Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Extreme challenge

15.10.2022 13:00

Pořadatel: Sportoviště Sušice
Místo: Sušice, Fuferna
Podmínky: Zataženo 14 stupňů Celsia, mokro, po startu závodu již bez deště, vyhlášení za slunečna. Mírný vítr, letělo se.
Web závodu: http://www.exchallenge.cz/
115 závodníků,

Čtyřčlenné štafety - Start kajakářů 3km proti i po proudu Otavy, běh 5,6km s převýšením 360m na Svatobor, slet padákem pod Svatobor, 20 km MTB. KAtegorie na Ex - jednotlivci celé sami, kategorie Hobby bez paraglidisty, kopec sbíhali,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, disciplíny
exchallenge.cz/foto-a-videa/foto/2022/



Výsledky


Štafety - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubkajakběhparaglideMTB
1. 1. 1. 14 HIGH POINT TEAM 01:45:59 muži/mix HIGH POINT TEAM00:14:4500:30:0800:04:1700:56:50
2. 2. 2. 28 BANDUR jun. 01:50:50 muži/mix Sušice00:17:4500:26:0800:10:2000:56:39
3. 3. 3. 27 BANDUR sen. 01:57:27 muži/mix Sušice00:16:1300:33:2800:05:3701:02:10
4. 4. 4. 18 Pilsner Racers 01:59:49 muži/mix Plzeň00:18:4600:32:2100:04:2301:04:21
5. 5. 5. 20 Jiko Čácha Sušice 02:00:17 muži/mix Jiko Čácha Sušice00:16:1000:30:2400:05:2601:08:19
6. 6. 6. 21 Rychlá rota 02:04:18 muži/mix 00:16:0300:32:5200:04:4101:10:44
7. 7. 7. 16 Rantl team 02:08:36 muži/mix Plzeň00:14:5700:32:2900:12:5801:08:14
8. 8. 8. 31 Take It Easy 02:13:11 muži/mix 00:21:3500:35:1300:07:0201:09:23
9. 9. 9. 17 ŠiBeŠilKo 02:13:30 muži/mix Klatovy00:16:3600:33:5700:08:3901:14:20
10. 10. 10. 34 Sos 02:14:14 muži/mix 00:21:4200:32:5300:06:3401:13:07
11. 11. 11. 22 SLOW MOTION 02:14:31 muži/mix Sušice+Plzeň00:15:2000:36:1000:06:0901:16:53
12. 1. 1. 15 HIGH POINT TEAM WOMEN 02:14:44 ženy HIGH POINT TEAM WOMEN00:17:4400:35:0500:08:0201:13:55
13. 12. 12. 25 Faiveley II 02:15:48 muži/mix Plzeň00:18:2800:31:3300:06:5501:18:53
14. 13. 13. 23 Poprvé 02:17:13 muži/mix 00:17:2400:34:4600:10:0401:15:01
15. 14. 14. 19 Cyklan 02:25:28 muži/mix Cyklan Kakov00:22:1300:39:2000:05:5101:18:06
16. 15. 15. 13 Párci z RTsoftu 02:26:01 muži/mix Plzeň00:15:2600:39:1000:06:3701:24:50
17. 16. 16. 32 Studio Move 02:28:30 muži/mix 00:18:4400:30:5900:15:0201:23:46
18. 17. 17. 33 Sušicko Nepomucký 02:38:40 muži/mix 00:20:5900:41:1400:06:0201:30:27
19. 2. 2. 29 BANDUR WMN 02:47:43 ženy Sušice00:17:5000:38:0000:09:1101:42:44

Výsledky textově

Extreme challenge
Výsledková listina
PořadíČíslojménoRNKat.KlubstartKajakBěhpadákMTBCílkde je?Poslední čas
Jednotlivci - na EX
1.1Jansa Martin1979Muži00:00:0100:17:1200:36:4300:06:4301:23:552:24:32V cíli02:24:32
2.6Mastný Jan1990MužiSK Sokol Špičák00:00:0200:20:0700:33:5800:08:1001:27:472:30:01V cíli02:30:01
3.8Cinádr Miroslav1983Muži00:00:0100:20:0000:34:5500:08:1901:35:022:38:16V cíli02:38:16
4.7Pek Jiří1986Muži00:00:0300:22:3800:38:1100:07:3301:32:152:40:36V cíli02:40:36
5.4Mach David1981Muži00:00:0000:24:3100:38:3700:09:3601:43:192:56:02V cíli02:56:02
6.9Kopp Martin1968Mužinezávislý turista / Sušice00:00:0100:16:3200:42:3600:16:1601:40:392:56:02V cíli02:56:02
7.10Hanzlík Ivo1985MužiMoolbike.cz Olomouc00:00:0200:20:1200:43:3600:15:4601:36:472:56:20V cíli02:56:20
Štafety
1.14HIGH POINT TEAM2000muži/mixHIGH POINT TEAM00:00:0000:14:4500:30:0800:04:1700:56:501:46:00V cíli01:46:00
2.28BANDUR jun.2000muži/mixSušice00:00:0200:17:4500:26:0800:10:2000:56:391:50:51V cíli01:50:51
3.27BANDUR sen.2000muži/mixSušice00:00:0000:16:1300:33:2800:05:3701:02:101:57:28V cíli01:57:28
4.18Pilsner Racers2000muži/mixPlzeň00:00:0200:18:4600:32:2100:04:2301:04:211:59:50V cíli01:59:50
5.20Jiko Čácha Sušice2000muži/mixJiko Čácha Sušice00:00:0100:16:1000:30:2400:05:2601:08:192:00:18V cíli02:00:18
6.21Rychlá rota2000muži/mix00:00:0100:16:0300:32:5200:04:4101:10:442:04:19V cíli02:04:19
7.16Rantl team2000muži/mixPlzeň00:00:0100:14:5700:32:2900:12:5801:08:142:08:37V cíli02:08:37
8.31Take It Easy2000muži/mix00:00:0100:21:3500:35:1300:07:0201:09:232:13:12V cíli02:13:12
9.17ŠiBeŠilKo2000muži/mixKlatovy00:00:0100:16:3600:33:5700:08:3901:14:202:13:31V cíli02:13:31
10.34Sos2000muži/mix00:00:0100:21:4200:32:5300:06:3401:13:072:14:15V cíli02:14:15
11.22SLOW MOTION2000muži/mixSušice+Plzeň00:00:0000:15:2000:36:1000:06:0901:16:532:14:31V cíli02:14:31
12.15HIGH POINT TEAM WOMEN2000ženyHIGH POINT TEAM WOMEN00:00:0100:17:4400:35:0500:08:0201:13:552:14:45V cíli02:14:45
13.25Faiveley II2000muži/mixPlzeň00:00:0100:18:2800:31:3300:06:5501:18:532:15:48V cíli02:15:48
14.23Poprvé2000muži/mix00:00:0000:17:2400:34:4600:10:0401:15:012:17:14V cíli02:17:14
15.19Cyklan2000muži/mixCyklan Kakov00:00:0100:22:1300:39:2000:05:5101:18:062:25:29V cíli02:25:29
16.13Párci z RTsoftu2000muži/mixPlzeň00:00:0100:15:2600:39:1000:06:3701:24:502:26:02V cíli02:26:02
17.32Studio Move2000muži/mix00:00:0000:18:4400:30:5900:15:0201:23:462:28:30V cíli02:28:30
18.33Sušicko Nepomucký2000muži/mix00:00:0200:20:5900:41:1400:06:0201:30:272:38:41V cíli02:38:41
19.29BANDUR WMN2000ženySušice00:00:0100:17:5000:38:0000:09:1101:42:442:47:44V cíli02:47:44
DNF26RAPID2000muži/mixSušice00:00:0000:15:4400:30:2700:04:46MTB00:50:56
DNF30Čtyři Jéčka2000muži/mix4J team00:00:0100:20:1800:33:4900:05:18MTB00:59:24
DNF24Faiveley I2000muži/mixPlzeň00:00:0100:15:0000:30:0000:15:55MTB01:00:54
Štafety - Hobby
1.39Jelekol200000:00:0100:19:4800:33:5200:14:5101:21:062:29:36V cíli02:29:36
2.37Příště budeme rychlejší 12000Říčany00:00:0200:24:1300:37:0600:16:5101:13:182:31:27V cíli02:31:27
3.38Příště budeme rychlejší 22000Plzeň00:00:0200:20:1200:32:5100:10:4601:37:332:41:22V cíli02:41:22
Počet závodníků: 32

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie, disciplíny

fotky: exchallenge.cz/foto-a-videa/foto/2022/