Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Brdská 25

21.5.2023 10:00

Pořadatel: Triklub Příbram
Místo: Bohutín u Příbrami
Podmínky: Jasno, slunečno, mírný vítr, 22 stupňů Celsia, sucho.
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
200 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, dospělí - celkově, kategorie

Fotky: od Petra Butzkeho z vyhlášení



Výsledky


Brdská 25 - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klub
26. 6. 1. 204 Svatava Řechková02:22:53 Ženy do 65 let Oxygen Příbram

Výsledky textově

Brdská 25 - dospělí -21.05.2023
Výsledková listina
PořadíČipČíslojménoRNKat.KlubCíl
Brdská 25
1./1.106106Burian Michalm1994Muži do 39 letSK Sporting Příbram1:45:10
2./1.135135Hradecký Janm1983Muži do 49 letTriatlon Team Příbram1:51:33
3./1.127127Švarc Petrm1966Muži do 59 letTriKlub Příbram1:52:04
4./1.207207Rejsková Ivonaž1985Ženy do 45 letSUNNYMONT/ Dobříš1:52:41
5./2.125125Sobotka Jiřím1979Muži do 49 letRožmitál pod Třemšínem2:00:26
6./2.116116Mašita Jiřím1973Muži do 59 letSokol Šeberov2:03:32
7./1.202202Karasová Annaž2006Juniorkytriklub PB2:04:00
8./2.133133Fencl Ondřejm1994Muži do 39 letKomárov2:04:17
9./3.103103Barášek Alešm1975Muži do 49 let2:04:59
10./2.205205Skalkova Nataliež1988Ženy do 45 let2:07:45
11./3.201201Ježková Janaž1988Ženy do 45 letEnergon2:08:12
12./3.109109Franěk Ondřejm1990Muži do 39 letPražská kavárna2:11:20
13./4.121121Pražák Adamm1978Muži do 49 letPraha 32:12:58
14./3.123123Scheu Haraldm1969Muži do 59 letPraha 62:13:30
15./5.120120Pejša Janm1975Muži do 49 letsmí být prázdné2:15:07
16./6.117117Matějka Josefm1977Muži do 49 letSedlice2:16:14
17./7.102102Balajka Martinm1976Muži do 49 letBlack Sheep Horšice2:16:37
18./8.129129Zadražil Michalm1979Muži do 49 letHořovice2:17:35
19./9.104104Bernášek Antonínm1979Muži do 49 letPříbram2:18:19
20./10.113113Jakeš Jiřím1977Muži do 49 letEleven Head CST Cyklolive2:19:08
21./11.118118Matyáš Radekm1977Muži do 49 letHáje2:19:55
22./12.111111Hlavacek Rostislavm1975Muži do 49 letDrasov2:20:09
23./4.206206Strnadová Luciež1984Ženy do 45 letVzdušné síly2:21:54
24./4.112112Horák Alešm1988Muži do 39 letHradec Králové2:21:59
25./13.128128Vobejda Ladislavm1974Muži do 49 letsporting Příbram2:22:51
26./1.204204Řechková Svatavaž1967Ženy do 65 letOxygen Příbram2:22:54
27./5.119119Mígl Vojtěchm2003Muži do 39 letTriatlon Team Příbram2:23:43
28./14.114114Kutnohorský Janm1974Muži do 49 letBojov2:23:51
29./4.107107Číp Romanm1970Muži do 59 letBefit2:24:09
30./15.105105Brožík Valdemarm1976Muži do 49 letA bude hůř2:27:32
31./1.108108Dvořák Petrm1961Muži do 69 letVila Rusalka2:28:01
32./16.101101Bábíček Matějm1974Muži do 49 let2:28:29
33./5.209209Kramářová Vladimíraž1986Ženy do 45 letRS Fitnes Příbram2:31:22
34./2.131131Voříšek Jaroslavm1956Muži do 69 letBlovice2:33:10
35./6.211211Janovská Lindaž1979Ženy do 45 let2:35:16
36./1.210622Fraňková Andreaž1989Ženy do 35 letPražská kavárna2:35:23
37./17.132132Turz Michalm1982Muži do 49 letPříbram2:37:05
38./18.134134Plavec Hynekm1978Muži do 49 letDaleké Dušníky2:42:11
39./3.110110Häusler Václavm1963Muži do 69 letPříbram2:43:37
40./1.208208Uzlová Lenkaž1971Ženy do 55 let2:53:47
41./2.203203Lepičová Hanaž1974Ženy do 55 letSri Chinmoy Marathon Team2:55:00
Brdská 12
1./1.86586Koudelka Filipm1991Muži do 39 leteD system Silvini team0:46:22
2./2.97597Burian Tomášm1998Muži do 39 let0:47:01
3./3.70570Karas Stanislavm1998Muži do 39 letPříbram0:48:32
4./1.82582Valek Marianm1975Muži do 49 letJince0:49:32
5./4.77577Pergler Lukášm1992Muži do 39 letKomárov0:49:58
6./1.74574Mígl Antonínm2005JuniořiTriatlon Team Příbram0:50:25
7./1.90590Fröhr Janm1970Muži do 59 let0:51:38
8./2.89589Petrilák Matouš Nathanielm2004JuniořiOK Dobříš0:53:08
9./2.71571Karas Tomášm1967Muži do 59 lettriklub 'PB0:54:16
10./3.68568Hrdlička Dušanm1973Muži do 59 letPraskolesy0:54:34
11./2.93593Fortelka Jiřím1982Muži do 49 letPříbram0:54:49
12./3.66566Frühauf Františekm1975Muži do 49 letOhrazenice0:55:01
13./4.76576Pavlík Martinm1978Muži do 49 letNarysov0:55:13
14./1.41641Zemanová Luciež2005Juniorky0:56:11
15./1.31631Koukalova Adelaž1988Ženy do 45 let0:56:49
16./5.88588Osladil Miroslavm1977Muži do 49 letSokol Stodůlky0:56:53
17./5.65565Flachs Michalm1987Muži do 39 letZličín0:59:42
18./1.37637Větrovská Jitkaž1993Ženy do 35 letVDN PROMO1:00:13
19./6.92592Bělohlávek Karelm1981Muži do 49 letSparta Podluhy1:01:17
20./6.63563Edelmann Robertm1984Muži do 39 letPříbram1:01:36
21./2.28628Hacaperková Evaž1986Ženy do 45 letPříbram1:02:27
22./1.84584Vokáč Romanm1962Muži do 69 let1:02:53
23./2.35635Štěchová KRISTÝNAž1990Ženy do 35 letTriostech1:03:28
24./7.72572Kašpar Michalm1990Muži do 39 letU Šmídů team1:03:30
25./3.36636Švagrová Kristýnaž2000Ženy do 35 letOuběnice1:04:06
26./4.85585Vopička Milanm1972Muži do 59 letPříbram1:04:09
27./3.95595Štefanič Adamm2009Junioři2BW1:04:40
28./7.80580Špína Martinm1974Muži do 49 letZalány1:05:11
29./4.7607Burianová Denisaž1993Ženy do 35 letSalming running1:05:54
30./5.67567Gregořica Miroslavm1967Muži do 59 letPříbram1:06:07
31./2.61561Butzke Petrm1959Muži do 69 letTréninková skupina Březnice1:06:30
32./6.69569Ježek Janm1967Muži do 59 letEnergon1:06:57
33./1.30630Hrdličková Romanaž1975Ženy do 55 letRozběháme Hořovicko1:07:15
34./2.32632Růžičková Janaž1969Ženy do 55 letU Šmídů team1:07:18
35./2.38638Nováková Eliškaž2005JuniorkyPříbram1:07:18
36./8.96596Špryngl Janm1982Muži do 49 let1:07:31
37./1.94534Smutek Miloslavm1952Muži nad 70 let2B Winter1:07:41
38./7.83583Vávra Pavelm1968Muži do 59 letVorvani1:08:07
39./3.9609Coníková Martinaž1981Ženy do 45 letRefaglass1:08:53
40./9.64564Ernst Michalm1977Muži do 49 letPříbram1:08:54
41./1.10610Dudášová Monikaž1966Ženy do 65 letObořiště1:09:44
42./4.19619Flachsová Šarkaž1980Ženy do 45 letPřibram1:10:00
43./3.62562Čechura Jaroslavm1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko1:10:36
44./10.73573Kříž Petrm1983Muži do 49 let1:12:18
45./11.75575Nekolný Karelm1976Muži do 49 let1:12:21
46./12.81581Valcik Zdenekm1977Muži do 49 letAC Kozicin1:12:22
47./3.40640Petriláková Petraž1976Ženy do 55 letOK Dobříš1:12:33
48./2.79579Svoboda Janm1943Muži nad 70 letKD Příbram1:12:40
49./4.91591Zaňka Matějm2005JuniořiKozičín1:13:09
50./5.39639Šálková Alenaž1980Ženy do 45 letProseco Li1:15:28
51./6.33633Stehlíková Petraž1979Ženy do 45 letPříbram1:16:11
52./1.29629Hartmanová Stanislavaž1958Ženy nad 65 letVorvani Příbram1:17:46
53./3.87587Osladil Miroslavm1952Muži nad 70 letAK Olomouc1:25:11
54./4.78578Príslupský Pavelm1963Muži do 69 letAmbes 19861:28:36
55./2.1601Bartošová Miladaž1953Ženy nad 65 letPříbram1:32:42
Nordic walking 12km
1./1.321321Kopecký Radekm1976Muži do 49 letKřemen/ Radětice1:35:24
2./1.322322Butzková Ludmilaž1961Ženy do 65 letFit klub Padák1:44:16
3./1.320320Vasilová Andreaž1974Ženy do 55 let1:49:01
4./1.319319Mašita Jiřím1947Muži nad 70 letPraha-Šeberov2:10:23
Cruiser Race 12km
1./1.437437Křížová Anetaž1989Ženy do 35 letPříbram1:11:59
Počet závodníků: 101
www.4timing.cz
Brdská 25 - děti - 21.05.2023
Výsledková listina
PořadíČipČísloJménoRNPohl.Kat.KlubCílkol
Kluci 6-7 let
117717Feit Miroslav2016kluciKluci 6-7 letHáje0:58,982
219719Kříž Petr2016kluciKluci 6-7 let1:00,842
315715Šrámek Jakub2017kluciKluci 6-7 letObčerstvovací stanice Bohutín1:08,422
412712Adamec Vit2017kluciKluci 6-7 letPribram1:19,582
5130830Háva Filip2017kluciKluci 6-7 let1:22,962
Dívky 6-7 let
123723Zajícová Violka2016dívkyDívky 6-7 letAO střela Žebrák1:00,612
2101801Šmídová Viktorka2016dívkyDívky 6-7 let1:01,092
322722Šebková Violka2016dívkyDívky 6-7 letBiatlon Beroun1:01,602
416716Edelmannová Emma2016dívkyDívky 6-7 letZŠ Bratří Čapků1:04,702
513713Hošková Aneta2017dívkyDívky 6-7 letPříbram1:09,442
620720Mandová Eliška2016dívkyDívky 6-7 letPříbram1:11,102
779779Paimová Ester2017dívkyDívky 6-7 letTJ Blatná1:13,882
814714Nováková Karla2017dívkyDívky 6-7 let-/Točník1:15,752
Kluci 8-9 let
172772Dolejš Matěj2014kluciKluci 8-9 letLoko Beroun1:40,492
2123823Štefanič Ondra2014kluciKluci 8-9 let1:43,392
337737Nykodým Dominik2014kluciKluci 8-9 letŽebrák Atletický oddíl Střela1:44,092
432732Šturm Petr2015kluciKluci 8-9 letTJ Sokol SG Plzeň - Petřín1:45,782
591791Schifferling Adrian2015kluciKluci 8-9 letBreznice1:52,702
635735Miriťuk Tobiáš2014kluciKluci 8-9 letPříbram1:55,922
726726Hacaperka Marek2015kluciKluci 8-9 letSK Sporting Příbram1:59,012
836736Novák Vít2014kluciKluci 8-9 letSK Sporting PB2:03,572
924724Burián Tomáš2015kluciKluci 8-9 letDomeček Hořovice2:05,862
1080780Mrázek Jakub2015kluciKluci 8-9 letLáz2:10,932
1139739Šrámek Filip2014kluciKluci 8-9 letObčerstvovací stanice Bohutín2:19,672
1283783Sláma Oldřich2015kluciKluci 8-9 letLáz2:21,862
1327727Hošek Marek2015kluciKluci 8-9 letPříbram2:22,302
14121821Skalka Sebastian2015kluciKluci 8-9 let2:22,972
Dívky 8-9 let
1118818Osladilová Sára2014dívkyDívky 8-9 letPraha1:42,432
2131831Hávová Tereza2014dívkyDívky 8-9 let1:44,602
3124824Dziegielewska Marta2014dívkyDívky 8-9 letAtletika Človíček1:45,392
433733Dědinová Anna2014dívkyDívky 8-9 letSK Sporting Příbram1:52,942
529729Kočnarová Sofie2015dívkyDívky 8-9 letPňovice2:02,862
678778Paimová Erika2015dívkyDívky 8-9 letTJ Blatná2:03,772
728728Kárová Tereza2015dívkyDívky 8-9 letStřela Žebrák2:05,542
825725Dvorská Karolína2015dívkyDívky 8-9 letSK Sporting Příbram2:11,312
930730Pacinová Sofie2015dívkyDívky 8-9 let2:12,142
1034734Kolářová Jolana2014dívkyDívky 8-9 letPříbram2:22,902
11117817Zemková Kristýna2015dívkyDívky 8-9 letTisová2:38,822
12116816Zemková Kateřina2014dívkyDívky 8-9 letTisová2:48,442
Kluci 10-11 let
140740Diviš Jan2013kluciKluci 10-11 letAO Střela Žebrák3:36,142
248748Skalička Michael2012kluciKluci 10-11 letSK Sporting Pribram3:40,342
341741Hacaperka Filip2013kluciKluci 10-11 letSK Sporting Příbram4:02,712
446746Edelmann Max2012kluciKluci 10-11 let1.FK Příbram4:03,512
573773Stojčetović Petr2012kluciKluci 10-11 letSporting Příbram4:19,192
684784Sláma Vít2012kluciKluci 10-11 letLáz4:24,682
743743Novák Jan2013kluciKluci 10-11 letAO Střela Žebrák2:17,661
Dívky 10-11 let
1132832Kraus Annemarie2012dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák3:33,862
249749Šturmová Tereza2012dívkyDívky 10-11 letTJ Sokol SG Plzeň - Petřín3:36,812
345745Šolcová Karolína2013dívkyDívky 10-11 letSk Sporting3:41,822
447747Palková Eliška2012dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák3:44,702
575775Bedřichová Adéla2013dívkyDívky 10-11 letSAD Dobříš3:58,062
6133833Brožová Markéta2013dívkyDívky 10-11 letSporting PB3:58,442
744744Šebková Elen2013dívkyDívky 10-11 letBiatlon Beroun4:03,962
842742Hrdličková Julie2013dívkyDívky 10-11 letStřela Žebrák4:19,932
993893Trávníčková Elen2013dívkyDívky 10-11 letSokol Příbram5:23,282
Kluci 12-13 let
152752Nademlejnský Pavel2011kluciKluci 12-13 letStřela Žebrák5:18,963
2119819Osladil Míra2011kluciKluci 12-13 letPraha5:30,163
354754Stočes Antonín2011kluciKluci 12-13 let5:42,843
4128828Volmut Marek2010kluciKluci 12-13 letNa Výsluní5:43,403
550750Diviš Pavel2011kluciKluci 12-13 letAO Střela Žebrák5:55,323
Dívky 12-13 let
1125825Dziegielewska Karolína2010dívkyDívky 12-13 letAtletika Hostivař5:28,533
258758Nováková Ema2010dívkyDívky 12-13 letAK Škoda Plzeň5:41,173
357757Hrdličková Valentýna2010dívkyDívky 12-13 letStřela Žebrák5:41,563
456756Špetová Viktorie2011dívkyDívky 12-13 letAK ŠKODA Plzeň5:42,263
559759Štefflová Marie2010dívkyDívky 12-13 letLoko Beroun6:02,493
655755Špetová Patricie2011dívkyDívky 12-13 letAK ŠKODA Plzeň6:11,913
753753Pánková Lucie2011dívkyDívky 12-13 letPavlíkov6:21,393
874774Šnajdrová Agáta2010dívkyDívky 12-13 letSK Sporting Příbram6:40,083
976776Hlinomazová Tereza2011dívkyDívky 12-13 letPodlesí7:03,693
10129829Mašitová Markéta2011dívkyDívky 12-13 let7:07,393
1151751Marková Natálie2011dívkyDívky 12-13 let7:09,033
Dívky 14-15 let
166766Pánková Tereza2008dívkyDívky 14-15 letPavlíkov7:49,234
277777Hlinomazová Ema2009dívkyDívky 14-15 letNové Podlesí8:05,594
364764Nademlejnská Šárka2008dívkyDívky 14-15 letLokomotiva Beroun8:23,314
468768Valuchová Veronika2008dívkyDívky 14-15 letJUVE9:04,874
562762Valuchová Julie2009dívkyDívky 14-15 letJUVE9:18,594
Dorost 16-17 let
169769Jeníková Martina2007dívkyDorostenkySK Sporting Příbram8:04,234
270770Krtek Ondřej2007kluciDorostenciKB Beroun10:59,434
371771Šubrt Matěj2007kluciDorostenciPavlíkov11:07,184
Kluci 14-15 let
160760Marek Jakub2009kluciKluci 14-15 letSK Sporting Příbram7:03,994
267767Schejbal Matyáš2008kluciKluci 14-15 let7:04,954
3127827Volmut Antonín2008kluciKluci 14-15 letKB Beroun7:11,074
463763Budoš Adam2008kluciKluci 14-15 letZŠ BH Příbram7:41,834
5126826Štefanič Adam2009kluciKluci 14-15 let2BW8:03,594
665765Novák Lukáš2008kluciKluci 14-15 letSK Sporting PB8:10,324
761761Prukner Tomáš2009kluciKluci 14-15 letPraha10:51,654
Kluci do 5 let
182782Fábera Matyáš2019kluciKluci do 5 letChaloupky0:56,971
27707Datel Dominik2018kluciKluci do 5 letPribram0:58,271
310710Novotný Tobiáš2018kluciKluci do 5 letTochovice1:03,521
481781Mrázek Filip2018kluciKluci do 5 letLáz1:06,541
5122822Skalka Daniel2018kluciKluci do 5 let1:10,541
6120820Skuhrovec Tobiáš2019kluciKluci do 5 letSolenice1:15,391
75705Šebek Sebastian2019kluciKluci do 5 letBeroun1:18,391
885785Švagr Josef2019kluciKluci do 5 letSpajdrmeni2:04,701
Dívky do 5 let
18708Edelmannová Thea2018dívkyDívky do 5 letMŠ Kličkova vila0:54,941
29709Mašitová Tereza2018dívkyDívky do 5 letPraha-Šeberov0:59,841
33703Mandová Anežka2019dívkyDívky do 5 letPříbram1:08,661
492792Schifferling Ofélie2020dívkyDívky do 5 letFrance1:32,241
52702Adamcova Barbora2020dívkyDívky do 5 letPribram1:34,161
Počet závodníků: 99
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, dospělí - celkově, kategorie

Fotky: od Petra Butzkeho z vyhlášení