Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Josefský běh v Cerhovicích

23.3.2024 12:00

Pořadatel: ZŠ Cerhovice
Místo: ZŠ Cerhovice
Podmínky: zataženo, silný nárazový vítr, relativně suchá trasa, 8 stupňů Celsia
Web závodu: http://josefskybehvcerhovicich.weebly.com/
114 závodníků,

7,2km = 2 okruhy v okolí, Veráni nad 70 let 1 okruh.

Výsledky v pdf: Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, záznam doběhu



Výsledky


Ženy - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klub
1. 1. 1. 351 Michaela Kadaňková00:33:55 Ženy do 44 let
2. 2. 1. 304 Petra Stibalová00:37:05 Ženy do 54 let Broumy
3. 3. 2. 406 Lucie Glohová00:37:30 Ženy do 44 let Author Team Stupno
4. 4. 1. 343 Denisa Burianová00:37:35 Ženy do 34 let Salming running
5. 5. 3. 369 Michaela Linhová00:37:41 Ženy do 44 let Bacon's team Jince
6. 6. 2. 311 Nikola Dardová00:37:47 Ženy do 34 let Pětiboj Hořovice
7. 7. 2. 337 Alice Treglerova00:37:49 Ženy do 54 let Funny Avocado
8. 8. 3. 346 Zdeňka Koňaříková00:38:40 Ženy do 54 let
9. 9. 1. 392 Lucie Pernicová00:38:46 dorostenky Škoda Plzeň
10. 10. 1. 334 Jana Růžičková00:40:48 Ženy do 64 let U Šmídů team
11. 11. 4. 380 Jana Hořáková00:41:09 Ženy do 44 let Praha 1
12. 12. 5. 394 Ladislava Vlčková00:41:26 Ženy do 44 let Biatlon Beroun
13. 13. 3. 385 Marie Švihnosová00:41:27 Ženy do 34 let Střela Žebrák
14. 14. 6. 340 Zuzana Gajdošová00:41:33 Ženy do 44 let Rozběháme Beroun
15. 15. 7. 410 Lenka Šašková00:41:42 Ženy do 44 let Rozběháme Beroun
16. 16. 8. 355 Eva Hacaperková00:42:04 Ženy do 44 let Příbram
17. 17. 2. 329 Jana Turečková00:42:05 Ženy do 64 let Tenisový klub Bohutín
18. 18. 9. 381 Michaela Brožová00:42:35 Ženy do 44 let SDH Týček
19. 19. 4. 348 Jiřina Kaiserová00:42:43 Ženy do 54 let MP Hořovice
20. 20. 2. 399 Eliška Humlová00:42:45 dorostenky
21. 21. 10. 312 Šarka Flachsová00:43:10 Ženy do 44 let Příbram
22. 22. 11. 306 Petra Hereinová00:43:33 Ženy do 44 let Radnické kecky TJ Sokol Radnice
23. 23. 12. 359 Lenka Prouzová00:43:39 Ženy do 44 let TJ Stašov
24. 24. 5. 336 Lenka Bečvářová00:44:16 Ženy do 54 let Biatlon Beroun
25. 25. 6. 418 Miroslava Palková00:44:51 Ženy do 54 let Doubravan Újezd
26. 26. 7. 333 Martina Pertlová00:45:28 Ženy do 54 let U Šmídů team
27. 27. 4. 404 Anna Kottová00:45:33 Ženy do 34 let Revize Rožmitál
28. 28. 3. 426 Marta Šroubková00:45:45 Ženy do 64 let Plzeň
29. 29. 8. 374 Denisa Žížalová00:45:45 Ženy do 54 let U Šmídů team
30. 30. 13. 401 Dagmar Kotásková00:46:11 Ženy do 44 let Praha 1
31. 31. 14. 341 Lenka Hasmanová00:47:02 Ženy do 44 let Doubravan Újezd
32. 32. 9. 382 Iveta Kárová00:47:02 Ženy do 54 let RAC Cerhovice
33. 33. 15. 372 Iveta Rollová00:47:58 Ženy do 44 let Radnické kecky TJ Sokol Radnice
34. 34. 10. 307 Alena Šnebergová00:48:47 Ženy do 54 let Radnické kecky TJ Sokol Radnice
35. 35. 16. 310 Lenka Pěnkavová00:48:49 Ženy do 44 let Radnické kecky TJ Sokol Radnice
36. 36. 11. 417 Dana Dlouhá00:50:14 Ženy do 54 let RAC Cerhovice
37. 37. 5. 352 Petra Šefflová00:51:23 Ženy do 34 let Radnické kecky TJ Sokol Radnice
38. 38. 17. 371 Vendula Holá00:51:23 Ženy do 44 let Radnické Kecky TJ Sokol Radnice
39. 39. 6. 412 Michaela Pohanová00:51:24 Ženy do 34 let Příbram
40. 40. 12. 353 Gabriela Jonáková00:51:24 Ženy do 54 let Radnické kecky TJ Sokol Radnice
41. 41. 3. 423 Klára Vaňková00:53:38 dorostenky Cerhovice
42. 42. 4. 389 Jaroslava Beránková00:54:41 Ženy do 64 let Žebrák
43. 43. 5. 318 Ludmila Butzková00:56:06 Ženy do 64 let Fit klub Padák Příbram

Výsledky textově

Josefský běh v Cerhovicích - 23.03.2024
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Muži
1./1.301Burian Michal1994mMuži do 39 letSK Sporting Příbram27:13
2./2.302Pazdera Lukáš1986mMuži do 39 letHere To Win Team28:21
3./3.424Šemotl Robin1992mMuži do 39 letAC Mariánské lázně/Trailpoint28:38
4./1.364Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram30:16
5./4.367Urban Matyáš2005mMuži do 39 letASK Dipoli30:54
6./5.414Kohout Vojtěch2006mMuži do 39 letStřela Žebrák31:46
7./6.338Stibor Jan1989mMuži do 39 letJesenice32:11
8./1.407Groh Zdeněk1973mMuži do 59 letAuthor Team Stupno32:52
9./2.429Pejša Jan1975mMuži do 49 let33:00
10./2.322Hrdlička Dušan1973mMuži do 59 letPraskolesy33:07
11./1.328Procházka Jiří1962mMuži do 69 letRMT/Plzeň33:16
12./3.411Valek Marian1975mMuži do 49 letJince33:25
13./7.350Turčiačík Jakub1985mMuži do 39 let33:35
14./8.415Šimulda Matěj2006mMuži do 39 letStřela Žebrák33:37
15./4.320Zadražil Michal1979mMuži do 49 letHořovice33:41
16./5.325Frühauf František1975mMuži do 49 letOhrazenice33:47
17./1.427Pešek Dominik2008mdorostenciLokomotiva Beroun34:02
18./9.321Cipro Miroslav1986mMuži do 39 letZdice-Hrouda34:04
19./6.331Nademlejnský Petr1978mMuži do 49 letZdice34:10
20./3.375Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov34:22
21./2.313Vrabec Jiří1961mMuži do 69 letPlzeň Fírové34:25
22./4.360Votava Martin1971mMuži do 59 letKrálův Dvůr34:43
23./7.363Zemek Michal1977mMuži do 49 letPříbram34:43
24./8.397Mareček Petr1980mMuži do 49 letChrustenice34:56
25./5.390Pernica Ondřej1974mMuži do 59 letŽelezná Ruda35:01
26./3.425Šika František1959mMuži do 69 letAC Trial Plzeň35:17
27./9.339Bělohlávek Karel1981mMuži do 49 letSparta Podluhy35:24
28./4.370Turek Jiří1962mMuži do 69 letChaloupky35:37
29./10.388Skalička Petr1978mMuži do 49 letLhota u Příbramě35:43
30./10.326Švaček Stanislav1993mMuži do 39 letRozběháme Beroun35:57
31./11.420Aubrecht Jakub1984mMuži do 49 letNová Huť36:08
32./5.344Dvořák Petr1961mMuži do 69 letVila Rusalka36:15
33./11.387Plesnivý Tomáš2006mMuži do 39 letŽebrák36:31
34./12.428Choutka Roman1976mMuži do 49 letLK Ledeč nad Sázavou36:42
35./6.323Matula Štěpán1970mMuži do 59 letSK Třebichovice36:51
36./7.347Justych Jiří1969mMuži do 59 letRozbehame horovicko36:53
37./13.342Hršel Josef1976mMuži do 49 letSK Mníšecký Expres37:03
38./8.324Bárta Tomáš1974mMuži do 59 letRAC Cerhovice37:08
39./9.354Kutnohorský Jan1974mMuži do 59 letBojov37:13
40./12.378Šebek Roman1992mMuži do 39 letDoubravan 200937:16
41./6.376Kozák Jan1962mMuži do 69 letFunny Avocado37:23
42./14.396Turcianu Ion1980mMuži do 49 letRAC Cerhovice37:38
43./10.319Číp Roman1970mMuži do 59 let38:06
44./15.393Pacner Vladimír1976mMuži do 49 letBiatlon Beroun38:09
45./11.366Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr38:47
46./16.315Smolnický Jiří1981mMuži do 49 letRozběháme Beroun39:23
47./12.419Krutílek Jaroslav1970mMuži do 59 letPříbram39:27
48./17.395Pichlík Roman1977mMuži do 49 letRAC Cerhovice39:45
49./18.377Nekolný Karel1976mMuži do 49 letCo chceš?40:46
50./13.365Žhour Pavel1967mMuži do 59 letOOBP Káov41:06
51./13.357Měšťan Jiří1988mMuži do 39 let41:27
52./14.398Kopáček Jiří1993mMuži do 39 letSDH Drásov41:27
53./7.317Butzke Petr1959mMuži do 69 letTréninková skupina Březnice41:59
54./19.421Vaněk Aleš1976mMuži do 49 letCerhovice42:20
55./8.332Skopalík Jaromír1963mMuži do 69 letRunning Ďáblice43:59
56./20.402Šopejstal Petr1978mMuži do 49 letCerhovice45:00
57./15.413Mejzr Dušan1995mMuži do 39 letSTG Příbram45:18
58./21.400Kulík Jan1975mMuži do 49 letCerhovice45:32
59./16.403Drechsler Aleš1987mMuži do 39 letRevize Rožmitál45:34
60./22.416Palek Marcel1977mMuži do 49 letRAC Cerhovice47:03
61./14.383Kára Milan1972mMuži do 59 letRAC Cerhovice48:24
62./17.430Koukal Petr1985mMuži do 39 letHořovice Team48:43
63./18.386Weis Michal1986mMuži do 39 letCerhovice48:44
64./9.316Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 letHořovice50:20
65./19.308Obrman Filip1996mMuži do 39 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice50:51
66./20.422Vaněk Tomáš2005mMuži do 39 letCerhovice53:39
67./23.384Mach Jiří1981mMuži do 49 letRAC Cerhovice53:39
Ženy
1./1.351Kadaňková Michaela1985žŽeny do 44 let33:56
2./1.304Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy37:06
3./2.406Glohová Lucie1982žŽeny do 44 letAuthor Team Stupno37:31
4./1.343Burianová Denisa1993žŽeny do 34 letSalming running37:36
5./3.369Linhová Michaela1983žŽeny do 44 letBacon's team Jince37:42
6./2.311Dardová Nikola2006žŽeny do 34 letPětiboj Hořovice37:48
7./2.337Treglerova Alice1971žŽeny do 54 letFunny Avocado37:50
8./3.346Koňaříková Zdeňka1976žŽeny do 54 let38:41
9./1.392Pernicová Lucie2007ždorostenkyŠkoda Plzeň38:47
10./1.334Růžičková Jana1969žŽeny do 64 letU Šmídů team40:49
11./4.380Hořáková Jana1982žŽeny do 44 letPraha 141:10
12./5.394Vlčková Ladislava1980žŽeny do 44 letBiatlon Beroun41:27
13./3.385Švihnosová Marie2006žŽeny do 34 letStřela Žebrák41:28
14./6.340Gajdošová Zuzana1980žŽeny do 44 letRozběháme Beroun41:34
15./7.410Šašková Lenka1981žŽeny do 44 letRozběháme Beroun41:43
16./8.355Hacaperková Eva1986žŽeny do 44 letPříbram42:05
17./2.329Turečková Jana1968žŽeny do 64 letTenisový klub Bohutín42:06
18./9.381Brožová Michaela1983žŽeny do 44 letSDH Týček42:36
19./4.348Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice42:44
20./2.399Humlová Eliška2008ždorostenky42:46
21./10.312Flachsová Šarka1980žŽeny do 44 letPříbram43:11
22./11.306Hereinová Petra1980žŽeny do 44 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice43:34
23./12.359Prouzová Lenka1981žŽeny do 44 letTJ Stašov43:40
24./5.336Bečvářová Lenka1973žŽeny do 54 letBiatlon Beroun44:17
25./6.418Palková Miroslava1978žŽeny do 54 letDoubravan Újezd44:52
26./7.333Pertlová Martina1974žŽeny do 54 letU Šmídů team45:29
27./4.404Kottová Anna1994žŽeny do 34 letRevize Rožmitál45:34
28./3.426Šroubková Marta1961žŽeny do 64 letPlzeň45:46
29./8.374Žížalová Denisa1979žŽeny do 54 letU Šmídů team45:46
30./13.401Kotásková Dagmar1981žŽeny do 44 letPraha 146:12
31./14.341Hasmanová Lenka1981žŽeny do 44 letDoubravan Újezd47:03
32./9.382Kárová Iveta1977žŽeny do 54 letRAC Cerhovice47:03
33./15.372Rollová Iveta1982žŽeny do 44 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice47:59
34./10.307Šnebergová Alena1978žŽeny do 54 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice48:48
35./16.310Pěnkavová Lenka1986žŽeny do 44 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice48:50
36./11.417Dlouhá Dana1976žŽeny do 54 letRAC Cerhovice50:15
37./5.352Šefflová Petra1991žŽeny do 34 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice51:24
38./17.371Holá Vendula1983žŽeny do 44 letRadnické Kecky TJ Sokol Radnice51:24
39./6.412Pohanová Michaela1997žŽeny do 34 letPříbram51:25
40./12.353Jonáková Gabriela1970žŽeny do 54 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice51:25
41./3.423Vaňková Klára2008ždorostenkyCerhovice53:39
42./4.389Beránková Jaroslava1962žŽeny do 64 letŽebrák54:42
43./5.318Butzková Ludmila1962žŽeny do 64 letFit klub Padák Příbram56:07
Veteráni - 1kolo (M70)
1./1.314Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha20:57
2./2.327Kylián Zdeněk1940mMuži nad 70 letPlzeň45:48
3./3.409Kněžourek Josef1939mMuži nad 70 letŽebrák47:21
Veteránky - 1 kolo (Z65)
1./1.373Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 65 letVorvani Příbram45:24
Počet závodníků: 114
Vytištěno: 23.03.2024 13:29:28
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, vysledky.4timing.cz, záznam doběhu

9. ročník přespolního běhu pro děti a dospělé, který pořádají Marie Holakovská a Kateřina Čapková za podpory Městyse, ZŠ a MŠ Cerhovice.