Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Josefský běh v Cerhovicích

19.3.2022 12:00

Pořadatel: ZŠ Cerhovice
Místo: ZŠ Cerhovice
Podmínky:
Web závodu: http://josefskybehvcerhovicich.weebly.com/
150 závodníků,

Výsledky v pdf: Výsledky: Celkové, kategorie



Výsledky


Muži - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
23. 23. 1. 354 Jiří Procházka 00:31:41 Muži do 69 let RMT/Plzeň
35. 35. 2. 384 Josef Vitásek 00:32:52 Muži do 69 let Buková
46. 46. 3. 311 Petr Dvořák 00:34:25 Muži do 69 let Vila Rusalka
55. 55. 4. 373 František Šika 00:36:27 Muži do 69 let AC Trial Plzen
64. 64. 5. 462 Petr Butzke 00:38:50 Muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
67. 67. 6. 393 Milan Schovánek 00:39:26 Muži do 69 let Krčský les B
79. 79. 7. 343 Michal Novák 00:46:49 Muži do 69 let Dobříš
81. 81. 8. 317 Josef Hnízdil 00:51:06 Muži do 69 let Cerhovice

Výsledky textově

Josefský běh v Cerhovicích - 19.03.2022
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Muži
1./1.389Zeman Zdeněk1993mMuži do 39 letBlatná26:03
2./2.451Švarc Přemysl1985mMuži do 39 letTTK Slavia Plzeň26:43
3./3.461Žežulka Martin1995mMuži do 39 letAtletika Stodůlky27:07
4./1.418Minařík Petr1976mMuži do 49 letFalcon Rokycany27:28
5./4.470Bonk Roman1993mMuži do 39 letVojna Rangers27:30
6./5.453Hofmann Ondřej2001mMuži do 39 letŽaky Klub PB27:38
7./2.358Rendl Josef1976mMuži do 49 lettj packa praha27:44
8./6.306Černý Martin1991mMuži do 39 letAC Trial Plzeň27:45
9./3.360Rosol Jiří1974mMuži do 49 letLoko Beroun27:49
10./4.460Škrlant Martin1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko27:51
11./5.320Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram28:15
12./7.440Rumpík Viktor1988mMuži do 39 letŽebrák28:40
13./6.400Prouza Lukáš1979mMuži do 49 letStašov28:44
14./8.330Karas Stanislav1998mMuži do 39 letPříbram28:46
15./9.449Pergler Lukáš1992mMuži do 39 letKomárov28:49
16./10.314Franěk Ondřej1990mMuži do 39 letPražská kavárna29:52
17./7.383Valek Marian1975mMuži do 49 let30:00
18./11.433Svoboda Roman2002mMuži do 39 letASK Dipoli, z.s.30:10
19./1.340Mígl Antonín2005mdorostenciTT Příbram30:28
20./1.365Sedlák František1963mMuži do 59 letPivnice Bílý Beránek30:36
21./8.401Barcal Richard1981mMuži do 49 letdos amigos30:45
22./2.458Karas Tomáš1967mMuži do 59 letTisová31:02
23./1.354Procházka Jiří1962mMuži do 69 letRMT/Plzeň31:42
24./12.452Miler Tomáš1991mMuži do 39 letNelahozeves31:50
25./13.370Šafařík Jaroslav2000mMuži do 39 letRakovník, Šílenci v běhu31:58
26./14.459Hvižď Leoš1990mMuži do 39 letBřezničtí atleti32:00
27./15.403Charvát Jan1998mMuži do 39 letSK Doubravan Újezd32:04
28./9.410Petřík Romek1975mMuži do 49 let32:09
29./3.396Votava Martin1971mMuži do 59 letKrálův Dvůr32:13
30./10.399Zemek Michal1977mMuži do 49 letPříbram32:13
31./11.347Pejša Jan1975mMuži do 49 letsmí být prázdné32:25
32./12.471Javůrek Honza1979mMuži do 49 letSK Hofmanbajk32:27
33./13.386Zadražil Michal1979mMuži do 49 letRozběháme Hořovicko32:29
34./14.341Mígl Michal1973mMuži do 49 letTT Příbram32:47
35./2.384Vitásek Josef1958mMuži do 69 letBuková32:53
36./16.419Dvořák Vítězslav1983mMuži do 39 letTTK Slavia Plzeň33:13
37./4.356Raboch Ivan1966mMuži do 59 letŽebrák33:17
38./17.407Šafránek Jakub1983mMuži do 39 letKOD Řevnice33:19
39./5.395Mach Zbyněk1970mMuži do 59 letTriKlub Příbram33:33
40./6.463Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov33:36
41./18.325Jilg Petr1986mMuži do 39 let#běhámzaUkrajinu33:37
42./15.466Lacina Josef1978mMuži do 49 letOCR Runners Beroun33:44
43./16.464Choutka Roman1976mMuži do 49 letPraha33:48
44./17.378Turcanu Ion1980mMuži do 49 letRAC CERHOVICE34:18
45./7.307Čip Roman1970mMuži do 59 letBefit34:23
46./3.311Dvořák Petr1961mMuži do 69 letVila Rusalka34:26
47./19.310Dolansky Ondřej1998mMuži do 39 letHořovice34:38
48./18.348Pernica Ondřej1974mMuži do 49 letLBK Źelezná Ruda34:45
49./1.349Pernica Rostislav2011mhlavní závod mladší kluciLBK Źelezná Ruda34:45
50./20.375Švaček Stanislav1993mMuži do 39 letRozběháme Beroun34:50
51./19.322Hršel Josef1976mMuži do 49 letSK Mníšecký Expres35:29
52./20.352Plavec Hynek1978mMuži do 49 letD. Dušníky35:34
53./21.336Kutnohorsky Jan1974mMuži do 49 letBojov35:46
54./2.422Bečvář Filip2006mdorostenciBiatlon Beroun36:15
55./4.373Šika František1959mMuži do 69 letAC Trial Plzen36:28
56./22.368Svoboda Robert1973mMuži do 49 letJaK-Jelenovi. Cerhovice36:32
57./23.424Pichlík Roman1977mMuži do 49 letRAC CERHOVICE36:47
58./2.446Pernica Radek2013mhlavní závod mladší kluciLBK Źelezná Ruda37:22
59./24.442Polcer Dušan1979mMuži do 49 letAORIEN ELIXIR TEAM37:57
60./25.411Jůzek Pavel1974mMuži do 49 letMníšek Pod Brdy38:25
61./21.331Kašpar Michal1990mMuži do 39 letU Šmídů team38:34
62./26.427Bárta Tomáš1974mMuži do 49 letCerhovice38:46
63./22.415Holub Tomáš1990mMuži do 39 letKubota38:49
64./5.462Butzke Petr1959mMuži do 69 letFit klub Padák Příbram38:51
65./8.333Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr39:17
66./27.308Čížek Robert1978mMuži do 49 letRT Herink39:25
67./6.393Schovánek Milan1962mMuži do 69 letKrčský les B39:27
68./9.381Uxa Tomáš1965mMuži do 59 letTriatlon Beroun - URT39:45
69./28.468Bauer Martin1977mMuži do 49 letChlustina40:16
70./10.414Fencl Radek1965mMuži do 59 letObořiště40:50
71./23.318Hnízdil Josef1989mMuži do 39 letCerhovice41:58
72./24.402Weis Michal1986mMuži do 39 letKubota42:01
73./11.439Nesvačil Tomáš1968mMuži do 59 letPříbram42:13
74./12.406Tuháček Milan1965mMuži do 59 letSK Prdlavky42:42
75./29.423Vaněk Aleš1976mMuži do 49 letRAC CERHOVICE42:49
76./30.425Kulík Jan1975mMuži do 49 letCerhovice43:48
77./31.344Palek Martin1973mMuži do 49 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd44:48
78./13.435Kára Milan1972mMuži do 59 letRAC CERHOVICE44:48
79./7.343Novák Michal1958mMuži do 69 letDobříš46:50
80./14.338Leitner Josef1969mMuži do 59 letTJ Stupně Poražených47:44
81./8.317Hnízdil Josef1960mMuži do 69 letCerhovice51:07
82./32.421Spousta Michal1982mMuži do 49 letŽlutá kachna51:07
83./33.392Houžvička Miloš1978mMuži do 49 letRacochejl55:16
Ženy
1./1.390Žáková Anita2000žŽeny do 34 letŽakyclub Pb29:52
2./2.371Šafránková Johanka1997žŽeny do 34 letTJ Lokomotiva Beroun30:41
3./3.448Perglerová Anna2000žŽeny do 34 letStřela Žebrák31:17
4./4.313Flachsová Šárka2002žŽeny do 34 letPříbram, USK Praha atletika32:22
5./1.472Slavíková Eva1984žŽeny do 44 let32:44
6./1.350Pernicová Lucie2007žhlavní závod mladší dívkyLBK Źelezná Ruda33:33
7./1.359Riegerová Michaela1977žŽeny do 54 letGymnázium Beroun33:52
8./2.473Černá Kateřina1979žŽeny do 44 letB4, Praha34:48
9./5.438Fraňková Natálie2004žŽeny do 34 letTri Klub Příbram35:07
10./6.450Švarcová Kateřina1988žŽeny do 34 letATOM GYM PLZEŇ35:37
11./1.455Řechková Svatava1967žŽeny do 64 letOxygen Příbram35:41
12./2.467Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy35:56
13./3.327Kadaňková Michaela1985žŽeny do 44 let36:19
14./4.476Bauerová Markéta1980žŽeny do 44 letChlum36:38
15./7.437Čížková Tereza1989žŽeny do 34 letRT Herink37:01
16./3.457Rosolová Ivana1974žŽeny do 54 letRossi team37:09
17./8.413Landauerová Radka1992žŽeny do 34 letRTS37:27
18./5.447Hacaperková Eva1986žŽeny do 44 letPříbram37:33
19./6.432Šimková Kateřina1982žŽeny do 44 letŽebrák37:33
20./7.328Kafková Lucie1982žŽeny do 44 letZdice37:51
21./9.304Čákorová Jana2003žŽeny do 34 let37:56
22./8.346Pavlíková Petra1984žŽeny do 44 letNarysov38:00
23./4.321Hrdličková Romana1975žŽeny do 54 letRozběháme Hořovicko38:05
24./10.404Kinclová Nikola2000žŽeny do 34 letSK Doubravan Újezd38:19
25./9.372Šebestová Jitka1980žŽeny do 44 letRozběháme Beroun38:48
26./11.409Loužecká Terez1990žŽeny do 34 let38:54
27./5.465Suchánková Veronika1977žŽeny do 54 letOCR Runners Beroun39:00
28./6.379Turečková Jana1968žŽeny do 54 letTenisový Klub Bohutín39:08
29./7.329Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice39:42
30./12.382Uxová Anett2000žŽeny do 34 letTriatlon Beroun - URT40:30
31./10.431Palková Miroslava1978žŽeny do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd40:52
32./8.362Růžičková Jana1969žŽeny do 54 letU Šmídů team41:01
33./2.454Dudášová Monika1966žŽeny do 64 letObořiště41:21
34./3.316Hartmanová Stanislava1958žŽeny do 64 letVorvani Příbram41:23
35./9.351Pertlová Martina1974žŽeny do 54 letU Šmídů team41:36
36./2.445Likusová Barbora2011žhlavní závod mladší dívkyAORIEN ELIXIR TEAM41:43
37./10.444Likusová Dagmar1970žŽeny do 54 letAORIEN ELIXIR TEAM41:47
38./11.312Flachsová Šárka1980žŽeny do 44 letPříbram42:23
39./11.429Lepičová Hana1974žŽeny do 54 letSri Chinmoy team43:38
40./12.430Prouzová Lenka1981žŽeny do 44 letRozběháme Hořovicko44:05
41./12.398Bečvářová Lenka1973žŽeny do 54 letBiatlon Beroun44:06
42./13.357Raušová Petra1976žŽeny do 54 letSK Mníšecký Expres44:27
43./13.417Křikavová Jana1983žŽeny do 44 let44:45
44./14.391Žížalová Denisa1979žŽeny do 44 letU Šmídů team44:55
45./4.412Rybáčková Soňa1963žŽeny do 64 letBeroun45:16
46./13.319Hnízdilová Monika1989žŽeny do 34 letCerhovice45:45
47./14.469Fábryová Ivana1994žŽeny do 34 let45:48
48./15.315Hajerová Soňa1985žŽeny do 44 let45:53
49./14.416Dlouhá Dana1976žŽeny do 54 letRAC CERHOVICE46:27
50./15.434Kárová Iveta1977žŽeny do 54 letRAC CERHOVICE46:27
51./16.436Hasmanová Lenka1981žŽeny do 44 letSK Doubravan Újezd46:27
52./16.339Leksová Anna1974žŽeny do 54 letSK Doubravan Újezd46:43
53./17.326Jumarová Denisa1983žŽeny do 44 letOdolena Voda48:01
54./17.420Nováková Lenka1975žŽeny do 54 letDobříš48:07
55./18.428Mudrová Kateřina1981žŽeny do 44 letCerhovice49:45
56./3.443Tafijčuková Veronika2010žhlavní závod mladší dívkyAORIEN ELIXIR TEAM50:11
57./5.394Truhlářová Elena1965žŽeny do 64 letSokol Kobylisy50:16
58./6.302Beránková Jaroslava1962žŽeny do 64 letŽebrák51:17
59./19.426Taušová Klára1986žŽeny do 44 letŽlutá kachna51:51
Veteráni - 1kolo (M70)
1./1.367Svoboda Jan1943mMuži nad 70 letKD Příbram20:23
2./2.385Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha21:14
3./3.441Pour Svatopluk1952mMuži nad 70 letChaloupky25:00
4./4.337Kylián Zdeněk1940mMuži nad 70 letPlzeň36:42
5./5.332Kněžourek Josef1939mMuži nad 70 letZebrák43:30
Veteránky - 1 kolo (Z65)
1./1.369Svobodová Dana1952žŽeny nad 65 letKD Příbram21:44
2./2.301Bartošová Milada1953žŽeny nad 65 letVorvani / Příbram26:06
3./3.353Požgayová Jana1955žŽeny nad 65 letBonbon Praha35:39
Počet závodníků: 150
Vytištěno: 19.03.2022 17:07:12
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie