Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Dehtářská 10/20

16.4.2022 14:00

Pořadatel: Vlastimil Jelínek
Místo: Kletečná
Podmínky: polojasno, mírný vítr, mokrá trasa, safalt suchý
Web závodu: http://www.dehtarska10.cz/
207 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Běh na 10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
36. 1. 1. 3 Nikola PÍPALOVÁ 00:48:07 Ženy
39. 2. 2. 205 Denisa KŘÍŽOVÁ 00:48:37 Ženy Brynas
45. 3. 3. 204 Petra HOLOUBKOVÁ 00:49:28 Ženy
49. 4. 4. 68 Eduard Krampol 00:49:58 Ženy Služátky
52. 5. 5. 218 Lenka CICHROVÁ 00:50:10 Ženy Evolution gym
56. 6. 6. 221 Monika KOVAŘOVA 00:50:37 Ženy
72. 7. 7. 150 Noemi POSLUŠNÁ 00:52:15 Ženy
73. 8. 8. 233 Klára KUBÍNOVÁ 00:52:19 Ženy Dopravní značení MŠ
75. 9. 9. 25 Karolína BLAHOVÁ 00:52:20 Ženy
78. 10. 10. 175 Alena Filippi 00:52:51 Ženy AZ tým Světlá nad Sázav
85. 11. 11. 117 Jitka MEZEROVÁ 00:53:04 Ženy
86. 12. 12. 78 Andrea STEJSKALOVA 00:53:10 Ženy
90. 13. 13. 96 Karla ČÍŽKOVÁ 00:53:29 Ženy TJ Služátky
91. 14. 14. 164 Zuzana SIMANDLOVÁ 00:53:40 Ženy Liga atletů Pelhřimov
92. 15. 15. 197 Markéta ZIMMERMANNO 00:53:46 Ženy Voklobáci
93. 16. 16. 170 Kateřina JASANOVÁ 00:54:13 Ženy
102. 17. 17. 105 Dominika KIKO 00:55:23 Ženy
103. 18. 18. 23 Blanka SVOBODOVÁ 00:55:30 Ženy Amcykl Humpolec
109. 19. 19. 138 Aneta PROKOPOVÁ 00:57:02 Ženy
110. 20. 20. 137 Kristýna CHÁBOVÁ 00:57:02 Ženy
111. 21. 21. 42 Eva KAHOUNOVA 00:57:11 Ženy
119. 22. 22. 248 Ivana Cimbulková 00:58:19 Ženy Vopičky
120. 23. 23. 216 Věra SOCHOROVÁ 00:58:22 Ženy AZ tým Světlá nad Sázav
121. 24. 24. 133 Gabriela PECHOVÁ 00:59:02 Ženy
124. 25. 25. 73 Marcela BUŘIČOVÁ 00:59:39 Ženy GP Kolín
127. 26. 26. 187 Veronika BELOBRADOVÁ 01:00:10 Ženy Osamelé lvíče II
129. 27. 27. 185 Jana MALINOVÁ 01:00:29 Ženy AZ tým Světlá nad Sázav
132. 28. 28. 75 Romana MOOREN 01:00:54 Ženy Gym Humpolec
134. 29. 29. 47 Adéla ŠIŠKOVÁ 01:01:46 Ženy
135. 30. 30. 227 Iveta CHLÁDKOVÁ 01:02:00 Ženy
136. 31. 31. 149 Kateřina NĚMCOVÁ 01:02:06 Ženy
139. 32. 32. 52 Markéta DEDEROVÁ 01:02:56 Ženy Kojčice
140. 33. 33. 10 Jitka TOŠEROVÁ 01:02:52 Ženy Voklobáci
141. 34. 34. 16 Zuzana KROUŽKOVÁ 01:02:50 Ženy
143. 35. 35. 57 Eva VAVERKOVÁ 01:03:19 Ženy Kojčice
144. 36. 36. 100 Eliška HEŘMÁNKOVÁ 01:03:30 Ženy
145. 37. 37. 26 Silvie HEŘMÁNKOVÁ 01:03:30 Ženy
147. 38. 38. 11 Michaela TICHA 01:04:26 Ženy
149. 39. 39. 59 Klára KOPECKÁ 01:04:45 Ženy KopiRunners
151. 40. 40. 147 Petra LNĚNIČKOVÁ 01:04:48 Ženy
152. 41. 41. 189 Barbora TUNKLOVA 01:05:48 Ženy
153. 42. 42. 30 Marta TUNKLOVA 01:05:52 Ženy
154. 43. 43. 1 Petra KOČEROVÁ 01:07:05 Ženy
155. 44. 44. 131 Vanesa Zelenková 01:07:22 Ženy
156. 45. 45. 94 Michaela ZELENKOVÁ 01:07:22 Ženy
157. 46. 46. 28 Zuzana TRPÁKOVÁ 01:07:41 Ženy
158. 47. 47. 101 Marie TUNKLOVÁ 01:07:41 Ženy
159. 48. 48. 6 Klára KRMELOVÁ 01:08:07 Ženy Voklobáci
162. 49. 49. 207 Jana ŠVECOVÁ 01:09:38 Ženy
163. 50. 50. 238 Miroslava Zelenková 01:09:38 Ženy Sport Vacík
164. 51. 51. 188 Anna TUNKLOVA 01:15:04 Ženy
167. 52. 52. 231 Natálie KRIŠKOVÁ 01:18:04 Ženy NEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ,
170. 53. 53. 222 Blanka VOPRAVILOVÁ 01:24:43 Ženy Evolution gym
171. 54. 54. 223 Radka ŠIMÁNKOVÁ 01:24:43 Ženy Evolution gym
172. 55. 55. 116 Irena DOLEŽALOVÁ 01:26:27 Ženy OCR Brtnice
175. 56. 56. 156 Tereza ŠIMONOVÁ 01:43:07 Ženy Pelhřimovské Poutnice
176. 57. 57. 145 Barbora HURDOVÁ 01:43:07 Ženy Pelhřimovské Poutnice
178. 58. 58. 97 Jaroslava JIRSOVÁ 01:49:13 Ženy Pelhřimovský poutnice
179. 59. 59. 38 Petra ŽÁKOVÁ 01:49:16 Ženy Pelhřimovské poutnice
180. 60. 60. 99 Erika ZABLOUDILOV 01:51:09 Ženy Pelhřimovské Poutnice
181. 61. 61. 98 Marcela CHÁBOVÁ 01:51:09 Ženy Pelhřimovské Poutnice
183. 62. 62. 157 Jana ŠIMONOVÁ 01:51:11 Ženy Pelhřimovské Poutnice
184. 63. 63. 71 Petra ŠEREDOVÁ 01:53:27 Ženy Pelhřimovské poutnice
185. 64. 64. 70 Michaela ENGLMAIEROV 01:53:28 Ženy Pelhřimovské poutnice
186. 65. 65. 69 Monika OKROUHLÁ 01:53:29 Ženy Pelhřimovské poutnice
187. 66. 66. 82 Hana SVĚTLÁKOVÁ 01:53:29 Ženy Voklobáci

Výsledky textově

Dehtářská 10
Result List MF
PořadíčipJménoRNKat.KlubČistý čas
Běh na 20km
Muži
1.136EXNER Jakub1983mMužiSwobodaPteam1:16:01
2.129TUNKL David1984mMuži1:20:16
3.60HEŘMÁNEK Martin1986mMuži1:20:48
4.194NEVORAL Jiří1983mMužiCyklo Galík1:22:44
5.95HAVEL Viktor1979mMuži1:23:21
6.104JANDA Zdeněk1982mMužiMTB Útěchovičky1:28:54
7.39MOOREN Rob1974mMužiSK GYM HUMPOLEC1:30:57
8.35NOVOTNÝ Radek1976mMuži1:31:09
9.22VOPLAKAL Libor1986mMužiÉquipe SL Humpolec1:32:02
10.36KAZDA Jiri1990mMuži1:33:26
11.234MAREK Miloš1982mMuži1:34:57
12.33DUBSKÝ Roman1978mMužiPřibyslav1:35:05
13.21MICHAL Ondřej1990mMuži1:35:52
14.244Fišer Karel1986mMužiPraha1:36:56
15.215VANIŠ Zdeněk1985mMuži1:37:11
16.115DOMIN Milan1990mMužiKOMO SAUNA1:40:50
17.127PAVOUK Jan1989mMužiMS Komo1:40:50
18.88DOČKAL Jan1989mMužiPosázaví1:41:13
Ženy
1.8VALENTOVÁ Markéta1977žŽenyVelosport Valenta Scott team1:38:03
2.20VÁCHOVÁ Petra1974žŽenyExtrem team Vystrkov1:54:48
Běh na 10km
Muži
1.80VANĚK David1990mMužiSwoboda Pteam Jihlava0:36:38
2.63MILÁČEK Petr1981mMužiLedeč nS0:36:42
3.12ZÁPOTOČNÝ Stanislav1984mMužiPredator workout Počátky0:39:04
4.126DUCHAN Kryštof1999mMužiSlavia Praha0:40:57
5.15SVOBODA Ondřej1981mMužiSokolíci0:42:00
6.40SEJK Jan1963mMuži0:42:13
7.151KOTEN Jiří1981mMužiETV0:42:14
8.226DOMIN Vojtěch1991mMužiHC DHM / GYM Humpolec0:42:30
9.210JIRKŮ Roman1983mMuži0:42:32
10.195TICHÝ František1966mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:42:35
11.62JIROUŠEK Tomáš1996mMužiExtrem Team Vystrkov0:42:58
12.109SIMANDL Pavel2006mMužiLiga atletů Pelhřimov0:43:17
13.114NOVÁK Luboš1979mMužiAmcykl Humpolec0:43:45
14.67MOTTL František1981mMužiSokolíci0:44:38
15.183KUBÁT Martin1999mMuži0:44:39
16.4NEJEDLÍK Tomáš1989mMužiVoklobáci0:45:10
17.125MAZEL Jiří1977mMuži0:45:26
18.14MAŠKA Martin1990mMuži0:45:35
19.24POPELA Pavel1992mMuži0:45:45
20.201BAKUS Oldřich1975mMužiAuto Vysočina s.r.o.0:45:46
21.190PÍPAL Petr1981mMužiKamenice nad Lipou0:45:49
22.53KŘIVÁNEK Petr1980mMuži0:46:04
23.153KOCMAN Matěj1992mMuži0:46:13
24.172POUL Jan2004mMuži0:46:18
25.184Alt Dominik1991mMuži0:46:27
26.120VACEK Aleš1990mMuži0:46:32
27.102JAKUBIAK Sebastián1988mMuži0:46:44
28.121BARTOŇ Václav1995mMuži0:46:48
29.155KREJČÍ Aleš1985mMužiHavlíčkův Brod0:47:18
30.229BRUKNER Vít1997mMuži0:47:27
31.202SUK Pavel1987mMužiAuto Vysočina s.r.o.0:47:30
32.232JAVŮREK Martin1993mMužiDopravní značení MŠ0:47:34
33.29Pavlíček Tomáš1996mMuži0:47:36
34.245Stehlík Ota1990mMužiVoklobáci0:47:43
35.240Kratochvíl Jakub1997mMužiVelosporrt Valenta0:47:57
36.143VACEK Zdeněk1988mMuži0:48:11
37.168KOZLER Vladimír1975mMužiBeachwell0:48:12
38.250Adamec Milan1983mMužiStěhování Adamec0:48:40
39.236PROKŮPEK Pavel1997mMužiVŠSK PedF UK0:48:50
40.9VALENTA David1979mMužiVelosport Valenta Scott team0:48:52
41.212NOUSEK Ondřej2002mMuži0:48:54
42.235JŮZL David1985mMužiSK Tomáše Fuka0:49:04
43.93ČEKAL Jiří1968mMužiKojčice0:49:23
44.110SIMANDL Petr1975mMužiLiga atletů Pelhřimov0:49:40
45.140NOUSEK Jiří1974mMuži0:49:49
46.249Záviška Jaroslav1989mMužiPivovar Bernard0:49:56
47.13KUTÍLEK Jakub1985mMuži0:49:59
48.209SVOBODA Josef1971mMužiETV0:50:09
49.19PAVLÍK Adam1982mMuži0:50:14
50.56BLAŽEK Jan1988mMužiRapid Žirov0:50:17
51.241Prášek Jan1981mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:50:30
52.159ŽÁČEK Lukáš1991mMužiRun Is Hobby0:50:39
53.196HEJDA Tomáš1985mMužiVoklobáci0:50:41
54.203KLIKAR Jaroslav1981mMuži0:50:52
55.141BAŠTÝŘ Jan1979mMuži0:50:55
56.247Fejt Lukáš1980mMužiHB racing0:51:11
57.182KUBÁT Martin1971mMuži0:51:11
58.61VALENTA David1973mMuži0:51:19
59.148TRNKA Jiří1984mMužiCandáti z Milotic0:51:40
60.31TUNKL Tomáš1988mMuži0:51:50
61.243Magala Lukáš1986mMužiEl.magic0:51:56
62.246Kůžel Filip1982mMužiHB racing0:51:57
63.89KOTEN Tomáš1994mMužiŽenichova banda0:52:04
64.90KOTEN Jakub1991mMužiŽenichova banda0:52:04
65.165SLEZA David1998mMuži0:52:05
66.178SVOBODA Václav1994mMužiPPL0:52:17
67.92BATRLA Vojtěch1990mMužiŽenichova banda0:52:27
68.230ČECH Jan1977mMužiETV0:52:35
69.119ZÁHORSKÝ Aleš1973mMužiRB HIGHLANDS0:52:46
70.108HARUDA Lukáš1983mMužiŽenichova banda0:52:47
71.166KŘÍŽEK Vít1997mMuži0:52:48
72.5FILIP Martin1986mMužiVoklobáci0:52:52
73.66DEDIČ Miroslav1982mMužiSedlice0:52:53
74.180JANÁK Stanislav1979mMužiRB Highlands0:52:53
75.77JELÍNEK Petr1979mMužiVoklobáci0:53:09
76.41MACHEK Josef1982mMužiETV0:53:09
77.118NOVÁK Luboš1988mMužiŽenichova banda0:53:21
78.160PROKŮPEK Vít1973mMužiExtrem team Vystrkov0:54:04
79.107STEJSKAL Martin1990mMužiŽenichova banda0:54:34
80.192NOVÁK Josef1956mMužiNoDi Runners Humpolec0:54:45
81.186BELOBRAD Filip1984mMužiOsamelé lvíče0:54:52
82.228CHLÁDEK Petr1985mMuži0:54:52
83.27PÁDIVÝ Jiří1987mMužiCyklo hobby Rynárec0:54:56
84.239Švec Tomáš1997mMužiSport Vacík0:55:06
85.54ŠŤÁVA Radek1992mMužiVoklobáci0:55:18
86.134KŘÍŽ Lubomír1983mMužiMarná Snaha Horní Cerekev0:55:56
87.135KAHOUN Michal1963mMužiMHA Humpolec0:56:03
88.144NĚMEC Vlasta1979mMužiMimoň team0:56:13
89.219DOSKOČIL Jiří1988mMužiBukovska sorta0:56:35
90.173MALINA Pavel1975mMužiAZ tým Světlá nad Sázavou0:56:44
91.83KOTEK Vojtěch1995mMuži0:57:00
92.7KRMELA Tomáš1988mMužiVoklobáci0:57:02
93.34BULANT Marek1990mMužiŽenichova banda0:57:14
94.177TRNKA Sebastián2000mMuži0:57:25
95.79SOUKUP Zdeněk1982mMuži0:57:31
96.48HUNAL Jakub1999mMužiSlužátky0:57:47
97.199UHLÍŘ Tomáš1994mMužiVoklobáci0:57:56
98.152NOVÁK Michal1990mMužiPahorek0:58:51
99.72BUŘIČ Zdeněk1973mMužiAFK Pečky0:59:32
100.86MORAVEC Petr1988mMužiKopiRunners0:59:51
101.237ZAJÍČEK Jakub1987mMužiVelký Rybník1:00:00
102.17KLÍMA Kamil1993mMuži1:00:10
103.171POUL Hynek1971mMuži1:00:21
104.74KOPECKÝ Jaroslav1967mMužiKopiRunners1:00:24
105.45RYBÁŘ Ondřej1982mMuži1:01:35
106.87JEŽEK Rostislav1989mMuži1:02:27
107.139BLAŽEK Přemysl1980mMužiVlašim1:02:42
108.161SUCHAN Robert1977mMuži1:02:54
109.37ŽÁK Václav1989mMužiPelhřimovské poutnice1:03:35
110.112ZÁPAŘKA Miroslav1981mMužiÉSL Humpolec1:04:20
111.146LNĚNIČKA Ondřej1986mMužiFlorbalák.cz! :)1:04:39
112.208JEDLIČKA Jožka1985mMuži1:08:44
113.200DEDERA Jakub2002mMuži1:08:57
114.179JELÍNEK Vlastimil1986mMužiENDORFUN1:16:17
115.213MUSIL Radek2003mMužiNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:50
116.217TRNKA Matěj2003mMužiNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:51
117.130SVOBODA Bohumil1949mMužiPelhřimov1:24:23
118.242Světlák Jakub2010mMužiVoklobáci1:33:14
119.81SVĚTLÁK Radim1981mMužiVoklobáci1:33:14
120.44NOVÁK Jaroslav1990mMužiPelhřimovské poutnice1:48:44
121.123CHÁB Roman1997mMužiPelhřimovské Poutnice1:50:46
Ženy
1.3PÍPALOVÁ Nikola1993žŽeny0:48:05
2.205KŘÍŽOVÁ Denisa1994žŽenyBrynas0:48:33
3.204HOLOUBKOVÁ Petra1992žŽeny0:49:21
4.68Krampol Eduard1979žŽenySlužátky0:49:50
5.218CICHROVÁ Lenka1990žŽenyEvolution gym0:50:01
6.221KOVAŘOVA Monika1988žŽeny0:50:22
7.150POSLUŠNÁ Noemi1998žŽeny0:52:07
8.233KUBÍNOVÁ Klára1990žŽenyDopravní značení MŠ0:52:14
9.25BLAHOVÁ Karolína1998žŽeny0:52:19
10.175Filippi Alena1977žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou0:52:38
11.117MEZEROVÁ Jitka1995žŽeny0:52:57
12.78STEJSKALOVA Andrea1983žŽeny0:53:04
13.96ČÍŽKOVÁ Karla1986žŽenyTJ Služátky0:53:27
14.164SIMANDLOVÁ Zuzana2004žŽenyLiga atletů Pelhřimov0:53:34
15.197ZIMMERMANNOVÁ Markéta1989žŽenyVoklobáci0:53:35
16.170JASANOVÁ Kateřina1992žŽeny0:53:59
17.105KIKO Dominika1989žŽeny0:55:19
18.23SVOBODOVÁ Blanka1982žŽenyAmcykl Humpolec0:55:24
19.138PROKOPOVÁ Aneta2006žŽeny0:56:59
20.137CHÁBOVÁ Kristýna2005žŽeny0:56:59
21.42KAHOUNOVA Eva1987žŽeny0:56:59
22.248Cimbulková Ivana1979žŽenyVopičky0:58:10
23.216SOCHOROVÁ Věra1978žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou0:58:14
24.133PECHOVÁ Gabriela1988žŽeny0:58:45
25.73BUŘIČOVÁ Marcela1972žŽenyGP Kolín0:59:32
26.187BELOBRADOVÁ Veronika1986žŽenyOsamelé lvíče II1:00:01
27.185MALINOVÁ Jana1980žŽenyAZ tým Světlá nad Sázavou1:00:16
28.75MOOREN Romana1975žŽenyGym Humpolec1:00:41
29.47ŠIŠKOVÁ Adéla1999žŽeny1:01:35
30.227CHLÁDKOVÁ Iveta1990žŽeny1:01:45
31.149NĚMCOVÁ Kateřina1980žŽeny1:01:58
32.52DEDEROVÁ Markéta1978žŽenyKojčice1:02:45
33.10TOŠEROVÁ Jitka1985žŽenyVoklobáci1:02:47
34.16KROUŽKOVÁ Zuzana2000žŽeny1:02:48
35.57VAVERKOVÁ Eva1997žŽenyKojčice1:03:13
36.100HEŘMÁNKOVÁ Eliška2000žŽeny1:03:24
37.26HEŘMÁNKOVÁ Silvie1986žŽeny1:03:24
38.11TICHA Michaela1988žŽeny1:04:12
39.59KOPECKÁ Klára1995žŽenyKopiRunners1:04:33
40.147LNĚNIČKOVÁ Petra1987žŽeny1:04:40
41.189TUNKLOVA Barbora2007žŽeny1:05:38
42.30TUNKLOVA Marta1990žŽeny1:05:40
43.1KOČEROVÁ Petra1988žŽeny1:06:51
44.131Zelenková Vanesa1980žŽeny1:07:12
45.94ZELENKOVÁ Michaela1982žŽeny1:07:12
46.28TRPÁKOVÁ Zuzana1984žŽeny1:07:29
47.101TUNKLOVÁ Marie1984žŽeny1:07:29
48.6KRMELOVÁ Klára1985žŽenyVoklobáci1:08:02
49.207ŠVECOVÁ Jana1966žŽeny1:09:32
50.238Zelenková Miroslava1967žŽenySport Vacík1:09:32
51.188TUNKLOVA Anna2007žŽeny1:14:57
52.231KRIŠKOVÁ Natálie2003žŽenyNEMUSÍME BÝT NEJLEPŠÍ, STAČÍ,1:17:51
53.222VOPRAVILOVÁ Blanka1986žŽenyEvolution gym1:24:33
54.223ŠIMÁNKOVÁ Radka1991žŽenyEvolution gym1:24:33
55.116DOLEŽALOVÁ Irena1967žŽenyOCR Brtnice1:26:20
56.156ŠIMONOVÁ Tereza2007žŽenyPelhřimovské Poutnice1:42:49
57.145HURDOVÁ Barbora2006žŽenyPelhřimovské Poutnice1:42:50
58.97JIRSOVÁ Jaroslava1964žŽenyPelhřimovský poutnice1:48:45
59.38ŽÁKOVÁ Petra1991žŽenyPelhřimovské poutnice1:48:47
60.99ZABLOUDILOVÁ Erika1974žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:45
61.98CHÁBOVÁ Marcela1972žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:45
62.157ŠIMONOVÁ Jana1979žŽenyPelhřimovské Poutnice1:50:47
63.71ŠEREDOVÁ Petra1982žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:01
64.70ENGLMAIEROVÁ Michaela1982žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:01
65.69OKROUHLÁ Monika1979žŽenyPelhřimovské poutnice1:53:03
66.82SVĚTLÁKOVÁ Hana1978žŽenyVoklobáci1:53:11
Number of records: 207

Další soubory k závodu:

Celkové, kategorie