Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tochovický kros Podrejžím

20.11.2021 10:00

Pořadatel: obec Tochovice
Místo: Tochovice - fotbalové hřiště
Podmínky: zataženo, v lese mokro, ale ne bahnito 7 stupňů Celsia, bez deště
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
147 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledkové listiny: Děti, 7 km - celkové, 7 km - kategorie



Výsledky


Hlavní závod - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
63. 14. 1. 17 Jana Naxerová 00:36:45 Ženy do 64 let USK CS Plzeň
66. 16. 2. 88 Jaroslava Černá 00:37:20 Ženy do 64 let SK Tochovice
67. 17. 3. 16 Anita Veselá 00:37:54 Ženy do 64 let SDH Chloumek
68. 18. 4. 9 Stanislava Hartmanová 00:38:15 Ženy do 64 let Vorvani Příbram

Výsledky textově

Result Lists|Overall Results
Tochovický kros - 20.11.2021
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 7km
1.61Hochmut Milan1987MMuži do 39 let00:24:39
2.87Šneberger Jan1985MMuži do 39 letAC Falcon Rokycany00:25:05
3.69Bonk Roman1993MMuži do 39 letTriatlonteam Příbram00:25:43
4.30Rosol Jiří1974MMuži do 49 letLoko Beroun00:26:16
5.39Rendl Josef1976MMuži do 49 lettj packa praha00:26:28
6.91Burian Tomáš1998MMuži do 39 letVišňová00:26:40
7.44Hostička Jan1979MMuži do 49 letPříbram00:26:45
8.46Škrlant Martin1979MMuži do 49 letRozběháme Hořovicko00:26:59
9.68Pergler Lukáš1992MMuži do 39 letKomárov00:27:30
10.93Hulač Ondřej1980MMuži do 49 letSK 4 Dvory ČB00:27:38
11.78Petrilák Matouš Nathaniel2004MJuniořiOK Dobříš00:27:44
12.81Švarc Petr1966MMuži do 59 letPříbram00:28:00
13.51Dražan Michal1981MMuži do 49 letŽárovka Vranovice00:28:13
14.37Valek Marian1975MMuži do 49 let00:28:22
15.56Zákoucký Vojtěch1985MMuži do 39 let00:28:27
16.95Daníček Václav1995MMuži do 39 letMaraton Klub Kladno00:28:34
17.80Souček Filip1984MMuži do 39 let00:28:34
18.32Barášek Aleš1975MMuži do 49 let00:28:52
19.85Grim Ondřej1995MMuži do 39 letPříbram00:28:56
20.19Karas Tomáš1967MMuži do 59 let00:29:05
21.26Votava Martin1971MMuži do 59 letKrálův Dvůr00:29:48
22.10Vitásek Josef1958MMuži do 69 letBuková00:30:15
23.38Hodač Vladimír1976MMuži do 49 letKrálův Dvůr00:30:20
24.77Karasová Daniela2003ŽJuniorky00:30:21
25.33Maleček Martin1975MMuži do 49 letŽižkovský tygři00:30:31
26.79Urban Matyáš2005MJuniořiStřela Žebrák00:30:34
27.60Jilg Petr1986MMuži do 39 letCAMINO00:30:41
28.24Mach Zbyněk1970MMuži do 59 letTriKlub Příbram00:30:44
29.35Pejša Jan1975MMuži do 49 letsmí být prázdné00:31:04
30.23Pavlišen Alexandr1969MMuži do 59 letDrtič Bezděkov00:31:09
31.25Veselý Vladimír1971MMuži do 59 letMělník Chloumek00:31:21
32.34Michálek Martin1975MMuži do 49 letTriklub Příbram00:31:29
33.14Turek Jiří1962MMuži do 59 letChaloupky00:31:36
34.54Rozmajzl Lukáš1984MMuži do 39 letSK Chosiki00:31:54
35.62Flachs Michal1987MMuži do 39 letZličín00:31:54
36.42Novák Aleš1976MMuži do 49 letObčov00:32:26
37.90Zlatohlávková Michaela2002ŽJuniorkyRožmitál pod Třemšínem00:32:29
38.57Dziegielewska Ewelina1985ŽŽeny do 44 letPraha00:32:29
39.52FORTELKA Jirka1982MMuži do 39 letWheelabrator00:32:36
40.74Král Kevin1999MMuži do 39 letMilín00:32:37
41.48Seifrt Jaroslav1980MMuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem00:32:46
42.36Mařík Michal1975MMuži do 49 letPraha00:32:48
43.13Dvořák Petr1961MMuži do 69 letPříbram VIII00:32:49
44.20Řechková Svatava1967ŽŽeny do 54 letOxygen Příbram00:32:52
45.55Strnadová Lucie1984ŽŽeny do 44 letProfesionální svině00:33:03
46.89Kamencová Radka1978ŽŽeny do 44 letTJ Blatná00:33:21
47.31Pech Luboš1974MMuži do 49 letBohutín00:33:26
48.28Kutnohorsky Jan1974MMuži do 49 letBojov00:33:47
49.41Stibalová Petra1976ŽŽeny do 54 letBroumy00:33:56
50.43Plavec Hynek1978MMuži do 49 letD. Dušníky00:34:01
51.96Krlička Marian1974MMuži do 49 letTochovice00:34:36
52.67Landauerová Radka1992ŽŽeny do 34 letRTS00:34:40
53.49Cais Pavel1980MMuži do 49 letMilín00:34:54
54.59Myslivec Michal1986MMuži do 39 letKamýk nad Vltavou00:34:57
55.22Kohout Roman1969MMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr00:35:04
56.29Rosolová Ivana1974ŽŽeny do 54 letRossi team00:35:24
57.27Karasová Věra1972ŽŽeny do 54 let00:35:38
58.53Kafková Lucie1982ŽŽeny do 44 letZdice00:35:52
59.86Krutílek Jaroslav1970MMuži do 59 letPB00:35:53
60.21Turečková Jana1968ŽŽeny do 54 letTenisový Klub Bohutín00:35:57
61.82Štěpánek Petr1965MMuži do 59 letSPARTAK P400:36:03
62.84Trnková Štěpánka1973ŽŽeny do 54 letSABZO00:36:38
63.17Naxerová Jana1966ŽŽeny do 64 letUSK CS Plzeň00:36:45
64.12Butzke Petr1959MMuži do 69 letFit klub Padák Příbram00:36:53
65.40Kaiserová Jiřina1976ŽŽeny do 54 letMP Hořovice00:37:02
66.88Černá Jaroslava1962ŽŽeny do 64 letSK Tochovice00:37:20
67.16Veselá Anita1965ŽŽeny do 64 letSDH Chloumek00:37:54
68.9Hartmanová Stanislava1958ŽŽeny do 64 letVorvani Příbram00:38:15
69.2Ježek Antonin1949MMuži nad 70 letKřivoklát00:38:15
70.1Svoboda Jan1943MMuži nad 70 letPivovar Zlosin00:39:01
71.3Werner Petr1951MMuži nad 70 letLiga 100 Praha00:40:06
72.15Tuháček Milan1965MMuži do 59 letSK Prdlavky00:40:24
73.47Flachsová Šárka1980ŽŽeny do 44 letPříbram00:40:45
74.4Svobodová Dana1952ŽŽeny nad 65 letPivovar Zlosin00:41:29
75.8Čechura Jaroslav1955MMuži do 69 letRozběháme Hořovicko00:42:59
76.11Volný Petr1959MMuži do 69 letRelax medvědice00:44:22
77.92Strejček Jiří1983MMuži do 39 letMnichovice00:44:23
78.65Nováková Adelá1989ŽŽeny do 34 letPříbram00:44:33
79.83Aldorf Luboš1964MMuži do 59 letSABZO00:46:04
80.18Petrilák Miroslav1966MMuži do 59 letOrlovský orel00:46:11
81.73Sedláček Miroslav1999MMuži do 39 letHořovice / SK Doubravan Újezd00:47:01
82.76Flachsová Šárka2002ŽJuniorkyTJ Dukla Praha; Příbram00:47:01
83.75Perglerová Anna2000ŽŽeny do 34 letStřela Žebrák00:47:01
84.5Starý Stanislav1953MMuži do 69 letRoubíčkova Lhota00:48:52
85.70Dostál Martin1993MMuži do 39 letKvaň00:50:15
86.6Bartošová Milada1953ŽŽeny nad 65 letVorvani Příbram00:51:40
87.72Havlíková Nikola1996ŽŽeny do 34 letPříbram00:55:47
88.66Helmichová Tereza1989ŽŽeny do 34 letzbraně-eshop.cz00:55:47
89.7Požgayová Jana1955ŽŽeny nad 65 letBonbon Praha01:06:19
Počet závodníků: 89

Další soubory k závodu:

Výsledkové listiny: Děti, 7 km - celkové, 7 km - kategorie