Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dehtářská 10/20

16.4.2022 14:00

Pořadatel: Vlastimil Jelínek
Místo: Kletečná
Podmínky: polojasno, mírný vítr, mokrá trasa, safalt suchý
Web závodu: http://www.dehtarska10.cz/
207 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Běh na 10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 80 David VANĚK 00:36:37 Muži Swoboda Pteam Jihlava
2. 2. 2. 63 Petr MILÁČEK 00:36:42 Muži Ledeč nS
3. 3. 3. 12 Stanislav ZÁPOTOČNÝ 00:39:04 Muži Predator workout Počátk
4. 4. 4. 126 Kryštof DUCHAN 00:40:57 Muži Slavia Praha
5. 5. 5. 15 Ondřej SVOBODA 00:42:00 Muži Sokolíci
6. 6. 6. 40 Jan SEJK 00:43:12 Muži
7. 7. 7. 151 Jiří KOTEN 00:42:15 Muži ETV
8. 8. 8. 226 Vojtěch DOMIN 00:42:31 Muži HC DHM / GYM Humpolec
9. 9. 9. 210 Roman JIRKŮ 00:42:33 Muži
10. 10. 10. 195 František TICHÝ 00:42:36 Muži AZ tým Světlá nad Sázav
11. 11. 11. 62 Tomáš JIROUŠEK 00:42:59 Muži Extrem Team Vystrkov
12. 12. 12. 109 Pavel SIMANDL 00:43:17 Muži Liga atletů Pelhřimov
13. 13. 13. 114 Luboš NOVÁK 00:43:50 Muži Amcykl Humpolec
14. 14. 14. 67 František MOTTL 00:44:42 Muži Sokolíci
15. 15. 15. 183 Martin KUBÁT 00:44:40 Muži
16. 16. 16. 4 Tomáš NEJEDLÍK 00:45:11 Muži Voklobáci
17. 17. 17. 125 Jiří MAZEL 00:45:26 Muži
18. 18. 18. 14 Martin MAŠKA 00:45:41 Muži
19. 19. 19. 24 Pavel POPELA 00:45:50 Muži
20. 20. 20. 201 Oldřich BAKUS 00:45:47 Muži Auto Vysočina s.r.o.
21. 21. 21. 190 Petr PÍPAL 00:45:50 Muži Kamenice nad Lipou
22. 22. 22. 53 Petr KŘIVÁNEK 00:46:05 Muži
23. 23. 23. 153 Matěj KOCMAN 00:46:18 Muži
24. 24. 24. 172 Jan POUL 00:46:28 Muži
25. 25. 25. 184 Dominik Alt 00:46:44 Muži
26. 26. 26. 120 Aleš VACEK 00:46:36 Muži
27. 27. 27. 102 Sebastián JAKUBIAK 00:46:48 Muži
28. 28. 28. 121 Václav BARTOŇ 00:46:50 Muži
29. 29. 29. 155 Aleš KREJČÍ 00:47:22 Muži Havlíčkův Brod
30. 30. 30. 229 Vít BRUKNER 00:47:35 Muži
31. 31. 31. 202 Pavel SUK 00:47:30 Muži Auto Vysočina s.r.o.
32. 32. 32. 232 Martin JAVŮREK 00:47:39 Muži Dopravní značení MŠ
33. 33. 33. 29 Tomáš Pavlíček 00:47:45 Muži
34. 34. 34. 245 Ota Stehlík 00:47:48 Muži Voklobáci
35. 35. 35. 240 Jakub Kratochvíl 00:48:03 Muži Velosporrt Valenta
37. 36. 36. 143 Zdeněk VACEK 00:48:17 Muži
38. 37. 37. 168 Vladimír KOZLER 00:48:14 Muži Beachwell
40. 38. 38. 250 Milan Adamec 00:48:53 Muži Stěhování Adamec
41. 39. 39. 236 Pavel PROKŮPEK 00:48:57 Muži VŠSK PedF UK
42. 40. 40. 9 David VALENTA 00:48:56 Muži Velosport Valenta Scott
43. 41. 41. 212 Ondřej NOUSEK 00:49:13 Muži
44. 42. 42. 235 David JŮZL 00:49:05 Muži SK Tomáše Fuka
46. 43. 43. 93 Jiří ČEKAL 00:49:26 Muži Kojčice
47. 44. 44. 110 Petr SIMANDL 00:49:41 Muži Liga atletů Pelhřimov
48. 45. 45. 140 Jiří NOUSEK 00:50:09 Muži
50. 46. 46. 249 Jaroslav Záviška 00:50:02 Muži Pivovar Bernard
51. 47. 47. 13 Jakub KUTÍLEK 00:49:59 Muži
53. 48. 48. 209 Josef SVOBODA 00:50:13 Muži ETV
54. 49. 49. 19 Adam PAVLÍK 00:50:23 Muži
55. 50. 50. 56 Jan BLAŽEK 00:50:23 Muži Rapid Žirov
57. 51. 51. 241 Jan Prášek 00:50:31 Muži AZ tým Světlá nad Sázav
58. 52. 52. 159 Lukáš ŽÁČEK 00:50:40 Muži Run Is Hobby
59. 53. 53. 196 Tomáš HEJDA 00:50:52 Muži Voklobáci
60. 54. 54. 203 Jaroslav KLIKAR 00:51:00 Muži
61. 55. 55. 141 Jan BAŠTÝŘ 00:50:58 Muži
62. 56. 56. 247 Lukáš Fejt 00:51:29 Muži HB racing
63. 57. 57. 182 Martin KUBÁT 00:51:13 Muži
64. 58. 58. 61 David VALENTA 00:51:27 Muži
65. 59. 59. 148 Jiří TRNKA 00:51:42 Muži Candáti z Milotic
66. 60. 60. 31 Tomáš TUNKL 00:51:57 Muži
67. 61. 61. 243 Lukáš Magala 00:52:05 Muži El.magic
68. 62. 62. 246 Filip Kůžel 00:52:15 Muži HB racing
69. 63. 63. 89 Tomáš KOTEN 00:52:08 Muži Ženichova banda
70. 64. 64. 90 Jakub KOTEN 00:52:08 Muži Ženichova banda
71. 65. 65. 165 David SLEZA 00:52:07 Muži
74. 66. 66. 178 Václav SVOBODA 00:52:24 Muži PPL
76. 67. 67. 92 Vojtěch BATRLA 00:52:31 Muži Ženichova banda
77. 68. 68. 230 Jan ČECH 00:52:38 Muži ETV
79. 69. 69. 119 Aleš ZÁHORSKÝ 00:52:50 Muži RB HIGHLANDS
80. 70. 70. 108 Lukáš HARUDA 00:52:52 Muži Ženichova banda
81. 71. 71. 166 Vít KŘÍŽEK 00:52:49 Muži
82. 72. 72. 5 Martin FILIP 00:52:53 Muži Voklobáci
83. 73. 73. 66 Miroslav DEDIČ 00:53:01 Muži Sedlice
84. 74. 74. 180 Stanislav JANÁK 00:52:57 Muži RB Highlands
87. 75. 75. 77 Petr JELÍNEK 00:53:13 Muži Voklobáci
88. 76. 76. 41 Josef MACHEK 00:53:14 Muži ETV
89. 77. 77. 118 Luboš NOVÁK 00:53:25 Muži Ženichova banda
94. 78. 78. 160 Vít PROKŮPEK 00:54:06 Muži Extrem team Vystrkov
95. 79. 79. 107 Martin STEJSKAL 00:54:37 Muži Ženichova banda
96. 80. 80. 192 Josef NOVÁK 00:54:50 Muži NoDi Runners Humpolec
97. 81. 81. 186 Filip BELOBRAD 00:55:00 Muži Osamelé lvíče
98. 82. 82. 228 Petr CHLÁDEK 00:55:06 Muži
99. 83. 83. 27 Jiří PÁDIVÝ 00:55:03 Muži Cyklo hobby Rynárec
100. 84. 84. 239 Tomáš Švec 00:55:12 Muži Sport Vacík
101. 85. 85. 54 Radek ŠŤÁVA 00:55:28 Muži Voklobáci
104. 86. 86. 134 Lubomír KŘÍŽ 00:56:01 Muži Marná Snaha Horní Cerek
105. 87. 87. 135 Michal KAHOUN 00:56:07 Muži MHA Humpolec
106. 88. 88. 144 Vlasta NĚMEC 00:56:19 Muži Mimoň team
107. 89. 89. 219 Jiří DOSKOČIL 00:56:51 Muži Bukovska sorta
108. 90. 90. 173 Pavel MALINA 00:56:58 Muži AZ tým Světlá nad Sázav
112. 91. 91. 83 Vojtěch KOTEK 00:57:15 Muži
113. 92. 92. 7 Tomáš KRMELA 00:57:07 Muži Voklobáci
114. 93. 93. 34 Marek BULANT 00:57:17 Muži Ženichova banda
115. 94. 94. 177 Sebastián TRNKA 00:57:39 Muži
116. 95. 95. 79 Zdeněk SOUKUP 00:57:45 Muži
117. 96. 96. 48 Jakub HUNAL 00:57:49 Muži Služátky
118. 97. 97. 199 Tomáš UHLÍŘ 00:58:06 Muži Voklobáci
122. 98. 98. 152 Michal NOVÁK 00:59:06 Muži Pahorek
123. 99. 99. 72 Zdeněk BUŘIČ 00:59:39 Muži AFK Pečky
125. 100. 100. 86 Petr MORAVEC 01:00:01 Muži KopiRunners
126. 101. 101. 237 Jakub ZAJÍČEK 01:00:16 Muži Velký Rybník
128. 102. 102. 17 Kamil KLÍMA 01:00:13 Muži
130. 103. 103. 171 Hynek POUL 01:00:32 Muži
131. 104. 104. 74 Jaroslav KOPECKÝ 01:00:35 Muži KopiRunners
133. 105. 105. 45 Ondřej RYBÁŘ 01:01:46 Muži
137. 106. 106. 87 Rostislav JEŽEK 01:02:38 Muži
138. 107. 107. 139 Přemysl BLAŽEK 01:02:53 Muži Vlašim
142. 108. 108. 161 Robert SUCHAN 01:03:07 Muži
146. 109. 109. 37 Václav ŽÁK 01:03:55 Muži Pelhřimovské poutnice
148. 110. 110. 112 Miroslav ZÁPAŘKA 01:04:27 Muži ÉSL Humpolec
150. 111. 111. 146 Ondřej LNĚNIČKA 01:04:48 Muži Florbalák.cz! :)
160. 112. 112. 208 Jožka JEDLIČKA 01:08:56 Muži
161. 113. 113. 200 Jakub DEDERA 01:09:09 Muži
165. 114. 114. 179 Vlastimil JELÍNEK 01:16:33 Muži ENDORFUN
166. 115. 115. 213 Radek MUSIL 01:18:04 Muži NEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ,
168. 116. 116. 217 Matěj TRNKA 01:18:04 Muži NEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ,
169. 117. 117. 130 Bohumil SVOBODA 01:24:32 Muži Pelhřimov
173. 118. 118. 242 Jakub Světlák 01:33:30 Muži Voklobáci
174. 119. 119. 81 Radim SVĚTLÁK 01:33:30 Muži Voklobáci
177. 120. 120. 44 Jaroslav NOVÁK 01:49:12 Muži Pelhřimovské poutnice
182. 121. 121. 123 Roman CHÁB 01:51:09 Muži Pelhřimovské Poutnice

Výsledky textově

Dehtářská 10
Result List MF
PořadíčipJménoRNKat.KlubČistý čas
Běh na 20km
Muži
1.136EXNER Jakub1983mMužiSwobodaPteam1:16:01
2.129TUNKL David1984mMuži1:20:16
3.60HEŘMÁNEK Martin1986mMuži1:20:48
4.194NEVORAL Jiří1983mMužiCyklo Galík1:22:44
5.95HAVEL Viktor1979mMuži1:23:21
6.104JANDA Zdeněk1982mMužiMTB Útěchovičky1:28:54
7.39MOOREN Rob1974mMužiSK GYM HUMPOLEC1:30:57
8.35NOVOTNÝ Radek1976mMuži1:31:09
9.22VOPLAKAL Libor1986mMužiÉquipe SL Humpolec1:32:02
10.36KAZDA Jiri1990mMuži1:33:26
11.234MAREK Miloš1982mMuži1:34:57
12.33DUBSKÝ Roman1978mMužiPřibyslav1:35:05
13.21MICHAL Ondřej1990mMuži1:35:52
14.244Fišer Karel1986mMužiPraha1:36:56
15.215VANIŠ Zdeněk1985mMuži1:37:11
16.115DOMIN Milan1990mMužiKOMO SAUNA1:40:50
17.127PAVOUK Jan1989mMužiMS Komo1:40:50
18.88DOČKAL Jan1989mMužiPosázaví1:41:13
Ženy
1.8VALENTOVÁ Markéta1977žŽenyVelosport Valenta Scott team1:38:03
2.20VÁCHOVÁ Petra1974žŽenyExtrem team Vystrkov1:54:48
Běh na 10km
Muži
1.80VANĚK David1990mMužiSwoboda Pteam Jihlava0:36:38
2.63MILÁČEK Petr1981mMužiLedeč nS0:36:42
3.12ZÁPOTOČNÝ Stanislav1984mMužiPredator workout Počátky0:39:04
4.126DUCHAN Kryštof1999mMužiSlavia Praha0:40:57
5.15SVOBODA Ondřej1981mMužiSokolíci0:42:00
6.40SEJK Jan1963mMuži0:42:13
7.151KOTEN Jiří1981mMužiETV0:42:14
8.226DOMIN Vojtěch1991mMužiHC DHM / GYM Humpolec0:42:30
9.210JIRKŮ Roman1983mMuži0:42:32
10.195TICHÝ František1966mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:42:35
11.62JIROUŠEK Tomáš1996mMužiExtrem Team Vystrkov0:42:58
12.109SIMANDL Pavel2006mMužiLiga atletů Pelhřimov0:43:17
13.114NOVÁK Luboš1979mMužiAmcykl Humpolec0:43:45
14.67MOTTL František1981mMužiSokolíci0:44:38
15.183KUBÁT Martin1999mMuži0:44:39
16.4NEJEDLÍK Tomáš1989mMužiVoklobáci0:45:10
17.125MAZEL Jiří1977mMuži0:45:26
18.14MAŠKA Martin1990mMuži0:45:35
19.24POPELA Pavel1992mMuži0:45:45
20.201BAKUS Oldřich1975mMužiAuto Vysočina s.r.o.0:45:46
21.190PÍPAL Petr1981mMužiKamenice nad Lipou0:45:49
22.53KŘIVÁNEK Petr1980mMuži0:46:04
23.153KOCMAN Matěj1992mMuži0:46:13
24.172POUL Jan2004mMuži0:46:18
25.184Alt Dominik1991mMuži0:46:27
26.120VACEK Aleš1990mMuži0:46:32
27.102JAKUBIAK Sebastián1988mMuži0:46:44
28.121BARTOŇ Václav1995mMuži0:46:48
29.155KREJČÍ Aleš1985mMužiHavlíčkův Brod0:47:18
30.229BRUKNER Vít1997mMuži0:47:27
31.202SUK Pavel1987mMužiAuto Vysočina s.r.o.0:47:30
32.232JAVŮREK Martin1993mMužiDopravní značení MŠ0:47:34
33.29Pavlíček Tomáš1996mMuži0:47:36
34.245Stehlík Ota1990mMužiVoklobáci0:47:43
35.240Kratochvíl Jakub1997mMužiVelosporrt Valenta0:47:57
36.143VACEK Zdeněk1988mMuži0:48:11
37.168KOZLER Vladimír1975mMužiBeachwell0:48:12
38.250Adamec Milan1983mMužiStěhování Adamec0:48:40
39.236PROKŮPEK Pavel1997mMužiVŠSK PedF UK0:48:50
40.9VALENTA David1979mMužiVelosport Valenta Scott team0:48:52
41.212NOUSEK Ondřej2002mMuži0:48:54
42.235JŮZL David1985mMužiSK Tomáše Fuka0:49:04
43.93ČEKAL Jiří1968mMužiKojčice0:49:23
44.110SIMANDL Petr1975mMužiLiga atletů Pelhřimov0:49:40
45.140NOUSEK Jiří1974mMuži0:49:49
46.249Záviška Jaroslav1989mMužiPivovar Bernard0:49:56
47.13KUTÍLEK Jakub1985mMuži0:49:59
48.209SVOBODA Josef1971mMužiETV0:50:09
49.19PAVLÍK Adam1982mMuži0:50:14
50.56BLAŽEK Jan1988mMužiRapid Žirov0:50:17
51.241Prášek Jan1981mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:50:30
52.159ŽÁČEK Lukáš1991mMužiRun Is Hobby0:50:39
53.196HEJDA Tomáš1985mMužiVoklobáci0:50:41
54.203KLIKAR Jaroslav1981mMuži0:50:52
55.141BAŠTÝŘ Jan1979mMuži0:50:55
56.247Fejt Lukáš1980mMužiHB racing0:51:11
57.182KUBÁT Martin1971mMuži0:51:11
58.61VALENTA David1973mMuži0:51:19
59.148TRNKA Jiří1984mMužiCandáti z Milotic0:51:40
60.31TUNKL Tomáš1988mMuži0:51:50
61.243Magala Lukáš1986mMužiEl.magic0:51:56
62.246Kůžel Filip1982mMužiHB racing0:51:57
63.89KOTEN Tomáš1994mMužiŽenichova banda0:52:04
64.90KOTEN Jakub1991mMužiŽenichova banda0:52:04
65.165SLEZA David1998mMuži0:52:05
66.178SVOBODA Václav1994mMužiPPL0:52:17
67.92BATRLA Vojtěch1990mMužiŽenichova banda0:52:27
68.230ČECH Jan1977mMužiETV0:52:35
69.119ZÁHORSKÝ Aleš1973mMužiRB HIGHLANDS0:52:46
70.108HARUDA Lukáš1983mMužiŽenichova banda0:52:47
71.166KŘÍŽEK Vít1997mMuži0:52:48
72.5FILIP Martin1986mMužiVoklobáci0:52:52
73.66DEDIČ Miroslav1982mMužiSedlice0:52:53
74.180JANÁK Stanislav1979mMužiRB Highlands0:52:53
75.77JELÍNEK Petr1979mMužiVoklobáci0:53:09
76.41MACHEK Josef1982mMužiETV0:53:09
77.118NOVÁK Luboš1988mMužiŽenichova banda0:53:21
78.160PROKŮPEK Vít1973mMužiExtrem team Vystrkov0:54:04
79.107STEJSKAL Martin1990mMužiŽenichova banda0:54:34
80.192NOVÁK Josef1956mMužiNoDi Runners Humpolec0:54:45
81.186BELOBRAD Filip1984mMužiOsamelé lvíče0:54:52
82.228CHLÁDEK Petr1985mMuži0:54:52
83.27PÁDIVÝ Jiří1987mMužiCyklo hobby Rynárec0:54:56
84.239Švec Tomáš1997mMužiSport Vacík0:55:06
85.54ŠŤÁVA Radek1992mMužiVoklobáci0:55:18
86.134KŘÍŽ Lubomír1983mMužiMarná Snaha Horní Cerekev0:55:56
87.135KAHOUN Michal1963mMužiMHA Humpolec0:56:03
88.144NĚMEC Vlasta1979mMužiMimoň team0:56:13
89.219DOSKOČIL Jiří1988mMužiBukovska sorta0:56:35
90.173MALINA Pavel1975mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:56:44
91.83KOTEK Vojtěch1995mMuži0:57:00
92.7KRMELA Tomáš1988mMužiVoklobáci0:57:02
93.34BULANT Marek1990mMužiŽenichova banda0:57:14
94.177TRNKA Sebastián2000mMuži0:57:25
95.79SOUKUP Zdeněk1982mMuži0:57:31
96.48HUNAL Jakub1999mMužiSlužátky0:57:47
97.199UHLÍŘ Tomáš1994mMužiVoklobáci0:57:56
98.152NOVÁK Michal1990mMužiPahorek0:58:51
99.72BUŘIČ Zdeněk1973mMužiAFK Pečky0:59:32
100.86MORAVEC Petr1988mMužiKopiRunners0:59:51
101.237ZAJÍČEK Jakub1987mMužiVelký Rybník1:00:00
102.17KLÍMA Kamil1993mMuži1:00:10
103.171POUL Hynek1971mMuži1:00:21
104.74KOPECKÝ Jaroslav1967mMužiKopiRunners1:00:24
105.45RYBÁŘ Ondřej1982mMuži1:01:35
106.87JEŽEK Rostislav1989mMuži1:02:27
107.139BLAŽEK Přemysl1980mMužiVlašim1:02:42
108.161SUCHAN Robert1977mMuži1:02:54
109.37ŽÁK Václav1989mMužiPelhřimovské poutnice1:03:35
110.112ZÁPAŘKA Miroslav1981mMužiÉSL Humpolec1:04:20
111.146LNĚNIČKA Ondřej1986mMužiFlorbalák.cz! :)1:04:39
112.208JEDLIČKA Jožka1985mMuži1:08:44
113.200DEDERA Jakub2002mMuži1:08:57
114.179JELÍNEK Vlastimil1986mMužiENDORFUN1:16:17
115.213MUSIL Radek2003mMužiNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:50
116.217TRNKA Matěj2003mMužiNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:51
117.130SVOBODA Bohumil1949mMužiPelhřimov1:24:23
118.242Světlák Jakub2010mMužiVoklobáci1:33:14
119.81SVĚTLÁK Radim1981mMužiVoklobáci1:33:14
120.44NOVÁK Jaroslav1990mMužiPelhřimovské poutnice1:48:44
121.123CHÁB Roman1997mMužiPelhřimovské Poutnice1:50:46
Ženy
1.3PÍPALOVÁ Nikola1993žŽeny0:48:05
2.205KŘÍŽOVÁ Denisa1994žŽenyBrynas0:48:33
3.204HOLOUBKOVÁ Petra1992žŽeny0:49:21
4.68Krampol Eduard1979žŽenySlužátky0:49:50
5.218CICHROVÁ Lenka1990žŽenyEvolution gym0:50:01
6.221KOVAŘOVA Monika1988žŽeny0:50:22
7.150POSLUŠNÁ Noemi1998žŽeny0:52:07
8.233KUBÍNOVÁ Klára1990žŽenyDopravní značení MŠ0:52:14
9.25BLAHOVÁ Karolína1998žŽeny0:52:19
10.175Filippi Alena1977žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou0:52:38
11.117MEZEROVÁ Jitka1995žŽeny0:52:57
12.78STEJSKALOVA Andrea1983žŽeny0:53:04
13.96ČÍŽKOVÁ Karla1986žŽenyTJ Služátky0:53:27
14.164SIMANDLOVÁ Zuzana2004žŽenyLiga atletů Pelhřimov0:53:34
15.197ZIMMERMANNOVÁ Markéta1989žŽenyVoklobáci0:53:35
16.170JASANOVÁ Kateřina1992žŽeny0:53:59
17.105KIKO Dominika1989žŽeny0:55:19
18.23SVOBODOVÁ Blanka1982žŽenyAmcykl Humpolec0:55:24
19.138PROKOPOVÁ Aneta2006žŽeny0:56:59
20.137CHÁBOVÁ Kristýna2005žŽeny0:56:59
21.42KAHOUNOVA Eva1987žŽeny0:56:59
22.248Cimbulková Ivana1979žŽenyVopičky0:58:10
23.216SOCHOROVÁ Věra1978žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou0:58:14
24.133PECHOVÁ Gabriela1988žŽeny0:58:45
25.73BUŘIČOVÁ Marcela1972žŽenyGP Kolín0:59:32
26.187BELOBRADOVÁ Veronika1986žŽenyOsamelé lvíče II1:00:01
27.185MALINOVÁ Jana1980žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou1:00:16
28.75MOOREN Romana1975žŽenyGym Humpolec1:00:41
29.47ŠIŠKOVÁ Adéla1999žŽeny1:01:35
30.227CHLÁDKOVÁ Iveta1990žŽeny1:01:45
31.149NĚMCOVÁ Kateřina1980žŽeny1:01:58
32.52DEDEROVÁ Markéta1978žŽenyKojčice1:02:45
33.10TOŠEROVÁ Jitka1985žŽenyVoklobáci1:02:47
34.16KROUŽKOVÁ Zuzana2000žŽeny1:02:48
35.57VAVERKOVÁ Eva1997žŽenyKojčice1:03:13
36.100HEŘMÁNKOVÁ Eliška2000žŽeny1:03:24
37.26HEŘMÁNKOVÁ Silvie1986žŽeny1:03:24
38.11TICHA Michaela1988žŽeny1:04:12
39.59KOPECKÁ Klára1995žŽenyKopiRunners1:04:33
40.147LNĚNIČKOVÁ Petra1987žŽeny1:04:40
41.189TUNKLOVA Barbora2007žŽeny1:05:38
42.30TUNKLOVA Marta1990žŽeny1:05:40
43.1KOČEROVÁ Petra1988žŽeny1:06:51
44.131Zelenková Vanesa1980žŽeny1:07:12
45.94ZELENKOVÁ Michaela1982žŽeny1:07:12
46.28TRPÁKOVÁ Zuzana1984žŽeny1:07:29
47.101TUNKLOVÁ Marie1984žŽeny1:07:29
48.6KRMELOVÁ Klára1985žŽenyVoklobáci1:08:02
49.207ŠVECOVÁ Jana1966žŽeny1:09:32
50.238Zelenková Miroslava1967žŽenySport Vacík1:09:32
51.188TUNKLOVA Anna2007žŽeny1:14:57
52.231KRIŠKOVÁ Natálie2003žŽenyNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:51
53.222VOPRAVILOVÁ Blanka1986žŽenyEvolution gym1:24:33
54.223ŠIMÁNKOVÁ Radka1991žŽenyEvolution gym1:24:33
55.116DOLEŽALOVÁ Irena1967žŽenyOCR Brtnice1:26:20
56.156ŠIMONOVÁ Tereza2007žŽenyPelhřimovské Poutnice1:42:49
57.145HURDOVÁ Barbora2006žŽenyPelhřimovské Poutnice1:42:50
58.97JIRSOVÁ Jaroslava1964žŽenyPelhřimovský poutnice1:48:45
59.38ŽÁKOVÁ Petra1991žŽenyPelhřimovské poutnice1:48:47
60.99ZABLOUDILOVÁ Erika1974žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:45
61.98CHÁBOVÁ Marcela1972žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:45
62.157ŠIMONOVÁ Jana1979žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:47
63.71ŠEREDOVÁ Petra1982žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:01
64.70ENGLMAIEROVÁ Michaela1982žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:01
65.69OKROUHLÁ Monika1979žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:03
66.82SVĚTLÁKOVÁ Hana1978žŽenyVoklobáci1:53:11
Number of records: 207

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie