Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Děkanovi neutečeš aneb lesnická 15

28.9.2023 10:15

Pořadatel: Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze
Místo: Pod Hrází 7, 281 66, Jevany
Podmínky: Slunečno, suchá trasa,bezvětří, 24 stupňů Celsia
Web závodu: https://www.fld.czu.cz/cs/r-7189-aktuality/dekanovi-neuteces-aneb-lesnicka-15.html
76 závodníků,

Výsledky v pdf: Kategorie, Celkove, muži - ženy
záznam doběhu



Výsledky


15km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
12. 1. 1. 111 Martina Hampejsová01:13:20 Ženy video
14. 2. 2. 143 Jana Klinecká01:15:08 Ženy Hlinskovideo
21. 3. 3. 103 Eliška Olmrová01:19:12 Ženy UHULvideo
25. 4. 4. 141 Radana Hušáková01:22:30 Ženy SC radotínvideo
28. 5. 5. 144 Štěpánka Matoušková01:28:32 Ženy video

Výsledky textově

Děkanovi neutečeš aneb lesnická 15 - 28.09.2023
Celkové pořadí
PořadíČipJménoklubKat.Čas
15km
1.129Bolehovský MichalČZU KerteamStudenti VŠ1:01:12
2.140Herda JanSKP NymburkMuži1:04:54
3.139Bulíř JáchymStudenti SŠ1:05:24
4.134Mortlock EvanFLDMuži1:07:25
5.113Kučák TomášMuži1:07:41
6.127Marušák MatejMuži1:10:56
7.116Podgórski TomaszFLDMuži1:11:10
8.104Anton MichalMuži1:11:30
9.138Mašek JanStudenti VŠ1:12:16
10.137Mašek RadekPekass týmMuži1:12:35
11.128Kašík AlexandrFLDMuži1:12:55
12.111Hampejsová MartinaŽeny1:13:20
13.118Rinn RadekFLDMuži1:14:43
14.143Klinecká JanaHlinskoŽeny1:15:08
15.130Škoda AlešČLA TrutnovMuži1:15:34
16.136Kamínek JanMuži1:15:55
17.101Marušák RóbertFLDMuži1:16:08
18.135Blažek JanRorace teamStudenti SŠ1:16:13
19.106Elingr ZbyněkUHULMuži1:16:46
20.132Halama TomášČLA TrutnovStudenti SŠ1:18:55
21.103Olmrová EliškaUHULŽeny1:19:13
22.114Kühnel DanFLDStudenti VŠ1:20:43
23.108Kasalický OndřejFLDStudenti VŠ1:22:07
24.119Pecháček LiborFLDStudenti VŠ1:22:11
25.141Hušáková RadanaSC radotínŽeny1:22:31
26.126Dvořák OndřejFLDMuži1:24:03
27.117Kušta TomášFLDMuži1:25:01
28.144Matoušková ŠtěpánkaŽeny1:28:32
29.120Procházka MartinStudenti VŠ1:29:33
30.112Koubková MarkétaStudentky VŠ1:29:33
31.124Jankovský MartinFLDMuži1:34:14
32.142Ledroit DagmarFŽPStudentky VŠ1:37:00
33.133Hlaváček PetrČLA TrutnovStudenti SŠ1:37:57
34.131Tepera OndřejČLA TrutnovStudenti SŠ1:37:58
35.109Washaya ProsperFLDStudenti VŠ1:39:43
DNS102Blažek VláďaMuži
DNS105Urbánek PetrStudenti VŠ
DNS107Skalinová KamilaŽeny
DNS110Stárková AlenaŽeny
DNS115Jelínek MarekFTZStudenti VŠ
DNS121Sarkar ShatarupaFLDStudentky VŠ
DNS122Hnojská SimonaFLDStudentky VŠ
DNS123Koubková MarkétaStudentky VŠ
DNS125Čabrada MartinFLDMuži
7km
1.214Hanus MartinMuži31:57
2.230Provazník TomášČLA TrutnovStudenti SŠ36:07
3.222Povolná ViktorieGymnazium Jana Patočky, AO Lokomotiva RakovníkStudentky SŠ38:23
4.209Fuchs ZdeněkFLDMuži39:11
5.212Vacek ZdeněkFLDMuži40:35
6.203Stárková AlenaVštvs PalestraStudentky VŠ41:04
7.229Holub RadekČLA TrutnovStudenti SŠ41:17
8.205Balcarová KateřinaFLDStudentky VŠ41:21
9.213Včelka JurajČZUStudenti VŠ42:07
10.234Cirbusová AdélaŽeny42:37
11.233Jirků PetrČZUStudenti VŠ43:53
12.206Krbilová KatarínaŽeny44:02
13.227Nosákovec JanFLDMuži44:28
14.225Blažej LukášPrávnická fakulta Univerzity KarlovyStudenti VŠ45:27
15.202Andraško MichalMuži46:22
16.223Povolný JanMuži47:17
17.215Modlinger RomanFLDMuži47:48
18.218Petržela MichalMuži48:08
19.217Kincl TomášMuži48:08
20.216Komárková LenkaŽeny49:25
21.231Blažek MatějRorace teamStudenti SŠ49:51
22.232Blažek MartinRorace teamMuži49:52
23.219Nováková KamilaStudentky VŠ50:59
24.208Brabec PavelFLDMuži51:11
25.221Matoušková LindaČZUStudentky VŠ51:56
26.228Zachová RomanaFLDŽeny53:47
27.226Kalábová MarkétaFLDŽeny55:35
28.220Kábelová ZuzanaŽeny55:50
29.224Chorovská BáraFLDStudentky VŠ59:36
DNS204Ledecká LucieŽeny
DNS207Kulova SofiyaČZUStudentky VŠ
DNS211Bártlová, AlenaŽeny
Number of records: 76

Další soubory k závodu:

Výsledky: Kategorie, Celkove, muži - ženy