Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Plzeňská Padesátka a maraton okolo Boleveckých rybníků

5.3.2022 10:00

Pořadatel: ing. Vlastimil Šroubek
Místo: Plzeň – Senecký rybník
Podmínky: sucho, bezvětří, 4 stupně Celsia
Web závodu: https://www.marathonplzen.cz/
53 závodníků,

Okruh 7033m.
50km = 7xokruh + okruh 769m
maraton = 6 okruh
půlmaraton = 3 okruh
10km = 1 okruh + 3 x okruh 1km

mapa okruhu

Výsledky v pdf: Výsledky v pdf



Výsledky


10km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie KlubPočet kol1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo
1. 1. 1. 34 Marcel STAUDACHER 00:37:07 M40 Treuener LV400:26:1400:03:4200:03:3900:03:32
2. 2. 1. 26 Lukáš KOPČA 00:37:10 M20 TJ BANÍK STŘÍBRO400:26:1400:03:4200:03:4000:03:34
3. 3. 2. 9 Jan SEDLÁČEK 00:38:33 M40 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín400:27:1000:03:5000:03:4700:03:46
4. 4. 3. 25 Martin FURBACH 00:41:47 M40 Strakonice400:29:0900:04:1100:04:1400:04:13
5. 1. 1. 7 Soňa MÜLLEROVÁ 00:42:28 Ž20 TJ BANÍK STŘÍBRO400:29:4600:04:1400:04:1100:04:15
6. 5. 1. 11 Václav HLINOVSKÝ 00:42:32 M60 PMDP400:29:5500:04:1800:04:1600:04:03
7. 6. 2. 32 Jiří VRABEC 00:43:23 M60 Firové400:30:4100:04:1300:04:1600:04:14
8. 2. 1. 2 Helena ADAMCOVÁ 00:44:25 Ž40 Plzeň400:31:2000:04:2400:04:2200:04:18
9. 3. 2. 5 Věra HAMPLOVÁ 00:44:56 Ž20 Plzeň400:31:3800:04:2300:04:2600:04:29
10. 4. 1. 1 Zlata LUKÁŠKOVÁ 00:47:46 Ž50 AC Falcon Rokycany400:33:1800:05:0800:04:4000:04:39
11. 7. 2. 17 Václav KRÁL 00:48:04 M20 Rozběháme Česko400:33:5400:04:3800:04:4700:04:44
12. 8. 3. 24 Ondřej ZELENKA 00:48:27 M20 Klokani400:34:3400:04:3200:04:4600:04:33
13. 5. 2. 4 Míša (Ludmila) KUBÍKOVÁ 00:50:30 Ž50 TJ Sokol Touškov400:35:2300:05:0400:05:0300:04:58
14. 9. 4. 10 Jakub KASAL 00:52:51 M20 Plzeň400:36:3900:05:1900:05:3200:05:18
15. 10. 3. 27 Vašek SVÍTIL 00:53:50 M60 SKP Olymp Praha400:38:1400:05:1400:05:1500:05:07
16. 6. 2. 3 Silvia ŘEHŮŘKOVÁ 00:57:13 Ž40 Jince400:40:4100:05:3400:05:3400:05:23
17. 11. 1. 22 Josef KALINA 00:58:01 M50 Diclofenacteam400:40:2600:05:5700:05:5300:05:43

Výsledky textově

Plzeňská padesátka, maraton, půlmaraton a běh na 10 km - 05.03.2022
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubKolČas
50km
1.196BAROCHOVÁ Lenka1983žŽ20SRTG Most/Little wonderwomen84:09:11
2.191TLUSTÝ Tomáš1984mM20Maraton klub Kladno84:17:11
3.193POTOČŇÁK Miroslav1967mM50Rumning Klap84:19:27
4.194ZELENÁ Jaroslava1978žŽ40Chudenice84:29:10
5.195BODNAROVÁ Iveta1976žŽ40Maratón klub Kladno84:39:51
6.200OSLADIL Miroslav1952mM70IRICO Olomouc85:51:08
Maraton
1.180JURÁŠ Jan1984mM20Vegan sport club Strakonice62:58:40
2.181JELÍNEK Martin1975mM40Hrusice63:06:24
3.171BODNAR Pavel1976mM40Maratón klub Kladno63:26:56
4.185PUDIL Jaroslav1961mM60M2 sport Bečvář63:30:53
5.179PANUŠKA Michal1993mM20JBR Enduro team63:38:14
6.184BOČEK Josef1968mM50Sokol Dolany63:41:48
7.174VÁVRŮ Ivana1988žŽ20TJ VTŽ Chomutov63:42:37
8.177SVOZIL Libor1971mM50MK Seitl Ostrava63:56:47
9.178DOUCHA Jiří1971mM50Hvězda Pardubice63:57:09
10.175KUCKO Miroslav1958mM60Liberec63:57:13
11.183NEJEDLÝ Petr1974mM40Praha 564:14:51
12.182JANČAŘ Stanislav1967mM50MK Seitl Ostrava64:48:31
13.173ULMA Tomáš1964mM50Praha65:40:38
DNF172VOSTRÝ Miroslav1977mM40MK Kladno22:01:53
Půlmaraton
1.157ZIGL Michal1982mM40Sport LaV run31:28:01
2.159BROŽ Milan1982mM40Kilpi KOME klub31:38:31
3.158NEDVĚDOVÁ Marie1975žŽ40Plzeň31:39:58
4.139ŠINDELÁŘOVÁ Blanka1972žŽ50Blovice31:41:03
5.106BABOROVÁ Anna1990žŽ20Plzeň31:42:26
6.153HROCH František1972mM50Klokani31:45:06
7.111SLAVÍKOVÁ Veronika1988žŽ20LittleWonderwomen31:45:36
8.160FISCHEROVÁ Nikola1988žŽ2031:52:11
9.117PETEŘÍKOVÁ Renáta1967žŽ50Ateliér Maur31:54:09
10.126KNÍŽKOVÁ Kristýna1988žŽ20Klatovy31:54:26
11.147ČECHALOVÁ Lucie1981žŽ40Rokycany32:09:02
12.152BIELKOVÁ Věra1976žŽ40Plzeň32:09:29
13.155VALENTA Radek1973mM40Plzeň32:09:29
14.107VEDRALOVÁ Zuzana1959žŽ60Plzeň32:20:49
15.148PANUŠKOVÁ Lucie1993žŽ20Plzeň32:36:31
16.156JANOVÝ Petr1945mM70Plzeň32:38:32
10km
1.34STAUDACHER Marcel1980mM40Treuener LV40:37:07
2.26KOPČA Lukáš1990mM20TJ BANÍK STŘÍBRO40:37:10
3.9SEDLÁČEK Jan1978mM40TJ Sokol SG Plzeň-Petřín40:38:33
4.25FURBACH Martin1975mM40Strakonice40:41:47
5.7MÜLLEROVÁ Soňa1989žŽ20TJ BANÍK STŘÍBRO40:42:28
6.11HLINOVSKÝ Václav1960mM60PMDP40:42:32
7.32VRABEC Jiří1961mM60Firové40:43:23
8.2ADAMCOVÁ Helena1975žŽ40Plzeň40:44:25
9.5HAMPLOVÁ Věra1988žŽ20Plzeň40:44:56
10.1LUKÁŠKOVÁ Zlata1968žŽ50AC Falcon Rokycany40:47:46
11.17KRÁL Václav1983mM20Rozběháme Česko40:48:04
12.24ZELENKA Ondřej1995mM20Klokani40:48:27
13.4KUBÍKOVÁ Míša (Ludmila)1968žŽ50TJ Sokol Touškov40:50:30
14.10KASAL Jakub1993mM20Plzeň40:52:51
15.27SVÍTIL Vašek1959mM60SKP Olymp Praha40:53:50
16.3ŘEHŮŘKOVÁ Silvia1981žŽ40Jince40:57:13
17.22KALINA Josef1967mM50Diclofenacteam40:58:01
Čas tisku: 05.03.2022 17:52:26

Další soubory k závodu:

Výsledky v pdf