Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Triatlon Brdonoš

30.7.2022 13:00

Pořadatel: Brdonoš Podlesí z.s.
Místo: Podlesí
Podmínky: deštivo, mokrá trasa, polojasno 21 atupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: http://www.brdonos.cz
171 závodníků,

Start ve vodě, 150m plavání, muži a štafety 4 okruhy MTB, ženy a dorost 3 okruhy dlouhé 5km, 2 km běh



Výsledky


Muži - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.koloplaváníDepo 1MTBběhpoznámka
22. 22. 1. 11 Damián Havlíček 01:15:34 Muži 26-35 let Druhý od konce413:4713:3513:2713:354:213:0654:2313:46, ,
25. 25. 2. 53 Patrik Sedláček 01:18:24 Muži 26-35 let 414:4214:0413:5614:173:392:5756:5714:53, ,
33. 33. 3. 18 Václav Kuba 01:24:39 Muži 26-35 let Podlahy Kuba414:5514:5815:2215:254:314:311:00:3815:01, ,
36. 36. 4. 8 Aleš Drechsler 01:28:06 Muži 26-35 let Rožmitál pod Třemšínem415:2815:4715:4615:594:045:001:02:5916:04, ,
40. 40. 5. 14 Radek Hořák 01:30:12 Muži 26-35 let Kralupy nad Vltavou416:5215:2615:5415:584:524:061:04:0917:07, ,
43. 43. 6. 17 Jáchym Kolář 01:33:56 Muži 26-35 let Atletický klub Kozodírky na Jičínsku416:0516:0322:1615:413:403:521:10:0316:22, ,

Výsledky textově

Brdonoš
Finisher List
PořadíČísloJménoPlaváníDepo1MTBBěhFinish
Muži
1.30Souček Filip3:21(3.)2:07(3.)45:40(2.)11:53(4.)1:02:59
2.47Ritschl Erik3:48(17.)2:07(4.)45:06(1.)12:32(7.)1:03:31
3.19Nový Lukáš2:52(1.)2:14(6.)45:54(3.)13:12(15.)1:04:10
4.55Marek Daniel3:27(5.)2:05(2.)46:05(4.)13:03(14.)1:04:37
5.10Fic Martin3:33(10.)2:13(5.)48:15(10.)11:00(1.)1:04:59
6.34Šprongl Vojtěch3:27(6.)2:05(1.)47:57(8.)12:42(9.)1:06:09
7.23Pokorný Martin3:57(20.)2:15(7.)46:56(5.)13:20(18.)1:06:27
8.5Beran Václav4:11(26.)2:21(8.)47:13(6.)12:59(12.)1:06:42
9.13Holeček Petr4:50(39.)2:57(20.)47:55(7.)11:36(3.)1:07:17
10.27Rozmajzl Martin4:58(45.)2:58(21.)48:04(9.)11:30(2.)1:07:29
11.49Panuška Přemysl4:52(40.)2:41(15.)48:17(11.)12:11(6.)1:07:59
12.42Vitiš Michal3:24(4.)2:31(11.)49:38(14.)12:54(10.)1:08:25
13.21Pavrovský Miroslav3:29(8.)3:26(31.)48:33(12.)13:13(16.)1:08:39
14.31Strnad Ondřej4:20(28.)2:46(16.)48:33(13.)14:01(25.)1:09:40
15.33Svoboda Pavel3:47(16.)2:40(14.)50:45(16.)13:40(19.)1:10:50
16.16Kasík Václav3:28(7.)2:30(10.)52:06(18.)13:02(13.)1:11:05
17.2Pejša Jan3:29(9.)2:47(17.)52:45(20.)12:06(5.)1:11:06
18.4Bauer Vladimir3:56(19.)2:33(12.)52:07(19.)12:58(11.)1:11:33
19.9Falcník Martin4:36(35.)2:53(18.)51:28(17.)13:17(17.)1:12:12
20.46Bužek Václav4:48(38.)3:14(28.)50:18(15.)13:59(24.)1:12:18
21.1Pavlišen Alexandr4:04(23.)2:39(13.)53:02(21.)12:41(8.)1:12:26
22.11Havlíček Damián4:21(29.)3:06(23.)54:23(23.)13:46(20.)1:15:34
23.57Kreuz Pavel3:54(18.)3:19(30.)55:51(24.)13:54(22.)1:16:57
24.37Vopička Milan4:31(32.)4:28(45.)53:42(22.)14:59(31.)1:17:39
25.53Sedláček Patrik3:39(12.)2:57(19.)56:57(25.)14:53(30.)1:18:24
26.35Trojan Zbynek4:06(25.)3:35(32.)56:58(26.)14:51(29.)1:19:29
27.36Ulč Zdeněk4:05(24.)3:10(24.)58:22(28.)14:09(26.)1:19:45
28.45Vítovec Václav3:46(15.)3:13(26.)58:31(29.)14:33(28.)1:20:01
29.38Žďánský Ondřej5:11(48.)3:10(25.)57:29(27.)16:43(37.)1:22:32
30.50Parez Jan3:35(11.)3:03(22.)1:02:45(38.)13:57(23.)1:23:19
31.15Jančařík Jakub4:35(34.)3:49(33.)1:00:00(31.)15:24(33.)1:23:46
32.7Červenka Martin4:01(21.)4:26(44.)1:01:35(35.)13:47(21.)1:23:47
33.18Kuba Václav4:31(33.)4:31(46.)1:00:38(32.)15:01(32.)1:24:39
34.6Brož Zdeněk4:54(43.)4:17(41.)58:51(30.)17:32(42.)1:25:33
35.26Rogoz Roman4:12(27.)4:10(40.)1:01:09(34.)16:08(35.)1:25:39
36.8Drechsler Aleš4:04(22.)5:00(48.)1:02:59(39.)16:04(34.)1:28:06
37.56Tůma Jiří5:08(47.)3:54(36.)1:01:00(33.)18:26(44.)1:28:27
38.43Ernst Michal4:39(36.)4:45(47.)1:03:14(40.)16:49(38.)1:29:26
39.32Suchopár Vojtěch4:40(37.)3:57(37.)1:01:45(36.)19:13(46.)1:29:33
40.14Hořák Radek4:52(41.)4:06(39.)1:04:09(41.)17:07(39.)1:30:12
41.28Rozmajzl Lukáš5:26(49.)3:53(35.)1:08:17(42.)14:25(27.)1:32:00
42.44Palivec Štěpán5:07(46.)4:18(42.)1:02:40(37.)20:07(47.)1:32:10
43.17Kolář Jáchym3:40(13.)3:52(34.)1:10:03(46.)16:22(36.)1:33:56
44.52Oros Ladislav4:30(31.)4:24(43.)1:08:50(45.)17:56(43.)1:35:39
45.3Aulický Radim4:57(44.)3:58(38.)1:08:35(43.)18:45(45.)1:36:13
46.54Janík Jan4:54(42.)3:13(27.)1:10:49(47.)17:29(41.)1:36:25
47.51Gebur Arpád4:28(30.)6:06(49.)1:08:50(44.)17:23(40.)1:36:45
Ženy
1.101Ficová Markéta3:16(1.)2:39(2.)44:17(4.)12:21(1.)1:02:32
2.113Janovská Linda3:33(3.)2:37(1.)42:22(1.)14:21(4.)1:02:51
3.109Punčochářová Dita4:10(5.)2:42(3.)43:09(2.)14:15(3.)1:04:15
4.106Gillarová Irena3:34(4.)2:58(4.)44:40(5.)14:00(2.)1:05:10
5.115Štěchová Kristýna3:29(2.)3:01(5.)45:19(6.)14:56(6.)1:06:43
6.108Mužíková Lenka4:42(9.)3:08(6.)43:34(3.)15:51(7.)1:07:13
7.107Landauerová Radka4:17(6.)3:14(7.)46:38(8.)14:42(5.)1:08:50
8.105Drábková Tereza5:13(13.)3:18(8.)45:56(7.)16:24(8.)1:10:50
9.102Aulická Eva4:19(7.)4:47(12.)48:01(9.)16:42(9.)1:13:47
10.111Šálková Alena5:08(12.)3:49(11.)49:15(10.)16:53(10.)1:15:03
11.112Vítová Helena4:44(10.)3:37(9.)56:43(12.)17:27(11.)1:22:30
12.114Kottová Anna4:57(11.)3:43(10.)55:50(11.)18:43(13.)1:23:11
13.103Březinová Jana4:34(8.)5:23(13.)1:05:26(13.)18:02(12.)1:33:23
Štafety
1.215STS Chvojkovice Brod “B”2:30(1.)1:44(3.)46:42(2.)08:51(1.)0:59:46
2.202BARAKURA3:10(9.)1:40(1.)46:06(1.)10:27(2.)1:01:22
3.229Naděje2:33(2.)1:42(1.)46:41(1.)12:57(8.)1:03:51
4.234Porno "160"3:23(12.)1:43(2.)47:31(3.)13:00(9.)1:05:35
5.230STS Chvojkovice Brod B3:22(11.)2:02(8.)48:50(3.)12:22(5.)1:06:34
6.220Anabolic horse4:44(27.)1:56(7.)48:55(4.)11:45(4.)1:07:19
7.217Podlahy Kuba3:24(13.)1:45(2.)50:05(5.)12:09(4.)1:07:22
8.205Toyota Dolák - Fuckinto2:39(3.)1:54(6.)50:12(6.)12:39(6.)1:07:23
9.239Učitel, Žák A Fýzl2:53(4.)1:58(8.)49:25(5.)13:10(11.)1:07:24
10.203Toyota Dolák - Budějovice A3:32(15.)1:55(6.)52:27(6.)10:40(3.)1:08:31
11.235Sobokoldi3:34(17.)1:49(3.)49:10(4.)14:23(9.)1:08:54
12.208Tři Kluci3:39(20.)2:07(12.)54:33(11.)10:37(2.)1:10:55
13.228FANDA A JEHO BANDA3:05(7.)2:03(11.)54:19(9.)11:57(5.)1:11:23
14.2411675:00(30.)1:51(4.)46:18(2.)19:43(21.)1:12:51
15.237Brdonoš3:27(14.)2:01(10.)54:23(10.)13:02(10.)1:12:51
16.223IT team5:28(33.)2:07(13.)52:47(7.)14:09(12.)1:14:30
17.209Toyota Dolák - Stočenky5:27(32.)1:54(5.)56:59(12.)12:49(7.)1:17:07
18.233Bike Team Drásov5:48(35.)1:49(4.)53:09(8.)16:44(15.)1:17:28
19.207Toyota Dolák - Toyota Příbram3:53(22.)2:15(16.)1:00:45(9.)13:19(7.)1:20:10
20.212Když nemůžeš ...4:22(26.)2:08(10.)58:06(8.)15:53(12.)1:20:27
21.224E-shop team5:54(36.)2:05(9.)54:39(7.)18:10(19.)1:20:45
22.231Křemílci4:14(25.)1:56(7.)1:01:38(10.)15:29(11.)1:23:17
23.214Las Čízelkas3:41(21.)2:13(14.)1:04:18(13.)15:31(14.)1:25:42
24.204Toyota Dolák - Budějovice B3:04(6.)1:58(9.)1:07:06(14.)14:32(13.)1:26:39
25.213ČERNÍ KONĚ3:38(18.)2:09(12.)1:05:25(11.)16:35(14.)1:27:45
26.227Ola seňora3:33(16.)1:52(5.)1:14:29(16.)10:17(1.)1:30:10
27.222Vývoj team3:15(10.)2:11(13.)1:07:08(12.)17:58(17.)1:30:30
28.226Brdoběžci3:59(23.)2:13(15.)1:09:26(13.)16:42(16.)1:32:19
29.238Toyota Race Team3:38(19.)2:27(19.)1:11:59(15.)14:24(10.)1:32:26
30.211Ako nič3:00(5.)2:24(18.)1:10:21(14.)18:09(18.)1:33:53
31.232BULDOZER LAZEC4:47(28.)2:17(15.)1:19:02(15.)11:35(3.)1:37:39
32.236Kachničky3:07(8.)2:11(14.)1:24:35(19.)14:11(8.)1:44:03
33.218ANGAMA5:37(34.)2:31(20.)1:19:08(17.)18:14(20.)1:45:28
34.206Toyota Dolák - Golden ček hende4:51(29.)2:55(16.)1:21:47(16.)17:05(16.)1:46:37
35.210Toyota Dolák - Toyota Tábor5:59(37.)2:15(17.)1:22:03(18.)16:21(13.)1:46:37
36.225Logistika team4:14(24.)2:09(11.)1:35:28(20.)12:58(6.)1:54:48
37.221Tři Grácie5:12(31.)3:27(21.)1:37:01(21.)16:39(15.)2:02:17
Dorost
1.39Štefanič Adam3:14(1.)2:57(1.)47:39(1.)16:29(2.)1:10:18
2.40Lantora Jiří5:01(2.)7:18(2.)50:44(2.)15:25(1.)1:18:26
Number of records: 99

Další soubory k závodu: