Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

S čelovkou Dražovkou

10.2.2024 18:30

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: mokrá trasa, 7 stupňů Celsia, mírný vítr, bez deště, místy bláto
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
189 závodníků,

2 okruhy v noční Dražovce, povrch parkové cesty

Výsledky v pdf: Děti, celkové, kategorie, muži/ženy



Výsledky


Hlavní běh - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klub
19. 1. 1. 80 Anna Perglerová00:27:31 Ženy do 34 let Střela Žebrák
22. 2. 1. 32 Michaela Kadaňková00:27:40 Ženy do 44 let
23. 3. 2. 84 Barbora Šturmová00:27:44 Ženy do 44 let Forrest Gump team
30. 4. 2. 97 Magdalena SLUNEČKOVÁ00:28:47 Ženy do 34 let AC Falcon Rokycany
42. 5. 3. 170 Katarína Bohušová00:30:10 Ženy do 34 let Sporttatry
49. 6. 4. 36 Tereza Kolářová00:30:24 Ženy do 34 let Dlouhá Lhota
51. 7. 1. 38 Zdeňka Koňaříková00:30:53 Ženy do 54 let Osek
52. 8. 2. 94 Petra Stibalová00:30:57 Ženy do 54 let Broumy
55. 9. 5. 82 Kristýna Švagrová00:31:11 Ženy do 34 let Ouběnice
56. 10. 3. 98 Katarína Třísková00:31:15 Ženy do 54 let
57. 11. 4. 64 Alice Treglerova00:31:25 Ženy do 54 let Funny Avocado
65. 12. 3. 23 Eva Hacaperková00:32:43 Ženy do 44 let Příbram
66. 13. 4. 99 Daniela Jandová00:32:47 Ženy do 44 let UTVS ČVUT
70. 14. 6. 69 Anetka Uxová00:33:36 Ženy do 34 let Triatlon Beroun - URT
73. 15. 5. 55 Jana Samešová00:33:48 Ženy do 44 let Praha
74. 16. 5. 87 Jitka Trávníčková00:33:50 Ženy do 54 let Plzeň
76. 17. 6. 79 Lenka Prouzová00:34:21 Ženy do 44 let Stašov
77. 18. 6. 47 Miroslava Palková00:34:37 Ženy do 54 let Doubravan Újezd
79. 19. 7. 27 Andrea Hokrová00:34:49 Ženy do 54 let ASK Dipoli
83. 20. 7. 63 Klárka Těšínská00:35:22 Ženy do 34 let Tenisový Klub Škoda Plzeň
88. 21. 7. 21 Šárka Flachsová00:35:39 Ženy do 44 let Příbram
89. 22. 1. 67 Jana Turečková00:35:41 Ženy do 64 let Tenisový klub Bohutín
90. 23. 8. 62 Marie Švihnosová00:35:47 Ženy do 34 let Střela Žebrák
91. 24. 8. 54 Zuzana Rosenbaumová00:36:07 Ženy do 44 let Černín
93. 25. 9. 16 Ivana Batulková00:36:37 Ženy do 44 let ASK Dipoli
94. 26. 8. 118 Věra Charvátová00:36:46 Ženy do 54 let Kvaň
96. 27. 9. 120 Jana Popelková00:37:05 Ženy do 34 let Královák
98. 28. 10. 34 Nikola Kinclová00:37:09 Ženy do 34 let SK Doubravan Újezd
99. 29. 11. 109 Anna Kottová00:38:11 Ženy do 34 let Revize Rožmitál
100. 30. 9. 44 Hana Linková00:38:40 Ženy do 54 let Sk Merlot
101. 31. 1. 24 Stanislava Hartmanová00:38:40 Ženy nad 65 let Vorvani Příbram
106. 32. 10. 33 Jiřina Kaiserová00:41:00 Ženy do 54 let MP Hořovice
109. 33. 2. 41 Eliška Anna Kubičková00:42:23 Ženy do 64 let SC Marathon Plzeň
112. 34. 10. 71 Kateřina Volfová00:44:57 Ženy do 44 let Březohorské katastrofy

Výsledky textově

S čelovkou Dražovkou - 10.02.2024
Výsledky dle kategorií
Pořadí: kat./celk.ČipJménoRNKlubCíl
Hlavní běh
Ženy do 34 let
1./ 19.80Perglerová Anna2000žStřela Žebrák27:32
2./ 30.97SLUNEČKOVÁ Magdalena2011žAC Falcon Rokycany28:48
3./ 42.170Bohušová Katarína1993žSporttatry30:11
4./ 49.36Kolářová Tereza1995žDlouhá Lhota30:25
5./ 55.82Švagrová Kristýna2000žOuběnice31:12
6./ 70.69Uxová Anetka2000žTriatlon Beroun - URT33:37
7./ 83.63Těšínská Klárka2008žTenisový Klub Škoda Plzeň35:23
8./ 90.62Švihnosová Marie2006žStřela Žebrák35:48
9./ 96.120Popelková Jana1991žKrálovák37:06
10./ 98.34Kinclová Nikola2000žSK Doubravan Újezd37:10
11./ 99.109Kottová Anna1994žRevize Rožmitál38:12
Ženy do 44 let
1./ 22.32Kadaňková Michaela1985ž27:41
2./ 23.84Šturmová Barbora1985žForrest Gump team27:45
3./ 65.23Hacaperková Eva1986žPříbram32:44
4./ 66.99Jandová Daniela1987žUTVS ČVUT32:48
5./ 73.55Samešová Jana1984žPraha33:49
6./ 76.79Prouzová Lenka1981žStašov34:22
7./ 88.21Flachsová Šárka1980žPříbram35:40
8./ 91.54Rosenbaumová Zuzana1985žČernín36:08
9./ 93.16Batulková Ivana1983žASK Dipoli36:38
10./ 112.71Volfová Kateřina1982žBřezohorské katastrofy44:58
Ženy do 54 let
1./ 51.38Koňaříková Zdeňka1976žOsek30:54
2./ 52.94Stibalová Petra1976žBroumy30:58
3./ 56.98Třísková Katarína1971ž31:16
4./ 57.64Treglerova Alice1971žFunny Avocado31:26
5./ 74.87Trávníčková Jitka1978žPlzeň33:51
6./ 77.47Palková Miroslava1978žDoubravan Újezd34:38
7./ 79.27Hokrová Andrea1979žASK Dipoli34:50
8./ 94.118Charvátová Věra1978žKvaň36:47
9./ 100.44Linková Hana1972žSk Merlot38:41
10./ 106.33Kaiserová Jiřina1976žMP Hořovice41:01
Ženy do 64 let
1./ 89.67Turečková Jana1968žTenisový klub Bohutín35:42
2./ 109.41Kubičková Eliška Anna1966žSC Marathon Plzeň42:24
Ženy nad 65 let
1./ 101.24Hartmanová Stanislava1958žVorvani Příbram38:41
Muži do 39 let
1./ 1.1Zeman Zdeněk1993mBlatná22:35
2./ 2.7Šimsa Josef1996mAC Falcon Rokycany23:18
3./ 3.2Pazdera Lukáš1986mHere To Win Team24:00
4./ 5.6Pergler Lukáš1992mKomárov24:34
5./ 6.5Keckstein Jiří1989mSK Tlustice24:54
6./ 7.115Berka Martin1987mLawi Stars25:29
7./ 8.100Horák Jakub1990mRozběháme Plzeň25:39
8./ 10.29Hronza Stěpán2006m26:09
9./ 13.31Charvát Jan1998mDoubravan 200926:42
10./ 14.76Zimák Tomáš1986mASK Dipoli26:57
11./ 15.126Krejčíř Ondrej1989mSK Doubravan Újezd27:15
12./ 16.57Stibor Jan1989m27:22
13./ 17.66Turčiačík Jakub1985m27:25
14./ 18.45Lisý Pavel1994mKrálův Dvůr27:29
15./ 24.19Cipro Miroslav1986mZdice-Hrouda27:46
16./ 34.50Pondělíček Michal1995mHořovice29:06
17./ 43.11Flachs Michal1987mZličín30:14
18./ 47.58Šebek Roman1992mDoubravan 200930:22
19./ 50.83Vobr Jan1996mOuběnice30:50
20./ 59.108Drechsler Aleš1987mRevize Rožmitál31:33
21./ 84.72Voříšek Jaroslav1994m35:24
22./ 85.52Rogos Jan1999m35:24
Muži do 49 let
1./ 4.3Dražan Michal1981mŽárovka Vranovice24:30
2./ 9.110Valek Marian1975mKerteam / Jince25:53
3./ 11.4Pejša Jan1975msmí být prázdné26:17
4./ 12.125Ritschl Erik1977mHluboš26:27
5./ 20.15Zadražil Michal1979mHořovice27:38
6./ 25.9Nademlejnský Petr1978mZdice27:48
7./ 26.22Frühauf František1975mOhrazenice28:24
8./ 28.26Hofbauer Miroslav1976mASK Dipoli, Dobřichovice28:34
9./ 35.78Bužek Václav1975mHavírna29:09
10./ 36.101Benoit Ribaille1979mBeroun29:12
11./ 37.10Skalička Petr1978mLhota u Příbramě29:26
12./ 45.30Hršel Josef1976mSK Mníšecký Expres30:16
13./ 48.122Aubrecht Jakubv1984mNová Huť30:25
14./ 54.65Turcanu Ion1980mRAC Cerhovice31:11
15./ 58.28Hronza Jan1978m31:28
16./ 61.169Bala Josef1981mSparttatry32:18
17./ 62.114Falcník Martin1976mPodlesí32:33
18./ 63.121Voráček Václav1984mNová Huť32:39
19./ 64.75Batulka Martin1975mPunkTrail32:41
20./ 68.60Šroubek Jakub1984mRozběháme Beroun33:13
21./ 71.53Rosenbaum Václav1982mČernín33:38
22./ 72.8Mařík Michal1975mPraha33:48
23./ 75.107Kolečko Petr1982mAK Mikulčice34:10
24./ 86.102Hlinomaz Jan1975mPodlesí35:26
25./ 87.37Kolesnikov Martin1977m35:28
26./ 92.119Svoboda Michal1979mKrálovák36:32
27./ 95.117Charvát Jiří1978mKvaň36:48
28./ 105.39Kopecký Radek1976mKřemen / Radětice40:28
29./ 107.77Nekolný Karel1976mCo chceš41:01
Muži do 59 let
1./ 21.85Hrdlička Dušan1973mPraskolesy27:38
2./ 27.12Pavlišen Alexandr1969mDrtič Bezděkov28:28
3./ 29.51Rataj Pavel1969mRokycany28:38
4./ 31.14Votava Martin1971mKrálův Dvůr28:49
5./ 38.123Dušek Václav1974mS.A. Dobříš29:31
6./ 39.88Budoš Karel1972mPříbram29:36
7./ 41.70Vokůrka Tomáš1974mDoubravan 200929:58
8./ 44.81Kutnohorský Jan1974mBojov30:15
9./ 46.113Babíček Matěj1974mPb30:21
10./ 53.35Kohout Roman1969mTJ Sokol Králův Dvůr30:58
11./ 60.13Číp Roman1970m31:48
12./ 67.111Justych Jiří1969mBzová32:58
13./ 69.40Krutílek Jaroslav1970mPříbram33:31
14./ 81.68Uxa Tomáš1965mTriatlon Beroun - URT35:06
15./ 97.104Procházka Pavel1968mDoubravan 200937:07
16./ 102.43Leitner Josef1969mTJ Stupně Poražených40:02
17./ 104.105Pazdera Josef1972mDoubravan 200940:24
18./ 108.103Palek Martin1973mDoubravan 200941:25
19./ 110.124Magera Petr1966mPb42:39
Muži do 69 let
1./ 32.73Vrabec Jiří1961mPlzeň Fírové28:52
2./ 33.112Vitásek Josef1958mBuková28:55
3./ 40.95Turek Jiří1962mChaloupky29:54
4./ 78.56Skopalík Jaromír1963mRunning Ďáblice34:43
5./ 80.18Butzke Petr1959mTréninková skupina Březnice35:02
6./ 82.116Hoke Milan1961mAtletika Benešov35:13
7./ 103.20Čechura Jaroslav1955mHořovice40:16
8./ 111.74Wiener Otakar1956mDůchodce z Lužin43:33
Muži nad 70 let
1./ 113.106Průša Josef1952mSlavoj Obecnice46:02
Dorost 1 kolo 3000m
Dorostenky
1./ 4.48Pánková Tereza2008žPavlíkov13:38
2./ 6.46Nademlejnská Šárka2008žLokomotiva Beroun15:43
DNF/ 61Štěpničková Barbora Daniela2008žAC Falcon Rokycany
Dorostenci
1./ 1.92Šubrt Matěj2007mPavlíkov12:25
2./ 2.89Schejbal Matyáš2008mÚjezdec12:56
3./ 3.42Kundrát David2007mPraskolesy13:16
4./ 5.90Budoš Adam2008mSK Sporting Příbram14:36
Děti 14 - 15 let
Dívky 14 - 15 let
1./ 2.166Štefflová Marie2010žLoko Beroun6:15
2./ 3.161Hlinomazová Ema2009žSK Sporting Příbram6:18
Chlapci 14 - 15 let
1./ 1.172Kolenko Filip2009mHořovice5:49
Děti 12 - 13 let
Dívky 12 - 13 let
1./ 3.167Kraus Annemarie2012žStřela Žebrák5:48
2./ 4.156SLUNEČKOVÁ Magdalena2011žAC Falcon Rokycany5:50
3./ 5.158Šturmová Tereza2012žTJ Sokol SG Plzeň - Petřín6:00
4./ 6.154Palková Eliška2012žStřela Žebrák6:01
5./ 7.157Ceplechová Nela2011žTK Škoda Plzeň6:07
6./ 10.153Merunová Veronika2011žLoko Beroun7:09
7./ 11.163Ceplechová Veronika2011ž7:19
8./ 12.162Jurčová Viktorie2012ž7:42
Chlapci 12 - 13 let
1./ 1.168Nademlejnský Pavel2011mStřela Žebrák5:36
2./ 2.152Pergl Lukáš2011mStřela Žebrák5:44
3./ 8.165Pastucha Tobias2012mSpartak Hořovice6:12
4./ 9.155Skalička Michael2012mSK Sporting Pribram6:38
5./ 13.151Smetana Štěpán2012m8:08
6./ 14.164Štarman Jan2012mSAD Dobříš18:00
Dívky 10 - 11 let
1./ 1.219Brázdová Dominika2013žASK Dipoli2:41
2./ 2.201Šebková Elen2013žLoko Beroun2:47
3./ 3.216Prouzová Barbora2013žStřela Žebrák2:51
4./ 4.214Turčiačíková Ema2013žStřela Žebrák2:53
5./ 5.218Dědinová Anna2014žSK Sporting Příbram2:55
6./ 6.217Kraus Theodora2014žZa tátu a mámu3:00
7./ 7.202Veselá Anežka2013žAO3:10
8./ 8.203Hrdličková Julia2013žStřela Žebrák3:16
9./ 9.210Slunečková Tereza2013žPK VŠ Slavia Praha3:20
10./ 10.212Šmídová Zora2014žAO Střela Žebrák3:34
11./ 11.171Kolesníková Anna2013ž3:51
12./ 12.215Šafandová Anna2014žŽebrák3:54
Chlapci 10 - 11 let
1./ 1.209Diviš Jan2013mAO Střela Žebrák2:42
2./ 2.213Meruna Tomáš2013mLoko Beroun2:44
3./ 3.207Müller Robin2013mSAD Dobříš2:49
4./ 4.211Johánek Vojtěch2014mSAD Dobříš2:51
5./ 5.204Hacaperka Filip2013mSK Sporting Příbram3:02
6./ 6.208Ribaille Daniel2013mLoko Beroun3:03
7./ 7.206Müller Filip2013mSAD Dobříš3:07
8./ 8.205Koranda Jakub2013m3:46
Dívky 8 - 9 let
1./ 1.309Štilcová Adéla2015žSK Sporting Příbram3:04
2./ 2.307Paimová Erika2015žSK Sporting Příbram3:07
3./ 3.302Šebková Violka2016žLoko Beroun3:08
4./ 4.317Kočnarová Sofie2015žPňovice3:11
5./ 5.308Škrlantová Klára2016žŽebrák3:16
6./ 6.305Pavlásková Sabina2015žLoko Beroun3:17
7./ 7.313Turčiačíková Nela2015žStřela Žebrák3:25
8./ 8.301Moravcová Tereza2016ž00:03:443:44
9./ 9.304Davidová Kateřina2015ž3:49
10./ 10.314Kryštůfková Simona2016žSAD Dobříš3:52
Chlapci 8 - 9 let
1./ 1.303Veselý Kryštof2015mAO Střela Žebrák2:53
2./ 2.316Šturm Petr2015mTJ Sokol SG Plzeň - Petřín3:05
3./ 3.306Hacaperka Marek2015mSK Sporting Příbram3:09
4./ 4.312Eninger Mikuláš2016mBeroun3:13
5./ 5.318Burián Tomáš2015mRpety3:29
6./ 6.315Šroubek Matěj2015mRozběháme Beroun3:32
7./ 7.310Hošek Marek2015mPříbram3:36
Dívky do 7 let
1./ 1.402Paimová Ester2017žSK Sporting Příbram2:26
2./ 2.406Hošková Aneta2017žPříbram2:33
3./ 3.404Lhotáková Karolína2017žPraskolesy2:36
4./ 4.409Kryštůfková Julie2019žSAD Dobříš2:56
5./ 5.403Jandová Kamila2018žSK Hradčany3:28
Chlapci do 7 let
1./ 1.416Dědina Ondřej2017mSK Sporting Příbram2:12
2./ 2.408Šmíd Jaroslav2017mAO Střela Žebrák2:15
3./ 3.415Černý Adam2017m2:22
4./ 4.411Chvojka Bartoloměj2018mCvrčci Hořovice2:24
5./ 5.407Eninger Šimon2018mBeroun2:29
6./ 6.410Sýkora Jakub2018mSAD Dobříš2:32
7./ 7.401Moravec Stanislav2018mAO Střela Žebrák2:35
8./ 8.412Kadlec David2018mDomeček Hořovice3:05
9./ 9.405Lhoták Zdeněk2019mPraskolesy3:17
10./ 10.413Šimsa Josef2021mAC Falcon Rokycany6:00
Počet závodníků: 189
čas tisku: 11.02.2024 11:02:58
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Děti, celkové, kategorie, muži/ženy