Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zimní běh Litní

19.2.2022 10:00

Pořadatel: Česká tábornická unie - Záskalák Liteň,p.s.,
Místo: Liteň - zámecký park
Podmínky: Větrno, na dětské závody déšť se sněhem, ale většinou polojasno, na hlavní závod slunečno, trasa suchá
Web závodu: https://www.behlitni.cz/
221 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Hlavní závod, kategorie



Výsledky


Dívky 14-15 let - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 283 Tereza Pánková 00:05:06 Dívky 14-15 let Pavlíkov
2. 2. 2. 209 Tereza Pokorná 00:05:09 Dívky 14-15 let Loko Beroun
3. 3. 3. 116 Martina Jeníková 00:05:13 Dívky 14-15 let Sk Sporting Příbram
4. 4. 4. 206 Šárka Nademlejnská 00:05:31 Dívky 14-15 let Lokomotiva Beroun
5. 5. 5. 235 Anna Raušová 00:06:21 Dívky 14-15 let SK Mníšecký Expres
6. 6. 6. 233 Nikola Semerádová 00:06:51 Dívky 14-15 let SK Mníšecký Expres

Výsledky textově

Běh Litní - 19.02.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Muži - Hlavní závod 6760m - 2 kola
1.44Kuriš Štěpán1998mmuži do 39 letASK Slavia Praha/Trailpoint team125:27-
2.92Rosol Jří1974mmuži do 49 letLoko Beroun127:25+01:58
3.20Viktora Miloslav1983mmuži do 39 letBlovice127:27+02:00
4.85Rendl Josef1976mmuži do 49 lettj packa praha127:30+02:03
5.32Karas Stanislav1998mmuži do 39 letPříbram127:43+02:16
6.200Hostička Jan1979mmuži do 49 letPříbram128:00+02:33
7.75Valek Marian1975mmuži do 49 let129:30+04:03
8.35Toušek Petr1980mmuži do 49 letSalviaparadise129:53+04:26
9.61Franěk Ondřej1990mmuži do 39 letPražská kavárna130:07+04:40
10.31Karas Tomáš1967mmuži do 59 letBohutín130:15+04:48
11.28Šafařík Jarča2000mmuži do 39 letRakovník131:05+05:38
12.24Zadražil Michal1979mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko131:05+05:38
13.56Pavlišen Alexandr1969mmuži do 59 letDrtič Bezděkov131:10+05:43
14.37Pražák Adam1978mmuži do 49 letPraha 3131:12+05:45
15.62Hromádka Ondřej1980mmuži do 49 letD5131:45+06:18
16.21Vitásek Josef1958mmuži do 69 letBuková131:55+06:28
17.9Hodač Vladimír1976mmuži do 49 letKrálův Dvůr132:13+06:46
18.95Mach Zbyněk1970mmuži do 59 letTriklub Pb133:07+07:40
19.96Hrdlička Dušan1973mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko133:17+07:50
20.89Turek Jiří1962mmuži do 69 letChaloupky133:20+07:53
21.42Dvořák Petr1961mmuži do 69 letPříbram VIII133:21+07:54
22.41Neuman Jiří1974mmuži do 49 letKamenný Přívoz133:25+07:58
23.80Čip Roman1970mmuži do 59 let133:43+08:16
24.136Dvořák Tomáš1972mmuži do 59 letAtlet Šestajovice133:55+08:28
25.77Seifrt Jaroslav1980mmuži do 49 letBrdteam133:58+08:31
26.46Píchal Tomáš1960mmuži do 69 letRůžďka134:19+08:52
27.57Šebesta Marek1977mmuži do 49 letRozběháme Beroun134:31+09:04
28.36Hejl Libor1982mmuži do 49 letHostomice134:44+09:17
29.64Hršel Josef1976mmuži do 49 letSk Mníšecký Expres135:08+09:41
30.12Kutnohorsky Jan1974mmuži do 49 letBojov135:16+09:49
31.13Mařík Michal1975mmuži do 49 letPraha135:29+10:02
32.149Svoboda Petr1988mmuži do 39 letRsáci Příbram135:36+10:09
33.74Peták Jakub1989mmuži do 39 letHolšiny135:59+10:32
34.70Král Václav1983mmuži do 39 letRozběháme Česko136:22+10:55
35.47Svoboda Robert1973mmuži do 49 letBeroun136:39+11:12
36.4Ungr Antonín1952mmuži nad 70 letZaječov136:51+11:24
37.144Kubík Jiří1977mmuži do 49 letČernovice137:52+12:25
38.5Butzke Petr1959mmuži do 69 letFit klub Padák Příbram138:08+12:41
39.133Kašpar Michal1990mmuži do 39 letU Šmídů Team Černín138:13+12:46
40.7Dobříšan Daniel1982mmuži do 49 letTJ a SK Tetín138:27+13:00
41.60Raschman Josef1990mmuži do 39 let138:53+13:26
42.27Uxa Tomáš1965mmuži do 59 letTriatlon Beroun - URT139:07+13:40
43.72Kyselý Petr1964mmuži do 59 letTJ Zduchovice139:42+14:15
44.66Bauer Martin1977mmuži do 49 letChlustina139:45+14:18
45.1Svoboda Jan1943mmuži nad 70 letKD Příbram140:07+14:40
46.132Lípa Václav1952mmuži nad 70 letDobřichovice140:22+14:55
47.130Kadlec Václav1982mmuži do 49 letSholivice140:52+15:25
48.14Novák Bobeš1979mmuži do 49 letUragán Měnany141:30+16:03
49.29Kohout Roman1969mmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr142:28+17:01
50.131Nesvačil Tomáš1968mmuži do 59 let142:55+17:28
51.135Řápek Václav1942mmuži nad 70 letAVC-Praha143:12+17:45
52.143Novák Michal1958mmuži do 69 letDobříš143:56+18:29
53.6Čechura Jaroslav1955mmuži do 69 letRozběháme Hořovicko145:16+19:49
54.33Leitner Josef1969mmuži do 59 letTJ Stupně Poražených145:58+20:31
55.23Wiener Otakar1956mmuži do 69 letDůchodce z Lužin146:05+20:38
56.38Šůcha Václav1946mmuži nad 70 letStříbro147:32+22:05
57.68Paukert Milan1950mmuži nad 70 letSABZO Praha148:36+23:09
58.138Eszenyi Jan1989mmuži do 39 letUragán Měnany148:56+23:29
59.3Ježek Antonin1949mmuži nad 70 letKřivoklát150:04+24:37
Ženy - Hlavní závod 6760m - 2 kola
1.67Žáková Anita2000žženy do 34 letŽakyclub Pb131:27-
2.43Riegerová Michaela1977žženy do 54 letGymnázium Beroun133:10+01:43
3.55Cylková Anna-Marie1999žženy do 34 letŘevnice133:34+02:07
4.73Třísková Katarína1971žženy do 54 letPraha135:03+03:36
5.90Stibalová Petra1976žženy do 54 letBroumy135:15+03:48
6.53Hrdličková Romana1975žženy do 54 letRozběháme Hořovicko135:38+04:11
7.18Řechková Svatava1967žženy do 64 letOxygen Příbram136:12+04:45
8.93Rosolová Ivana1974žženy do 54 letRossi team136:40+05:13
9.48Landauerová Radka1992žženy do 34 letRTS137:14+05:47
10.139Neumannová Hanka1974žženy do 54 letSK Pampelišky137:25+05:58
11.19Turečková Jana1968žženy do 54 letTenisový klub Bohutín137:31+06:04
12.26Uxová Anetka2000žženy do 34 letTriatlon Beroun - URT137:45+06:18
13.71Fraňková Andrea1989žženy do 34 letPražská kavárna138:07+06:40
14.76Dušková Štěpánka1975žženy do 54 letDobříš138:12+06:45
15.58Šebestová Jitka1980žženy do 44 letRozběháme Beroun138:39+07:12
16.15Pavlíková Petra1984žženy do 44 letNarysov138:57+07:30
17.50Růžičková Jana1969žženy do 54 let139:25+07:58
18.39Kaiserová Jiřina1976žženy do 54 letMP Hořovice139:50+08:23
19.8Hartmanová Stanislava1958žženy do 64 letVorvani Příbram140:28+09:01
20.45Raschmanová Hana1990žženy do 34 let141:26+09:59
21.65Palková Miroslava1978žženy do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd141:32+10:05
22.59Jandalová Háňa1977žženy do 54 letFarma Homolka Běleč141:45+10:18
23.134Vlachynská Libuše1962žženy do 64 letSABZO142:04+10:37
24.52Pertlová Martina1974žženy do 54 let142:14+10:47
25.69Řehůřková Silvia1981žženy do 44 letJince142:27+11:00
26.140Křihavová Jana; Mgr.1983žženy do 44 letChlustina- Hořovice143:06+11:39
27.2Svobodová Dana1952žženy nad 65 letKD Příbram143:30+12:03
28.51Žížalová Denisa1979žženy do 44 let144:02+12:35
29.40Leitnerová Tereza1998žženy do 34 let146:49+15:22
30.49Váňová Monika1977žženy do 54 let152:12+20:45
31.34Bartošová Milada1953žženy nad 65 letVorvani / Příbram155:04+23:37
Běh pro zdraví - 1 kolo
1.128Pešek Dominik2008mběh pro zdravíStřela Žebrák118:29-
2.142Pražák Andrej2009mběh pro zdravíPraha 3121:18+02:49
3.137Benešová Martina1972žběh pro zdravíLiteň123:34+05:05
4.141Pražák Alexej2007mběh pro zdravíPraha 3124:33+06:04
5.127Pešek Radovan1966mběh pro zdravíKublov126:14+07:45
6.145Palková Eliška2012žběh pro zdravíStřela Žebrák127:24+08:55
7.147Kraus Annemarie2012žběh pro zdravíStřela Žebrák127:25+08:56
8.146Kraus Theodora2014žběh pro zdravíPodlulhy127:28+08:59
9.10Krtková Michaela2004žběh pro zdravíLiteň128:01+09:32
10.148Pelová Milena1972žběh pro zdravíAC Tepo Kladno139:02+20:33
11.30Požgayová Jana1955žběh pro zdravíBonbon Praha142:32+24:03
Počet závodníků: 101
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Větrná Liteň pro Štěpána Kuriše ze Slávie a příbramskou Anitu Žákovou

Výsledky: Děti, Hlavní závod, kategorie