Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská Padesátka a maraton okolo Boleveckých rybníků

5.3.2022 10:00

Pořadatel: ing. Vlastimil Šroubek
Místo: Plzeň – Senecký rybník
Podmínky: sucho, bezvětří, 4 stupně Celsia
Web závodu: https://www.marathonplzen.cz/
53 závodníků,

Okruh 7033m.
50km = 7xokruh + okruh 769m
maraton = 6 okruh
půlmaraton = 3 okruh
10km = 1 okruh + 3 x okruh 1km

mapa okruhu

Výsledky v pdf: Výsledky v pdf



Výsledky


Půlmaraton - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo
1. 1. 1. 157 Michal ZIGL 01:28:01 M40 Sport LaV run300:28:5200:29:2900:29:37
2. 2. 2. 159 Milan BROŽ 01:38:31 M40 Kilpi KOME klub300:32:1100:32:5900:33:19
3. 1. 1. 158 Marie NEDVĚDOVÁ 01:39:58 Ž40 Plzeň300:33:0200:33:1700:33:37
4. 2. 1. 139 Blanka ŠINDELÁŘOVÁ 01:41:03 Ž50 Blovice300:33:2000:33:4500:33:57
5. 3. 1. 106 Anna BABOROVÁ 01:42:26 Ž20 Plzeň300:34:4000:33:5700:33:46
6. 3. 1. 153 František HROCH 01:45:06 M50 Klokani300:33:3100:35:2400:36:10
7. 4. 2. 111 Veronika SLAVÍKOVÁ 01:45:36 Ž20 LittleWonderwomen300:33:2100:35:3500:36:39
8. 5. 3. 160 Nikola FISCHEROVÁ 01:52:11 Ž20 300:37:2200:36:3500:38:11
9. 6. 2. 117 Renáta PETEŘÍKOVÁ 01:54:09 Ž50 Ateliér Maur300:38:2100:38:4300:37:03
10. 7. 4. 126 Kristýna KNÍŽKOVÁ 01:54:26 Ž20 Klatovy300:36:2600:37:4100:40:17
11. 8. 2. 147 Lucie ČECHALOVÁ 02:09:02 Ž40 Rokycany300:41:5500:43:1100:43:54
12. 9. 3. 152 Věra BIELKOVÁ 02:09:29 Ž40 Plzeň300:40:5800:42:5400:45:34
13. 4. 3. 155 Radek VALENTA 02:09:29 M40 Plzeň300:40:5700:42:5500:45:34
14. 10. 1. 107 Zuzana VEDRALOVÁ 02:20:49 Ž60 Plzeň300:41:5600:47:5100:51:01
15. 11. 5. 148 Lucie PANUŠKOVÁ 02:36:31 Ž20 Plzeň300:42:3200:55:5100:58:06
16. 5. 1. 156 Petr JANOVÝ 02:38:32 M70 Plzeň300:52:5100:53:1100:52:25

Výsledky textově

Plzeňská padesátka, maraton, půlmaraton a běh na 10 km - 05.03.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
50km
1.196BAROCHOVÁ Lenka1983žŽ20SRTG Most/Little wonderwomen84:09:11
2.191TLUSTÝ Tomáš1984mM20Maraton klub Kladno84:17:11
3.193POTOČŇÁK Miroslav1967mM50Rumning Klap84:19:27
4.194ZELENÁ Jaroslava1978žŽ40Chudenice84:29:10
5.195BODNAROVÁ Iveta1976žŽ40Maratón klub Kladno84:39:51
6.200OSLADIL Miroslav1952mM70IRICO Olomouc85:51:08
Maraton
1.180JURÁŠ Jan1984mM20Vegan sport club Strakonice62:58:40
2.181JELÍNEK Martin1975mM40Hrusice63:06:24
3.171BODNAR Pavel1976mM40Maratón klub Kladno63:26:56
4.185PUDIL Jaroslav1961mM60M2 sport Bečvář63:30:53
5.179PANUŠKA Michal1993mM20JBR Enduro team63:38:14
6.184BOČEK Josef1968mM50Sokol Dolany63:41:48
7.174VÁVRŮ Ivana1988žŽ20TJ VTŽ Chomutov63:42:37
8.177SVOZIL Libor1971mM50MK Seitl Ostrava63:56:47
9.178DOUCHA Jiří1971mM50Hvězda Pardubice63:57:09
10.175KUCKO Miroslav1958mM60Liberec63:57:13
11.183NEJEDLÝ Petr1974mM40Praha 564:14:51
12.182JANČAŘ Stanislav1967mM50MK Seitl Ostrava64:48:31
13.173ULMA Tomáš1964mM50Praha65:40:38
DNF172VOSTRÝ Miroslav1977mM40MK Kladno22:01:53
Půlmaraton
1.157ZIGL Michal1982mM40Sport LaV run31:28:01
2.159BROŽ Milan1982mM40Kilpi KOME klub31:38:31
3.158NEDVĚDOVÁ Marie1975žŽ40Plzeň31:39:58
4.139ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ50Blovice31:41:03
5.106BABOROVÁ Anna1990žŽ20Plzeň31:42:26
6.153HROCH František1972mM50Klokani31:45:06
7.111SLAVÍKOVÁ Veronika1988žŽ20LittleWonderwomen31:45:36
8.160FISCHEROVÁ Nikola1988žŽ2031:52:11
9.117PETEŘÍKOVÁ Renáta1967žŽ50Ateliér Maur31:54:09
10.126KNÍŽKOVÁ Kristýna1988žŽ20Klatovy31:54:26
11.147ČECHALOVÁ Lucie1981žŽ40Rokycany32:09:02
12.152BIELKOVÁ Věra1976žŽ40Plzeň32:09:29
13.155VALENTA Radek1973mM40Plzeň32:09:29
14.107VEDRALOVÁ Zuzana1959žŽ60Plzeň32:20:49
15.148PANUŠKOVÁ Lucie1993žŽ20Plzeň32:36:31
16.156JANOVÝ Petr1945mM70Plzeň32:38:32
10km
1.34STAUDACHER Marcel1980mM40Treuener LV40:37:07
2.26KOPČA Lukáš1990mM20TJ BANÍK STŘÍBRO40:37:10
3.9SEDLÁČEK Jan1978mM40TJ Sokol SG Plzeň-Petřín40:38:33
4.25FURBACH Martin1975mM40Strakonice40:41:47
5.7MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ BANÍK STŘÍBRO40:42:28
6.11HLINOVSKÝ Václav1960mM60PMDP40:42:32
7.32VRABEC Jiří1961mM60Firové40:43:23
8.2ADAMCOVÁ Helena1975žŽ40Plzeň40:44:25
9.5HAMPLOVÁ Věra1988žŽ20Plzeň40:44:56
10.1LUKÁŠKOVÁ Zlata1968žŽ50AC Falcon Rokycany40:47:46
11.17KRÁL Václav1983mM20Rozběháme Česko40:48:04
12.24ZELENKA Ondřej1995mM20Klokani40:48:27
13.4KUBÍKOVÁ Míša (Ludmila)1968žŽ50TJ Sokol Touškov40:50:30
14.10KASAL Jakub1993mM20Plzeň40:52:51
15.27SVÍTIL Vašek1959mM60SKP Olymp Praha40:53:50
16.3ŘEHŮŘKOVÁ Silvia1981žŽ40Jince40:57:13
17.22KALINA Josef1967mM50Diclofenacteam40:58:01
Čas tisku: 05.03.2022 17:52:26

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf