Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Miranovy duby - Vinoř

10.9.2022 11:00

Pořadatel: Michal Zítek
Místo: Zámecký areál Ctěnice
Podmínky:
Web závodu: https://www.facebook.com/events/1408919116218521
68 závodníků,

Výsledky v pdf: Kategorie, Celkové



Výsledky


10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 2 Vlastimil Flegl 00:35:51 Muži SK Vrchlabí Smola Konstrukce
2. 2. 2. 25 Martin Vrbka 00:40:34 Muži
3. 3. 3. 68 Dominik Čuba 00:41:22 Muži Vinoř
5. 4. 4. 44 Petr Ginzel 00:44:10 Muži Aqvasportclub
7. 5. 5. 78 Václav Holeček 00:44:26 Muži Kyšice
8. 6. 6. 30 Ondřej Švorc 00:44:28 Muži HC Bílý Újezd
9. 7. 7. 80 Jan Zaremba 00:44:58 Muži Kbely
10. 8. 8. 57 Jan Grusser 00:45:12 Muži GEKAD
11. 9. 9. 1 Martin Štandera 00:45:19 Muži
12. 10. 10. 74 Ondřej Volek 00:45:21 Muži Vinoř
13. 11. 11. 33 Lukáš Duben 00:45:30 Muži Kbely
14. 12. 12. 20 Pavel Zámostný 00:46:00 Muži iThinkBeer
15. 13. 13. 46 Jan Dryák 00:46:38 Muži Praha 9 Satalice
16. 14. 14. 45 Lukáš Kratochvíl 00:46:48 Muži Vinoř
17. 15. 15. 58 Miloš Moravec 00:46:48 Muži Sportovci Jenštejn
18. 16. 16. 13 Petr Blahník 00:46:54 Muži GEKAD
19. 17. 17. 32 Zdenek Ševčík 00:46:56 Muži Brandýs nad Labem
21. 18. 18. 60 Jiří Čechura 00:47:10 Muži Čistý sport
22. 19. 19. 71 Martin Bušek 00:47:11 Muži Čakovice
23. 20. 20. 77 Jan Ignác Šůra 00:48:04 Muži Vinoř
24. 21. 21. 72 Petr Vocetka 00:48:15 Muži TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
25. 22. 22. 69 Tomáš Müller 00:48:16 Muži VNT
28. 23. 23. 51 František Novotný 00:49:09 Muži Vinoř
29. 24. 24. 7 Daniel Růžička 00:49:28 Muži Praha
30. 25. 25. 27 Lukáš Votík 00:49:34 Muži Rychlý kroky Kralupy
31. 26. 26. 9 Tomáš Kühnel 00:50:05 Muži
32. 27. 27. 47 Jan Šimůnek 00:51:40 Muži Vinoř
35. 28. 28. 88 Tomáš Jahoda 00:53:04 Muži HO Satalice
36. 29. 29. 12 Tomáš Čížek 00:53:46 Muži
37. 30. 30. 23 Jan Popelka 00:54:15 Muži Praha 9
38. 31. 31. 59 Karel Malina 00:54:19 Muži Spolek sportovců Jenštejn
39. 32. 32. 79 Jaroslav Toušek 00:54:53 Muži Vinoř
40. 33. 33. 76 Adam Šůra 00:55:00 Muži Vinoř
41. 34. 34. 66 Pavel Andrle 00:55:12 Muži Praha 9
43. 35. 35. 17 Josef Málek 00:55:35 Muži umčo.cz
44. 36. 36. 8 Pavel Chlapec 00:55:35 Muži Podolanka
46. 37. 37. 22 Marek Tomcik 00:55:43 Muži Prezletice
47. 38. 38. 53 Francois Joyeux 00:56:12 Muži Latecoere
48. 39. 39. 52 Petr Chovanec 00:56:12 Muži Latecoere
49. 40. 40. 56 Adam Bartoš 00:56:24 Muži
50. 41. 41. 73 Ondřej Volek 00:57:17 Muži Vinoř
52. 42. 42. 75 Dušan Paleček 00:58:49 Muži Satalice
57. 43. 43. 36 Jan Bělina 01:00:04 Muži Praha
58. 44. 44. 64 Martin Šteflovič 01:00:25 Muži Vinoř
59. 45. 45. 70 Jakub Hartych 01:02:12 Muži Čakovice Šlapka
65. 46. 46. 18 Pavel Jelínek 01:04:42 Muži Prezletice
67. 47. 47. 28 Vojtěch Šišma 01:05:49 Muži Vinoř

Výsledky textově

Miranovy duby - 10.09.2022
Celkové pořadí
PořadíČipJménoKat.ČasMístní
10km
1.2Flegl VlastimilMuži35:52
2.25Vrbka MartinMuži40:35
3.68Čuba DominikMuži41:23Vinořan
4.21Vavrikova PetraŽeny43:02
5.44Ginzel PetrMuži44:11
6.4Poborská HelenaŽeny44:14
7.78Holeček VáclavMuži44:27
8.30Švorc OndřejMuži44:29
9.80Zaremba JanMuži44:59
10.57Grusser JanMuži45:13
11.1Štandera MartinMuži45:20Vinořan
12.74Volek OndřejMuži45:22Vinořan
13.33Duben LukášMuži45:31
14.20Zámostný PavelMuži46:01
15.46Dryák JanMuži46:39
16.45Kratochvíl LukášMuži46:49Vinořan
17.58Moravec MilošMuži46:49
18.13Blahník PetrMuži46:55
19.32Ševčík ZdenekMuži46:57
20.40Mattsson TerezaŽeny46:58
21.60Čechura JiříMuži47:11
22.71Bušek MartinMuži47:12
23.77Šůra Jan IgnácMuži48:05Vinořan
24.72Vocetka PetrMuži48:16
25.69Müller TomášMuži48:17
26.54Kučerová IvetaŽeny48:20
27.67Čubová KristýnaŽeny48:45Vinořan
28.51Novotný FrantišekMuži49:10Vinořan
29.7Růžička DanielMuži49:29
30.27Votík LukášMuži49:35
31.9Kühnel TomášMuži50:06Vinořan
32.47Šimůnek JanMuži51:41Vinořan
33.62Čerteková JanaŽeny52:32
34.37Zikmundová RomanaŽeny52:46
35.88Jahoda TomášMuži53:05Vinořan
36.12Čížek TomášMuži53:47
37.23Popelka JanMuži54:16
38.59Malina KarelMuži54:20
39.79Toušek JaroslavMuži54:54
40.76Šůra AdamMuži55:01Vinořan
41.66Andrle PavelMuži55:13
42.65Jakubík LindaŽeny55:20Vinořan
43.17Málek JosefMuži55:36
44.8Chlapec PavelMuži55:36
45.5Růžková HanaŽeny55:41
46.22Tomcik MarekMuži55:44
47.53Joyeux FrancoisMuži56:13
48.52Chovanec PetrMuži56:13
49.56Bartoš AdamMuži56:25Vinořan
50.73Volek OndřejMuži57:18
51.11Krahulíková RadkaŽeny58:29Vinořan
52.75Paleček DušanMuži58:50
53.29Kalmykova SvitlanaŽeny59:19
54.6Kroulíková DoraŽeny59:29
55.31Fischerova JanaŽeny59:46
56.42Leiblová KamilaŽeny59:52Vinořan
57.36Bělina JanMuži1:00:05
58.64Šteflovič MartinMuži1:00:26Vinořan
59.70Hartych JakubMuži1:02:13
60.38Pižlová MartinaŽeny1:02:56
61.50Kudlovská MartinaŽeny1:03:08
62.19Jelínková LucieŽeny1:04:12
63.35Hudečková VendulaŽeny1:04:14
64.61Gutova AndreaŽeny1:04:20
65.18Jelínek PavelMuži1:04:43
66.48Isbister IvetaŽeny1:05:49
67.28Šišma VojtěchMuži1:05:50Vinořan
68.10Kühnel TerezaŽeny1:06:12
Number of records: 68

Další soubory k závodu:

Výsledky: Kategorie, Celkové