Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Běh na Veselý vrch

30.4.2022 11:00

Pořadatel: Libuše Vlachynská
Místo: Prostřední Lhota
Podmínky: Polojasno, 17 stupňů Celsia, mírný vítr, suchá trať
Web závodu: http://www.bezecpodblanicka.cz
90 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové a děti, Kategorie



Výsledky


Hlavní běh dospělých - 5 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
65. 41. 1. 1 Jaroslav Čech 00:43:09 Muži nad 80 let Liga 100 Praha
66. 42. 2. 2 Ivo Řezáč 00:43:43 Muži nad 80 let AK Litvínov

Výsledky textově

Běh na Veselý vrch - 30.04.2022
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Hlavní běh dospělých - 5 km
1./1.46Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram21:52
2./1.51Šibrava Stanislav1983mMuži do 39 letJiskra Zruč n. S.23:01
3./1.30Jánošík Rudolf1971mMuži do 59 letVlašim24:04
4./2.63Charousek Matěj2002mMuži do 39 letProstřední Lhota24:47
5./1.44Poborská Helena1978žŽeny do 44 letKerteam/Praha24:49
6./2.40Hadáček František1975mMuži do 49 letSPSVD Jistebnice25:10
7./3.42Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné25:26
8./1.57Holická martina1993žŽeny do 34 letPardubice25:35
9./3.59Škvára David1994mMuži do 39 letČím, osada V Ráji <326:09
10./2.21Holický Milan1965mMuži do 59 letPardubice26:15
11./4.80Neuman Jiří1974mMuži do 49 letKamenný Přívoz26:19
12./3.27Říha Karel1969mMuži do 59 letBBK26:25
13./4.61Leamer Anthony1995mMuži do 39 letPraha 10 crew26:41
14./1.32Adamcová Andrea1973žŽeny do 54 letBěžíme za Vlašim26:49
15./2.77Štrosová Aneta2004žŽeny do 34 letBonbon27:12
16./1.14Smékal Mirek1960mMuži do 69 letBBK Nedělníci27:17
17./5.58Mašek Vojtěch1994mMuži do 39 letPraha 10 crew27:24
18./4.22Šiman Eduard1965mMuži do 59 letZáběhlice28:27
19./5.45Plavec Hynek1978mMuži do 49 letD. Dušníky28:29
20./6.56Sejk Ondřej1992mMuži do 39 letPraha 10 crew28:33
21./2.17Zbytovský Jiří1962mMuži do 69 letBONBON28:43
22./5.78Tůma Libor1971mMuži do 59 letBBK28:47
23./2.85Treglerová Alice1971žŽeny do 54 letSabzo Praha29:05
24./7.82Rudolf Tomáš1987mMuži do 39 letMokrovraty29:11
25./6.41Mařík Michal1975mMuži do 49 letPraha29:15
26./7.37Anděl Jaroslav1973mMuži do 49 letChabeřice29:25
27./1.19Honzáková Jiřina1965žŽeny do 64 letBřevnov29:25
28./8.55Hanousek Jakub1991mMuži do 39 letBraník29:31
29./9.71Sýkora Jakub1983mMuži do 39 letT.J. Sokol Praha - Podolí29:34
30./2.15Vavrušová Helena1961žŽeny do 64 letTJ Liga 10030:16
31./8.43Jarkuliš Radek1977mMuži do 49 letProstřední Lhota30:24
32./3.62Švagrová Kristýna2000žŽeny do 34 let30:26
33./3.28Sedláčková Petra1970žŽeny do 54 letOK Roztoky30:32
34./3.12Šťástka Jiří1958mMuži do 69 letSabzo Praha30:46
35./10.60Halaj Alexandr1995mMuži do 39 letProstřední Lhota30:56
36./4.36Trnková Štěpánka1973žŽeny do 54 letSABZO31:16
37./6.72Noháč Michal1972mMuži do 59 let31:19
38./11.74Balík Michal1984mMuži do 39 letNový Knín31:43
39./12.54Petrányi Radoslav1986mMuži do 39 letZa dobrú kondíciu31:49
40./5.76Likusová Dagmar1970žŽeny do 54 letAdrien team32:11
41./4.83Slamiak Stanislav1962mMuži do 69 letBonbon32:26
42./2.53Křivonosková Naděžda1986žŽeny do 44 letLibčice32:31
43./6.31Říhová Radka1972žŽeny do 54 letSoběhrdy32:48
44./1.3Svoboda Jan1943mMuži do 79 letKD Příbram32:52
45./7.25Sedláček Jaroslav1968mMuži do 59 letOK Roztoky32:55
46./13.81Švagr Rostislav2001mMuži do 39 letŠvagrteam32:58
47./2.4Němec Jiří1948mMuži do 79 letAtletika Vlašim33:07
48./7.33Durdová Miroslava1973žŽeny do 54 letKB Kapslovna33:34
49./5.13Němec Miloš1959mMuži do 69 letBONBON33:52
50./8.29Štrosová Alice1970žŽeny do 54 letBonbon34:05
51./9.38Švagr Rostislav1973mMuži do 49 let34:36
52./3.18Bořilová Magdaléna1965žŽeny do 64 let35:16
53./3.73Podivínová Marie1985žŽeny do 44 letProstřední Lhota35:23
54./8.79Aubrecht Petr1972mMuži do 59 letBonbon35:26
55./9.39Bařtipánová Ivana1974žŽeny do 54 letBonbon35:30
56./10.35Gololobovová Blanka1973žŽeny do 54 letAVC Praha36:03
57./1.7Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letKD Příbram36:45
58./4.75Válková Michaela1993žŽeny do 34 let37:09
59./4.48Malečková Jitka1981žŽeny do 44 let37:48
60./9.26Leitner Josef1969mMuži do 59 letTJ Stupně Poražených38:49
61./10.24Štros Ota1965mMuži do 59 letBonbon39:36
62./5.49Hábltová Alena1983žŽeny do 44 letBONBON/Praha41:32
63./3.8Hovorka Bohumil1952mMuži do 79 letAC BOBO Drevníky41:45
64./6.47Sýkorová Anna1980žŽeny do 44 letMokrsko42:10
65./1.1Čech Jaroslav1941mMuži nad 80 letLiga 100 Praha43:10
66./2.2Řezáč Ivo1941mMuži nad 80 letAK Litvínov43:44
67./2.9Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letVorvani Příbram45:20
68./6.10Ge Evžen1954mMuži do 69 letMaratonské vrány47:30
69./3.11Požgayová Jana1955žŽeny nad 65 letBonbon Praha59:35
Dětský běh - 1,4km
1./1.107Diviš Jan2013mChlapci 8 - 9 letAO Střela Žebrák07:34
2./1.104Diviš Pavel2011mChlapci 10 - 11 letAO Střela Žebrák07:40
3./2.105Skalička Michael2012mChlapci 10 - 11 let08:44
4./2.108Maleček Adam2013mChlapci 8 - 9 let08:48
5./1.111Likuusová Barbora2011žDívky 10 - 11 letAdrien team08:55
6./1.103Trnka David2010mChlapci 12 - 13 letAtHos09:40
7./2.102Barták Tomáš2010mChlapci 12 - 13 letMokrsko09:53
8./1.113Kužvartová Sandra2007žDívky 14 - 15 letPraha10:11
9./1.101Fau Jakub2008mChlapci 14 - 15 letChotilsko10:24
10./1.110Tapijčuková Veronika2010žDívky 12 - 13 letAdrien team10:39
11./3.106Sýkora Martin2012mChlapci 10 - 11 letT.J. Sokol Praha - Podolí10:42
12./3.117Šťovíček Antonín2014mChlapci 8 - 9 letMalá Lečice11:36
13./2.114Kužvartová Vanessa2010žDívky 12 - 13 letPraha11:36
14./2.115Šťovíčková Anna2011žDívky 10 - 11 letMalá Lečice11:38
15./3.116Kyncl Anna2009žDívky 12 - 13 letMalá Lečice13:13
16./3.118Halajová Alžběta2012žDívky 10 - 11 letProstřední Lhota13:34
17./1.112Lánská Veronika2013žDívky 8 - 9 letMokrsko13:45
18./1.120Řezáčová Amálie2016žDívky do 7 letPraha14:41
19./2.122Alblová Tereza2016žDívky do 7 letProstřední Lhota14:52
20./4.119Mašková Radka2011žDívky 10 - 11 letMokrsko16:05
21./1.109Mašek Adámek2017mChlapci do 7 letProstřední Lhota17:29
Počet závodníků: 90
Vytištěno: 30.04.2022 12:24:19
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Slunečný Veselý vrch

Výsledky: Celkové a děti, Kategorie

od Jardy Macáka, Fotky od fotografky Lenky Charouskové