Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dehtářská 10/20

16.4.2022 14:00

Pořadatel: Vlastimil Jelínek
Místo: Kletečná
Podmínky: polojasno, mírný vítr, mokrá trasa, safalt suchý
Web závodu: http://www.dehtarska10.cz/
207 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Běh na 20km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 136 Jakub EXNER 01:16:01 Muži SwobodaPteam
2. 2. 2. 129 David TUNKL 01:20:17 Muži
3. 3. 3. 60 Martin HEŘMÁNEK 01:20:49 Muži
4. 4. 4. 194 Jiří NEVORAL 01:22:45 Muži Cyklo Galík
5. 5. 5. 95 Viktor HAVEL 01:23:23 Muži
6. 6. 6. 104 Zdeněk JANDA 01:28:56 Muži MTB Útěchovičky
7. 7. 7. 39 Rob MOOREN 01:30:58 Muži SK GYM HUMPOLEC
8. 8. 8. 35 Radek NOVOTNÝ 01:31:10 Muži
9. 9. 9. 22 Libor VOPLAKAL 01:32:02 Muži Équipe SL Humpolec
10. 10. 10. 36 Jiri KAZDA 01:33:27 Muži
11. 11. 11. 234 Miloš MAREK 01:34:58 Muži
12. 12. 12. 33 Roman DUBSKÝ 01:35:07 Muži Přibyslav
13. 13. 13. 21 Ondřej MICHAL 01:35:53 Muži
14. 14. 14. 244 Karel Fišer 01:36:57 Muži Praha
15. 15. 15. 215 Zdeněk VANIŠ 01:37:13 Muži
17. 16. 16. 115 Milan DOMIN 01:40:51 Muži KOMO SAUNA
18. 17. 17. 127 Jan PAVOUK 01:40:51 Muži MS Komo
19. 18. 18. 88 Jan DOČKAL 01:41:15 Muži Posázaví

Výsledky textově

Dehtářská 10
Result List MF
PořadíčipJménoRNKat.KlubČistý čas
Běh na 20km
Muži
1.136EXNER Jakub1983mMužiSwobodaPteam1:16:01
2.129TUNKL David1984mMuži1:20:16
3.60HEŘMÁNEK Martin1986mMuži1:20:48
4.194NEVORAL Jiří1983mMužiCyklo Galík1:22:44
5.95HAVEL Viktor1979mMuži1:23:21
6.104JANDA Zdeněk1982mMužiMTB Útěchovičky1:28:54
7.39MOOREN Rob1974mMužiSK GYM HUMPOLEC1:30:57
8.35NOVOTNÝ Radek1976mMuži1:31:09
9.22VOPLAKAL Libor1986mMužiÉquipe SL Humpolec1:32:02
10.36KAZDA Jiri1990mMuži1:33:26
11.234MAREK Miloš1982mMuži1:34:57
12.33DUBSKÝ Roman1978mMužiPřibyslav1:35:05
13.21MICHAL Ondřej1990mMuži1:35:52
14.244Fišer Karel1986mMužiPraha1:36:56
15.215VANIŠ Zdeněk1985mMuži1:37:11
16.115DOMIN Milan1990mMužiKOMO SAUNA1:40:50
17.127PAVOUK Jan1989mMužiMS Komo1:40:50
18.88DOČKAL Jan1989mMužiPosázaví1:41:13
Ženy
1.8VALENTOVÁ Markéta1977žŽenyVelosport Valenta Scott team1:38:03
2.20VÁCHOVÁ Petra1974žŽenyExtrem team Vystrkov1:54:48
Běh na 10km
Muži
1.80VANĚK David1990mMužiSwoboda Pteam Jihlava0:36:38
2.63MILÁČEK Petr1981mMužiLedeč nS0:36:42
3.12ZÁPOTOČNÝ Stanislav1984mMužiPredator workout Počátky0:39:04
4.126DUCHAN Kryštof1999mMužiSlavia Praha0:40:57
5.15SVOBODA Ondřej1981mMužiSokolíci0:42:00
6.40SEJK Jan1963mMuži0:42:13
7.151KOTEN Jiří1981mMužiETV0:42:14
8.226DOMIN Vojtěch1991mMužiHC DHM / GYM Humpolec0:42:30
9.210JIRKŮ Roman1983mMuži0:42:32
10.195TICHÝ František1966mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:42:35
11.62JIROUŠEK Tomáš1996mMužiExtrem Team Vystrkov0:42:58
12.109SIMANDL Pavel2006mMužiLiga atletů Pelhřimov0:43:17
13.114NOVÁK Luboš1979mMužiAmcykl Humpolec0:43:45
14.67MOTTL František1981mMužiSokolíci0:44:38
15.183KUBÁT Martin1999mMuži0:44:39
16.4NEJEDLÍK Tomáš1989mMužiVoklobáci0:45:10
17.125MAZEL Jiří1977mMuži0:45:26
18.14MAŠKA Martin1990mMuži0:45:35
19.24POPELA Pavel1992mMuži0:45:45
20.201BAKUS Oldřich1975mMužiAuto Vysočina s.r.o.0:45:46
21.190PÍPAL Petr1981mMužiKamenice nad Lipou0:45:49
22.53KŘIVÁNEK Petr1980mMuži0:46:04
23.153KOCMAN Matěj1992mMuži0:46:13
24.172POUL Jan2004mMuži0:46:18
25.184Alt Dominik1991mMuži0:46:27
26.120VACEK Aleš1990mMuži0:46:32
27.102JAKUBIAK Sebastián1988mMuži0:46:44
28.121BARTOŇ Václav1995mMuži0:46:48
29.155KREJČÍ Aleš1985mMužiHavlíčkův Brod0:47:18
30.229BRUKNER Vít1997mMuži0:47:27
31.202SUK Pavel1987mMužiAuto Vysočina s.r.o.0:47:30
32.232JAVŮREK Martin1993mMužiDopravní značení MŠ0:47:34
33.29Pavlíček Tomáš1996mMuži0:47:36
34.245Stehlík Ota1990mMužiVoklobáci0:47:43
35.240Kratochvíl Jakub1997mMužiVelosporrt Valenta0:47:57
36.143VACEK Zdeněk1988mMuži0:48:11
37.168KOZLER Vladimír1975mMužiBeachwell0:48:12
38.250Adamec Milan1983mMužiStěhování Adamec0:48:40
39.236PROKŮPEK Pavel1997mMužiVŠSK PedF UK0:48:50
40.9VALENTA David1979mMužiVelosport Valenta Scott team0:48:52
41.212NOUSEK Ondřej2002mMuži0:48:54
42.235JŮZL David1985mMužiSK Tomáše Fuka0:49:04
43.93ČEKAL Jiří1968mMužiKojčice0:49:23
44.110SIMANDL Petr1975mMužiLiga atletů Pelhřimov0:49:40
45.140NOUSEK Jiří1974mMuži0:49:49
46.249Záviška Jaroslav1989mMužiPivovar Bernard0:49:56
47.13KUTÍLEK Jakub1985mMuži0:49:59
48.209SVOBODA Josef1971mMužiETV0:50:09
49.19PAVLÍK Adam1982mMuži0:50:14
50.56BLAŽEK Jan1988mMužiRapid Žirov0:50:17
51.241Prášek Jan1981mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:50:30
52.159ŽÁČEK Lukáš1991mMužiRun Is Hobby0:50:39
53.196HEJDA Tomáš1985mMužiVoklobáci0:50:41
54.203KLIKAR Jaroslav1981mMuži0:50:52
55.141BAŠTÝŘ Jan1979mMuži0:50:55
56.247Fejt Lukáš1980mMužiHB racing0:51:11
57.182KUBÁT Martin1971mMuži0:51:11
58.61VALENTA David1973mMuži0:51:19
59.148TRNKA Jiří1984mMužiCandáti z Milotic0:51:40
60.31TUNKL Tomáš1988mMuži0:51:50
61.243Magala Lukáš1986mMužiEl.magic0:51:56
62.246Kůžel Filip1982mMužiHB racing0:51:57
63.89KOTEN Tomáš1994mMužiŽenichova banda0:52:04
64.90KOTEN Jakub1991mMužiŽenichova banda0:52:04
65.165SLEZA David1998mMuži0:52:05
66.178SVOBODA Václav1994mMužiPPL0:52:17
67.92BATRLA Vojtěch1990mMužiŽenichova banda0:52:27
68.230ČECH Jan1977mMužiETV0:52:35
69.119ZÁHORSKÝ Aleš1973mMužiRB HIGHLANDS0:52:46
70.108HARUDA Lukáš1983mMužiŽenichova banda0:52:47
71.166KŘÍŽEK Vít1997mMuži0:52:48
72.5FILIP Martin1986mMužiVoklobáci0:52:52
73.66DEDIČ Miroslav1982mMužiSedlice0:52:53
74.180JANÁK Stanislav1979mMužiRB Highlands0:52:53
75.77JELÍNEK Petr1979mMužiVoklobáci0:53:09
76.41MACHEK Josef1982mMužiETV0:53:09
77.118NOVÁK Luboš1988mMužiŽenichova banda0:53:21
78.160PROKŮPEK Vít1973mMužiExtrem team Vystrkov0:54:04
79.107STEJSKAL Martin1990mMužiŽenichova banda0:54:34
80.192NOVÁK Josef1956mMužiNoDi Runners Humpolec0:54:45
81.186BELOBRAD Filip1984mMužiOsamelé lvíče0:54:52
82.228CHLÁDEK Petr1985mMuži0:54:52
83.27PÁDIVÝ Jiří1987mMužiCyklo hobby Rynárec0:54:56
84.239Švec Tomáš1997mMužiSport Vacík0:55:06
85.54ŠŤÁVA Radek1992mMužiVoklobáci0:55:18
86.134KŘÍŽ Lubomír1983mMužiMarná Snaha Horní Cerekev0:55:56
87.135KAHOUN Michal1963mMužiMHA Humpolec0:56:03
88.144NĚMEC Vlasta1979mMužiMimoň team0:56:13
89.219DOSKOČIL Jiří1988mMužiBukovska sorta0:56:35
90.173MALINA Pavel1975mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:56:44
91.83KOTEK Vojtěch1995mMuži0:57:00
92.7KRMELA Tomáš1988mMužiVoklobáci0:57:02
93.34BULANT Marek1990mMužiŽenichova banda0:57:14
94.177TRNKA Sebastián2000mMuži0:57:25
95.79SOUKUP Zdeněk1982mMuži0:57:31
96.48HUNAL Jakub1999mMužiSlužátky0:57:47
97.199UHLÍŘ Tomáš1994mMužiVoklobáci0:57:56
98.152NOVÁK Michal1990mMužiPahorek0:58:51
99.72BUŘIČ Zdeněk1973mMužiAFK Pečky0:59:32
100.86MORAVEC Petr1988mMužiKopiRunners0:59:51
101.237ZAJÍČEK Jakub1987mMužiVelký Rybník1:00:00
102.17KLÍMA Kamil1993mMuži1:00:10
103.171POUL Hynek1971mMuži1:00:21
104.74KOPECKÝ Jaroslav1967mMužiKopiRunners1:00:24
105.45RYBÁŘ Ondřej1982mMuži1:01:35
106.87JEŽEK Rostislav1989mMuži1:02:27
107.139BLAŽEK Přemysl1980mMužiVlašim1:02:42
108.161SUCHAN Robert1977mMuži1:02:54
109.37ŽÁK Václav1989mMužiPelhřimovské poutnice1:03:35
110.112ZÁPAŘKA Miroslav1981mMužiÉSL Humpolec1:04:20
111.146LNĚNIČKA Ondřej1986mMužiFlorbalák.cz! :)1:04:39
112.208JEDLIČKA Jožka1985mMuži1:08:44
113.200DEDERA Jakub2002mMuži1:08:57
114.179JELÍNEK Vlastimil1986mMužiENDORFUN1:16:17
115.213MUSIL Radek2003mMužiNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:50
116.217TRNKA Matěj2003mMužiNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:51
117.130SVOBODA Bohumil1949mMužiPelhřimov1:24:23
118.242Světlák Jakub2010mMužiVoklobáci1:33:14
119.81SVĚTLÁK Radim1981mMužiVoklobáci1:33:14
120.44NOVÁK Jaroslav1990mMužiPelhřimovské poutnice1:48:44
121.123CHÁB Roman1997mMužiPelhřimovské Poutnice1:50:46
Ženy
1.3PÍPALOVÁ Nikola1993žŽeny0:48:05
2.205KŘÍŽOVÁ Denisa1994žŽenyBrynas0:48:33
3.204HOLOUBKOVÁ Petra1992žŽeny0:49:21
4.68Krampol Eduard1979žŽenySlužátky0:49:50
5.218CICHROVÁ Lenka1990žŽenyEvolution gym0:50:01
6.221KOVAŘOVA Monika1988žŽeny0:50:22
7.150POSLUŠNÁ Noemi1998žŽeny0:52:07
8.233KUBÍNOVÁ Klára1990žŽenyDopravní značení MŠ0:52:14
9.25BLAHOVÁ Karolína1998žŽeny0:52:19
10.175Filippi Alena1977žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou0:52:38
11.117MEZEROVÁ Jitka1995žŽeny0:52:57
12.78STEJSKALOVA Andrea1983žŽeny0:53:04
13.96ČÍŽKOVÁ Karla1986žŽenyTJ Služátky0:53:27
14.164SIMANDLOVÁ Zuzana2004žŽenyLiga atletů Pelhřimov0:53:34
15.197ZIMMERMANNOVÁ Markéta1989žŽenyVoklobáci0:53:35
16.170JASANOVÁ Kateřina1992žŽeny0:53:59
17.105KIKO Dominika1989žŽeny0:55:19
18.23SVOBODOVÁ Blanka1982žŽenyAmcykl Humpolec0:55:24
19.138PROKOPOVÁ Aneta2006žŽeny0:56:59
20.137CHÁBOVÁ Kristýna2005žŽeny0:56:59
21.42KAHOUNOVA Eva1987žŽeny0:56:59
22.248Cimbulková Ivana1979žŽenyVopičky0:58:10
23.216SOCHOROVÁ Věra1978žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou0:58:14
24.133PECHOVÁ Gabriela1988žŽeny0:58:45
25.73BUŘIČOVÁ Marcela1972žŽenyGP Kolín0:59:32
26.187BELOBRADOVÁ Veronika1986žŽenyOsamelé lvíče II1:00:01
27.185MALINOVÁ Jana1980žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou1:00:16
28.75MOOREN Romana1975žŽenyGym Humpolec1:00:41
29.47ŠIŠKOVÁ Adéla1999žŽeny1:01:35
30.227CHLÁDKOVÁ Iveta1990žŽeny1:01:45
31.149NĚMCOVÁ Kateřina1980žŽeny1:01:58
32.52DEDEROVÁ Markéta1978žŽenyKojčice1:02:45
33.10TOŠEROVÁ Jitka1985žŽenyVoklobáci1:02:47
34.16KROUŽKOVÁ Zuzana2000žŽeny1:02:48
35.57VAVERKOVÁ Eva1997žŽenyKojčice1:03:13
36.100HEŘMÁNKOVÁ Eliška2000žŽeny1:03:24
37.26HEŘMÁNKOVÁ Silvie1986žŽeny1:03:24
38.11TICHA Michaela1988žŽeny1:04:12
39.59KOPECKÁ Klára1995žŽenyKopiRunners1:04:33
40.147LNĚNIČKOVÁ Petra1987žŽeny1:04:40
41.189TUNKLOVA Barbora2007žŽeny1:05:38
42.30TUNKLOVA Marta1990žŽeny1:05:40
43.1KOČEROVÁ Petra1988žŽeny1:06:51
44.131Zelenková Vanesa1980žŽeny1:07:12
45.94ZELENKOVÁ Michaela1982žŽeny1:07:12
46.28TRPÁKOVÁ Zuzana1984žŽeny1:07:29
47.101TUNKLOVÁ Marie1984žŽeny1:07:29
48.6KRMELOVÁ Klára1985žŽenyVoklobáci1:08:02
49.207ŠVECOVÁ Jana1966žŽeny1:09:32
50.238Zelenková Miroslava1967žŽenySport Vacík1:09:32
51.188TUNKLOVA Anna2007žŽeny1:14:57
52.231KRIŠKOVÁ Natálie2003žŽenyNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:51
53.222VOPRAVILOVÁ Blanka1986žŽenyEvolution gym1:24:33
54.223ŠIMÁNKOVÁ Radka1991žŽenyEvolution gym1:24:33
55.116DOLEŽALOVÁ Irena1967žŽenyOCR Brtnice1:26:20
56.156ŠIMONOVÁ Tereza2007žŽenyPelhřimovské Poutnice1:42:49
57.145HURDOVÁ Barbora2006žŽenyPelhřimovské Poutnice1:42:50
58.97JIRSOVÁ Jaroslava1964žŽenyPelhřimovský poutnice1:48:45
59.38ŽÁKOVÁ Petra1991žŽenyPelhřimovské poutnice1:48:47
60.99ZABLOUDILOVÁ Erika1974žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:45
61.98CHÁBOVÁ Marcela1972žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:45
62.157ŠIMONOVÁ Jana1979žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:47
63.71ŠEREDOVÁ Petra1982žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:01
64.70ENGLMAIEROVÁ Michaela1982žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:01
65.69OKROUHLÁ Monika1979žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:03
66.82SVĚTLÁKOVÁ Hana1978žŽenyVoklobáci1:53:11
Number of records: 207

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie