Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Podzimní běh Dražovkou

6.11.2021 11:15

Pořadatel: Domeček Hořovice
Místo: Hořovice - Dražovka
Podmínky: polojasno, skunečno, sucho, 11 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.domecekhorovice.cz
126 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie, děti



Výsledky


Ženy, dorost, M70 - 1 kolo - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub1.kolo
2. 1. 1. 143 Veronika Novotná 00:13:40 ženy do 34 let Příbram13:41
4. 2. 2. 96 Karolína Křenková 00:14:43 ženy do 34 let pětiboj Hořovice14:44
8. 3. 3. 49 Anna Perglerová 00:15:06 ženy do 34 let Střela Žebrák15:07
10. 5. 4. 82 Eliška Zeisková 00:15:41 ženy do 34 let Křesťanské centrum Příbram15:42
11. 6. 5. 97 Lea Chvalovská 00:15:49 ženy do 34 let SK Kotlářka15:50
13. 8. 6. 145 Michaela Zlatohlávková 00:16:02 ženy do 34 let Rožmitál pod Třemšínem16:03
25. 17. 7. 40 Petra Matějková 00:17:50 ženy do 34 let Komárov17:51
26. 18. 8. 36 Radka Landauerová 00:17:51 ženy do 34 let RTS17:52
35. 27. 9. 18 Jitka Güntherová 00:18:34 ženy do 34 let HO LOKO Beroun18:35
38. 30. 10. 63 Tereza Štěpničková 00:18:49 ženy do 34 let 18:50

Výsledky textově

Result Lists|Finisher List-kola
Běh podzimní Dražovkou - 06.11.2021
Výsledková listina
Poř.ČísloJménoKat.Klub1.kolo2.koloČas
Ženy, dorost, M70 - 1 kolo
1.41Nosek JandorostenciSpartak Hořovice - moderní pětiboj13:1913:19
2.143Novotná Veronikaženy do 34 letPříbram13:4113:41
3.158Pech JiřídorostenciStřela Žebrák14:2314:23
4.96Křenková Karolínaženy do 34 letpětiboj Hořovice14:4414:44
5.72Urban MatyášdorostenciStřela Žebrák14:5214:52
6.141Kohout VojtěchdorostenciStřela Žebrák15:0015:00
7.157Pech KareldorostenciStřela Žebrák15:0015:00
8.49Perglerová Annaženy do 34 letStřela Žebrák15:0715:07
9.5Cibulková Markétaženy 35 - 44 letIronstars Beroun15:3415:34
10.82Zeisková Eliškaženy do 34 letKřesťanské centrum Příbram15:4215:42
11.97Chvalovská Leaženy do 34 letSK Kotlářka15:5015:50
12.77Vavřičková MartinadorostenkySpartak Hořovice - moderní pětiboj15:5515:55
13.145Zlatohlávková Michaelaženy do 34 letRožmitál pod Třemšínem16:0316:03
14.8Černý MatějdorostenciSK Sporting Příbram16:0516:05
15.17Fraňková NatáliedorostenkyTri Klub Příbram16:1516:15
16.13Dziegielewska Ewelinaženy 35 - 44 letPraha16:1716:17
17.31Kubínová Ivanaženy 35 - 44 letWheelabrator16:3716:37
18.90Brožek ŠtěpándorostenciPlzeň16:5016:50
19.150Bauerová Markétaženy 35 - 44 letChlum16:5316:53
20.57Řechková Svatavaženy 45 - 54 letOxygen Příbram17:2217:22
21.126Koňaříková Zdeňkaženy 45 - 54 letOsek17:3617:36
22.132Trnková SáradorostenkyBeroun17:4217:42
23.125Manáková Petraženy 45 - 54 letCerhovice17:4417:44
24.76Vaněk TomášdorostenciCerhovice17:4917:49
25.40Matějková Petraženy do 34 letKomárov17:5117:51
26.36Landauerová Radkaženy do 34 letRTS17:5217:52
27.55Rosolová Ivanaženy 45 - 54 letRossi team17:5617:56
28.128Jandurová Ivaženy 35 - 44 let18:0118:01
29.25Kafková Lucieženy 35 - 44 letZdice18:0418:04
30.137Menclová JitkadorostenkyStřela Žebrák18:0418:04
31.16Fraňková Michaelaženy 45 - 54 letFraněk Team Vysoká18:1118:11
32.19Hacaperková Evaženy 35 - 44 letPříbram18:2118:21
33.20Hrdličková Romanaženy 45 - 54 letRozběháme Hořovicko18:2418:24
34.26Kaiserová Jiřinaženy 45 - 54 letMP Hořovice18:3418:34
35.18Güntherová Jitkaženy do 34 letHO LOKO Beroun18:3518:35
36.121Kermesová Janaženy 35 - 44 letBeroun18:4218:42
37.127Hanáková Viktoriedorostenky18:4918:49
38.63Štěpničková Terezaženy do 34 let18:5018:50
39.69Turečková Janaženy 45 - 54 letTK Bohutín19:0719:07
40.102Šebová Janaženy 45 - 54 letHorizont19:2119:21
41.45Palková Miroslavaženy 35 - 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd19:2619:26
42.152Švarcová Michaelaženy 35 - 44 let19:2819:28
43.66Švarcová TerezadorostenkyStřela Žebrák19:2819:28
44.22Ježek Antoninmuži nad 70 letKřivoklát19:4119:41
45.79Werner Petrmuži nad 70 letLiga 100 Praha20:0920:09
46.38Linková Hanaženy 45 - 54 letSk Merlot20:2720:27
47.129Šůcha Václavmuži nad 70 letSK Stříbro20:5320:53
48.123Krejsová Martaženy 35 - 44 letRozběháme Hořovicko20:5420:54
49.29Kárová Ivetaženy 35 - 44 letRAC Cerhovice21:3321:33
50.84Krejčí Jitkaženy 35 - 44 letKrálův Dvůr21:4521:45
51.11Dřevěná Soňaženy 35 - 44 letPraha21:4921:49
52.136Šroubková Martaženy nad 55 letPlzeň21:5521:55
53.10Dlouhá Danaženy 45 - 54 letRAC Cerhovice22:0622:06
54.65Šustová Marcelaženy 45 - 54 letCetyně22:0622:06
55.156Štěpničková BarboradorostenkyZbiroh22:0622:06
56.144Švarcová SimonadorostenkyStřela Žebrák22:0822:08
57.4Butzková Ludmilaženy nad 55 letFit klub Padák Příbram22:1322:13
58.62Šrámková Kateřinaženy 35 - 44 let22:2222:22
59.21Janový Petrmuži nad 70 letPlzeň23:3523:35
60.2Beránková Jaroslavaženy nad 55 letŽebrák24:0824:08
61.34Kylián Zdeněkmuži nad 70 letPlzeň32:4432:44
Muži - 2 kola
1.1041Nosek Janmuži do 39 letSpartak Hořovice - moderní pětiboj13:1913:4527:04
2.54Rosol Jiřímuži do 49 letLoko Beroun13:5914:2028:18
3.98Jadlovský Ondřejmuži do 39 let13:4914:4028:28
4.61Škrlant Martinmuži do 49 letRozběháme Hořovicko13:5814:4028:38
5.53Rendl Josefmuži do 49 lettj packa praha13:4914:5128:39
6.86Kadlec Jiřímuži do 49 letPraha 613:4415:1729:01
7.155Burian Tomášmuži do 39 letVišňová13:5815:2629:24
8.48Pergler Lukášmuži do 39 letKomárov14:1115:2329:34
9.133Holiček Stanomuži do 49 letLochovice14:2615:2729:53
10.75Valek Marianmuži do 49 letKerteam15:2015:1830:37
11.67Toušek Petrmuži do 49 letSalviaparadise.cz15:2215:3630:57
12.27Karas Tomášmuži do 59 letBohutín15:1915:4631:05
13.78Votava Martinmuži do 59 letKrálův Dvůr15:1415:5531:08
14.58Sedlák Janmuži do 39 letRozběháme Hořovicko14:5916:4831:46
15.52Procházka Jiřímuži do 59 letRMT/Plzeň15:2816:2631:54
16.80Zadražil Michalmuži do 49 letRozběháme Hořovicko15:3316:2631:59
17.105Sedláček Miroslavmuži do 39 letHořovice / SK Doubravan Újezd15:4216:2632:07
18.131Hrabák Kamilmuži do 49 letTriatlon Plzeň15:5716:1432:10
19.83Hodač Vladimírmuži do 49 letKrálův Dvůr15:2916:5732:26
20.92Chochola Petrmuži do 49 letNosac ski team15:5116:4832:39
21.46Pavlišen Alexandrmuži do 59 letDrtič Bezděkov16:0316:3832:40
22.87Vitásek Josefmuži do 69 letBuková16:1416:4632:59
23.135Šika Františekmuži do 69 letAC Trial Plzeň16:0017:1033:09
24.23Jilg Petrmuži do 39 letCAMINO16:2716:5633:22
25.130Nademlejnský Petrmuži do 49 letZdice16:3017:1233:42
26.81Zeisek Adammuži do 39 letKřesťanské centrum Příbram15:5917:5033:49
27.124Laube Zbyněkmuži do 49 letVeslo Beroun16:1417:4634:00
28.99Michálek Martinmuži do 49 letTriklub Příbram16:3517:4434:19
29.14Flachs Michalmuži do 39 letZličín17:0017:2534:25
30.15FORTELKA Jirkamuži do 39 letWheelabrator16:5318:1435:06
31.7Čermák Martinmuži do 49 letMilín17:0118:1535:16
32.89Brožek Marekmuži do 49 letPlzeň18:4216:4435:26
33.51Pondělíček Michalmuži do 39 letHořovice17:2917:5935:28
34.147Číp Romanmuži do 59 letHluboš17:2918:1035:38
35.101Rozmajzl Lukášmuži do 39 letSK Chosiki17:2718:1635:43
36.93Král Václavmuži do 39 letRozběháme Česko17:4517:5935:44
37.88Seifrt Jaroslavmuži do 49 letRožmitál pod Třemšínem17:4518:0135:46
38.138Šplíchal Ladislavmuži do 49 letDTJ Hrachoviště17:1218:5736:08
39.50Plavec Hynekmuži do 49 letD. Dušníky17:2218:4836:10
40.42Novák Alešmuži do 49 letObčov17:3218:4436:15
41.33Kutnohorsky Janmuži do 49 letBojov17:1819:0036:18
42.149Cibulka Radimmuži do 39 letTrunstars Beroun17:4218:4336:24
43.59Skopalík Jaromírmuži do 59 letRunning Ďáblice17:4218:4736:28
44.24Justych Jirimuži do 59 let18:0618:3736:42
45.32Kubů Martinmuži do 39 letSokol Libeň18:1218:3936:50
46.154Pichlík Romanmuži do 49 letRAC Cerhovice18:0019:0237:01
47.100Kohout Romanmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr18:0519:4937:54
48.134Kašpar Michalmuži do 39 letU Šmídů Team Černín18:1419:4838:01
49.71Ungr Antonínmuži do 69 letZaječov18:4019:2238:02
50.146Vydra Karelmuži do 49 letTJ Sokol Žebrák18:3719:3138:07
51.64Šusta Miloslavmuži do 59 letCetyně18:3219:4038:11
52.9Červinka Michalmuži do 49 letSvatá18:5019:3038:20
53.122Kolenko Petrmuži do 39 letHořovice18:5819:3138:29
54.139Dřížďal Jiřímuži do 49 letBeroun19:0919:3638:44
55.68Trnka Tomášmuži do 49 letBeroun18:5220:0838:59
56.153Košťál Jakubmuži do 39 let19:3420:2339:57
57.3Butzke Petrmuži do 69 letFit klub Padák Příbram19:1621:0040:16
58.151Bauer Martinmuži do 49 letChlustina19:3120:5040:20
59.148Slunéčko Vladimírmuži do 59 letŽebrák21:0023:5344:52
60.104Kára Milanmuži do 49 letRAC Cerhovice21:1824:1145:28
61.44Palek Martinmuži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd21:1824:1145:29
62.6Čechura Jaroslavmuži do 69 letRozběháme Hořovicko21:4823:4445:31
63.85Magera Petrmuži do 59 letPříbram21:5824:1646:14
64.37Leitner Josefmuži do 59 letPříbram23:0724:5548:01
65.94Chvalovsky Františekmuži do 69 letSuchdol23:4924:2748:15
66.103Starý Stanislavmuži do 69 letRoubíčkova Lhota25:0026:2851:28
Počet závodníků: 127
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie, děti