Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Benešovský běžecký festival

17.9.2023 09:00

Pořadatel: Atletika Benešov
Místo: Benešov, atletický stadion
Podmínky: Slunečno, sucho, 25 stupňů Celsia, bezvětří
Web závodu: http://www.benesov-beh.cz
564 závodníků,

Hlavní závod: Start a cíl na dráze. 10km - 1.kolo 400m, následně 4 okruhy v okolí atletického stadionu. Nesoutěžní charitativní běh bez čipů.

Výsledky v pdf: Děti, štafety, Celkové, kategorie, časy kol

Video z cíle: Běh pro Elišku, rodinné štafety 3x400m, děti 100-400m, hlavní závod 10km



Výsledky


Mini přípravka - hoši - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie KlubPočet kol
1. 1. 1. 1134 Filip Marek00:00:12 Mini přípravka ho Atletika Benešov0
2. 2. 2. 1209 Marek Smolík00:00:13 Mini přípravka ho Světice0
3. 3. 3. 1147 Tadeáš Orna00:00:14 Mini přípravka ho Neveklov0
4. 4. 4. 1132 Václav Malý00:00:14 Mini přípravka ho Benešov0
5. 5. 5. 1191 Vilém Vopěnka00:00:14 Mini přípravka ho 0
6. 6. 6. 1349 Adam Jedlička00:00:14 Mini přípravka ho 0
7. 7. 7. 1091 Mikuláš Frajer00:00:14 Mini přípravka ho Atletika Benešov0
8. 8. 8. 1340 Petr Noháč00:00:15 Mini přípravka ho Petroupim0
9. 9. 9. 1413 Tomáš Havlík00:00:15 Mini přípravka ho 0
10. 10. 10. 1076 Matyáš Čečil00:00:15 Mini přípravka ho Benešov0
11. 11. 11. 1362 Hynek Jahoda00:00:15 Mini přípravka ho 0
12. 12. 12. 1096 David Holánek00:00:16 Mini přípravka ho Benešov0
13. 13. 13. 1367 Tobiáš Pokorný00:00:16 Mini přípravka ho 0
14. 14. 14. 1429 Vincent Poul00:00:18 Mini přípravka ho 0
15. 15. 15. 1426 Jan Panuška00:00:19 Mini přípravka ho 0
16. 16. 16. 1069 Vít Barták00:00:19 Mini přípravka ho Bystřice0
17. 17. 17. 1133 Damián Marek00:00:21 Mini přípravka ho SDH Čtyřkoly0
18. 18. 18. 1419 Mikuláš Tomka00:00:24 Mini přípravka ho 0
19. 19. 19. 1150 Robin Papoušek00:00:26 Mini přípravka ho Benešov0
20. 20. 20. 1352 Richard Králík00:00:26 Mini přípravka ho Z.L.O.0
21. 21. 21. 1428 Jonáš Poul00:00:28 Mini přípravka ho 0
22. 22. 22. 1432 Filip Marek00:00:29 Mini přípravka ho 0
23. 23. 23. 1425 Richard Panuška00:00:30 Mini přípravka ho 0
24. 24. 24. 1418 Šimon Brém00:00:31 Mini přípravka ho 0

Výsledky textově

Benešovská desítka + štafety 10km - 17.09.2023
Výsledková listina
PořadíBibČísloJménoRNKat.KlubKolČas
BTL Benešovská 10
1.254254Kupidlovský Daniel1976Muži do 49 letStodůlky536:37
2.378378Jareš Tomáš1991Muži do 39 letVotice536:44
3.375375Chmátal David2005Muži do 39 letTri Klub Příbram536:44
4.273273Ploc Jaroslav1984Muži do 39 letBBK537:19
5.251251Králík Petr1985Muži do 39 letBBK538:02
6.264264Neděla Štěpán2001Muži do 39 letBěžíme za Vlašim538:09
7.303303Vrbata Jan1986Muži do 39 letTýnec nad Sázavou538:29
8.283283Stolárik Peter1970Muži do 59 letBenešovský běžecký klub538:41
9.225225Bielik Ondřej1987Muži do 39 letBěžíme za Vlašim538:48
10.289289Šibrava Stanislav1983Muži do 49 letZruč nad Sázavou538:49
11.223223Balata Luboš1995Muži do 39 letTT Astra Konopiště539:59
12.270270Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné540:01
13.282282Stojanov Vladimír1996Muži do 39 letTýnec nad Sázavou540:14
14.261261Moravcová Koleta2001Ženy do 34 letZruč n. S.540:38
15.288288Šedivý Zdeněk2000Muži do 39 letBBK540:43
16.305305Záhorec Stanislav1971Muži do 59 letSokol Senohraby-Kyf team540:46
17.295295Štastný Jan1974Muži do 49 letSokol Senohraby-Kyf team540:49
18.271271Pelikán Karel1979Muži do 49 letBenešovský běžecký klub540:53
19.382382Soukup Karel1978Muži do 49 letBěžíme za Vlašim541:17
20.245245Kapko David1971Muži do 59 letBěžíme za Vlašim541:34
21.238238Hájek Lukáš1991Muži do 39 letTJ jiskra Zruč n. S.541:41
22.241241Jeřábek Vít1974Muži do 49 letTýnec nad Sázavou542:06
23.389389Chalupa Lukáš1984Muži do 39 letTJ jiskra Zruč n. S.542:15
24.232232Dubjáková Kateřina1999Ženy do 34 letZruč nad Sázavou542:20
25.255255Lán Filip1980Muži do 49 letOK Slavia Hradec Králové542:51
26.276276Růžička Pepa1984Muži do 39 letHoumr run Benešov542:58
27.274274Prchal Pavel1959Muži do 69 letGP Kolín543:04
28.447447Pertlík Martin1984Muži do 39 let543:45
29.221221Adamcová Andrea1973Ženy do 54 letBěžíme za Vlašim543:47
30.235235Foller Mirek1973Muži do 59 letBezime za Vlasim543:50
31.293293Šináglová Lenka1976Ženy do 54 letBenešovský běžecký klub544:06
32.266266Neumannová Lucie1990Ženy do 34 letPetrov u Prahy, Osada Úsvit544:28
33.224224Balata Vojtěch1997Muži do 39 let544:52
34.307307Zoula Jaroslav1980Muži do 49 letMokrá Lhota!545:07
35.296296Šulc Miroslav1968Muži do 59 letBenešovský běžecký klub545:17
36.248248Kolář Jan1986Muži do 39 letMlč a šoupej nohama545:28
37.272272Plášil Matěj1999Muži do 39 letSokol Senohraby-Kyf team545:31
38.242242Jeřábková Alena1979Ženy do 44 letTýnec nad Sázavou545:33
39.252252Krchňák Roman1965Muži do 59 letBěžíme za Vlašim545:36
40.301301Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková u Příbramě545:45
41.299299Velinger Petr1974Muži do 49 letRozběhame Sedlčansko545:48
42.222222Alexy Marcin1974Muži do 49 letSokol Dobřichovice545:56
43.234234Fišer Radek1984Muži do 39 letZruč nad Sázavou545:56
44.280280Smékal Miroslav1960Muži do 69 letBenešovský běžecký klub545:59
45.290290Šíma Jiří1974Muži do 49 letBenešov546:01
46.285285Svoboda Ondřej1982Muži do 49 letHoumr Run, Benešov546:23
47.256256Lebeda Jaroslav1970Muži do 59 letBBK546:45
48.268268Oberlander Jan1975Muži do 49 letSokol Senohraby-Kyf team547:14
49.233233Dvořáková Renáta1971Ženy do 54 letBěžíme za Vlašim547:14
50.385385Hergesell Jiří1971Muži do 59 let547:44
51.243243Jobek Ondřej1996Muži do 39 letPříbram548:39
52.300300Veselý Jakub1979Muži do 49 letVeselí běžci548:49
53.278278Skořepová Alena1975Ženy do 54 letSokol Senohraby-Kyf team548:50
54.446446Tůma Jiří1963Muži do 69 let548:53
55.407407Toptikova Kira2009Ženy do 34 let549:08
56.228228Bubeník Miroslav1979Muži do 49 let549:10
57.370370Prchlíková Barbora1971Ženy do 54 let549:25
58.260260Molitoris Peter1980Muži do 49 letTýnec nad Sázavou549:31
59.498498Šplíchal David1975Muži do 49 letHostinec U Vola549:44
60.257257Ledecký Ondřej1989Muži do 39 letBenešov549:48
61.227227Břínek Tomáš1980Muži do 49 let550:01
62.443443Sedlák Martin1987Muži do 39 letBenešov550:03
63.306306Zapadlová Aneta1997Ženy do 34 letMladá Boleslav550:35
64.239239Hejný Martin1978Muži do 49 letČechtice550:59
65.445445Uzel Petr1972Muži do 59 let551:00
66.292292Šimsa Michal2005Muži do 39 letNetvořice551:05
67.265265Němec Jiří1948Muži nad 70 letAtletika Vlašim551:20
68.231231Dubják Petr1970Muži do 59 letZruč n. S.551:40
69.247247Kočovský Mirek1971Muži do 59 letSokol Senohraby-Kyf team551:46
70.277277Sciskala Břetislav1981Muži do 49 letSokol Teplýšovice551:47
71.387387Holada Miloš1970Muži do 59 letBBK Benešov551:49
72.440440Žuček Petr1978Muži do 49 let551:53
73.384384Balzer Milan1978Muži do 49 let551:57
74.439439Franěk Michal1990Muži do 39 let551:58
75.304304Vrbatová Lenka1991Ženy do 34 letTýnec nad Sázavou552:11
76.369369Noháčová Radka1982Ženy do 44 letPetroupim552:22
77.302302Vlková Voňková Lucie1974Ženy do 54 let552:44
78.263263Navrátil Josef1949Muži nad 70 letSK Strančice553:01
79.437437Mayer Jan1954Muži do 69 letAtletika Benešov553:26
80.226226Bořilová Magdaléna1965Ženy nad 55 letTýnec nad Sázavou553:26
81.246246Karolová Sylvie1990Ženy do 34 letVáclavice/Vratimov553:53
82.438438Noháč Michal1972Muži do 59 let554:01
83.230230Doupovcová Martina1976Ženy do 54 letSokol Senohraby-Kyf team554:26
84.388388Veselá Daniela1977Ženy do 54 letVeselí běžci554:27
85.244244Kadlecová Aneta1986Ženy do 44 let@running_rosi554:36
86.297297Uzlová Květa1975Ženy do 54 letZruč nad Sázavou554:41
87.436436Barták Ondřej1991Muži do 39 let554:42
88.267267Novák Pavel1978Muži do 49 letBenešov556:41
89.406406Kosíková Nela2010Ženy do 34 let557:17
90.253253Kunstová Lenka1968Ženy nad 55 letSokol Senohraby-Kyf team557:35
91.259259Macháčková Veronika1990Ženy do 34 letBenešov557:44
92.269269Oktábec Vojtěch1967Muži do 59 letTýnec nad Sázavou557:55
93.240240Hlosta Ondřej1976Muži do 49 letBaník Ostrava558:00
94.229229Cinka Ivan1957Muži do 69 letAtletika Benešov558:43
95.284284Svoboda Milan1956Muži do 69 letPraha 6558:45
96.250250Králík Aleš1957Muži do 69 letBenešov559:04
97.281281Spilková Eliška2000Ženy do 34 letSokol Senohraby-Kyf team560:33
98.286286Šašková Aneta2007Ženy do 34 letBenešov561:04
99.279279Slavíček Jindřich1959Muži do 69 letZruč n. S.562:03
100.249249Kovařík Václav1955Muži do 69 letSokol Senohraby-Kyf team562:56
101.262262Mühldorf Jan1977Muži do 49 letGEUS okna Benešov564:02
102.291291Šimsa Filip2003Muži do 39 letNetvořice564:30
103.236236Fryšová Veronika2003Ženy do 34 letBystřice565:08
104.287287Šašková Eva1981Ženy do 44 letBenešov565:10
105.383383Balatová Monika1966Ženy nad 55 let566:07
106.237237Gazda Vítězslav1977Muži do 49 letBenešovský bežecký klub a trenovanibehu.cz427:26
107.298298Vacková Iveta1992Ženy do 34 letČerčany329:03
Štafety 4 x 2,5 km
1.1471BBK - Peliprch2000Štafeta - smíšená540:02
2.1769Bloňďáci2000Štafeta – muži540:16
3.260Mrač1986Štafeta – muži544:24
4.765Bíňáci2007Štafeta - smíšenáHrusice544:44
5.563Kočičky2004Štafeta - smíšenáAtletika Benešov544:53
6.159Benešovský běžecký klub -Nedělníci1975Štafeta - smíšenáBBK546:20
7.664Běhalky2012Štafeta – ženyAtletika Benešov547:34
8.361Pišišvorové2006Štafeta - smíšenáPišišvorové548:32
9.967Pomeranče ze zahrádky2014Štafeta - smíšenáBenešov548:43
10.1068CZ-SK Team1978Štafeta - smíšenáBenešov550:31
11.462USK BAV team2004Štafeta – ženyBenešov552:51
12.866Benešovský válec2015Štafeta - smíšenáHC Lev Benešov556:20
SUBARU Benešovská trojka
1.314314Linhart Jan1984Muži 18 - 39 letPraha210:11
2.324324Šnajdrová Darina2005Ženy 18 - 39 letAtletika Benešov210:38
3.316316Novák Daniel2010Muži 17 let a mladšíAtletika Benešov210:49
4.377377Svoboda Matěj2004Muži 18 - 39 let211:17
5.373373Svobodová Veronika2006Ženy 17 let a mladšíAtletika Benešov211:21
6.374374Netík Jaromír1980Muži starší 40 let211:38
7.322322Stožický Petr1975Muži starší 40 letBBK212:00
8.393393Votápková Gabriela2006Ženy 17 let a mladšíPišišvorové212:35
9.311311Jandečková Věra1981Ženy starší 40 letPišišvorové212:35
10.326326Veselá Daniela1977Ženy starší 40 letVeselí běžci212:39
11.380380Stiborová Klaudie2012Ženy 17 let a mladšíAtletika Benešov212:55
12.368368Noháčová Alena2011Ženy 17 let a mladšíZš Karlov213:05
13.325325Vácha Petr1973Muži starší 40 letRS Čerčany213:10
14.309309Gozon Michal1976Muži starší 40 letChotýšany213:20
15.381381Křížová Elen2015Ženy 17 let a mladší213:21
16.319319Ottl Lukáš2010Muži 17 let a mladšíBenešov214:05
17.372372Šindler Jakub2012Muži 17 let a mladší214:15
18.315315Matoušková Jitka1987Ženy 18 - 39 letBenešov214:32
19.441441Hejduk Blahoslav1984Muži 18 - 39 let214:40
20.394394Jandečková Alžběta2014Ženy 17 let a mladšíPišišvorové215:29
21.371371Šindler Filip2012Muži 17 let a mladší215:32
22.318318Nováková Tereza1983Ženy starší 40 letBenešov215:43
23.310310Hajný Lukáš1973Muži starší 40 letwww.sporthobby.cz215:58
24.321321Říhová Pavla1983Ženy starší 40 letSDH Jankovská Lhota216:07
25.317317Nováková Alena1980Ženy starší 40 letBenešov216:21
26.442442Pleva David1973Muži starší 40 let216:33
27.376376Svobodová Fiona2006Ženy 17 let a mladšíGymnázium Benešov216:43
28.312312Kárník Zdeněk1968Muži starší 40 letSVC Ledeč n S217:02
29.395395Jandečka Kryštof2012Muži 17 let a mladšíPišišvorové217:03
30.379379Stibor Jindřich2015Muži 17 let a mladšíAtletika Benešov217:06
31.386386Hajná Tereza2007Ženy 17 let a mladší217:18
32.313313Laco Lukáš2005Muži 18 - 39 letwww.sporthobby.cz217:19
RODINNÉ ŠTAFETY Zahradní techniky DVOŘÁK – 3x 400 m
1.2626Zajíci2000štafetaSki Sokol Zaječice303:23
2.2828MSN2000štafetaAtletika Benešov303:35
3.3030Vobečáci2000štafeta303:37
4.2525Trio Rio2000štafeta303:42
5.3333Bubliny:)2000štafetaAtletika Benešov303:52
6.2929Cross team2000štafetaAtletika Benešov303:53
7.2039Lumíci303:56
8.3131LŠMAJŠ2000štafetaAtletika Benešov304:05
9.3636Hromy a Blesky2000štafetaATLETIKA BENEŠOV304:08
10.3737Čerčanský Rychlík304:16
11.2424Mimoni2000štafetaBenešov304:17
12.3535Tk Benesov2000štafetaBenešov304:26
13.2727Bartáci2000štafetaBystřice304:26
14.1543Havlíkovi304:27
15.3838Podhorská A Pechovy304:38
16.3434Rychlíci2000štafetaSokol Teplýšovice304:40
17.1642Voňková A Kmoníčkovi304:41
18.2244Hertlovi304:51
19.1841Papouškovi304:59
20.1940Eichlerovi305:04
21.3232Benešovský válec2000štafetaHC Lev Benešov305:16
Počet závodníků: 172
www.4timing.cz
Benešovská desítka + štafety 10km
Výsledková listina RODINNÉ ŠTAFETY Zahradní techniky DVOŘÁK – 3x 400 m
PořadíČísloJménoběžciKolČas1.koo2.kolo3.kolo
RODINNÉ ŠTAFETY Zahradní techniky DVOŘÁK – 3x 400 m
1.26ZajíciVladimír Douda, Ondřej Douda, Vojtěch Douda, -303:2301:0701:1401:03
2.28MSNVít Rada, Daniela Radová, Tobiáš Rada, -303:3501:1601:2300:58
3.30VobečáciRenata Vobecká, Filip Vobecký, Lukáš Vobecký, -303:3701:0801:2301:07
4.25Trio RioFrantišek Míček, Tereza Míčková, Karolína Míčková, -303:4201:1201:2501:06
5.33Bubliny:)Martin Stibor, Klaudie Stiborová, Jan Stibor, -303:5201:2401:0901:20
6.29Cross teamMatěj Kříž, Elen Křížová, Dušan Kříž, -303:5301:0501:2601:24
7.39LumíciŠubrt Miroslav, Šubrtová Lucie, Šubrt Matěj, 303:5601:0901:3201:16
8.31LŠMAJŠJosefína Pavliščová, Štěpán Pavlišče, Anna Pavliščová, -304:0501:2801:2301:15
9.36Hromy a BleskyJan Hromádko, Lucie Vorlíčková, Ema Hromádková, -304:0801:3201:2001:18
10.37Čerčanský RychlíkHašková Veronika, Hašek Šimon, Polesný Samuel, 304:1601:2501:3701:15
11.24MimoniMartin Micek, Martin Micek, Tadeáš Dušek, -304:1701:3501:1501:28
12.35Tk BenesovMarika Pavlikova, Miroslav Pavlik, Miroslav Pavlik, -304:2601:4001:1601:30
13.27BartáciLucie Vosátková, Vojtěch Barták, Ondřej Barták, -304:2601:2201:5201:12
14.43HavlíkoviHavlík Pavel, Havlíková Tereza, Havlík Pavel, 304:2701:4201:1501:32
15.38Podhorská A PechovyPodhorská Veronika, Pechová Sofie, Pechová Julie, 304:3801:3901:2701:34
16.34RychlíciMartin Sciskala, Ondřej Sciskala, Bretislav Sciskala, -304:4001:4301:3901:18
17.42Voňková A KmoníčkoviLucie Vlková Voňková, Ladislav Kmoníček, Antonín Kmoníček, 304:4101:3801:2601:39
18.44HertloviHertl Marek, Hertlová Lucie, Hertlová Adéla, 304:5101:5401:1901:39
19.41PapouškoviPapoušek Tomáš, Papoušková Diana, Papoušková Milada, 304:5902:0001:1501:45
20.40EichleroviEichlerová Kateřina, Eichler Matěj, Eichler Petr, 305:0401:5401:4501:26
21.32Benešovský válecLukáš Holánek, Gabriela Holánková, David Holánek, -305:1601:0601:4402:27
Počet závodníků: 21
www.4timing.cz
Benešovská juniorka-17.09.2023
Výsledková listina
PořadíČipČísloJménoRNKlubKolČas
Dorostenky starší
1.178178Šnajdrová Darina2005Atletika Benešov45:03,19-
2.330330Svobodová Veronika2006Atletika Benešov45:18,51+0:15,32
3.392392Votápková Gabriela2006Pišišvorové46:16,00+1:12,81
Dorostenci starší
1.159159Rada Tobiáš2007Atletika Benešov45:10,55-
Dorostenky mladší
1.208208Dolejšová Adéla2009Atletika Benešov34:06,12-
2.204204Kupčová Eliška2009Ski Senohraby34:28,28+0:22,16
3.391391Bošková Viktorie200834:38,22+0:32,10
4.390390Holubová Eliška200834:52,58+0:46,46
Dorostenci mladší
1.333333Brožík Ivan2008Atletika Benešov33:08,21-
2.131131Malenčuk Miroslav2009Atletika Benešov33:13,94+0:05,72
3.168168Řada Vojtěch2009Čerčany33:26,84+0:18,62
4.164164Růžička Ondřej2008Tatran Sedlčany33:34,26+0:26,04
Žáci starší
1.7878Douda Vojtěch2010Atletika Benešov22:28,57-
2.190190Vobecký Lukáš2010Atletika Benešov22:37,31+0:08,74
3.189189Vobecký Filip2010Atletika Benešov22:39,71+0:11,14
4.160160Rada Vít2011Atletika Benešov22:43,61+0:15,04
5.6060Šultys Jan2010ZŠ Benešov, Jiráskova 88822:48,76+0:20,19
6.167167Řada Kryštof2011Čerčany22:58,09+0:29,52
7.7777Douda Ondřej2011Atletika Benešov22:58,60+0:30,03
8.7171Bernard Marek2011Týnec n/S.23:09,03+0:40,46
9.397397Sochůrek Josef201023:12,35+0:43,78
10.137137Mensa Daniel2010Týnec nad Sázavou23:14,68+0:46,11
11.4949Sedlák Jakub2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88823:35,68+1:07,11
m.s.5757Svoboda Bedřich2011ZŠ Benešov, Jiráskova 88822:34,56+0:05,99
Žákyně starší
1.165165Růžičková Eliška2010Atletika Benešov22:51,52-
2.399399Bredlerová Valentýna2011Atletika Benešov22:55,71+0:04,18
3.398398Marešová Julie201122:57,33+0:05,80
4.7575Bubeníková Tereza2010Atletika Benešov23:01,24+0:09,72
5.127127Linhartová Adéla201123:02,66+0:11,13
6.171171Sochůrková Barbora2011Atletika Benešov23:06,45+0:14,92
7.338338Noháčová Alena2011ZŠ Karlov23:08,76+0:17,24
8.143143Nakatová Beata2010Atletika Benešov23:09,91+0:18,38
9.126126Kulíšková Magdaléna2010Benešov23:10,43+0:18,90
10.8686Dvořáková Nicol2011Atletika Benešov23:11,13+0:19,60
11.144144Nováková Daniela2011Benešov23:11,37+0:19,84
12.203203Možíšová Magdaléna2010TJ Sokol Senohraby23:17,25+0:25,72
13.1515Hrbková Daniela2010ZŠ Benešov, Jiráskova 88823:23,46+0:31,94
14.156156Pechová Sofie2010Benešov23:48,21+0:56,69
Žáci mladší
1.181181Šubrt Matěj2012Atletika Benešov11:12,19-
2.77Drábek Tom2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:13,83+0:01,63
3.161161Radochlib Jiří2012Atletika Benešov11:14,73+0:02,54
4.4444Preisler Lukáš2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:18,19+0:06,00
5.3333Merta Matyáš2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:19,89+0:07,69
6.3131Lukáš Josef2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:20,63+0:08,43
7.5252Skála Radek2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:21,21+0:09,02
8.396396Tulach Albert2013Atletika Benešov11:23,50+0:11,30
9.6464Zadražil Jáchym2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:24,84+0:12,64
10.4646Rataj Lukáš2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:25,57+0:13,37
11.344344Hertl David201311:25,78+0:13,59
12.335335Rybka Vojtěch201211:26,62+0:14,42
13.99Harvan Jiří2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:27,38+0:15,19
14.4242Pižl Vojtěch2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:30,94+0:18,75
15.11Bubeník Miroslav2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:31,36+0:19,16
16.337337Koukol Daniel201311:33,68+0:21,48
17.5555Suk Michael2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:37,51+0:25,31
18.5151Siksa Andrej2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:38,01+0:25,81
19.107107Jandečka Kryštof2012Pišišvorové12:00,83+0:48,63
Žákyně mladší
1.196196Vynšová Barbora2012Atletika Benešov11:07,40-
2.179179Šolcová Karolína2013Sk Sporting11:10,09+0:02,69
3.342342Kmentová Dominika2012TJ Jiska Zruč nad Sázavou11:12,08+0:04,68
4.351351Vášáryová Jasmína2012ZŠ Dukelská11:12,95+0:05,54
5.153153Pavliščová Anna2012Atletika Benešov11:13,41+0:06,00
6.200200Žemličková Klára2012Atletika Benešov11:13,53+0:06,13
7.9898Houzarová Aneta2012Benešov11:14,11+0:06,70
8.122122Kratochvílová Adéla2012Atletika Benešov11:14,27+0:06,86
9.101101Hromadkova Ema2013ATLETIKA BENEŠOV11:17,11+0:09,70
10.7373Božovská Karolína2013Atletika Benešov11:18,12+0:10,72
11.173173Stiborová Klaudie2012Atletika Benešov11:18,94+0:11,53
12.334334Brožíková Marie2012Atletika Benešov11:19,51+0:12,10
13.183183Šulcová Sára2012Atletika Benešov11:19,83+0:12,42
14.115115Kalošová Monika2013Atletika Benešov11:22,56+0:15,16
15.128128Linhartová Klára201311:24,25+0:16,84
16.6767Hrbková Karolína2012ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:24,86+0:17,46
17.66Čechová Tereza2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:27,40+0:19,99
18.180180Šostá Adriana2013Atletika Benešov11:29,67+0:22,26
19.1616Hrbková Sofie2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:32,14+0:24,74
20.163163Rozehnalová Barbora2013Benešov11:32,91+0:25,50
21.5353Skywalker Olivia2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:33,63+0:26,22
22.155155Pechová Julie2013Benešov11:33,90+0:26,50
23.403403Fučíková Eliška201211:34,29+0:26,88
24.116116Klausová Eliška2013TJ Dukla / Praha11:35,36+0:27,95
25.215215Prudká Magdalena2013Atletika Benešov11:36,77+0:29,36
26.6868Votrubová Sofie2013ZŠ Benešov, Jiráskova 88811:41,16+0:33,76
27.174174Studničková Sára2013Benesov11:49,46+0:42,06
Přípravka II. - hoši
1.44Čedík Lukáš2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:31,70-
2.139139Micek Martin2014Atletika Benešov10:34,06+0:02,35
3.3636Novák Ondřej2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:34,15+0:02,45
4.1313Hovorka Jakub2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:34,47+0:02,77
5.152152Pavlišče Štěpán2015Atletika Benešov10:35,37+0:03,67
6.408408Smolák Pavel2014ZŠ Krhanice10:35,55+0:03,84
7.8484Dušek Tadeáš2015HC Lev Benešov10:37,18+0:05,47
8.339339Rozkovec Nikolas201410:37,86+0:06,15
9.1111Havlík Pavel2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:38,07+0:06,36
10.172172Stibor Jindřich2015Atletika Benešov10:38,19+0:06,48
11.341341Brdek Václav201510:38,38+0:06,67
12.210210Pavlik Miroslav2015Benešov10:38,45+0:06,74
13.8888Fiala Tobiáš2015Atletika Benešov10:38,96+0:07,25
14.400400Hašek Šimon2015FK Benešov10:39,28+0:07,58
15.356356Božaský Filip201510:39,75+0:08,04
16.2020Khek Hugo2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:39,95+0:08,25
17.212212Krampera Štěpán2014Votice10:40,72+0:09,02
18.4141Pižl Richard2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:41,01+0:09,30
19.2626Kratsmar-Šmogrovič Matthias2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:41,11+0:09,40
20.2424Král Filip2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,23+0:10,53
21.3434Muller Max2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,59+0:10,88
22.3939Ošťádal Mojmír2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,59+0:10,89
23.145145Opriš Jaroslav2015Atletika Benešov10:42,75+0:11,04
24.5050Semin Dominik2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,99+0:11,29
25.102102Hrubý Adam2015Atletika Benešov10:43,39+0:11,69
26.1010Harvan Marek2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:43,51+0:11,80
27.9292Fryš Jindřich2015Atletika Benešov10:47,28+0:15,58
28.4848Ryska Matyáš2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:47,88+0:16,18
29.422422Raiskup Patrik20141574:14,69+573:42,98
Přípravka II. - dívky
1.141141Míčková Karolína2014Atletika Benešov10:31,73-
2.404404Dzigielewska Marta2014Atletika Človíček10:34,21+0:02,48
3.154154Pavliščová Josefína2015Atletika Benešov10:35,53+0:03,80
4.124124Křížová Elen2015Atletika Benešov10:35,59+0:03,85
5.7474Břínková Alena2014Atletika Benešov10:38,27+0:06,53
6.114114Kalošová Ema2015Atletika Benešov10:38,27+0:06,53
7.332332Paimová Erika2015Březnice10:38,73+0:07,00
8.350350Jedličková Anna201510:38,87+0:07,13
9.3737Nováková Kateřina2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:39,09+0:07,36
10.5858Špidrová Natálie2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:39,43+0:07,70
11.158158Peterková Justýna2014Benešov10:39,67+0:07,94
12.182182Šubrtová Lucie2014Atletika Benešov10:40,81+0:09,07
13.214214Prudká Helena2015Atletika Benešov10:40,81+0:09,07
14.2222Kopecká Šarlota2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:40,87+0:09,14
15.7272Bernardová Monika2015Týnec n/S.10:40,87+0:09,14
16.55Čechová Veronika2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:41,45+0:09,72
17.110110Janoušková Karolína2014Strnadice10:41,58+0:09,85
18.88Drábová Nelly2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:42,11+0:10,38
19.130130Maissnerová Emma2015Netvořice10:42,50+0:10,77
20.8080Drábová Abigail2015ATLETIKA BENEŠOV10:42,96+0:11,23
21.9797Holánková Gabriela2015HC Lev Benešov10:43,46+0:11,73
22.1414Hrachovská Isabella2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:44,63+0:12,90
23.343343Jakubcová Magdaléna2014Atletika Benešov10:44,95+0:13,22
24.176176Svobodová Zuzana2014Benešov10:45,60+0:13,87
25.3535Nagyová Linda2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:45,75+0:14,02
26.1818Chobotská Elena2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:46,32+0:14,59
27.353353Radvanová Barbora2014ZŠ Karlov10:46,54+0:14,81
28.6161Švejdová Tereza2015ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:46,73+0:14,99
29.108108Jandečková Alžběta2014Pišišvorové10:48,09+0:16,36
30.213213Zemanová Elena2015Atletika Benešov10:48,42+0:16,69
31.6363Vorlová Alžběta2014ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:51,40+0:19,67
32.8181Dupačová Magdaléna2015Atletika Benešov10:56,21+0:24,48
Přípravka I. - hoši
1.157157Peterka Vilém2016Benešov10:16,86-
2.327327Máca Sebastian201610:17,95+0:01,09
3.216216Sciskala Martin2016Sokol Teplýšovice10:18,44+0:01,57
4.2323Král Pavel2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:18,56+0:01,70
5.3030Lalik Kryštof2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:18,63+0:01,77
6.117117Kmoníček Antonín2016Atletika Benešov10:19,33+0:02,47
7.8787Eichler Matěj2016Kozmice10:19,52+0:02,65
8.217217Sciskala Ondřej2017Sokol Teplýšovice10:19,81+0:02,95
9.409409Smolák Jakub2017MŠ Krhamice10:19,81+0:02,95
10.198198Žák David2016Benešov10:19,99+0:03,13
11.4040Ošťádal Eduard2017ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:20,12+0:03,26
12.120120Kořínek Matěj2016Atletika Benešov10:20,17+0:03,31
13.7070Barták Vojtěch2017Atletika Benešov10:20,49+0:03,63
14.416416Cabitza Jonáš Luca201610:20,52+0:03,66
15.6666Frajer Eliáš2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:20,76+0:03,90
16.105105Hrůza Štěpán2017ATLETIKA BENEŠOV10:20,95+0:04,09
17.420420Fiala Robin201710:21,72+0:04,86
18.417417Smékal Lukáš201710:22,26+0:05,40
19.3232Malý Jan2016ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:22,32+0:05,45
20.166166Řada Jakub2017Atletika Benešov10:23,49+0:06,63
21.6565Žaloudek Petr2017ZŠ Benešov, Jiráskova 88810:23,66+0:06,80
22.177177Šíma Petr2017Benešov10:23,67+0:06,81
23.402402Binka Bohumil201610:23,67+0:06,81
24.103103Hrubý Filip2017Atletika Benešov10:24,22+0:07,36
25.359359Hruška Adam201710:25,00+0:08,14
26.411411Vavák Kristián201710:25,98+0:09,11
Přípravka I. - dívky
1.146146Oprišová Isabella2017Atletika Benešov100:18,24-
2.149149Palušová Františka2016Atletika Benešov100:18,32+0:00,07
3.423423Reinbergerová Antonie2017100:18,41+0:00,16
4.347347Hertlová Adéla2016Atletika Jesenice100:19,08+0:00,83
5.125125Kubíčková Lucie2017Atletika Benešov100:19,68+0:01,43
6.136136Marková Viktorie2016Atletika Benešov100:19,76+0:01,51
7.331331Paimová Ester2017Březnice100:19,88+0:01,64
8.109109Janoušková Barbora2016Strnadice100:19,94+0:01,69
9.197197Zachová Klaudie2016Atletika Benešov100:20,00+0:01,75
10.4747Ratajová Tereza2017ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:20,26+0:02,01
11.175175Svitáková Magdaléna2017TJ Jiskra Zruč n. S.100:20,46+0:02,21
12.2525Králová Anna2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:20,54+0:02,29
13.358358Vorlíčková Tereza2017TJ Jiskra Zruč nad Sázavou100:20,68+0:02,43
14.336336Koukolová Aneta2017ZŠ Dukelská100:20,72+0:02,47
15.355355Blažková Emily2016Atletika Benešov100:21,19+0:02,94
16.188188Vavrova Natálka2017Mnichovice100:21,24+0:02,99
17.328328Mácová Miriam2017MŠ Zvoneček, Praha 12100:21,52+0:03,27
18.138138Mensová Denisa2016Týnec nad Sázavou100:21,62+0:03,38
19.100100Hromadkova Anna2017ATLETIKA BENEŠOV100:21,76+0:03,51
20.363363Jahodová Sofie2017100:21,92+0:03,67
21.414414Pušilová Veronika2017100:22,03+0:03,78
22.9999Hovorková Aneta2017Atletika Benešov100:22,22+0:03,97
23.162162Rozehnalová Aneta2017Atletika Benešov100:22,44+0:04,19
24.185185Tichá Karolína2017SDH Čtyřkoly100:22,56+0:04,31
25.427427Matoušková Nikol2017100:22,82+0:04,57
26.194194Auersvaldová Elen2017Atletika Benešov100:22,94+0:04,69
27.1212Hejhalová Aneta2017ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,02+0:04,77
28.3838Novotná Anna2016ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,20+0:04,95
29.104104Hrušková Nikol2017Benešov100:23,22+0:04,97
30.421421Raiskupová Nela2017100:23,78+0:05,53
31.8989Ambrožová Miriam2017Atletika Benešov100:23,89+0:05,64
32.2121Klímová Anastázie2017ZŠ Benešov, Jiráskova 888100:23,94+0:05,69
33.354354Radvanová Žofie2017ZŠ Karlov100:24,36+0:06,11
34.184184Talavera Ema2017Atletika Benešov100:24,66+0:06,41
35.202202Žemličková Zuzana2016Benešov100:25,10+0:06,85
36.111111Jordánová Elen2016Atletika Benešov100:25,12+0:06,87
37.135135Marková Karolína2017SDH Čtyřkoly100:25,58+0:07,33
38.8282Dupačová Marie2017Atletika Benešov100:26,86+0:08,61
Mini přípravka - hoši
1.134134Marek Filip2019Atletika Benešov10:12,28-
2.209209Smolík Marek2018Světice10:13,41+0:01,13
3.147147Orna Tadeáš2018Neveklov10:14,08+0:01,80
4.132132Malý Václav2018Benešov10:14,13+0:01,85
5.191191Vopěnka Vilém201910:14,49+0:02,21
6.349349Jedlička Adam201810:14,61+0:02,32
7.9191Frajer Mikuláš2018Atletika Benešov10:14,96+0:02,68
8.340340Noháč Petr2018Petroupim10:15,29+0:03,01
9.413413Havlík Tomáš201810:15,79+0:03,51
10.7676Čečil Matyáš2018Benešov10:15,82+0:03,53
11.362362Jahoda Hynek201910:15,93+0:03,65
12.9696Holánek David2019Benešov10:16,47+0:04,19
13.367367Pokorný Tobiáš201910:16,97+0:04,68
14.429429Poul Vincent202110:18,22+0:05,93
15.426426Panuška Jan201910:19,14+0:06,85
16.6969Barták Vít2020Bystřice10:19,71+0:07,43
17.133133Marek Damián2020SDH Čtyřkoly10:21,86+0:09,57
18.419419Tomka Mikuláš202010:24,23+0:11,95
19.150150Papoušek Robin2020Benešov10:26,00+0:13,71
20.352352Králík Richard2021Z.L.O.10:26,90+0:14,61
21.428428Poul Jonáš201810:28,47+0:16,19
22.432432Marek Filip202010:29,64+0:17,36
23.425425Panuška Richard202110:30,16+0:17,88
24.418418Brém Šimon202010:31,26+0:18,97
Mini přípravka - dívky
1.8585Dušková Nikola2018HC Lev Benešov10:12,58-
2.348348Hertlová Lucie2018Atletika Jesenice10:12,67+0:00,08
3.113113Kadeřábková Eliška2018Atletika Benešov10:12,75+0:00,16
4.187187Vandová Viktorie2018Atletika Benešov10:13,56+0:00,97
5.121121Kořínková Tereza2018Atletika Benešov10:13,56+0:00,97
6.201201Žemličková Tereza201810:14,60+0:02,02
7.9494Fryšová Veronika2018Atletika Benešov10:14,96+0:02,37
8.151151Papoušková Diana2018Benešov10:15,20+0:02,61
9.410410Vaváková Sofie201910:15,38+0:02,80
10.434434Alexandrová Karolína201810:15,66+0:03,07
11.205205Balatová Kristýna2018Atletika Benešov10:16,57+0:03,98
12.211211Pavlíková Barbora2018Atletika Benešov10:17,16+0:04,57
13.142142Mullerova Bela201910:17,48+0:04,89
14.346346Prudká Nikola2019Benešov10:19,31+0:06,72
15.357357Šímová Gabriela202010:19,46+0:06,87
16.365365Vrtišková Kamila201910:19,57+0:06,98
17.361361Hrachovská Mellanie202010:20,42+0:07,83
18.424424Klucká Ada202010:20,73+0:08,14
19.366366Čadková Justýna201910:20,73+0:08,14
20.199199Žáková Natálie2019Benešov10:21,65+0:09,06
21.405405Dvořáková Eliška202010:22,36+0:09,78
22.430430Chomátová Emma202010:22,49+0:09,90
23.169170Skořepová Nela202010:22,86+0:10,28
24.112112Kadeřábková Anežka202010:24,56+0:11,97
25.431431Lacinová Olívie202010:24,77+0:12,18
26.148148Pačáková Veronika2020Benešovský běžecký klub10:25,92+0:13,33
27.9393Fryšová Andrea2019Atletika Benešov10:28,48+0:15,89
28.364364Vrtišková Viktorie202110:28,78+0:16,20
29.412412Kheková Roberta201910:31,90+0:19,31
30.345345Prudká Zuzana2021Benešov10:32,10+0:19,51
31.360360Hrušková Veronika202110:34,62+0:22,03
32.435435Fraňková Julie202110:40,79+0:28,20
Počet závodníků: 265
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Děti, štafety, Celkové, kategorie, časy kol