Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská Padesátka a maraton okolo Boleveckých rybníků

5.3.2022 10:00

Pořadatel: ing. Vlastimil Šroubek
Místo: Plzeň – Senecký rybník
Podmínky: sucho, bezvětří, 4 stupně Celsia
Web závodu: https://www.marathonplzen.cz/
53 závodníků,

Okruh 7033m.
50km = 7xokruh + okruh 769m
maraton = 6 okruh
půlmaraton = 3 okruh
10km = 1 okruh + 3 x okruh 1km

mapa okruhu

Výsledky v pdf: Výsledky v pdf



Výsledky


Maraton - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo
1. 1. 1. 180 Jan JURÁŠ 02:58:40 M20 Vegan sport club Strakonice600:28:5700:29:2800:29:5200:30:1000:30:1900:29:55
2. 2. 1. 181 Martin JELÍNEK 03:06:24 M40 Hrusice600:29:3000:30:3100:30:4900:30:5800:31:4500:32:49
3. 3. 2. 171 Pavel BODNAR 03:26:56 M40 Maratón klub Kladno600:33:5200:33:5700:33:4000:34:5600:35:3100:34:58
4. 4. 1. 185 Jaroslav PUDIL 03:30:53 M60 M2 sport Bečvář600:34:0000:34:0000:34:1700:34:1200:36:0100:38:23
5. 5. 2. 179 Michal PANUŠKA 03:38:14 M20 JBR Enduro team600:34:1100:34:1600:34:3200:35:2900:38:3500:41:10
6. 6. 1. 184 Josef BOČEK 03:41:48 M50 Sokol Dolany600:34:0000:34:1400:34:1200:35:2000:37:5100:46:08
7. 1. 1. 174 Ivana VÁVRŮ 03:42:37 Ž20 TJ VTŽ Chomutov600:33:5800:34:4200:36:3600:39:0700:39:2900:38:42
8. 7. 2. 177 Libor SVOZIL 03:56:47 M50 MK Seitl Ostrava600:37:4700:37:1200:37:3600:38:1600:40:5300:45:01
9. 8. 3. 178 Jiří DOUCHA 03:57:09 M50 Hvězda Pardubice600:34:1000:36:3700:38:5100:41:1700:42:3200:43:41
10. 9. 2. 175 Miroslav KUCKO 03:57:13 M60 Liberec600:35:2400:37:4800:38:4500:40:4600:42:3300:41:53
11. 10. 3. 183 Petr NEJEDLÝ 04:14:51 M40 Praha 5600:39:0500:41:2600:42:5100:43:2900:44:2200:43:40
12. 11. 4. 182 Stanislav JANČAŘ 04:48:31 M50 MK Seitl Ostrava600:44:4600:46:3200:47:3400:49:3200:50:2700:49:39
13. 12. 5. 173 Tomáš ULMA 05:40:38 M50 Praha600:51:5400:53:0500:54:0700:59:4501:00:3901:01:09
14. DNF 13. 4. 172 Miroslav VOSTRÝ 02:01:53 M40 MK Kladno200:56:3201:05:15

Výsledky textově

Plzeňská padesátka, maraton, půlmaraton a běh na 10 km - 05.03.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
50km
1.196BAROCHOVÁ Lenka1983žŽ20SRTG Most/Little wonderwomen84:09:11
2.191TLUSTÝ Tomáš1984mM20Maraton klub Kladno84:17:11
3.193POTOČŇÁK Miroslav1967mM50Rumning Klap84:19:27
4.194ZELENÁ Jaroslava1978žŽ40Chudenice84:29:10
5.195BODNAROVÁ Iveta1976žŽ40Maratón klub Kladno84:39:51
6.200OSLADIL Miroslav1952mM70IRICO Olomouc85:51:08
Maraton
1.180JURÁŠ Jan1984mM20Vegan sport club Strakonice62:58:40
2.181JELÍNEK Martin1975mM40Hrusice63:06:24
3.171BODNAR Pavel1976mM40Maratón klub Kladno63:26:56
4.185PUDIL Jaroslav1961mM60M2 sport Bečvář63:30:53
5.179PANUŠKA Michal1993mM20JBR Enduro team63:38:14
6.184BOČEK Josef1968mM50Sokol Dolany63:41:48
7.174VÁVRŮ Ivana1988žŽ20TJ VTŽ Chomutov63:42:37
8.177SVOZIL Libor1971mM50MK Seitl Ostrava63:56:47
9.178DOUCHA Jiří1971mM50Hvězda Pardubice63:57:09
10.175KUCKO Miroslav1958mM60Liberec63:57:13
11.183NEJEDLÝ Petr1974mM40Praha 564:14:51
12.182JANČAŘ Stanislav1967mM50MK Seitl Ostrava64:48:31
13.173ULMA Tomáš1964mM50Praha65:40:38
DNF172VOSTRÝ Miroslav1977mM40MK Kladno22:01:53
Půlmaraton
1.157ZIGL Michal1982mM40Sport LaV run31:28:01
2.159BROŽ Milan1982mM40Kilpi KOME klub31:38:31
3.158NEDVĚDOVÁ Marie1975žŽ40Plzeň31:39:58
4.139ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ50Blovice31:41:03
5.106BABOROVÁ Anna1990žŽ20Plzeň31:42:26
6.153HROCH František1972mM50Klokani31:45:06
7.111SLAVÍKOVÁ Veronika1988žŽ20LittleWonderwomen31:45:36
8.160FISCHEROVÁ Nikola1988žŽ2031:52:11
9.117PETEŘÍKOVÁ Renáta1967žŽ50Ateliér Maur31:54:09
10.126KNÍŽKOVÁ Kristýna1988žŽ20Klatovy31:54:26
11.147ČECHALOVÁ Lucie1981žŽ40Rokycany32:09:02
12.152BIELKOVÁ Věra1976žŽ40Plzeň32:09:29
13.155VALENTA Radek1973mM40Plzeň32:09:29
14.107VEDRALOVÁ Zuzana1959žŽ60Plzeň32:20:49
15.148PANUŠKOVÁ Lucie1993žŽ20Plzeň32:36:31
16.156JANOVÝ Petr1945mM70Plzeň32:38:32
10km
1.34STAUDACHER Marcel1980mM40Treuener LV40:37:07
2.26KOPČA Lukáš1990mM20TJ BANÍK STŘÍBRO40:37:10
3.9SEDLÁČEK Jan1978mM40TJ Sokol SG Plzeň-Petřín40:38:33
4.25FURBACH Martin1975mM40Strakonice40:41:47
5.7MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ BANÍK STŘÍBRO40:42:28
6.11HLINOVSKÝ Václav1960mM60PMDP40:42:32
7.32VRABEC Jiří1961mM60Firové40:43:23
8.2ADAMCOVÁ Helena1975žŽ40Plzeň40:44:25
9.5HAMPLOVÁ Věra1988žŽ20Plzeň40:44:56
10.1LUKÁŠKOVÁ Zlata1968žŽ50AC Falcon Rokycany40:47:46
11.17KRÁL Václav1983mM20Rozběháme Česko40:48:04
12.24ZELENKA Ondřej1995mM20Klokani40:48:27
13.4KUBÍKOVÁ Míša (Ludmila)1968žŽ50TJ Sokol Touškov40:50:30
14.10KASAL Jakub1993mM20Plzeň40:52:51
15.27SVÍTIL Vašek1959mM60SKP Olymp Praha40:53:50
16.3ŘEHŮŘKOVÁ Silvia1981žŽ40Jince40:57:13
17.22KALINA Josef1967mM50Diclofenacteam40:58:01
Čas tisku: 05.03.2022 17:52:26

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf