Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dolnohbitský tvrďák

6.8.2022 13:00

Pořadatel: Mojmír Minx a spol
Místo: Dolní Hbity
Podmínky: Polojasno, mokrá trasa, 22 stupňů Celsia, mírný vítr, asfalt suchý
Web závodu: http://Dolnohbitskytvrdak.cz
64 závodníků,

Kopcovitý okruh nad Dolními Hbity 22km, hlavní závod 2x

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, kola, muži/ženy



Výsledky


Hlavní závod - 2 kola 44km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo
1. 1. 1. 17 Jan Jenšík 01:48:01 Muži do 50 let BikePart Cycling252:4455:17
2. 2. 2. 2 Jan Doležel 01:49:52 Muži do 50 let CK Obory254:1255:41
3. 3. 3. 8 František Salaquarda 01:49:52 Muži do 50 let Bikestrike254:1855:35
4. 4. 4. 6 Andrej Grossu 01:51:10 Muži do 50 let POLYSAN/Slaný252:4458:27
6. 6. 5. 1 Radovan Doležel 01:58:23 Muži do 50 let CK Obory258:2859:56
7. 7. 6. 22 Jaroslav Koláček 02:00:35 Muži do 50 let Velocoach team258:0062:35
8. 8. 7. 7 Martin Fic 02:01:37 Muži do 50 let STS Chvojkovice Brod B260:2361:15
9. 9. 8. 28 Petr Skůček 02:03:37 Muži do 50 let Unlimited KM trading259:3664:02
10. 10. 9. 30 Ladislav Trojan 02:04:23 Muži do 50 let Atombike Praha262:2961:55
11. 11. 10. 14 Lukáš Nový 02:04:32 Muži do 50 let 261:0563:27
12. 12. 11. 13 Miroslav Trangoš 02:07:16 Muži do 50 let Tochovice260:0667:10
15. 15. 12. 15 Anton Nazarov 02:10:55 Muži do 50 let MTB Kiev264:2966:27
16. 16. 13. 10 Petr Pluháček 02:12:05 Muži do 50 let Černošice262:3069:35
17. 17. 14. 29 Radek Kopecký 02:12:23 Muži do 50 let Dolnohbitskytvrdak264:0368:21
20. 19. 15. 25 Marek Jerie 02:23:49 Muži do 50 let TJ Magla265:2378:26
21. 20. 16. 4 Martin Pexa 02:32:25 Muži do 50 let Č.Budějovice274:3777:49
22. 21. 17. 11 Vojtěch Suchopár 02:37:12 Muži do 50 let SK Vlaška276:0081:13
27. 24. 18. 27 Vladimír Meloun 02:40:58 Muži do 50 let Příbram / bez stáje274:2886:31

Výsledky textově

Dolnohbitský tvrďák - 06.08.2022
Časy kol Hlavní závod - 2 kola 44km
PořadíČísloJménoRNkat.Klubkol1.kolo2.koloFinishstart
Hlavní závod - 2 kola 44km
1.17Jenšík Jan1988mMuži do 50 letBikePart Cycling252:4455:171:48:010:00:02
2.2Doležel Jan1983mMuži do 50 letCK Obory254:1255:411:49:520:00:07
3.8Salaquarda František1975mMuži do 50 letBikestrike254:1855:351:49:520:00:01
4.6Grossu Andrej1987mMuži do 50 letPOLYSAN/Slaný252:4458:271:51:100:00:01
5.21Šíma Karel1968mMuži nad 50 let257:4359:501:57:330:00:03
6.1Doležel Radovan1994mMuži do 50 letCK Obory258:2859:561:58:230:00:06
7.22Koláček Jaroslav1984mMuži do 50 letVelocoach team258:0062:352:00:350:00:04
8.7Fic Martin1974mMuži do 50 letSTS Chvojkovice Brod B260:2361:152:01:370:00:07
9.28Skůček Petr1978mMuži do 50 letUnlimited KM trading259:3664:022:03:370:00:03
10.30Trojan Ladislav1978mMuži do 50 letAtombike Praha262:2961:552:04:230:00:03
11.14Nový Lukáš1976mMuži do 50 let261:0563:272:04:320:00:13
12.13Trangoš Miroslav1977mMuži do 50 letTochovice260:0667:102:07:160:00:08
13.12Nehéz Radek1969mMuži nad 50 letGhost team262:1465:212:07:340:00:03
14.9Bednář Tomáš1970mMuži nad 50 letČistá sport263:0864:402:07:480:00:04
15.15Nazarov Anton1980mMuži do 50 letMTB Kiev264:2966:272:10:550:00:06
16.10Pluháček Petr1985mMuži do 50 letČernošice262:3069:352:12:050:00:09
17.29Kopecký Radek1980mMuži do 50 letDolnohbitskytvrdak264:0368:212:12:230:00:16
18.19Černá Klara1990žŽenyRouvy267:0871:472:18:540:00:08
19.3Fišer Štěpán1971mMuži nad 50 let267:5774:052:22:010:00:12
20.25Jerie Marek1983mMuži do 50 letTJ Magla265:2378:262:23:490:00:06
21.4Pexa Martin1974mMuži do 50 letČ.Budějovice274:3777:492:32:250:00:08
22.11Suchopár Vojtěch1998mMuži do 50 letSK Vlaška276:0081:132:37:120:00:08
23.16Vyhnálek Bohumil1958mMuži nad 50 letŘíčany276:4181:052:37:450:00:10
24.26Hochman Ivan1961mMuži nad 50 letDrásov278:0982:062:40:150:00:12
25.24Hrubá Hana1973žŽenyVelkotržnice Lipence279:0081:562:40:560:00:12
26.20Punčochářová Dita1977žŽenyJoskatel274:2086:382:40:580:00:11
27.27Meloun Vladimír1984mMuži do 50 letPříbram / bez stáje274:2886:312:40:580:00:14
DNF23Šťastný Jan1985mMuži do 50 letBike notoric00:00:03
DNS5Havlík Pavel1967mMuži nad 50 letKT Tryskomyš0
DNS18Pavlišen Petr1999mMuži do 50 let4timing0
Počet závodníků: 30
www.4timing.cz
Dolnohbitský tvrďák - 06.08.2022
Výsledková listina Fitness jízda - 1 kolo 22km
PořadíČísloJménoRNKat.KlubkolCíl
Fitness jízda - 1 kolo 22km
1.92Malý Miroslav1980mMuži do 50 letGhost team10:52:52-
2.103Trojan Adam2005mMuži do 50 letAtombike Praha10:55:56+03:04
3.86Lantora Jiří1977mMuži do 50 letPříbram10:56:41+03:49
4.79Větrovský Aleš1982mMuži do 50 letBrdská Krasojízda10:57:35+04:42
5.84Pavrovský Miroslav2006mMuži do 50 letHC Příbram10:59:11+06:18
6.97Mácha Jiří1969mMuži nad 50 letDobříš11:00:02+07:10
7.90Steiner Zdeněk1988mMuži do 50 letMTB Team SK Chyňava11:00:03+07:10
8.75Nohejl Stanislav1982mMuži do 50 let11:01:44+08:51
9.85Furch Aleš1997mMuži do 50 letFURCH RACING11:02:40+09:47
10.95Mácha Martin1972mMuži nad 50 letObořiště GHOST11:03:02+10:10
11.77Řehoř Roman1988mMuži do 50 letZduchovice11:04:02+11:10
12.82Furch Jakub1990mMuži do 50 letFurch Racing11:04:08+11:16
13.72Salaquardová Sofie2008žŽenyBike Puzzle Team11:04:22+11:29
14.96Durdil Tomáš2010mMuži do 50 letBSK Juniors Team11:05:05+12:13
15.83Furch Petr1968mMuži nad 50 letFURCH RACING11:05:06+12:13
16.91Bulín Petr1971mMuži nad 50 letChotěšov11:05:57+13:04
17.100Řehoř Petr1980mMuži do 50 letBike team Drásov11:06:45+13:53
18.102Boháč Václav1974mMuži do 50 letDolní Hbity11:06:58+14:05
19.94Klimek Ján1969mMuži nad 50 letBike team - Drásov11:09:15+16:23
20.81Furch Aleš1971mMuži nad 50 letFurch Racing11:10:09+17:16
21.89Kohout Roman1969mMuži nad 50 letMTB Team SK Chyňava11:11:06+18:13
22.98Lojín František1966mMuži nad 50 letVelkotržnice Lipence11:11:36+18:43
23.93Anýž Michal1981mMuži do 50 letMondrakov racing team Obecnice11:14:41+21:49
24.87Samec Roman1978mMuži do 50 let11:15:27+22:35
25.71Ficová Markéta2004žŽenySTS Chvojkovice Brod B11:15:27+22:35
26.101Šmatlík Jan1977mMuži do 50 letLáz11:24:28+31:35
27.78Vašíček Petr1981mMuži do 50 let11:27:31+34:39
28.99Patová Michaela1984žŽeny11:30:04+37:12
29.74Čecháková Viktorie2010žŽenyBSK Juniors Team11:36:54+44:01
30.104Vašíček Milan1980mMuži do 50 letPříbram11:42:19+49:27
31.76Michálek Jan1966mMuži nad 50 letSTS Chvojkovice Brod11:53:00+60:07
DNF73Hrubá Gabriela1977žŽenyBSK Juniors Team0
DNS80Krotký Tomáš1975mMuži do 50 letPříbram0
DNS88Minx Mojmír1982mMuži do 50 letDolnohbitskytvrdak0
Počet závodníků: 34
Čas: 16:22:14
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, kola, muži/ženy