Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Zimní běh Litní

19.2.2022 10:00

Pořadatel: Česká tábornická unie - Záskalák Liteň,p.s.,
Místo: Liteň - zámecký park
Podmínky: Větrno, na dětské závody déšť se sněhem, ale většinou polojasno, na hlavní závod slunečno, trasa suchá
Web závodu: https://www.behlitni.cz/
221 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Hlavní závod, kategorie



Výsledky


Muži - Hlavní závod 6760m - 2 kola - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 44 Štěpán Kuriš 00:25:26 muži do 39 let ASK Slavia Praha/Trailpoint team
2. 2. 1. 92 Jří Rosol 00:27:24 muži do 49 let Loko Beroun
3. 3. 2. 20 Miloslav Viktora 00:27:26 muži do 39 let Blovice
4. 4. 2. 85 Josef Rendl 00:27:29 muži do 49 let tj packa praha
5. 5. 3. 32 Stanislav Karas 00:27:42 muži do 39 let Příbram
6. 6. 3. 200 Jan Hostička 00:27:59 muži do 49 let Příbram
7. 7. 4. 75 Marian Valek 00:29:29 muži do 49 let
8. 8. 5. 35 Petr Toušek 00:29:52 muži do 49 let Salviaparadise
9. 9. 4. 61 Ondřej Franěk 00:30:06 muži do 39 let Pražská kavárna
10. 10. 1. 31 Tomáš Karas 00:30:15 muži do 59 let Bohutín
11. 11. 5. 28 Jarča Šafařík 00:31:04 muži do 39 let Rakovník
12. 12. 6. 24 Michal Zadražil 00:31:04 muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
13. 13. 2. 56 Alexandr Pavlišen 00:31:09 muži do 59 let Drtič Bezděkov
14. 14. 7. 37 Adam Pražák 00:31:11 muži do 49 let Praha 3
15. 15. 8. 62 Ondřej Hromádka 00:31:44 muži do 49 let D5
16. 16. 1. 21 Josef Vitásek 00:31:54 muži do 69 let Buková
17. 17. 9. 9 Vladimír Hodač 00:32:12 muži do 49 let Králův Dvůr
18. 18. 3. 95 Zbyněk Mach 00:33:06 muži do 59 let Triklub Pb
19. 19. 10. 96 Dušan Hrdlička 00:33:16 muži do 49 let Rozběháme Hořovicko
20. 20. 2. 89 Jiří Turek 00:33:19 muži do 69 let Chaloupky
21. 21. 3. 42 Petr Dvořák 00:33:20 muži do 69 let Příbram VIII
22. 22. 11. 41 Jiří Neuman 00:33:24 muži do 49 let Kamenný Přívoz
23. 23. 4. 80 Roman Čip 00:33:42 muži do 59 let
24. 24. 5. 136 Tomáš Dvořák 00:33:54 muži do 59 let Atlet Šestajovice
25. 25. 12. 77 Jaroslav Seifrt 00:33:57 muži do 49 let Brdteam
26. 26. 4. 46 Tomáš Píchal 00:34:18 muži do 69 let Růžďka
27. 27. 13. 57 Marek Šebesta 00:34:30 muži do 49 let Rozběháme Beroun
28. 28. 14. 36 Libor Hejl 00:34:43 muži do 49 let Hostomice
29. 29. 15. 64 Josef Hršel 00:35:07 muži do 49 let Sk Mníšecký Expres
30. 30. 16. 12 Jan Kutnohorsky 00:35:15 muži do 49 let Bojov
31. 31. 17. 13 Michal Mařík 00:35:28 muži do 49 let Praha
32. 32. 6. 149 Petr Svoboda 00:35:35 muži do 39 let Rsáci Příbram
33. 33. 7. 74 Jakub Peták 00:35:58 muži do 39 let Holšiny
34. 34. 8. 70 Václav Král 00:36:21 muži do 39 let Rozběháme Česko
35. 35. 18. 47 Robert Svoboda 00:36:38 muži do 49 let Beroun
36. 36. 1. 4 Antonín Ungr 00:36:50 muži nad 70 let Zaječov
37. 37. 19. 144 Jiří Kubík 00:37:51 muži do 49 let Černovice
38. 38. 5. 5 Petr Butzke 00:38:07 muži do 69 let Fit klub Padák Příbram
39. 39. 9. 133 Michal Kašpar 00:38:12 muži do 39 let U Šmídů Team Černín
40. 40. 20. 7 Daniel Dobříšan 00:38:26 muži do 49 let TJ a SK Tetín
41. 41. 10. 60 Josef Raschman 00:38:52 muži do 39 let
42. 42. 6. 27 Tomáš Uxa 00:39:06 muži do 59 let Triatlon Beroun - URT
43. 43. 7. 72 Petr Kyselý 00:39:41 muži do 59 let TJ Zduchovice
44. 44. 21. 66 Martin Bauer 00:39:44 muži do 49 let Chlustina
45. 45. 2. 1 Jan Svoboda 00:40:06 muži nad 70 let KD Příbram
46. 46. 3. 132 Václav Lípa 00:40:21 muži nad 70 let Dobřichovice
47. 47. 22. 130 Václav Kadlec 00:40:51 muži do 49 let Sholivice
48. 48. 23. 14 Bobeš Novák 00:41:29 muži do 49 let Uragán Měnany
49. 49. 8. 29 Roman Kohout 00:42:27 muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůr
50. 50. 9. 131 Tomáš Nesvačil 00:42:54 muži do 59 let
51. 51. 4. 135 Václav Řápek 00:43:11 muži nad 70 let AVC-Praha
52. 52. 6. 143 Michal Novák 00:43:55 muži do 69 let Dobříš
53. 53. 7. 6 Jaroslav Čechura 00:45:15 muži do 69 let Rozběháme Hořovicko
54. 54. 10. 33 Josef Leitner 00:45:57 muži do 59 let TJ Stupně Poražených
55. 55. 8. 23 Otakar Wiener 00:46:04 muži do 69 let Důchodce z Lužin
56. 56. 5. 38 Václav Šůcha 00:47:31 muži nad 70 let Stříbro
57. 57. 6. 68 Milan Paukert 00:48:35 muži nad 70 let SABZO Praha
58. 58. 11. 138 Jan Eszenyi 00:48:55 muži do 39 let Uragán Měnany
59. 59. 7. 3 Antonin Ježek 00:50:03 muži nad 70 let Křivoklát

Výsledky textově

Běh Litní - 19.02.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubKolČas
Muži - Hlavní závod 6760m - 2 kola
1.44Kuriš Štěpán1998mmuži do 39 letASK Slavia Praha/Trailpoint team125:27-
2.92Rosol Jří1974mmuži do 49 letLoko Beroun127:25+01:58
3.20Viktora Miloslav1983mmuži do 39 letBlovice127:27+02:00
4.85Rendl Josef1976mmuži do 49 lettj packa praha127:30+02:03
5.32Karas Stanislav1998mmuži do 39 letPříbram127:43+02:16
6.200Hostička Jan1979mmuži do 49 letPříbram128:00+02:33
7.75Valek Marian1975mmuži do 49 let129:30+04:03
8.35Toušek Petr1980mmuži do 49 letSalviaparadise129:53+04:26
9.61Franěk Ondřej1990mmuži do 39 letPražská kavárna130:07+04:40
10.31Karas Tomáš1967mmuži do 59 letBohutín130:15+04:48
11.28Šafařík Jarča2000mmuži do 39 letRakovník131:05+05:38
12.24Zadražil Michal1979mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko131:05+05:38
13.56Pavlišen Alexandr1969mmuži do 59 letDrtič Bezděkov131:10+05:43
14.37Pražák Adam1978mmuži do 49 letPraha 3131:12+05:45
15.62Hromádka Ondřej1980mmuži do 49 letD5131:45+06:18
16.21Vitásek Josef1958mmuži do 69 letBuková131:55+06:28
17.9Hodač Vladimír1976mmuži do 49 letKrálův Dvůr132:13+06:46
18.95Mach Zbyněk1970mmuži do 59 letTriklub Pb133:07+07:40
19.96Hrdlička Dušan1973mmuži do 49 letRozběháme Hořovicko133:17+07:50
20.89Turek Jiří1962mmuži do 69 letChaloupky133:20+07:53
21.42Dvořák Petr1961mmuži do 69 letPříbram VIII133:21+07:54
22.41Neuman Jiří1974mmuži do 49 letKamenný Přívoz133:25+07:58
23.80Čip Roman1970mmuži do 59 let133:43+08:16
24.136Dvořák Tomáš1972mmuži do 59 letAtlet Šestajovice133:55+08:28
25.77Seifrt Jaroslav1980mmuži do 49 letBrdteam133:58+08:31
26.46Píchal Tomáš1960mmuži do 69 letRůžďka134:19+08:52
27.57Šebesta Marek1977mmuži do 49 letRozběháme Beroun134:31+09:04
28.36Hejl Libor1982mmuži do 49 letHostomice134:44+09:17
29.64Hršel Josef1976mmuži do 49 letSk Mníšecký Expres135:08+09:41
30.12Kutnohorsky Jan1974mmuži do 49 letBojov135:16+09:49
31.13Mařík Michal1975mmuži do 49 letPraha135:29+10:02
32.149Svoboda Petr1988mmuži do 39 letRsáci Příbram135:36+10:09
33.74Peták Jakub1989mmuži do 39 letHolšiny135:59+10:32
34.70Král Václav1983mmuži do 39 letRozběháme Česko136:22+10:55
35.47Svoboda Robert1973mmuži do 49 letBeroun136:39+11:12
36.4Ungr Antonín1952mmuži nad 70 letZaječov136:51+11:24
37.144Kubík Jiří1977mmuži do 49 letČernovice137:52+12:25
38.5Butzke Petr1959mmuži do 69 letFit klub Padák Příbram138:08+12:41
39.133Kašpar Michal1990mmuži do 39 letU Šmídů Team Černín138:13+12:46
40.7Dobříšan Daniel1982mmuži do 49 letTJ a SK Tetín138:27+13:00
41.60Raschman Josef1990mmuži do 39 let138:53+13:26
42.27Uxa Tomáš1965mmuži do 59 letTriatlon Beroun - URT139:07+13:40
43.72Kyselý Petr1964mmuži do 59 letTJ Zduchovice139:42+14:15
44.66Bauer Martin1977mmuži do 49 letChlustina139:45+14:18
45.1Svoboda Jan1943mmuži nad 70 letKD Příbram140:07+14:40
46.132Lípa Václav1952mmuži nad 70 letDobřichovice140:22+14:55
47.130Kadlec Václav1982mmuži do 49 letSholivice140:52+15:25
48.14Novák Bobeš1979mmuži do 49 letUragán Měnany141:30+16:03
49.29Kohout Roman1969mmuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr142:28+17:01
50.131Nesvačil Tomáš1968mmuži do 59 let142:55+17:28
51.135Řápek Václav1942mmuži nad 70 letAVC-Praha143:12+17:45
52.143Novák Michal1958mmuži do 69 letDobříš143:56+18:29
53.6Čechura Jaroslav1955mmuži do 69 letRozběháme Hořovicko145:16+19:49
54.33Leitner Josef1969mmuži do 59 letTJ Stupně Poražených145:58+20:31
55.23Wiener Otakar1956mmuži do 69 letDůchodce z Lužin146:05+20:38
56.38Šůcha Václav1946mmuži nad 70 letStříbro147:32+22:05
57.68Paukert Milan1950mmuži nad 70 letSABZO Praha148:36+23:09
58.138Eszenyi Jan1989mmuži do 39 letUragán Měnany148:56+23:29
59.3Ježek Antonin1949mmuži nad 70 letKřivoklát150:04+24:37
Ženy - Hlavní závod 6760m - 2 kola
1.67Žáková Anita2000žženy do 34 letŽakyclub Pb131:27-
2.43Riegerová Michaela1977žženy do 54 letGymnázium Beroun133:10+01:43
3.55Cylková Anna-Marie1999žženy do 34 letŘevnice133:34+02:07
4.73Třísková Katarína1971žženy do 54 letPraha135:03+03:36
5.90Stibalová Petra1976žženy do 54 letBroumy135:15+03:48
6.53Hrdličková Romana1975žženy do 54 letRozběháme Hořovicko135:38+04:11
7.18Řechková Svatava1967žženy do 64 letOxygen Příbram136:12+04:45
8.93Rosolová Ivana1974žženy do 54 letRossi team136:40+05:13
9.48Landauerová Radka1992žženy do 34 letRTS137:14+05:47
10.139Neumannová Hanka1974žženy do 54 letSK Pampelišky137:25+05:58
11.19Turečková Jana1968žženy do 54 letTenisový klub Bohutín137:31+06:04
12.26Uxová Anetka2000žženy do 34 letTriatlon Beroun - URT137:45+06:18
13.71Fraňková Andrea1989žženy do 34 letPražská kavárna138:07+06:40
14.76Dušková Štěpánka1975žženy do 54 letDobříš138:12+06:45
15.58Šebestová Jitka1980žženy do 44 letRozběháme Beroun138:39+07:12
16.15Pavlíková Petra1984žženy do 44 letNarysov138:57+07:30
17.50Růžičková Jana1969žženy do 54 let139:25+07:58
18.39Kaiserová Jiřina1976žženy do 54 letMP Hořovice139:50+08:23
19.8Hartmanová Stanislava1958žženy do 64 letVorvani Příbram140:28+09:01
20.45Raschmanová Hana1990žženy do 34 let141:26+09:59
21.65Palková Miroslava1978žženy do 44 letBěžecký oddíl Doubravan Újezd141:32+10:05
22.59Jandalová Háňa1977žženy do 54 letFarma Homolka Běleč141:45+10:18
23.134Vlachynská Libuše1962žženy do 64 letSABZO142:04+10:37
24.52Pertlová Martina1974žženy do 54 let142:14+10:47
25.69Řehůřková Silvia1981žženy do 44 letJince142:27+11:00
26.140Křihavová Jana; Mgr.1983žženy do 44 letChlustina- Hořovice143:06+11:39
27.2Svobodová Dana1952žženy nad 65 letKD Příbram143:30+12:03
28.51Žížalová Denisa1979žženy do 44 let144:02+12:35
29.40Leitnerová Tereza1998žženy do 34 let146:49+15:22
30.49Váňová Monika1977žženy do 54 let152:12+20:45
31.34Bartošová Milada1953žženy nad 65 letVorvani / Příbram155:04+23:37
Běh pro zdraví - 1 kolo
1.128Pešek Dominik2008mběh pro zdravíStřela Žebrák118:29-
2.142Pražák Andrej2009mběh pro zdravíPraha 3121:18+02:49
3.137Benešová Martina1972žběh pro zdravíLiteň123:34+05:05
4.141Pražák Alexej2007mběh pro zdravíPraha 3124:33+06:04
5.127Pešek Radovan1966mběh pro zdravíKublov126:14+07:45
6.145Palková Eliška2012žběh pro zdravíStřela Žebrák127:24+08:55
7.147Kraus Annemarie2012žběh pro zdravíStřela Žebrák127:25+08:56
8.146Kraus Theodora2014žběh pro zdravíPodlulhy127:28+08:59
9.10Krtková Michaela2004žběh pro zdravíLiteň128:01+09:32
10.148Pelová Milena1972žběh pro zdravíAC Tepo Kladno139:02+20:33
11.30Požgayová Jana1955žběh pro zdravíBonbon Praha142:32+24:03
Počet závodníků: 101
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Větrná Liteň pro Štěpána Kuriše ze Slávie a příbramskou Anitu Žákovou

Výsledky: Děti, Hlavní závod, kategorie