Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Josefský běh v Cerhovicích

23.3.2024 12:00

Pořadatel: ZŠ Cerhovice
Místo: ZŠ Cerhovice
Podmínky: zataženo, silný nárazový vítr, relativně suchá trasa, 8 stupňů Celsia
Web závodu: http://josefskybehvcerhovicich.weebly.com/
114 závodníků,

7,2km = 2 okruhy v okolí, Veráni nad 70 let 1 okruh.

Výsledky v pdf: Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, záznam doběhu



Výsledky


Muži - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
11. 11. 1. 328 Jiří Procházka00:33:15 Muži do 69 let RMT/Plzeňvideo
21. 21. 2. 313 Jiří Vrabec00:34:24 Muži do 69 let Plzeň Fírovévideo
26. 26. 3. 425 František Šika00:35:16 Muži do 69 let AC Trial Plzeňvideo
28. 28. 4. 370 Jiří Turek00:35:36 Muži do 69 let Chaloupkyvideo
32. 32. 5. 344 Petr Dvořák00:36:14 Muži do 69 let Vila Rusalkavideo
41. 41. 6. 376 Jan Kozák00:37:22 Muži do 69 let Funny Avocadovideo
53. 53. 7. 317 Petr Butzke00:41:58 Muži do 69 let Tréninková skupina Březnicevideo
55. 55. 8. 332 Jaromír Skopalík00:43:58 Muži do 69 let Running Ďáblicevideo
64. 64. 9. 316 Jaroslav Čechura00:50:19 Muži do 69 let Hořovicevideo

Výsledky textově

Josefský běh v Cerhovicích - 23.03.2024
Výsledková listina
Pořadí celk./kat.ČísloJménoRNKat.KlubČas
Muži
1./1.301Burian Michal1994mMuži do 39 letSK Sporting Příbram27:13
2./2.302Pazdera Lukáš1986mMuži do 39 letHere To Win Team28:21
3./3.424Šemotl Robin1992mMuži do 39 letAC Mariánské lázně/Trailpoint28:38
4./1.364Hostička Jan1979mMuži do 49 letPříbram30:16
5./4.367Urban Matyáš2005mMuži do 39 letASK Dipoli30:54
6./5.414Kohout Vojtěch2006mMuži do 39 letStřela Žebrák31:46
7./6.338Stibor Jan1989mMuži do 39 letJesenice32:11
8./1.407Groh Zdeněk1973mMuži do 59 letAuthor Team Stupno32:52
9./2.429Pejša Jan1975mMuži do 49 let33:00
10./2.322Hrdlička Dušan1973mMuži do 59 letPraskolesy33:07
11./1.328Procházka Jiří1962mMuži do 69 letRMT/Plzeň33:16
12./3.411Valek Marian1975mMuži do 49 letJince33:25
13./7.350Turčiačík Jakub1985mMuži do 39 let33:35
14./8.415Šimulda Matěj2006mMuži do 39 letStřela Žebrák33:37
15./4.320Zadražil Michal1979mMuži do 49 letHořovice33:41
16./5.325Frühauf František1975mMuži do 49 letOhrazenice33:47
17./1.427Pešek Dominik2008mdorostenciLokomotiva Beroun34:02
18./9.321Cipro Miroslav1986mMuži do 39 letZdice-Hrouda34:04
19./6.331Nademlejnský Petr1978mMuži do 49 letZdice34:10
20./3.375Pavlišen Alexandr1969mMuži do 59 letDrtič Bezděkov34:22
21./2.313Vrabec Jiří1961mMuži do 69 letPlzeň Fírové34:25
22./4.360Votava Martin1971mMuži do 59 letKrálův Dvůr34:43
23./7.363Zemek Michal1977mMuži do 49 letPříbram34:43
24./8.397Mareček Petr1980mMuži do 49 letChrustenice34:56
25./5.390Pernica Ondřej1974mMuži do 59 letŽelezná Ruda35:01
26./3.425Šika František1959mMuži do 69 letAC Trial Plzeň35:17
27./9.339Bělohlávek Karel1981mMuži do 49 letSparta Podluhy35:24
28./4.370Turek Jiří1962mMuži do 69 letChaloupky35:37
29./10.388Skalička Petr1978mMuži do 49 letLhota u Příbramě35:43
30./10.326Švaček Stanislav1993mMuži do 39 letRozběháme Beroun35:57
31./11.420Aubrecht Jakub1984mMuži do 49 letNová Huť36:08
32./5.344Dvořák Petr1961mMuži do 69 letVila Rusalka36:15
33./11.387Plesnivý Tomáš2006mMuži do 39 letŽebrák36:31
34./12.428Choutka Roman1976mMuži do 49 letLK Ledeč nad Sázavou36:42
35./6.323Matula Štěpán1970mMuži do 59 letSK Třebichovice36:51
36./7.347Justych Jiří1969mMuži do 59 letRozbehame horovicko36:53
37./13.342Hršel Josef1976mMuži do 49 letSK Mníšecký Expres37:03
38./8.324Bárta Tomáš1974mMuži do 59 letRAC Cerhovice37:08
39./9.354Kutnohorský Jan1974mMuži do 59 letBojov37:13
40./12.378Šebek Roman1992mMuži do 39 letDoubravan 200937:16
41./6.376Kozák Jan1962mMuži do 69 letFunny Avocado37:23
42./14.396Turcianu Ion1980mMuži do 49 letRAC Cerhovice37:38
43./10.319Číp Roman1970mMuži do 59 let38:06
44./15.393Pacner Vladimír1976mMuži do 49 letBiatlon Beroun38:09
45./11.366Kohout Roman1969mMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr38:47
46./16.315Smolnický Jiří1981mMuži do 49 letRozběháme Beroun39:23
47./12.419Krutílek Jaroslav1970mMuži do 59 letPříbram39:27
48./17.395Pichlík Roman1977mMuži do 49 letRAC Cerhovice39:45
49./18.377Nekolný Karel1976mMuži do 49 letCo chceš?40:46
50./13.365Žhour Pavel1967mMuži do 59 letOOBP Káov41:06
51./13.357Měšťan Jiří1988mMuži do 39 let41:27
52./14.398Kopáček Jiří1993mMuži do 39 letSDH Drásov41:27
53./7.317Butzke Petr1959mMuži do 69 letTréninková skupina Březnice41:59
54./19.421Vaněk Aleš1976mMuži do 49 letCerhovice42:20
55./8.332Skopalík Jaromír1963mMuži do 69 letRunning Ďáblice43:59
56./20.402Šopejstal Petr1978mMuži do 49 letCerhovice45:00
57./15.413Mejzr Dušan1995mMuži do 39 letSTG Příbram45:18
58./21.400Kulík Jan1975mMuži do 49 letCerhovice45:32
59./16.403Drechsler Aleš1987mMuži do 39 letRevize Rožmitál45:34
60./22.416Palek Marcel1977mMuži do 49 letRAC Cerhovice47:03
61./14.383Kára Milan1972mMuži do 59 letRAC Cerhovice48:24
62./17.430Koukal Petr1985mMuži do 39 letHořovice Team48:43
63./18.386Weis Michal1986mMuži do 39 letCerhovice48:44
64./9.316Čechura Jaroslav1955mMuži do 69 letHořovice50:20
65./19.308Obrman Filip1996mMuži do 39 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice50:51
66./20.422Vaněk Tomáš2005mMuži do 39 letCerhovice53:39
67./23.384Mach Jiří1981mMuži do 49 letRAC Cerhovice53:39
Ženy
1./1.351Kadaňková Michaela1985žŽeny do 44 let33:56
2./1.304Stibalová Petra1976žŽeny do 54 letBroumy37:06
3./2.406Glohová Lucie1982žŽeny do 44 letAuthor Team Stupno37:31
4./1.343Burianová Denisa1993žŽeny do 34 letSalming running37:36
5./3.369Linhová Michaela1983žŽeny do 44 letBacon's team Jince37:42
6./2.311Dardová Nikola2006žŽeny do 34 letPětiboj Hořovice37:48
7./2.337Treglerova Alice1971žŽeny do 54 letFunny Avocado37:50
8./3.346Koňaříková Zdeňka1976žŽeny do 54 let38:41
9./1.392Pernicová Lucie2007ždorostenkyŠkoda Plzeň38:47
10./1.334Růžičková Jana1969žŽeny do 64 letU Šmídů team40:49
11./4.380Hořáková Jana1982žŽeny do 44 letPraha 141:10
12./5.394Vlčková Ladislava1980žŽeny do 44 letBiatlon Beroun41:27
13./3.385Švihnosová Marie2006žŽeny do 34 letStřela Žebrák41:28
14./6.340Gajdošová Zuzana1980žŽeny do 44 letRozběháme Beroun41:34
15./7.410Šašková Lenka1981žŽeny do 44 letRozběháme Beroun41:43
16./8.355Hacaperková Eva1986žŽeny do 44 letPříbram42:05
17./2.329Turečková Jana1968žŽeny do 64 letTenisový klub Bohutín42:06
18./9.381Brožová Michaela1983žŽeny do 44 letSDH Týček42:36
19./4.348Kaiserová Jiřina1976žŽeny do 54 letMP Hořovice42:44
20./2.399Humlová Eliška2008ždorostenky42:46
21./10.312Flachsová Šarka1980žŽeny do 44 letPříbram43:11
22./11.306Hereinová Petra1980žŽeny do 44 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice43:34
23./12.359Prouzová Lenka1981žŽeny do 44 letTJ Stašov43:40
24./5.336Bečvářová Lenka1973žŽeny do 54 letBiatlon Beroun44:17
25./6.418Palková Miroslava1978žŽeny do 54 letDoubravan Újezd44:52
26./7.333Pertlová Martina1974žŽeny do 54 letU Šmídů team45:29
27./4.404Kottová Anna1994žŽeny do 34 letRevize Rožmitál45:34
28./3.426Šroubková Marta1961žŽeny do 64 letPlzeň45:46
29./8.374Žížalová Denisa1979žŽeny do 54 letU Šmídů team45:46
30./13.401Kotásková Dagmar1981žŽeny do 44 letPraha 146:12
31./14.341Hasmanová Lenka1981žŽeny do 44 letDoubravan Újezd47:03
32./9.382Kárová Iveta1977žŽeny do 54 letRAC Cerhovice47:03
33./15.372Rollová Iveta1982žŽeny do 44 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice47:59
34./10.307Šnebergová Alena1978žŽeny do 54 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice48:48
35./16.310Pěnkavová Lenka1986žŽeny do 44 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice48:50
36./11.417Dlouhá Dana1976žŽeny do 54 letRAC Cerhovice50:15
37./5.352Šefflová Petra1991žŽeny do 34 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice51:24
38./17.371Holá Vendula1983žŽeny do 44 letRadnické Kecky TJ Sokol Radnice51:24
39./6.412Pohanová Michaela1997žŽeny do 34 letPříbram51:25
40./12.353Jonáková Gabriela1970žŽeny do 54 letRadnické kecky TJ Sokol Radnice51:25
41./3.423Vaňková Klára2008ždorostenkyCerhovice53:39
42./4.389Beránková Jaroslava1962žŽeny do 64 letŽebrák54:42
43./5.318Butzková Ludmila1962žŽeny do 64 letFit klub Padák Příbram56:07
Veteráni - 1kolo (M70)
1./1.314Werner Petr1951mMuži nad 70 letLiga 100 Praha20:57
2./2.327Kylián Zdeněk1940mMuži nad 70 letPlzeň45:48
3./3.409Kněžourek Josef1939mMuži nad 70 letŽebrák47:21
Veteránky - 1 kolo (Z65)
1./1.373Hartmanová Stanislava1958žŽeny nad 65 letVorvani Příbram45:24
Počet závodníků: 114
Vytištěno: 23.03.2024 13:29:28
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, vysledky.4timing.cz, záznam doběhu

9. ročník přespolního běhu pro děti a dospělé, který pořádají Marie Holakovská a Kateřina Čapková za podpory Městyse, ZŠ a MŠ Cerhovice.