Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Vračkovský HerCUP

16.4.2022 11:00

Pořadatel: ing. Jiří Hergesell
Místo: hřiště v Načeradci
Podmínky: deštivo, mokro
Web závodu: http://www.bezecpodblanicka.cz/vrackovice-naceradec-2022
48 závodníků,

Délka závodu cca 6,5km, převážně kross.

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Hlavní běh - 6 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
35. 28. 1. 4 Josef Navrátil 00:36:34 Muži nad 70 let SK Strančice
39. 30. 2. 3 Josef Růžička 00:42:30 Muži nad 70 let Buková-Pravonín
43. 31. 3. 2 Jan Hakr 00:45:56 Muži nad 70 let Kácov

Výsledky textově

HerCUP: Vračkovice - Načeradec - 16.04.2022
Výsledková listina dle kategorií
PořadíČísloJménoRNKlubČas
Hlavní běh - 6 km
Ženy do 34 let
1.30Kořínková Pavla1988žTrhový Štěpánov34:51
2.45Přibylová Veronika1999ž42:30
3.44Soukupová Lucie1995ž44:55
4.46Zídková Lucie1994ž46:39
Ženy do 44 let
1.26Šoulová Alena1983žMladá Vožice29:22
2.41Hendrychová Eva1979žBBK35:23
3.48Noháčová Radka1982žPetroupim35:40
4.49Veselá Vendula1983žTrhový Štěpánov37:28
Ženy do 54 let
1.19Adamcová Andrea1973žBěžíme za Vlašim29:10
2.16Jiroušková Hana1972žZnosim31:18
3.37Říhová Radka1972žSoběhrdy35:06
4.23Trollerová Lucie1975žKácov45:57
5.14Ševčíková Iva1969žRK Snad To Přežijem46:11
Ženy nad 55 let
1.12Truhlářová Elena1965žSokol Kobylisy42:57
2.7Merašická Dagmar1959žContinental Automotive49:40
Muži do 39 let
1.27Šibrava Stanislav1983mJiskra Zruč n. S.25:25
2.29Bielik Ondřej1987mMladá Vožice26:05
3.53Kahoun Jan1986mLouňovice pod Blan.27:35
4.28Koubík Milan1984mSDH Daměnice RCT29:39
5.31Ševčík Jakub1990mRK Snad To Přežijem36:48
Muži do 49 let
1.1Pejša Jan1975msmí být prázdné26:19
2.24Hadáček František1975mSPSVD Jistebnice27:08
3.20Foller Mirek1973mEFA tým27:51
4.25Šoula Tomáš1976mMladá Vožice29:22
5.22Rataj Jindřich1974mMladá Vožice29:49
6.21Anděl Jaroslav1973mChabeřice30:18
7.17Troller Tomáš1973mKácov30:28
8.18Bresan Vlastimil1973m33:05
Muži do 59 let
1.15Rudolf Jánošík1971mVlašim25:20
2.36Říha Karel1969mBBK28:31
3.42Lebeda Jaroslav1970mBBK28:38
4.13Srb Ladislav1969mChlumec28:49
5.40Hergesell Jiří1971mVračkovice29:24
6.52Dvořáček Ladislav1972mTT Astra Konopiště29:36
7.10Tůma Jiří1963mOA Vlašim29:40
8.43Tůma Libor1971mBenešovský běžecký klub30:38
9.47Noháč Michal1972m32:36
10.11Ševčík Zdeněk1964mRK Snad To Přežijem46:10
Muži do 69 let
1.8Smékal Mirek1960mBBK-Nedělníci29:18
2.9Schovánek Milan1962mKrčský les B32:27
3.51Mayer Jan1954mAtletika Benešov33:13
4.6Cinka Ivan1957mAtletika Benešov33:28
5.5Starý Stanislav1953mRoubíčkova Lhota47:30
Muži nad 70 let
1.4Navrátil Josef1949mSK Strančice36:35
2.3Růžička Josef1948mBuková-Pravonín42:31
3.2Hakr Jan1947mKácov45:57
kluci
1.32Šoula Václav2009mTriatlon Team Tábor25:46
2.35Kozojed Ondřej2007mTriathlon Team Tábor33:08
Počet závodníků: 48
Vytištěno: 16.04.2022 20:06:33
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie