Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Kros Českým rájem

10.4.2022 11:00

Pořadatel: http://krosovypohar.cz
Místo: Obec Skokovy, Žďár
Podmínky: polojasno, sněžení i slunečno
Web závodu: http://krosovypohar.cz/
358 závodníků,

Výsledky v pdf: Celkové, kategorie



Výsledky


Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jméno čas Kategorie Klub
1. 1. 1. 420 Terezka Brůčková 00:02:37 Dívky Šakal Kbely
2. 2. 2. 481 Vendula Kalinová 00:02:40 Dívky Sporticus Team
3. 3. 3. 434 Gabriela Švecová 00:02:54 Dívky Šakal Kbely
4. 4. 4. 418 Gabriela Veselá 00:03:07 Dívky Šakal Kbely
5. 5. 5. 473 Agatha Pilousová 00:03:12 Dívky Příbram
6. 6. 6. 438 Marie Hasoňová 00:03:20 Dívky Benátky nad Jizerou
7. 7. 7. 486 Libuše Šurnová 00:03:39 Dívky Šakal

Výsledky textově

Kros Českým rájem - 10.04.2022
Výsledková listina
PořadíČísloJménoRNKat.KlubČas
Krátká trasa
1.123Králík Petr1985mVlciBenešov42:52
2.262Šemotl Robin1992mVlciAC Mariánské Lázně43:35
3.124Seiler Lukáš1990mVlciRun4Beer44:26
4.293Svoboda Karel1985mVlciSK Babice44:36
5.129Steger Cyril2001mVlciOKSSAZ46:05
6.1Plachý Bohuslav1972mVeterániHoštka Run Team46:17
7.114Stejskal Tomáš1992mVlciTJ Sokol Žižkov50:13
8.286Orel Matouš1989mVlciPraha50:16
9.84Píšek Pavel1988mVlciKarolinka50:33
10.125Luňačková Michaela1984žGazelyRun4Beer50:37
11.26Skrbková Lenka1982žMasters ženyTJ Sokol Železný Brod50:37
12.261Lada Tomas1978mMasters mužizahradaladovi.cz51:02
13.17Martinec Oleg1970mVeterániNusleboys52:13
14.2Steiger Marek1985mVlciFortex Ski52:40
15.214Kalita Jan1979mMasters mužiŠakal Kbely52:49
16.3Bohatý Martin1976mMasters muži52:51
17.263Matyáš Roman1970mVeterániIMBARRANA53:02
18.222Ryba Michal1988mVlciAtom Kids Praha53:12
19.312Holec Petr1979mMasters mužiEdovi srdcaři53:14
20.127Holub Antonín1988mVlciHolýšov53:15
21.271Schutz Petr1962mLegendy muži7 Pohoří53:42
22.249Venclová Marie2004žGazelyAC Slovan Liberec53:47
23.21Fiala Jan1982mMasters muži54:27
24.324Vašíčková Renata1992žGazelyFortexski54:32
25.83Beneš Jaroslav1984mVlciKruháče Sokol Janov54:41
26.268Treybal Pavel1982mMasters mužiDutošvarcova korporace54:45
27.23Vinšová Michaela1990žGazelyBenátky nad Jizerou54:47
28.56Solil Martin1989mVlci55:25
29.225Štrosová Aneta2004žGazelyBonbon55:41
30.18Paszyc Matouš1996mVlciBenešov56:06
31.122Hanzlíček Petr1980mMasters mužiPraha Braník56:12
32.239Vondrák Pavel1977mMasters mužiČeské Budějovice56:18
33.283Jůzek Pavel1974mMasters mužiMníšek pod Brdy56:24
34.88Pokorný Jan1976mMasters mužiVelké Popovice56:36
35.106Hájek Jan1986mVlciPardubice58:03
36.85Večerková Marcela1981žMasters ženyMníšek pod Brdy58:14
37.108Zbytovský Jiří1962mLegendy mužiBonbon Praha58:25
38.98Medek Martin1993mVlciBrno59:22
39.107Berkovcová Zuzana1990žGazelyZávoďáci59:30
40.27Jakubička Tomáš1958mLegendy mužiTJ Sokol Železný Brod59:30
41.272Vašíček Martin1968mVeterániPraha59:39
42.91Ret Michal1973mMasters mužiPraha 559:42
43.93Kubeš Pavel1976mMasters mužiNo Asphalt1:00:01
44.92Vališ Radek1989mVlciPraha1:00:16
45.295Dragoun Radek1970mVeterániMladá Boleslav1:00:18
46.314Hlavička Ondřej1985mVlci1:00:19
47.4Hausman Martin1962mLegendy mužiMělník1:01:08
48.276Rennét Ondřej1980mMasters mužiPardubice1:01:15
49.73Pilousková Tereza1988žGazely1:01:19
50.12Zeljak Martin1975mMasters muži1:01:20
51.126Polívková Lenka1978žMasters ženy1:01:24
52.6Přibyla Miroslav1978mMasters muži1:01:34
53.109Patzáková Jana1970žVeteránkyPraha 61:01:53
54.117Riegerová Hana1979žMasters ženyNové Strašecí1:02:22
55.70Mrázková Lucie1999žGazely1:02:36
56.240Ficnerová Kateřina1985žGazely1:02:54
57.315Šubotníková Ivana1981žMasters ženyOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:02:55
58.19Weinertová Magdaléna1992žGazelyVlajem za psem1:03:03
59.220Srba Jaromír1985mVlciŠakal Kbely1:03:14
60.116Tichá Radka1995žGazelyČeský Ráj1:03:31
61.87Guzy Ladislav1989mVlci1:03:43
62.16Střelbová Lenka1976žMasters ženyKapitánovy děti1:04:21
63.13Králík Aleš1957mLegendy mužiBenešov1:04:41
64.48Hromádková Petra1992žGazelyMikani1:04:45
65.74Zalabáková Petra1978žMasters ženy1:05:09
66.78Hybner Petr1971mVeteráni1:05:09
67.39Vápeník Petr1980mMasters mužiTaste Run1:05:10
68.20Vysloužilová Kateřina1964žVeteránkyBonbón1:05:22
69.224Štrosová Alice1970žVeteránkyBonbon1:06:07
70.313Lavický Ondřej1978mMasters muži1:06:25
71.7Jurčeková Alena1988žGazely1:06:37
72.141Fajglová Michaela1984žGazelyJablonec nad Nisou1:06:45
73.15Dydovič Tomáš1976mMasters mužiKapitánovi děti1:06:52
74.119Jancarkova Tereza1982žMasters ženyPraha 151:06:57
75.102Zedníček Luboš1975mMasters mužiTřeso Vice1:07:11
76.10Samseli Veronika1981žMasters ženy1:07:16
77.284Němec Miloš1959mLegendy mužiBonbon1:08:02
78.105Klečák Michal2004mVlciKutná Hora1:08:07
79.25Macakova Lucie1981žMasters ženyPraha 61:08:08
80.90Šromovský Vojtěch1986mVlci1:08:45
81.100Vlachynská Libuše1962žLegendy ženyProstřední Lhota1:08:52
82.97Březinová Ivana1984žGazelyRuda nad Moravou1:09:50
83.120Ledvinová Kateřina1978žMasters ženySRTG Kolín1:10:17
84.9Šujanová Magdaléna1979žMasters ženyJeden měsíc běžce1:10:33
85.267Jiráňová Tamara1976žMasters ženyRTW Mělník1:11:06
86.316Jesaříková Jindřiška1968žVeteránkyOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:11:15
87.95Melicharová Sára2003žGazely1:11:38
88.96Bohuš Michal1966mVeterániRozběháme Pardubice1:11:49
89.118Blažková Matějová Vendula1979žMasters ženyMilovice1:11:57
90.99Kalistová Žaneta1974žMasters ženyNová Ves I.1:12:14
91.5Listopad Jan1978mMasters mužiOlympia Spartan Trainng Kutná Hora1:13:28
92.112Machů Adéla1993žGazelyZávoďáci1:13:58
93.94Sládek Jaroslav1972mVeterániČernošice1:15:12
94.81Tondlová Kateřina1991žGazely1:15:19
95.80Jedličková Monika1991žGazely1:15:19
96.110Fassati Miroslav1958mLegendy mužiTJ Sokol Josefov1:15:43
97.223Štros Ota1965mVeterániBonbon1:17:03
98.79Zábranská Ladislava1983žGazely1:17:12
99.72Jirásková Lucie1989žGazely1:17:12
100.104Čellár Pavel1967mVeterániski run Čakovice1:17:30
101.75Brožová Wanda1998žGazely1:17:53
102.89Černá Jana1987žGazelyPraha 61:18:11
103.82Oumrtová Barbora1990žGazely1:22:41
104.33Jašek Petr1986mVlci1:26:01
105.76Karychová Pavla1971žVeteránky1:28:37
106.242Vít Miroslav1974mMasters mužiBěháme spolu1:30:51
107.77Bořilová Hana1988žGazely1:30:52
108.11Šustová Marie1964žVeteránky1:44:38
Dlouhá trasa
1.196Kadeřábek Michal1993mVlciKČT Slavoj1:01:44
2.303Šolc Vítězslav1991mVlciBK Náchod1:02:38
3.210Mitáček Jan1987mVlciVSK Humanita1:02:55
4.317Topfer Martin1992mVlciTrailpoint1:04:33
5.308Korecký Adam1993mVlciJumbo-Visma1:04:51
6.247Jakoubek Matěj1982mMasters mužiTrailpoint & eDsystem Silvini team1:05:25
7.229Pohl Míla1981mMasters mužiSKP Nymburk1:05:37
8.323Kašše Tomáš1985mVlcinalehko.com1:06:58
9.322Kolář Tomáš1978mMasters mužiJeštěd Skyrace team1:07:21
10.181Chaloupka Zdeněk1988mVlciPraha1:07:53
11.204Zdvihal Tomáš1986mVlciPraha1:08:21
12.237Novák Roman1974mMasters muži1:09:27
13.159Hanefl Miloš1973mMasters muži1:09:35
14.318Knébl Ondřej1987mVlciMalý Rohozec1:09:37
15.50Beck Zdeněk1971mVeterániBK Jevany1:09:40
16.36Pražák Ladislav1975mMasters mužiBox klub Jičín1:09:44
17.54Němec Jan1973mMasters mužiKolín1:10:11
18.278Šimeček Luděk1977mMasters mužiTJ Lokomotiva Nymburk1:10:13
19.62Šeiner Kamil1983mVlciILL1:10:16
20.208Pangrác Ondřej1976mMasters mužiMatfyz Praha1:10:49
21.68Mach Štěpán1980mMasters mužiIMBARRANA1:10:51
22.191Pešta Lukáš1981mMasters mužiRadvánovice1:10:59
23.290Klíma Martin1982mMasters mužiElmtrade Racing Kolín1:11:05
24.187Hrdina David2003mVlci1:11:34
25.273Novotný Jiří1971mVeterániKateřinský vánek1:11:48
26.103Perrin Thomas1976mMasters mužiFox run1:12:38
27.246Eliáš Petr1986mVlciPraha 41:13:21
28.47Färber Jan1986mVlci1:14:10
29.266Kotrč David1992mVlciPraha-Zbraslav1:14:46
30.182Svárovský David1977mMasters mužiHOMH1:14:51
31.45Mařík Vojtěch1997mVlci1:15:30
32.166Matula Michal2000mVlci1:15:57
33.157Čížek Martin1976mMasters mužiPraha Řepy1:16:49
34.184Začal Radek1974mMasters mužiPraha 61:16:52
35.291Naďo Jaroslav2001mVlciSTG Kolín1:17:43
36.189Mrázková Linda1980žMasters ženyDěčín1:18:00
37.53Jilg Petr1986mVlciCAMINO1:18:01
38.265Sicard Olivier1983mVlci1:18:03
39.305Kynčl Jakub1984mVlciFC UNTERHOLZ1:18:07
40.257Hladík Josef1970mVeterániKlánovice1:18:35
41.201Vendl Zdenek1981mMasters mužiPodebrady1:19:04
42.327Nohejl Tomáš1967mVeterániSK DNF/SALMING1:19:29
43.301Špernoga Petr1975mMasters mužiSpice Run1:19:46
44.172Pilz Pavel1970mVeteráni1:20:00
45.258Bělík Martin1988mVlci1:20:08
46.319Hrubý Adam1984mVlciPulečný1:20:13
47.230Krejzlová Markéta1998žGazely1:20:26
48.279Novotný Pavel1976mMasters mužiPoříčanské Jelito1:20:30
49.219Hejdrych Martin1985mVlciŠakal Kbely1:20:36
50.176Uvíra Matyáš1999mVlciDvojka Gang1:20:50
51.63Hodaňová Helena1975žMasters ženySmradupánovy veverky1:21:32
52.298Melka Filip2002mVlci1:21:42
53.175Fejtek Oto1992mVlciJAKOBY TEAM1:22:11
54.320Kudrna Michal1974mMasters mužiSportigo.cz1:22:13
55.162Regalado Edgar1991mVlciF&F Gang1:22:17
56.205Suchanová Kateřina1995žGazelyPraha1:22:27
57.238Krejcarová Eva1992žGazelyTj Sokol Železný Brod1:22:43
58.264Nečasová Zuzana1997žGazelyVK Slavia Praha1:22:53
59.232Šimčík Damián1987mVlciHradec Králové1:23:56
60.275Karlík Filip1992mVlci1:23:57
61.41Tůma Josef1979mMasters mužiPostupice1:24:05
62.65Horák Ondřej1990mVlci1:24:42
63.148Regner Tomáš1975mMasters mužiBiatlon klub Liberec1:25:24
64.194Laštovička Martin1988mVlciEkonom Praha Outdoor1:25:50
65.250Fiedler Adam1977mMasters mužiBěhej Kolovraty1:26:02
66.199Kašáková Hana1977žMasters ženyPraha 41:26:05
67.292Francke Petra1982žMasters ženyHaven team1:26:46
68.43Brant Tomáš1977mMasters muži1:27:01
69.174Raja Jan1988mVlci1:27:05
70.307Mastník Leoš1987mVlciRunbo team Liberec1:27:06
71.188Stříbrný Martin1987mVlciBrno1:27:14
72.203Hroneš Michael1974mMasters mužiJaroměř 3 - Josefov1:27:22
73.207Jančárek Tomáš1983mVlci1:27:32
74.164Pasek Petr1972mVeteráni1:28:22
75.185Deutschel Lukáš1986mVlciPraha 4 - Kamýk1:28:26
76.183Večerek Mejzr Dušan1974mMasters mužiMníšek pod Brdy1:30:13
77.282Žežule Pavel1976mMasters mužiSadská1:30:15
78.325Krob Michal1975mMasters mužiJeden měsíc běžce1:30:36
79.233Janata Pavel1983mVlciVlkava1:30:42
80.69Menger Pavel1973mMasters mužiUhříněves1:31:15
81.259Punčochářová Dita1977žMasters ženyJoskatel1:31:43
82.163Vandělík Jakub1987mVlci1:31:46
83.195KOUBEK KEJZLAR Jeník1979mMasters mužiAlways Bright Side1:32:04
84.221Vodičková Dana1986žGazelyŠakal Kbely1:32:22
85.192Fassati Gabriela1967žVeteránkyRun Magazin Team1:32:23
86.42Benýr Pavel1963mVeterániMBM Praha1:32:49
87.209Černý Pavel1981mMasters mužiU Malého Berlína1:32:59
88.57Tuček Tomáš1976mMasters muži1:33:01
89.202Horčicová Zdenka1991žGazelyRaspenava1:33:09
90.66Márová Klára1984žGazelyrunLABErun1:33:36
91.198Lederová Markéta1977žMasters ženyJablonec nad Nisou1:33:47
92.171Pilzová Mirka1973žMasters ženyIthinkBeer1:33:52
93.38Nechoďdoma Petr1977mMasters muži1:34:04
94.231Mašata Metoděj1999mVlciSTS Chvojkovice Brod1:34:35
95.149Dufek Stanislav1972mVeterániSK Nové Město nad Metují1:34:44
96.177Gregor Jaroslav1951mLegendy mužiPraha 91:34:50
97.150Hasoň Kamil1983mVlci1:35:26
98.147Regnerová Jana1973žMasters ženyBiatlon klub Liberec1:35:29
99.51Zápotocký Milan1959mLegendy mužiMaM z Polabí1:35:34
100.228Fantová Karolína2002žGazelyBarbarian Extreme Team1:36:04
101.326Hudrna Vlastimil1973mMasters mužiTJ Lokomotiva Nymburk1:36:29
102.306Frolík Stanislav1965mVeteráni1:36:48
103.55Černý Jindřich1982mMasters muži1:36:52
104.244Lenďáková Lucie1990žGazelyCrossFit HomeTown1:38:04
105.245Havlín Marcel1989mVlciCrossFit HomeTown1:38:05
106.211Havelka Petr1971mVeterániLiberec1:38:12
107.227Fantová Michaela2002žGazelyBarbarian Extreme team1:39:46
108.299Melková Josefína2004žGazely1:39:47
109.179Pour Tomáš1999mVlciDvojka Gang1:41:06
110.153Křemen Jaroslav1983mVlciHC Válec1:41:39
111.241Malíková Klára1990žGazely1:43:48
112.59Ředina Martin1981mMasters mužiLíšnice1:43:49
113.170Unwin Mark1979mMasters mužiMladá Boleslav1:43:50
114.304Kuchyňka Pavel1978mMasters mužiFubo Hradec Králové1:43:59
115.300Byrne Fred2002mVlciSki School Yetti1:45:39
116.169Pfeifer Pavel1968mVeterániČistá u Horek1:45:53
117.256Nováková Michaela1996žGazely1:46:02
118.235Straková Markéta1999žGazelyFITPECKY1:46:06
119.52Janáček Jiří1961mLegendy muži1:46:08
120.285Aubrecht Petr1972mVeterániBonbon1:47:13
121.161Vorlíčková Jitka1980žMasters ženy1:47:15
122.260Tlustá Jitka1985žGazelyPraha 41:47:18
123.213Karbulková Alice1972žVeteránkyŠakal Kbely1:47:19
124.243Vítová Helena1978žMasters ženyBěháme spolu1:48:24
125.156Karych Jakub1976mMasters mužiKO21:48:30
126.151Dvořáková Michaela1988žGazely1:48:37
127.49Hrdličková Olga1978žMasters ženy1:48:48
128.44Špiváková Jitka1977žMasters ženy1:48:48
129.155Ječný Ondřej1985mVlci1:49:56
130.212Vaculík Tomáš1963mVeterániTJ NOHYB1:53:06
131.58Švec Jiří1958mLegendy mužiBěhej Poděbrady2:00:36
132.190Honsová Radana1979žMasters ženyPečky2:02:02
133.270Tax Jan1980mMasters mužiFITPECKY2:02:03
Tygřice: Dívky 2017 a mladší - 200m
1.457Orlová Rozálie2017žDívky00:53
2.469Mastníková Laura2017žDívkyonewayticket.team01:07
3.429Hejdrychová Zuzana2018žDívkyŠakal Kbely01:08
Tygři: Kluci 2017 a mladší - 200m
1.437Hasoň Mikuláš2017mKluciBenátky nad Jizerou00:54
2.447Kos Jakub2017mKluciBenátky nad Jizerou00:54
3.449Klenovský Alex2017mKluciRozběháme Pardubice00:59
4.459Francke Vojtěch2018mKluciMácháč01:01
5.470Sucharda Hynek2018mKluciTJ Nová Paka01:05
6.488Pokorný Jan2017mKluci01:07
7.482Neznanov Danil2017mKluciKolín01:28
8.439Tuček Eliáš2019mKluciMortal Wombat01:47
Tryskomyši: Dívky 2015 – 2016 400m
1.431Srbová Anežka2015žDívkyŠakal Kbely01:41
2.467Jáchimová Barbora2015žDívkyKbely01:46
3.456Vrbeníková Barbora2016žDívkyKladno01:51
4.448Klenovská Ariana2015žDívkyRozběháme Pardubice01:59
5.435Švecová Linda2016žDívkyŠakal Kbely01:59
Tryskomyši: Kluci 2015 – 2016 400m
1.451Treybal Albert2015mKluciDutošvarcova korporace01:40
2.458Francke Matěj2016mKluciMácháč01:44
3.436Rejzek Šimon2015mKluciŠakal Kbely01:48
4.428Hejdrych Marek2015mKluciŠakal Kbely01:57
5.471Sucharda Vilém2016mKluciAtletický klub Jičín01:59
6.452Treybal Robin2016mKluciDutošvarcova korporace02:02
7.474Rajchl Martin2016mKluci02:11
Surikaty: Dívky 2013 – 2014 - 600m
1.420Brůčková Terezka2013žDívkyŠakal Kbely02:38
2.481Kalinová Vendula2013žDívkySporticus Team02:41
3.434Švecová Gabriela2013žDívkyŠakal Kbely02:55
4.418Veselá Gabriela2013žDívkyŠakal Kbely03:08
5.473Pilousová Agatha2013žDívkyPříbram03:13
6.438Hasoňová Marie2014žDívkyBenátky nad Jizerou03:21
7.486Šurnová Libuše2013žDívkyŠakal03:40
Surikaty: Kluci 2013 – 2014 - 600m
1.419Kalita Matěj2013mKluciŠakal Kbely02:49
2.468Kynčl Jáchym2014mKluciFC UNTERHOLZ02:54
3.476Čáslavský Josef2014mKluciAC Mladá Boleslav02:55
4.417Mráz Filip2013mKluciSKI a RUN Čakovice03:03
5.413Ledvina František2014mKluciSpartan Kids Kolín03:15
6.446Kos Antonín2014mKluciBenátky nad Jizerou03:32
7.424Mlátilík Aleš2014mKluciŠakal Kbely03:39
8.455Kuba Oliver2014mKluciSPVR Spartak Vrchlabí04:53
Gepardi: Dívky 2011 – 2012 - 800m
1.480Pokorná Šárka2011žDívky03:26
2.475Čáslavská Marie2012žDívkyAC Mladá Boleslav03:26
3.465Jáchimová Anna2011žDívkyKbely03:30
4.477Vrzáňová Kateřina2011žDívky03:32
5.487Dobiášová Maya2012žDívkyTrailpoint03:35
6.463Floriánová Amálie2012žDívkySokol Sobotka03:48
7.466Jáchimová Eliška2012žDívkyKbely03:54
8.483Čechalová Andrea2012žDívkySKP Nymburk03:59
9.426Kadlecová Tereza2011žDívkyŠakal Kbely04:21
10.430Srbová Eliška2012žDívkyŠakal Kbely04:55
Gepardi: Kluci 2011– 2012 - 800m
1.422Vlček Jakub2011mKluciŠakal Kbely03:16
2.442Vít Filip2011mKluciBěháme spolu03:24
3.421Brůček Jan2012mKluciŠakal Kbely03:33
4.414Ledvina Richard2011mKluciSpartan Kids Kolín03:42
5.478Jakubička Antonín2011mKluciDukla Liberec03:43
6.412Kašák Jakub2012mKluciAtletika Jižní město05:16
Chrti: Dívky 2009 – 2010 - 1000m
1.440Paďourková Kateřina2009žDívkySkokovy04:00
2.484Čechalová Klára2010žDívkySKP Nymburk04:04
3.411Kašáková Kateřina2009žDívkyAtletika Jižní město04:19
4.433Švecová Julie2010žDívkyŠakal Kbely04:34
5.443Vítová Klára2009žDívkyBěháme spolu05:08
6.415Kantorová Viktorie2010žDívkyKbely05:12
Chrti: Kluci 2009 – 2010 - 1000m
1.410Kramule Matyáš2009mKluciFunkční trénink Milovice03:50
2.479Skrbek Matouš2010mKluciTJ Sokol Železný Brod04:02
3.464Florián Jiří2010mKluciSokol Sobotka04:04
4.407Menger David2010mKluciUhříněves04:17
5.416Mráz Jakub2009mKluciSKI a RUN Čakovice04:50
Dorostenci I 2007 – 2008
1.454Kuba Matyáš2008mKluciSPVR Spartak Vrchlabí14:12
Hobby trasa
1.248Kos Antonín1982mMužiBenátky nad Jizerou22:12
2.321Khýrová Aneta1993žŽenyCarla.kupkolo.cz22:44
3.289Novotný Jan1999mMužiAtom Kids23:54
4.135Pilz Karel1985mMužiJakoby Team25:36
5.30Čáslavský Petr1980mMužiKratonožští chrti25:55
6.121Ledvina Petr1977mMužiSRTG Kolín26:30
7.236Marušková Blanka1979žŽeny26:55
8.133Dufková Petra1988žŽeny27:53
9.139Čellárová Zuzana2007žŽenyPraha 928:24
10.310Slepánek Martin2009mMužiŠakal Kbely28:25
11.145Mráz Jakub2009mMužiSKI a RUN Čakovice28:26
12.329Pokorná Šárka2011žŽeny28:49
13.288Orlová Tereza1989žŽenyPraha28:53
14.296Mikulová Martina1990žŽenyLitoměřice29:53
15.134Pokorná Petra1977žŽenyVelké Popovice29:55
16.143Kantorová Lucie1978žŽenyKbely30:03
17.311Slepánek Petr2007mMužiŠakal Kbely30:09
18.309Slepánek Petr1978mMuži30:26
19.251Fiedler Mikuláš2008mMužiBěhej Kolovraty30:46
20.142Kantorová Sára2007žŽenyŠakal Kbely30:57
21.297Holanová Tereza1988žŽenyPardubice30:57
22.113Klečák Radim2004mMužiOlympia spartan trening Kutná Hora31:06
23.333Horák Pavel1977mMužiFit Pecky32:57
24.146Mrázová Katka1977žŽenyPraha 933:03
25.215Jeřábková Amélie2004žŽenyŠakal Kbely33:13
26.131Karych Alexander2008mMuži35:21
27.269Treybalová Zuzana1980žŽenyDutošvarcova korporace35:27
28.218Kadlecová Lenka1977žŽenyŠakal Kbely35:40
29.140Pelikán Tomáš1994mMužiPraha 835:55
30.281Maroušková Alžběta1991žŽenyKladenský raketový nožičky36:13
31.254Klenovská Veronika1980žŽenyRozběháme Pardubice36:13
32.136Naďová Alena1981žŽenyRadim37:55
33.130Kroulíková Dora1988žŽeny38:16
34.330Kopcová Lenka2000žŽeny38:29
35.31Hrnčiříková Jaroslava1978žŽenyOlympia Spartan Training Kutná Hora39:18
36.328Šimčíková Marie1988žŽenyHradec Králové39:43
37.137Černá Michaela1978žŽenyPraha 941:30
38.138Čellárová Jolana2007žŽenyPraha 941:31
39.332Sládková Monika2008žŽenySolopisky41:49
40.217Malenová Anna1980žŽenyŠakal Kbely42:12
41.255Klenovský Tomáš1980mMužiRozběháme Pardubice42:16
42.144Fuk Tomáš1974mMužiMlada Boleslav, Dalovice42:17
43.8Přibylová Jitka1981žŽeny42:35
44.331Sládková Marika1980žŽenySolopisky42:46
Dorostenky I 2007 – 2008
1.441Hanzlickova Klarka2007ždívkySakal Kbely14:24
2.427Křížová Kateřina2008ždívkyŠakal Kbely14:40
3.425Kadlecová Kristýna2008ždívkyŠakal Kbely15:21
4.404Čellárová Zuzana2007ždívkyski run Čakovice15:29
5.472Perrinová Amelia2007ždívkyFox run15:59
6.432Švecová Beáta2007ždívkyŠakal Kbely16:32
7.403Čellárová Jolana2007ždívkyski run Čakovice17:12
Počet závodníků: 358
www.4timing.cz

Další soubory k závodu:

Výsledky: Celkové, kategorie