Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zimní běh v Bezděkově

12.3.2022 11:30

Pořadatel: Saša Pavlišen s rodinou a spol
Místo: Bezděkov pod Třemšínem
Podmínky: Slunečno, mírný vítr, bez bahna, zmrzlá půda, sucho 10 stupňů Celsia
Web závodu: http://www.brdskypohar.cz
0 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, Muži/ženy



Výsledky


Hlavní závod 8 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
28. 4. 1. 14 Michaela Riegerová 00:41:37 Ženy do 54let Gymnázium Beroun
34. 6. 2. 64 Radka Ficová 00:44:11 Ženy do 54let STS Chvojkovice Brod B
37. 7. 3. 32 Petra Stibalová 00:44:45 Ženy do 54let Broumy
42. 10. 4. 7 Romana Hrdličková 00:46:06 Ženy do 54let Rozběháme Hořovicko
46. 13. 5. 22 Jana Turečková 00:47:02 Ženy do 54let Tenisový klub Bohutín
55. 19. 6. 39 Jiřina Kaiserová 00:50:07 Ženy do 54let MP Hořovice
63. 23. 7. 55 Jana Růžičková 00:51:12 Ženy do 54let U Šmídů team
68. 27. 8. 56 Martina Pertlová 00:53:05 Ženy do 54let U Šmídů team

Výsledky textově

Zimní běh v Bezděkově - 12.03.2022
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Hlavní závod 8 km
Ženy do 34let
1.58Žáková Anita2000žŽakyclub Pb37:10
2.68Šafránková Johanka1997žTJ Lokomotiva Beroun38:51
3.76Perglerová Anna2000žStřela Žebrák39:27
4.65Ficová Markéta2004žSTS Chvojkovice Brod B42:55
5.80Boháčová Tereza2004žTT Příbram45:54
6.70Uxová Anett2000žTriatlon Beroun - URT47:52
7.83Hejduková Helena2001žSDH Suchodol48:07
8.53Fraňková Andrea1989žPražská kavárna49:29
9.72Kinclová Nikola2000žSK Doubravan Újezd50:15
10.28Raschmanová Hana1990ž53:05
11.85Fábrová Ivana1994žPraha58:38
Ženy do 44let
1.84Hacaperková Eva1986žPříbram46:23
2.52Kafková Lucie1982žZdice46:56
3.26Pavlíková Petra1984žNarysov48:32
4.62Palková Miroslava1978žBěžecký oddíl Doubravan Újezd51:13
5.46Fialová Jana1980žPříbram52:01
6.57Žížalová Denisa1979žU Šmídů team56:10
Ženy do 54let
1.14Riegerová Michaela1977žGymnázium Beroun41:38
2.64Ficová Radka1973žSTS Chvojkovice Brod B44:12
3.32Stibalová Petra1976žBroumy44:46
4.7Hrdličková Romana1975žRozběháme Hořovicko46:07
5.22Turečková Jana1968žTenisový klub Bohutín47:03
6.39Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice50:08
7.55Růžičková Jana1969žU Šmídů team51:13
8.56Pertlová Martina1974žU Šmídů team53:06
Ženy do 64let
1.15Řechková Svatava1967žOxygen Příbram45:03
2.51Naxerová Jana1966žPlzeň48:36
3.43Dudášová Monika1966žObořiště50:14
4.20Hartmanová Stanislava1958žVorvani Příbram51:18
Ženy nad 65 let
1.17Svobodová Dana1952žKD Příbram54:40
2.59Bartošová Milada1953žVorvani / Příbram1:12:18
Muži do 39let
1.11Zeman Zdeněk1993mBlatná32:02
2.45Karban Jan1995mSalomon34:09
3.78Bonk Roman1993mVojna Rangers34:48
4.23Karas Stanislav1998mPříbram35:14
5.77Pergler Lukáš1992mKomárov36:23
6.37Mígl Antonín2005mTT Příbram37:01
7.54Franěk Ondřej1990mPražská kavárna37:36
8.31Černý Matěj2005mSK Sporting Příbram38:12
9.36Mígl Vojtěch2003mTT Příbram39:07
10.69Šafařík Jaroslav2000mRakovník39:15
11.79Koutný Roman2003mTT Příbram40:16
12.50Rozmajzl Lukáš1984mSK Chosiki41:05
13.2Flachs Michal1987mZličín42:11
14.81Parez Jan2004mTT Příbram44:53
15.33Myslivec Michal1986mKamýk nad Vltavou45:05
16.66Kašpar Michal1990mU Šmídů team47:51
17.29Raschman Josef1990mDobříš51:07
Muži do 49let
1.67Hostička Jan1979mPříbram34:42
2.63Fic Martin1974mSTS Chvojkovice Brod B36:04
3.47Barcal Richard1981mdos amigos36:50
4.18Toušek Petr1980mSalviaparadise37:13
5.4Zadražil Michal1979mRozběháme Hořovicko39:24
6.21Hodač Vladimír1976mKrálův Dvůr39:56
7.38Matějka Josef1977mSedlice41:14
8.73Pejša Jan1975msmí být prázdné41:34
9.6Seifrt Jaroslav1980mBrdteam41:51
10.40Kutnohorsky Jan1974mBojov44:02
11.49Hršel Josef1976mSK Mníšecký Expres44:26
12.24Mařík Michal1975mPraha44:40
13.35Mígl Michal1973mTT Příbram50:42
Muži do 59let
1.82Karas Tomáš1967mTisová37:45
2.75Raboch Ivan1966mŽebrák40:29
3.61Mach Zbyněk1970mTriKlub Příbram40:32
4.25Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův dvůr48:21
5.71Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT48:59
6.42Fencl Radek1965mObořiště50:14
7.60Tuháček Milan1965mSK Prdlavky52:01
8.74Nesvačil Tomáš1968mPříbram53:21
9.48Magera Petr1966mPříbram56:38
10.44Leitner Josef1969mTJ Stupně Poražených1:02:13
Muži do 69let
1.27Vitásek Josef1958mBuková41:02
2.41Dvořák Petr1961mVila Rusalka42:01
3.1Butzke Petr1959mFit klub Padák Příbram46:34
4.9Čechura Jaroslav1955mHořovice53:19
5.19Novák Michal1958mDobříš55:53
Muži nad 70let
1.16Svoboda Jan1943mKD Příbram51:01
Počet závodníků: 77
Vytištěno: 12.03.2022 16:56:46
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Slunečný Bezděkov opět pro Zdeňka Zemana

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy