Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Silvestrovský běh Soběslaví

30.12.2021 23:59

Pořadatel: Petr Čáp a spol
Místo: Soběslav - náměstí
Podmínky: tplo 10 stupňů; Celsia, mrholení, mokro, bezvětří
Web závodu:
149 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové výsledky v pdf, Kategorie



Výsledky


Hlavní závod na 2021m - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo
10. 10. 1. 25 Alexandr Pavlišen 00:07:47 muži nad 46let 4timing100:07:46
15. 15. 2. 37 Jiří Hergesell 00:07:58 muži nad 46let Vračkovice100:07:57
16. 16. 3. 53 Jan Habara 00:08:12 muži nad 46let Veselí nad Lužnicí100:08:11
18. 17. 4. 38 Radek Hruška 00:08:17 muži nad 46let Veselí nad Lužnicí100:08:16
20. 19. 5. 16 Jaroslav Novák 00:08:31 muži nad 46let Soběslav100:08:30
38. 30. 6. 29 Ivan Přibyl 00:09:52 muži nad 46let Veselí nad Lužnicí100:09:51
44. 32. 7. 52 František Pavlíček 00:10:07 muži nad 46let Soběslav100:10:06
55. 35. 8. 74 Václav Kožíšek 00:11:16 muži nad 46let SK 4 Dvory ČB100:11:15
56. 36. 9. 27 Petr Mička 00:11:18 muži nad 46let Veselí nad Lužnicí100:11:17
62. 38. 10. 56 Luděk Zíka 00:12:12 muži nad 46let Sokol100:12:11
71. 42. 11. 83 Radek Zwettler 00:13:56 muži nad 46let Soběslav100:13:55
72. 43. 12. 62 Ladislav Permedla 00:14:14 muži nad 46let Soběslav100:14:13
76. 44. 13. 7 Petr Mikula 00:17:15 muži nad 46let 100:17:14
80. 47. 14. 60 Milan Mojžíš 00:28:12 muži nad 46let Miníci100:28:11

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List
Silvestrovský běh Soběslaví - 30.12.2021
Výsledková listina
PořadíčísloJménoRNKat.KlubkolČas
Děti do 10 let - 450m
1.179Mládek Hynek2012kluci do 10 letSoběslav100:01:35
2.173Dvořáková Ela2012holky do 10 letSoběslav100:01:39
3.170Novák Jakub2012kluci do 10 letTábor100:01:41
4.172Hojka Vilém2013kluci do 10 letPraha100:01:46
5.193Smetanová Anna2011holky do 10 letChoustník100:01:46
6.160Holuša David2012kluci do 10 letTábor100:01:48
7.99Poláková Vanesa2013holky do 10 let100:01:50
8.167Prokeš Tomáš2012kluci do 10 letBrno100:01:52
9.184Kofroň Radim2012kluci do 10 letSoběslav100:01:53
10.155Lukačovský Adam2016kluci do 10 letZverotice100:01:54
11.196Válová Ema2013holky do 10 letSoběslav100:01:55
12.157Dvořáková Lucie2013holky do 10 letSoběslav100:01:55
13.152Krejčí Adam2012kluci do 10 letSoběslav100:02:00
14.199Menhartová Viktorie2013holky do 10 letSoběslav100:02:02
15.164Horažďovská Eliška2011holky do 10 letHrušova Lhota100:02:08
16.188Štráfeldová Eva2012holky do 10 letSoběslav100:02:09
17.189Veselá Nikol2015holky do 10 letSoběslav100:02:09
18.197Menhartová Stanislava2015holky do 10 letSoběslav100:02:21
19.163Minařík Nikolas2013kluci do 10 letHrušova Lhota100:02:26
20.158Smolíková Martina2014holky do 10 let100:02:28
21.169Nemravová Natálie2014holky do 10 letSoběslav100:02:46
22.100Rymeš Petr2014kluci do 10 letVlastibor100:02:57
23.154Lukačovský Filip2013kluci do 10 letZvěrotice100:03:00
24.159Filip Tadeáš2016kluci do 10 letRoudná100:03:08
25.151Dolejšová Eliška2012holky do 10 letTábor100:03:27
Děti 11-14let - 900m
1.180Mládek Miroslav2007kluci 11-14letSoběslav200:03:09
2.194Urban Rostislav2007kluci 11-14letSoběslav200:03:11
3.187Cikánek Ladislav2009kluci 11-14letSoběslav200:03:12
4.183Kofroňová Karolína2009holky 11-14letSoběslav200:03:12
5.166Prokeš Adam2008kluci 11-14letBrno200:03:14
6.168Vituvková Kamila2007holky 11-14letSoběslav200:03:21
7.8El Karie Přemysl2009kluci 11-14letTygři Praha200:03:23
8.161Dvořák Hynek2010kluci 11-14letSrubec200:03:33
9.177Habara Tadeáš2009kluci 11-14letVeselí nad Lužnicí200:04:07
10.171Soldánová Julie2009holky 11-14letSoběslav200:04:08
11.153Krejčí Linda2010holky 11-14letSoběslav200:04:33
12.156Lukačovská Natálie2010holky 11-14letZverotice200:04:36
13.175Kolací Daniel2009kluci 11-14letSoběslav200:06:10
Hlavní závod na 2021m
1.34Kohout Ondřej2001muži do 25letTJ Chyšky100:06:09
2.9El Karie Richard2005muži do 25letTygři Praha100:06:41
3.36Bouška Patrik2001muži do 25letTJ Chyšky100:06:44
4.35Havlíček Jan2001muži do 25letTJ Chyšky100:06:49
5.46Kopáček Pavel1984muži 26-45letBežerovice100:06:53
6.42Hes Jakub1999muži do 25letKvach100:07:03
7.41Klimeš Adam1999muži do 25letKvach100:07:32
8.15Zíka Michal1984muži 26-45let100:07:42
9.4Hojka Vladimír1978muži 26-45letVSF FTVS Praha100:07:44
10.25Pavlišen Alexandr1969muži nad 46let4timing100:07:47
11.67Stibor Antonín2009muži do 25letHnovci100:07:48
12.75Kaprál Jan1982muži 26-45letSoběslav100:07:49
13.65Chalaš Zdeněk1988muži 26-45letSoběslav100:07:49
14.50Dohnal Jakub2007muži do 25letTJ Častrov100:07:50
15.37Hergesell Jiří1971muži nad 46letVračkovice100:07:58
16.53Habara Jan1972muži nad 46letVeselí nad Lužnicí100:08:12
17.10Klimešová Eva1995ženy 26-45letSoběslav100:08:12
18.38Hruška Radek1965muži nad 46letVeselí nad Lužnicí100:08:17
19.80Veselý Miloslav1983muži 26-45letSoběslav100:08:29
20.16Novák Jaroslav1963muži nad 46letSoběslav100:08:31
21.33Valdová Marie1977ženy 26-45letSK K. Řečice100:08:33
22.20Hruška Michal2001muži do 25letBanes100:08:42
23.13Chlaň Daniel2001muži do 25letSoběslav100:08:42
24.21Daret Patrik2003muži do 25letTučapy100:08:44
25.12Esser Daniel1996muži do 25letVeselí nad Lužnicí100:08:47
26.58Kotápišová Renata1992ženy 26-45letASK Slavia Praha100:08:51
27.48Petráň Adam2001muži do 25letSoběslav100:08:58
28.81Bevelágua Ladislav1982muži 26-45letTábor100:09:01
29.28Leitgebová Zdeňka1972ženy nad 46letOvčárna100:09:08
30.49Pecková Jitka1961ženy nad 46letTábor100:09:10
31.2Dvořák Hynek2010muži do 25letSrubec100:09:25
32.66Stibor Samuel2013muži do 25letHnovci100:09:26
33.68Stibor Tadeáš2007muži do 25letHnovci100:09:35
34.45Havelků Iri + Tonya1972ženy nad 46letVeselí nad Lužnicí100:09:36
35.17Ardamicová Radka1981ženy 26-45letArdy Team100:09:38
36.76Zachař Radek1989muži 26-45letTábor100:09:45
37.79Ryšavá Vladislava1989ženy 26-45letJindřichův Hradec100:09:47
38.29Přibyl Ivan1973muži nad 46letVeselí nad Lužnicí100:09:52
39.69Chalašová Vendula1993ženy 26-45letSoběslav100:09:54
40.51Blažková Lucie1988ženy 26-45letSoběslav100:10:02
41.39Vančatová Aneta2004ženy do 25letZvěrotice100:10:03
42.40Vácová Tereza2005ženy do 25letKlenovice100:10:04
43.30Záruba Josef1999muži do 25letSoběslav100:10:06
44.52Pavlíček František1958muži nad 46letSoběslav100:10:07
45.64Prchlíková Eva1984ženy 26-45letTábor - Klokoty100:10:11
46.18Ardamicová Aneta2007ženy do 25letArdy Team100:10:12
47.19Ardamica David2001muži do 25letTJ Loko Veselí n. L.100:10:12
48.47Kozlová Nikola1998ženy do 25letKvasejovice100:10:17
49.31Kubičková Tereza1999ženy do 25letČeské Budějovice100:10:19
50.71Neubauerová Nikol1992muži 26-45letSoběslav100:10:27
51.32Pincová Adéla1999ženy do 25letSoběslav100:10:33
52.3Dvořáková-Hovězáková Marie1987ženy 26-45letSrubec100:10:39
53.77Rýcová Hana1988ženy 26-45letTábor100:10:41
54.6Kulvaitová Karolína1999ženy do 25letTábor100:11:04
55.74Kožíšek Václav1966muži nad 46letSK 4 Dvory ČB100:11:16
56.27Mička Petr1969muži nad 46letVeselí nad Lužnicí100:11:18
57.26Mičková Miroslava1969ženy nad 46letVeselí nad Lužnicí100:11:18
58.78Paštyková Markéta1988ženy 26-45letČeské Budějovice100:11:31
59.44Kopecká Lucie2001ženy do 25letVeselí nad Lužnicí100:11:35
60.43Havelka Mikuláš1994muži 26-45letVeselí nad Lužnicí100:11:35
61.57Dušková Miroslava2006ženy do 25letMokrý Banditi100:11:51
62.56Zíka Luděk1970muži nad 46letSokol100:12:12
63.24Šandová Andrea1983ženy 26-45letRozběháme Soběslav100:12:22
64.73Kožíšková Lenka1966ženy nad 46letSK 4 Dvory ČB100:12:28
65.23Procházková Marcela1986ženy 26-45letRozběháme Soběslav100:12:44
66.54Kučerová Jitka1974ženy nad 46letRozběháme Soběslav100:12:44
67.55Mokrý Banditi (6)1940družstvaFlorbal Soběslav100:13:13
68.14Fiala Lukáš1992muži 26-45letVeselí nad Lužnicí100:13:25
69.11Esserová Hana1993ženy 26-45letVeselí nad Lužnicí100:13:25
70.82Tvrz Slavomír1979muži 26-45letSoběslav100:13:55
71.83Zwettler Radek1972muži nad 46letSoběslav100:13:56
72.62Permedla Ladislav1957muži nad 46letSoběslav100:14:14
73.63Vedlová Jaroslava1957ženy nad 46letJindřichův Hradec100:14:15
74.72Chalupová Šárka1993ženy 26-45letTelč100:15:34
75.70Čížková Lenka1995ženy 26-45letVeselí nad Lužnicí100:15:35
76.7Mikula Petr1962muži nad 46let100:17:15
77.84Novotňáci (4)1940družstvaNedvedice100:17:55
78.1Kašpárci (7)1940družstvaSoběslav100:25:46
79.59Široká Michalea2000muži do 25letMiníci100:28:09
80.60Mojžíš Milan1972muži nad 46letMiníci100:28:12
81.61Beránek Richard1986muži 26-45letMiníci100:28:12
82.5Včelky Na Louce (5)1940družstvaVčelky na louce100:28:15
83.22Zase Ti Nejrychlejší (7)1940družstvaWelness u Rendys100:28:17
Počet závodníků: 121
Čas tisku: 03:10:07
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové výsledky v pdf, Kategorie