Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dobříšská osmička

4.9.2022 11:00

Pořadatel: Filip Kahoun
Místo: Dobříš - zámecký park
Podmínky:
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz/
272 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy, časy kol



Výsledky


Hlavní závod na 8 km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo
1. 1. 1. 37 Zdeněk Zeman 00:28:07 Muži do 39 let Blatná406:5906:5707:0607:07
2. 2. 2. 204 Matěj Šolc 00:28:46 Muži do 39 let Pičín407:0407:0707:2007:18
4. 4. 3. 200 Jan Vladyka 00:30:07 Muži do 39 let edgar.team407:2307:3807:4307:25
7. 7. 4. 36 Stanislav Karas 00:31:20 Muži do 39 let Příbram407:3408:0308:0107:44
9. 9. 5. 199 Lukáš Pergler 00:31:28 Muži do 39 let Komárov407:2907:5608:0707:59
10. 10. 6. 39 Ondřej Franěk 00:31:56 Muži do 39 let Pražská kavárna407:4608:0208:1008:00
11. 11. 7. 30 Matěj Černý 00:32:18 Muži do 39 let SK Sporting Příbram407:3608:0108:1508:28
12. 12. 8. 38 František Káš 00:32:45 Muži do 39 let Salming running407:4208:1208:2608:28
15. 14. 9. 31 Antonín Mígl 00:34:07 Muži do 39 let TT Příbram407:4108:4709:0008:42
24. 22. 10. 33 Vojtěch Mígl 00:35:47 Muži do 39 let TT Příbram408:2908:4609:1809:16
28. 24. 11. 34 Dominik Burian 00:36:58 Muži do 39 let Příbram408:5609:1309:3109:20
29. 25. 12. 208 Erik Češka 00:37:07 Muži do 39 let Judo Club Dobřichovice408:4309:1809:4409:24
35. 29. 13. 42 Michal Myslivec 00:38:49 Muži do 39 let Kamýk nad Vltavou409:3609:3909:5209:45
40. 32. 14. 184 Martin Kšána 00:39:37 Muži do 39 let VHS Dobříš409:4209:5810:0309:56
62. 41. 15. 187 Jan Parez 00:43:34 Muži do 39 let TT Příbram409:5910:4211:2811:28
66. 43. 16. 40 Josef Raschman 00:44:51 Muži do 39 let 410:5711:1211:2211:24

Výsledky textově

Dobříššká osmička - dospělí - 04.09.2022
Výsledková listina
PořadíBibČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Fitness běh žen na 4 km
1.172102Kahounová Viktorie2005ženySki klub Šumava217:13
2.209103Kašparová Alžběta2007ženyOK Dobříš218:53
3.7474Koutná Eva1978ženyVišňová219:27
4.7272Jandečková Věra1981ženyPišišvorové221:25
5.205106Doudová Zuzana1978ženyDOBŘÍŠ222:47
6.7575Lastres Irena1983ženyDOBŘÍŠ223:39
7.195112Raušová Petra1976ženySk Mníšecký Expres223:43
8.8080Plecháčová Petra1995ženyKosova Hora225:35
Hlavní závod na 8 km
1.3737Zeman Zdeněk1993Muži do 39 letBlatná428:08
2.204107Šolc Matěj2004Muži do 39 letPičín428:47
3.5050Rendl Josef1976Muži do 49 lettj packa praha429:40
4.200109Vladyka Jan1992Muži do 39 letedgar.team430:08
5.203108Skripnik Štěpán1979Muži do 49 letŘevnice430:29
6.5656Rosol Jiří1974Muži do 49 letLoko Beroun430:34
7.3636Karas Stanislav1998Muži do 39 letPříbram431:21
8.153Valek Marian1975Muži do 49 let431:26
9.199110Pergler Lukáš1992Muži do 39 letKomárov431:29
10.3939Franěk Ondřej1990Muži do 39 letPražská kavárna431:57
11.3030Černý Matěj2005Muži do 39 letSK Sporting Příbram432:19
12.3838Káš František1991Muži do 39 letSalming running432:46
13.190125Rejsková Ivona1985Ženy do 44 letDOBŘÍŠ/Sunnymont433:14
14.183123Hromádka Ondřej1980Muži do 49 letD5 Praha433:34
15.3131Mígl Antonín2005Muži do 39 letTT Příbram434:08
16.6464Karas Tomáš1967Muži do 59 letTisová434:20
17.4444Dražan Jaroslav1981Muži do 49 letTriatlon team Příbram434:21
18.6262Pavlišen Alexandr1969Muži do 59 letDrtič Bezděkov434:25
19.4646Zadražil Michal1979Muži do 49 letRozběháme Hořovicko434:37
20.182129Bezecný Robert1977Muži do 49 letDOBŘÍŠ434:58
21.196111Perglerová Anna2000Ženy do 34 letStřela Žebrák434:59
22.6666Vitásek Josef1958Muži do 69 letBuková435:10
23.5252Pejša Jan1975Muži do 49 letsmí být prázdné435:11
24.3333Mígl Vojtěch2003Muži do 39 letTT Příbram435:48
25.6060Mach Zbyněk1970Muži do 59 letTriKlub Příbram436:03
26.11Ficová Markéta2004Ženy do 34 letSTS Chvojkovice Brod "B"436:36
27.192Neznámý Běžec436:42
28.3434Burian Dominik2001Muži do 39 letPříbram436:59
29.208104Češka Erik1989Muži do 39 letJudo Club Dobřichovice437:08
30.4343Bělohlávek Karel1981Muži do 49 letSparta Podluhy437:22
31.1414Riegerová Michaela1977Ženy do 54 letGymnázium Beroun437:29
32.99Dziegielewska Ewelina1985Ženy do 44 letPraha437:53
33.5757Velinger Petr1974Muži do 49 letKosova Hora438:35
34.5959Svoboda Robert1973Muži do 49 letBeroun438:49
35.4242Myslivec Michal1986Muži do 39 letKamýk nad Vltavou438:50
36.5555Kutnohorský Jan1974Muži do 49 letBojov439:20
37.189121Žofka Jan1980Muži do 49 letDOBŘÍŠ439:22
38.2424Řechková Svatava1967Ženy do 64 letOxygen Příbram439:25
39.1616Stibalová Petra1976Ženy do 54 letBroumy439:37
40.184122Kšána Martin1987Muži do 39 letVHS Dobříš439:38
41.2121Třísková Katarína1971Ženy do 54 let440:20
42.194113Krutílek Jaroslav1970Muži do 59 letPB440:36
43.191115Landauerová Radka1992Ženy do 34 letRTS440:37
44.4747Brožík Valdemar1976Muži do 49 letA bude hůř440:38
45.5151Červenka Daniel1975Muži do 49 letSAD Dobříš440:50
46.6565Turek Jiří1962Muži do 69 letChaloupky440:52
47.207105Sekanina Jan1980Muži do 49 letNaše sedmička440:57
48.66Hacaperková Eva1986Ženy do 44 letPříbram441:01
49.2525Honzáková Jiřina1965Ženy do 64 letBřevnov441:07
50.1818Rosolová Ivana1974Ženy do 54 letRossi team441:21
51.2323Turečková Jana1968Ženy do 54 letTenisový Klub Bohutín441:27
52.55Fraňková Andrea1989Ženy do 34 letPražská kavárna441:35
53.1111Kafková Lucie1982Ženy do 44 letZdice441:37
54.2626Mališová Karla1960Ženy do 64 letSabzo441:46
55.181126Hejhal Roman1982Muži do 49 let441:52
56.186119Nesvačil Tomáš1968Muži do 59 letPříbram442:06
57.1717Pertlová Martina1974Ženy do 54 letU Šmídů team442:26
58.33Kolářová Tereza1995Ženy do 34 letDlouhá Lhota442:33
59.1515Kaiserová Jiřina1976Ženy do 54 letMP Hořovice442:43
60.4545Svojtka Libor1980Muži do 49 letBuková442:57
61.1010Pavlíková Petra1984Ženy do 44 letNarysov443:25
62.187120Parez Jan2004Muži do 39 letTT Příbram443:35
63.77Křivonosková Naděžda1986Ženy do 44 letNový Knín443:51
64.7171Svoboda Jan1943Muži nad 70 letKD Příbram444:02
65.2222Růžičková Jana1969Ženy do 54 letU Šmídů team444:23
66.4040Raschman Josef1990Muži do 39 let444:52
67.44Raschmanová Hana1990Ženy do 34 let444:52
68.12727Hartmanová Stanislava1958Ženy do 64 let445:05
69.1212Žížalová Denisa1979Ženy do 44 letU Šmídů team445:52
70.5454Zdílna Jiří1975Muži do 49 letBeroun446:49
71.206101Tesařová Pavlína1979Ženy do 44 letNaše sedmička447:21
72.7070Werner Petr1951Muži nad 70 letL447:56
73.1313Palková Miroslava1978Ženy do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd448:34
74.5858Havlicek Jan1973Muži do 49 letMentor449:27
75.6767Čechura Jaroslav1955Muži do 69 letRozběháme Hořovicko449:40
76.6161Leitner Josef1969Muži do 59 letTJ Stupně Poražených450:35
77.2020Záhorová Andrea1974Ženy do 54 letPlzeň451:00
78.1919Špetová Radka1974Ženy do 54 letPlzeň451:00
79.2929Svobodová Dana1952Ženy nad 65 letKD Příbram452:45
80.4848Košek Karel1976Muži do 49 let452:46
81.6969Průša Josef1952Muži nad 70 letSlavoj Obecnice456:08
82.2828Bartošová Milada1953Ženy nad 65 letVorvani Příbram458:59
Štafety 4 x 2 km
1.201201Mistři434:39
2.197149Hbitě Višně Z Dobříše434:52
3.193193Na Poslední Chvíli436:50
4.202202Rychlý Šípy439:04
5.224224Pišišvorové2001Pišišvorové439:38
6.223223Euforický slimák2001439:41
7.221221Mníšecký Expres2001Sk Mníšecký Expres441:46
8.222222Rychlostně nevyvážený kvartet2001Příbram441:49
9.185131Vhj Team442:18
10.210150Na Pohodu445:15
Počet závodníků: 100
www.4timing.cz
Dobříššká osmička - děti - 04.09.2022
Výsledková listina
PořadíBibČísloJménoRNKlubKolČas
Dívky 6-7let
1.160122Pončíková Karin2015Dobříš100:57,0-
2.3737Kočnarová Sofie2015Pňovice100:59,7+02,6
3.3636Dvorská Karolína2015Bohutín101:02,3+05,2
4.2727Kudweisová Hanka2016SC Radotín101:02,8+05,7
5.3838Paimová Erika2015Bor u Březnice101:07,6+10,5
6.3434Boubal Valentýna2015SAD Dobříš101:07,8+10,7
7.4040Štilcová Adéla2015SK Sporting Příbram101:08,1+11,0
8.3939Petáková Magdaléna2015101:08,6+11,5
9.159123Pončíková Erika2016Dobříš101:09,4+12,4
10.2828Mandová Eliška2016Příbram101:13,9+16,9
11.2929Popová Denisa2016Cerhovice101:14,5+17,4
12.53131Šebková Violka2016101:14,9+17,8
13.210134Ligaj Nela2016V. Přílepy101:16,2+19,2
14.167114Klimešová Kateřina2016Příbram101:17,5+20,4
15.2626Košková Gaia2016101:17,8+20,7
16.168113Kubijtová Marlen2016101:17,9+20,8
17.2424Edelmannová Emma2016MŠ Kličkova vila101:19,3+22,2
18.3535Čiháková Elena2015Dobříš101:20,1+23,0
19.2525Kňapová Marie2016101:25,4+28,3
20.153129Nováková Amálka2016Příbram101:30,0+32,9
21.152131Nováková Adélka2016Příbram101:31,1+34,0
22.3030Riegerová Terezka2016Nižbor11:38:31,0+97:33,9
Kluci 6-7let
1.4545Zvěřina Marek2015Jiskra Lisovice100:55,1-
2.4343Roj David2015SK Spartak Příbram100:58,3+03,1
3.4242Hacaperka Marek2015SK Sporting Příbram101:00,7+05,6
4.4444Troch Šimon2015Kotenčice101:04,9+09,7
5.53232Havlíček Filip2016Ski klub Lajdáček101:05,4+10,2
6.53333Peřina Antonín2016Mníšek pod Brdy101:09,9+14,7
7.165117Čepán Kryštof2016Příbram101:10,4+15,3
8.175106Šeděnka Štěpán2016101:12,5+17,3
9.4141Burián Tomáš2015Rpety101:15,9+20,8
10.176105Nájemník Jakub2016101:24,5+29,4
11.202141Jánský David2016Dobříš101:27,3+32,2
Dívky 8-9let
1.6363Šolcová Karolína2013Sk Sporting102:42,0-
2.6060Prouzová Barbora2013Střela Žebrák102:51,8+09,8
3.6262Šebková Elen2013103:01,3+19,2
4.4747Dziegielewska Marta2014Atletika Človíček, z.s. Praha103:04,3+22,2
5.4848Hávová Tereza2014ASK Dipoli103:05,0+22,9
6.5959Kudweisová Monika2013SC Radotín103:08,5+26,4
7.5050Jandečková Alžběta2014Pišišvorové103:19,2+37,1
8.54646Dědinová Anna2014SK Sporting Příbram103:22,8+40,7
9.5252Palečková Anna2014Praha103:26,5+44,5
10.6161Svoboda Elaine2013Dobříš103:43,2+1:01,1
11.151132Nováková Karolína2014Dobříš103:44,8+1:02,7
12.4949Chottová Ema2014Sedlčany103:51,9+1:09,9
13.55151Kňapová Klára2014103:54,0+1:12,0
14.179102Nájemníková Sabina2013104:11,6+1:29,6
Kluci 8-9let
1.6565Diviš Jan2013AO Střela Žebrák102:41,4-
2.7070Meruna Tomáš2013Králův Dvůr102:42,5+01,1
3.5353Dolejš Matěj2014SK Kelti Beroun102:45,2+03,7
4.6464Červenka Vojtěch2013SAD Dobříš102:52,3+10,9
5.5555Kratochvíl Tomáš2014Příbram102:55,9+14,4
6.6868Hacaperka Filip2013SK Sporting Příbram102:57,8+16,4
7.7171Müller Filip2013BušMuž102:58,0+16,6
8.7272Müller Robin2013BušMuž102:58,4+16,9
9.6969Košek Hugo2013Sokol Příbram102:58,9+17,5
10.6767Fodor Patrik2013Sportovní akademie Dobříš OB103:06,5+25,0
11.6666Dvořák Daniel2013Beroun103:10,5+29,1
12.5656Miriťuk Tobiáš2014Příbram103:12,9+31,4
13.7373Peřina Matěj2013Mníšek pod Brdy103:13,3+31,8
14.5757Novák Vít2014SK Sporting103:21,6+40,1
15.174107Šedenka Kryštof2014103:29,0+47,5
16.5858Öner Efe Michael2014USK Praha103:35,4+54,0
Dívky 10-11let
1.9393Špetová Viktorie2011AK ŠKODA Plzeň205:35,5-
2.8989Öner Eda2011USK Praha205:41,6+06,1
3.7676Palková Eliška2012Střela Žebrák205:48,8+13,3
4.7474Houdková Barča2012ASK Dipoli205:57,9+22,4
5.8787Jungová Karolína2011Loko Beroun206:00,3+24,8
6.9292Špetová Patricie2011AK ŠKODA Plzeň206:11,9+36,4
7.9191Sirotková Aneta2011OXYGEN Příbram206:21,4+45,9
8.7979Trčková Tereza2012Atletika Hostivař206:31,1+55,6
9.7575Palečková Klára2012Praha206:31,5+56,0
10.8686Havlíčková Eliška2011BSK Juniors team206:42,3+1:06,8
11.9090Rojová Nikola2011SK Sporting Příbram206:43,5+1:08,0
12.7777Peřinová Barbora2012Mníšek pod Brdy206:53,3+1:17,8
13.8585Fodorová Natálie2011Sportovní akademie Dobříš OB207:30,3+1:54,8
14.7878Štilcová Kateřina2012SK Sporting Příbram207:34,5+1:59,0
15.8484Čiháková Eva2011Dobříš207:43,6+2:08,1
16.177104Šantorová Nikola2012Dobříš208:13,0+2:37,5
17.199147Pánková Lucie2011Pavlíkov210:02:06,5+596:31,0
DNF178103Faitová Karolína2012Obořiště103:56,0-1 LAP
Kluci 10-11let
1.9898Nademlejnský Pavel2011Střela Žebrák205:31,2-
2.8383Skalička Michael2012Sk Sporting Příbram205:50,9+19,7
3.9595Červenka Daniel2011SAD Dobříš206:02,6+31,4
4.9999Prouza Tomáš2011Střela Žebrák206:20,4+49,1
5.9797Kašpar Adam2011OK Dobříš206:26,2+55,0
6.173108Krátký Jaroslav2011Dobříš206:40,2+1:09,0
7.8181Jandečka Kryštof2012Pišišvorové206:51,7+1:20,5
8.8080Arnošt Daniel2012Sportovní akademie Dobříš OB207:10,9+1:39,7
9.8282Peták Šimon2012207:37,6+2:06,4
10.9696Homolka Vojtěch2011SAD Dobříš207:58,6+2:27,4
11.180101Krejza Daniel2012208:20,7+2:49,5
12.9494Boubal Vilém2011SAD Dobříš208:23,5+2:52,3
Dívky 12-13let
1.100100Dziegielewska Karolina2010Atletika Hostivar205:25,9-
2.1022Nováková Ema2010AK Škoda Plzeň205:33,8+07,8
3.1011Kratochvílová Renata2010PK Příbram Swimming205:48,8+22,9
4.1077Trčková Magdaléna2009Atletika Hostivař206:15,3+49,4
5.1066Kudová Kateřina2009SK Mníšecký expres/Mníšek pod Brdy207:12,9+1:47,0
6.1055Čiháková Anna2009Dobříš207:24,7+1:58,8
Kluci 12-13let
1.11919Šebo Filip2009Biatlon Beroun206:05,7-
2.11010Prukner Tomáš2009Praha206:32,0+26,3
3.1099Fleková Kateřina2009Biatlon Beroun206:32,5+26,8
4.1044Dvořák Filip2010Beroun213:50,1+7:44,3
Děti 14-15let
1.11717Krtek Ondřej2007KB Beroun307:45,3-
2.198148Pánková Tereza2008Pavlíkov308:20,1+34,8
3.11212Flek Vojtěch2008Biatlon Beroun308:33,9+48,6
4.11818Kundrát David2007Praskolesy308:36,0+50,7
5.11111Budoš Adam2008BH Příbram308:42,9+57,6
6.11515Jeníková Martina2007SK Sporting Příbram308:56,7+1:11,4
7.11414Dvořáková Dalie2007Beroun309:46,1+2:00,8
8.158124Suchopárová Julie2007Višňová u Příbramě310:20,9+2:35,6
Dorostenci
1.200146Parez Jan2005216:35,8-
2.3232Koutný Roman2005107:51,3-1 LAP
3.3131Mígl Antonín2005Triatlon team Příbram107:53,4-1 LAP
4.3333Mígl Vojtěch2005107:58,1-1 LAP
5.5151Boháčová Tereza2005108:31,0-1 LAP
Dívky do 5 let
1.1414Fáberová Dominika2017Chaloupky100:28,9-
2.1818Paimová Ester2017Tlapkovka Team100:29,0+00,1
3.208135Janoušková Elisabet2018SAD Dobříš100:31,2+02,3
4.77Boukalová Tereza2018Bezděkov pod Třemšínem100:32,1+03,2
5.1717Müllerová Helena2017BušMuž100:32,6+03,7
6.1515Hovorková Natálie2017Višňová u Příbramě100:35,3+06,3
7.1616Klánová Veronika2017Dobříš100:36,7+07,8
8.99Edelmannová Thea2018MŠ Kličkova vila100:38,1+09,2
9.170111Skripniková Anna2018Řevnice100:38,6+09,7
10.161121Lehocká Viktorie2017TT Příbram100:38,7+09,8
11.203140Voksová Natálie2018Dobříš100:39,4+10,4
12.204139Rejsková Meda2017Dobříš100:43,2+14,3
13.156126Češková Emma2018Nová Ves pod Pleší100:45,5+16,6
14.157125Zajíčková Eliška2018Dobříš100:56,2+27,3
15.1111Košková Ronja2018101:06,3+37,4
16.205138Lastres Irena2017Dobříš106:06,8+5:37,9
Kluci do 5 let
1.2222Troch Vít2017Kotenčice100:31,0-
2.2121Háva Filip2017ASK Dipoli100:31,8+00,7
3.2020Dědina Ondřej2017SK Spartak Příbram100:32,2+01,1
4.2323Veinlich Sebastián2017Nová Ves pod Pleší100:32,4+01,3
5.209133Novák Jakub2018Dobříš100:35,2+04,1
6.155127Knápek Eduard2018JC Dobřichovice100:40,8+09,8
7.163120Kaucký Matěj2018Dobříš100:48,7+17,7
8.172109Krátký Jiří2017Dobříš100:49,3+18,2
9.166115Čepán Jakub2018Příbram100:51,6+20,5
10.1313Kňap Štěpán2018Dobříš101:32,6+1:01,5
Počet závodníků: 142
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Děti, Celkové, kategorie, Muži/ženy, časy kol