDívkyŠakal Kbely05:34
Gepardi: Kluci 2011– 2012 - 800m
1.427Kříž Daniel2011mKluciŠakal Kbely03:31
2.425Vlček Jakub2011mKluciŠakal Kbely03:36
3.348Šlapal Julius2011mKluci03:47
4.344Brůček Jan2012mKluciŠakal Kbely04:15
5.442Kašák Jakub2012mKluciAtletika Jižní Město04:16
6.354Pazderník Lukáš2011mKluciAO Doksy04:18
7.405Maneth Antonín2012mKluciRoudnice nad Labem04:19
8.342Škořepa David2011mKluciŠakal Kbely04:34
Chrti: Dívky 2009 – 2010 - 1000m
1.441Kašáková Kateřina2009žDívkyAtletika Jižní Město05:01
2.404Manethová Anna2010žDívkyRoudnice nad Labem05:19
3.341Škořepová Markéta2009žDívkyŠakal Kbely05:23
4.430Fischerova Patricie2009žDívkyŠakal Kbely05:28
5.372Vítová Klára2009žDívkyProstě běž!05:58
6.369Nosková Martina2010žDívkyPraha06:00
Chrti: Kluci 2009 – 2010 - 1000m
1.402Kramule Matyáš2009mKluciFunkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora04:20
2.379Skrbek Matouš2010mKluciTJ Sokol Železný Brod04:27
3.374Menger David2010mKluciUhříněves04:51
4.432Slepánek Martin2009mKluciŠakal Kbely05:05
Dorostenci I 2007 – 2008
1.444Dyntar Oliver2008mKluciMníšek pod Brdy05:58
2.375Menger Pavel2008mKluciUhříněves06:36
3.433Slepánek Petr2007mKluciŠakal Kbely06:37
Hobby trasa
1.237Loškoski Alexandra1994žŽenyRoudnice nad Labem26:18
2.263Peckl Kryštof2008mMuži28:24
3.210Dyntar Tadeáš2006mMužiMníšek pod Brdy28:26
4.54Čáslavský Petr1980mMužiKratonožští chrti28:34
5.129Slezáková Pavla1981žŽenyBT Odolena Voda28:36
6.165Vít Filip2011mMužiProstě běž!29:21
7.52Čáslavský Josef1984mMužiKratonožští chrti29:38
8.114Dufková Petra1988žŽenyCool Running30:46
9.113Pilz Karel1985mMužiCool Running30:48
10.192Spudilová Adéla2003žŽenyPraha30:50
11.364Rinowski Adam2011mMužiTJ Dukla Praha31:34
12.550Čáslavská Marie2012žŽenyAtletika MB31:49
13.198Peckl Kryštof2008mMuži33:32
14.130Durajová Zuzana1980žŽenyBT Odolena Voda34:07
15.119Videtičová Markéta1985žŽeny34:19
16.236Kadlecová Lenka1977žŽenyŠakal Kbely35:36
17.264Pecklová Jarmila1979žŽeny36:36
18.359Dobiášová Maya2012žŽenyDukla Praha MP36:46
19.111Manethová Jana1982žŽenyRoudnice nad Labem37:22
20.184Fischerova Jana1976žŽenyŠakal Kbely38:18
21.177Horecká Eliška1988žŽenyHEČ Nový Přerov38:40
22.234Treybalová Zuzana1980žŽenyDutošvarcova korporace41:27
23.121Gálová Jitka1985žŽenyOldřichov v Hájích42:00
24.73Klenovská Veronika1980žŽenyRozběháme Pardubice42:16
25.104Naďová Alena1981žŽeny42:33
26.55Hrnčiříková Jaroslava1978žŽenyOlympia Spartan Training Kutná Hora43:46
27.162Chadim Tomáš1996mMužiPraha 844:19
28.53Kopcová Lenka2000žŽenyPraha44:31
29.120Linda Nová1986žŽenyPraha 2048:26
30.224Černá Michaela1978mMužiPraha 950:14
31.227Čellárová Jolana2007žŽenyPraha 950:30
32.132Vojtěchová Lenka1983žŽeny53:42
33.74Klenovský Tomáš1980mMužiRozběháme Pardubice53:42
34.221Zvolanek Ivo1956mMužiPraha55:16
35.2Varga Miroslav1956mMužiDeaws Jablonec nad Nisou1:16:01
36.187Slepánek Petr1978mMužiŠakal Kbely1:36:43
Dorostenky I 2007 – 2008
1.428Hanzlíčková Klára2007ždívkyŠakal Kbely06:15
2.426Křížová Kateřina2008ždívkyŠakal Kbely06:39
3.347Kadlecová Kristýna2008ždívkyŠakal Kbely06:56
Počet závodníků: 345
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, Muži/ženy