Posledních 5 závodů:

Starší výsledky: 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017

Tochovický kros Podrejžím

18.11.2023 10:00

Pořadatel: obec Tochovice
Místo: Tochovice - fotbalové hřiště
Podmínky: polojasno, mokrá trať, 6 stupňů Celsia, mírný vítr
Web závodu: https://www.brdskypohar.cz
207 závodníků,

Výsledky v pdf: Děti, Muži, ženy celkově, kategorie, záznam doběhu



Výsledky


Hlavní závod 7km - kategorie


Celkově M/Ž Kat. # Jménočas Kategorie Klubcíl
1. 1. 1. 129 Jan Šneberger00:25:18 Muži do 39 let AC Falcon Rokycanyvideo
2. 2. 2. 111 Roman Bonk00:25:36 Muži do 39 let Vojna Rangersvideo
3. 3. 3. 46 Milan Hochmut00:25:55 Muži do 39 let video
4. 4. 4. 213 Lukáš Pazdera00:26:10 Muži do 39 let Here To Win Teamvideo
5. 5. 5. 228 Zdeněk Zeman00:26:29 Muži do 39 let Blatnávideo
6. 6. 1. 151 Matouš Nathaniel Petrilák00:26:46 Junioři 2004video
7. 7. 1. 144 Jiří Rosol00:27:01 Muži do 49 let Loko Berounvideo
8. 8. 2. 225 Jan Hostička00:27:12 Muži do 49 let 4timingvideo
10. 9. 6. 221 Ondřej Franěk00:27:19 Muži do 39 let Pražská kavárnavideo
11. 10. 1. 2 Petr Švarc00:27:36 Muži do 59 let Tri klub Příbramvideo
12. 11. 2. 219 Aleš Procházka00:27:50 Junioři SRŠ Vodňanyvideo
13. 12. 2. 121 Zdislav Cihlář00:27:56 Muži do 59 let TJ Lokomotiva Beroun, z.s.video
14. 13. 3. 152 Michal Dražan00:28:04 Muži do 49 let Žárovka Vranovicevideo
15. 14. 7. 147 Ondřej Grim00:28:10 Muži do 39 let Příbramvideo
16. 15. 1. 117 František Sedlák00:28:53 Muži do 69 let Pivnice Bílý Beránekvideo
17. 16. 4. 154 Jan Pejša00:28:55 Muži do 49 let smí být prázdnévideo
18. 17. 8. 203 Jan Charvát00:28:59 Muži do 39 let TJ Zaječovvideo
19. 18. 3. 21 Ondřej Šimek00:29:10 Junioři Poděticevideo
20. 19. 5. 164 Aleš Barášek00:29:13 Muži do 49 let video
21. 20. 6. 41 Martin Slezák00:29:17 Muži do 49 let AZ tým Světlá nad Sázavouvideo
22. 21. 7. 211 Martin Pavlík00:29:21 Muži do 49 let Krnovvideo
23. 22. 3. 119 Jan Cihlář00:29:22 Muži do 59 let TJ Lokomotiva Beroun z.s.video
24. 23. 4. 161 Petr Malina00:29:25 Muži do 59 let Borekvideo
25. 24. 8. 209 Michal Zadražil00:29:29 Muži do 49 let Hořovicevideo
26. 25. 9. 98 Jan Klimek00:29:33 Muži do 39 let SDH Drásovvideo
27. 26. 9. 27 Jan Prášek00:29:53 Muži do 49 let TJ Jiskra Havlíčkův Brodvideo
28. 27. 10. 114 Michal Zemek00:29:58 Muži do 49 let Příbramvideo
29. 28. 11. 153 Lukáš Nový00:30:07 Muži do 49 let Vševilyvideo
30. 29. 4. 174 Filip Bečvář00:30:07 Junioři Biatlon Berounvideo
31. 30. 5. 185 Tomáš Karas00:30:17 Muži do 59 let video
32. 31. 10. 112 Filip Souček00:30:22 Muži do 39 let Tochovicevideo
34. 32. 11. 210 Miroslav Sedláček00:30:33 Muži do 39 let Hořovicevideo
35. 33. 6. 101 Dušan Hrdlička00:30:35 Muži do 59 let Praskolesyvideo
36. 34. 12. 123 František Frühauf00:30:36 Muži do 49 let Ohrazenicevideo
37. 35. 13. 223 Honza Javůrek00:30:39 Muži do 49 let SK Hofmanbajkvideo
38. 36. 14. 130 Petr Nademlejnský00:30:45 Muži do 49 let Zdicevideo
39. 37. 5. 107 Tomáš Netrval00:30:48 Junioři Broumyvideo
40. 38. 6. 105 Jaromír Štohanzl00:31:23 Junioři Tochovicevideo
41. 39. 15. 122 Pavel Cais00:31:24 Muži do 49 let Milínvideo
42. 40. 7. 178 Alexandr Pavlišen00:31:25 Muži do 59 let Drtič Bezděkovvideo
45. 41. 16. 217 Michal Mařík00:31:49 Muži do 49 let Prahavideo
47. 42. 2. 180 Jiří Turek00:32:21 Muži do 69 let Chaloupkyvideo
48. 43. 12. 127 Zdeněk Fic00:32:29 Muži do 39 let video
49. 44. 3. 134 Petr Dvořák00:32:31 Muži do 69 let Vila Rusalkavideo
50. 45. 17. 95 Pavel Rotek00:32:34 Muži do 49 let SK Žabovřesky Brnovideo
51. 46. 18. 125 Marián Krlička00:32:38 Muži do 49 let Tochovicevideo
52. 47. 13. 97 Václav Šrain00:32:48 Muži do 39 let video
53. 48. 4. 216 Roman Pech00:32:49 Muži do 69 let SKI Vimperkvideo
56. 49. 14. 168 Pavel Černohorský00:33:04 Muži do 39 let video
58. 50. 15. 14 Jan Vobr00:33:38 Muži do 39 let FC Višňovávideo
60. 51. 16. 182 Jakub Peták00:33:47 Muži do 39 let Holšinyvideo
61. 52. 8. 224 Roman Číp00:33:52 Muži do 59 let Befitvideo
62. 53. 19. 120 Karel Šíma00:33:55 Muži do 49 let Smolotelyvideo
65. 54. 20. 59 Jiří Fortelka00:34:11 Muži do 49 let video
66. 55. 17. 194 Aleš Drechsler00:34:14 Muži do 39 let Revize Rožmitálvideo
67. 56. 9. 220 Štěpán Matula00:34:22 Muži do 59 let SK Třebichovicevideo
68. 57. 18. 99 Jiří Kopáček00:34:25 Muži do 39 let SDH Drásovvideo
69. 58. 19. 173 Michal Kašpar00:34:29 Muži do 39 let U Šmídů teamvideo
70. 59. 21. 192 Luboš Pech00:34:30 Muži do 49 let Bohutínvideo
72. 60. 20. 165 Robert Edelmann00:34:36 Muži do 39 let Příbramvideo
73. 61. 22. 63 Zdeněk Vávra00:34:41 Muži do 49 let AZ týmvideo
75. 62. 10. 200 Roman Kohout00:34:47 Muži do 59 let TJ Sokol Králův dvůrvideo
76. 63. 23. 113 Václav Schejbal00:34:47 Muži do 49 let video
77. 64. 24. 215 Milan Vašíček00:34:59 Muži do 49 let Maromivideo
80. 65. 11. 176 Jan Bečvář00:35:15 Muži do 59 let Biatlon Berounvideo
82. 66. 12. 196 Martin Votava00:35:29 Muži do 59 let Králův Dvůrvideo
84. 67. 7. 108 Filip Di Giulio00:35:38 Junioři Svatá (obec)video
85. 68. 21. 135 Dušan Mejzr00:35:43 Muži do 39 let STG Příbramvideo
87. 69. 25. 208 Karel Nekolný00:35:57 Muži do 49 let Co chceš?video
90. 70. 22. 166 Radek Edelmann00:36:23 Muži do 39 let RedRun Teamvideo
91. 71. 5. 149 Petr Butzke00:36:44 Muži do 69 let Tréninková skupina Březnicevideo
93. 72. 8. 207 Jaroslav Flachs00:37:07 Junioři Příbramvideo
96. 73. 13. 28 Pavel Vávra00:37:40 Muži do 59 let Vorvanivideo
101. 74. 14. 201 Václav Polívka00:38:58 Muži do 59 let Benešovvideo
102. 75. 26. 218 Radek Procházka00:39:02 Muži do 49 let video
104. 76. 15. 197 Tomáš Uxa00:39:24 Muži do 59 let Triatlon Beroun - URTvideo
105. 77. 1. 124 Petr Werner00:40:01 Muži do 79 let Liga 100 Prahavideo
108. 78. 16. 160 Jiří Malina00:40:36 Muži do 59 let Praha dcmvideo
110. 79. 1. 131 Jan Svoboda00:40:40 Muži nad 80 let KD Příbramvideo
113. 80. 17. 110 Petr Magera00:41:36 Muži do 59 let Příbramvideo
114. 81. 6. 214 Jaroslav Čechura00:43:04 Muži do 69 let Hořovicevideo
115. 82. 27. 109 Jan Netrval00:43:05 Muži do 49 let Broumyvideo
116. 83. 18. 100 Rostislav Švagr00:43:56 Muži do 59 let Ouběnicevideo
120. 84. 7. 116 Otakar Wiener00:47:51 Muži do 69 let Důchodce z Lužinvideo
124. 85. 2. 150 Josef Průša00:50:23 Muži do 79 let Slavoj Obecnicevideo
126. 86. 2. 184 Zdeněk MALÝ01:03:33 Muži nad 80 let Loko Berounvideo

Výsledky textově

Tochovický kros 2023 - děti - 18.11.2023
Výsledková listina
PořadíČísloČipJménoRNKat.KlubKolČas
Dívky 6 - 7 let
1.2323Šebková Violka2016žDívky 6-7 letBeroun11:00,75
2.2222Škrlantová Klárka2016žDívky 6-7 letStřela Žebrák11:03,99
3.6161Edelmannová Emma2016žDívky 6-7 letSK Sporting Příbram11:07,43
4.1717Lhotáková Karolína2017žDívky 6-7 letPraskolesy11:11,65
5.1818Kubátová Veronika2017žDívky 6-7 letOstrov11:12,13
6.1616Procheová Adélka2017žDívky 6-7 letDrahlín11:16,66
7.8484Štohanzlová Simona2017žDívky 6-7 letTochovice11:16,99
Kluci 6 - 7 let
1.2424Pilecký Antonín2016mKluci 6-7 letRadětice11:01,25
2.7979Dědina Ondřej2017mKluci 6-7 letSK Spartak PB11:07,43
3.7373Kocian Ondřej2017mKluci 6-7 letPříbram11:14,73
4.1919Škrlant Adam2017mKluci 6-7 letŽebrák11:16,21
5.8181Štohanzl Prokop2017mKluci 6-7 letTochovice11:17,59
Dívky 8-9 let
1.3232Dziegielewska Marta2014žDívky 8-9 letSportovní klub ZŠ a MŠ Človíček, z. s.22:01,78
2.7878Dědinová Anna2014žDívky 8-9 letSK Sporting Příbram22:01,84
3.3333Hávová Tereza2014žDívky 8-9 letASK Dipoli22:06,00
4.2626Halaburdová Anna2015žDívky 8-9 letLoko Beroun22:15,77
5.6565Šilhová Pavla2014žDívky 8-9 letBlatná22:25,82
6.8282Součková Agáta2015žDívky 8-9 letTochovice22:32,29
7.7575Kolářová Jolana2014žDívky 8-9 letFK Tochovice22:33,58
8.9292Čandová Antonie2015žDívky 8-9 letSK Tochovice22:33,78
9.9393Šímová Zuzana2014žDívky 8-9 letSmolotely22:52,66
Kluci 8-9 let
1.3636Dolejš Matěj2014mKluci 8-9 letLoko Beroun21:58,04
2.8686Sýkora Radek2015mKluci 8-9 letSokol Beroun22:00,18
3.3131Hacaperka Marek2015mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram22:07,87
4.3535Kratochvíl Tomáš2014mKluci 8-9 letPříbram22:09,00
5.7272Zvěřina Marek2015mKluci 8-9 letJiskra Lisovice22:18,02
6.3434Miriťuk Tobiáš2014mKluci 8-9 letSK Sporting Příbram22:20,78
7.3030Helmich Matěj2015mKluci 8-9 letTochovice22:25,86
8.6969Schifferling Adrian2015mKluci 8-9 letBřeznice22:30,74
9.2929Burián Tomáš2015mKluci 8-9 letDomeček Hořovice22:30,98
Dívky 10-11 let
1.3838Šolcová Karolína2013žDívky 10-11 letSk Sporting13:35,67
2.3939Brázdová Dominika Anna2013žDívky 10-11 letASK Dipoli13:44,05
3.7676Valdmanová Nella2012žDívky 10-11 letBiatlon Beroun13:52,46
4.4040Šebková Elen2013žDívky 10-11 letBiatlon Beroun14:03,71
5.6464Mázdrová Zuzana2013žDívky 10-11 letBlatná14:26,63
6.3737Hrdličková Julie2013žDívky 10-11 letStřela Žebrák14:33,01
Kluci 10-11 let
1.4444Skalička Michael2012mKluci 10-11 letSK Sporting Pribram13:39,26
2.9191Čanda Vojtěch2012mKluci 10-11 letSK Tochovice13:42,62
3.4242Hacaperka Filip2013mKluci 10-11 letSK Sporting Příbram14:05,32
4.4343Stojčetović Petr2012mKluci 10-11 letSporting14:14,58
Děti 12-13 let
1.7171Bauer Lukáš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák13:10,88
2.4545Nademlejnský Pavel2011mKluci 12-13 letStřela Žebrák13:24,00
3.5050Pilich Mikuláš2010mKluci 12-13 letStřela Žebrák13:38,06
4.4747Hrdličková Valentýna2010žDívky 12-13 letStřela Žebrák13:45,55
5.4848Kratochvílová Renata2010žDívky 12-13 letPK Příbram Swimming13:54,80
6.6767Mázdra Robert2010mKluci 12-13 letBlatná14:21,34
Děti 14-15 let
1.5454Schejbal Matyáš2008mKluci 14-15 letÚjezdec27:02,66
2.5555Budoš Adam2008mKluci 14-15 letSK Sporting Příbram27:10,97
3.5252Pánková Tereza2008žDívky 14-15 letPavlíkov27:23,56
4.8080Buzický David2009mKluci 14-15 letTochovice27:27,46
5.7777Flek Vojtěch2008mKluci 14-15 letBiatlon Beroun27:43,66
6.7474Machová Monika2009žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram27:43,86
7.7070Hlinomazová Ema2009žDívky 14-15 letSK Sporting Příbram28:12,07
8.5353Nademlejnská Šárka2008žDívky 14-15 letLokomotiva Beroun28:21,07
9.9494Zárybnická Natálie2009žDívky 14-15 letBřeznice29:01,03
10.5151Valuchová Julie2009žDívky 14-15 letJUVE29:08,35
Dorostenci 16-17 let
1.5757Šubrt Matěj2007mDorostenci 16-17 letPavlíkov310:49,00
2.6868Mázdra Jiří2007mDorostenci 16-17 letBlatná311:00,61
3.5858Kundrát David2007mDorostenci 16-17 letPraskolesy311:07,52
4.5656Jeníková Martina2007žDorostenky 16-17 letSK Sporting Příbram28:08,62
Dívky do 5 let
1.1010Boukalová Tereza2018žDívky do 5 letSK Sporting Příbram10:09,21
2.8787Sýkorová Šárka2018žDívky do 5 letSokol Beroun10:10,01
3.99Procheová Tereza2018žDívky do 5 letDrahlín10:10,75
4.6262Edelmannová Thea2018žDívky do 5 letMŠ Kličkova vila10:10,97
5.44Krličková Edita2019žDívky do 5 letTochovice10:11,47
6.33Bauerová Andrea2019žDívky do 5 letChlum10:12,11
7.8888Černá Nina2021žDívky do 5 letSK Tochovice10:17,37
8.9090Černá Karolína2018žDívky do 5 letSK Tochovice10:17,90
9.8989Černá Tereza2021žDívky do 5 letSK Tochovice10:21,86
10.8585Žižková Ema2021žDívky do 5 letBK ČS10:26,92
11.6666Šilhová Johana2019žDívky do 5 letBlatná10:28,34
Kluci do 5 let
1.88Krlička Lukáš2019mKluci do 5 letTochovice10:09,85
2.6060Slanina Teodor2018mKluci do 5 letJince10:09,86
3.1212Kříž Fabien2018mKluci do 5 letFK Příbram10:10,26
4.1515Vařeka Hugo2018mKluci do 5 letRS Fitness10:10,45
5.1313Novotný Tobiáš2018mKluci do 5 letTochovice10:10,66
6.8383Souček Hugo2019mKluci do 5 letTochovice10:11,46
7.77Kubát Vítězslav2019mKluci do 5 letOstrov10:12,13
8.66Lhoták Zdeněk2019mKluci do 5 letPraskolesy10:12,27
9.55Miriťuk Jonáš2019mKluci do 5 letSokol Příbram10:14,08
10.11Vařeka Viktor2020mKluci do 5 letRS Fitness Příbram10:19,26
Počet závodníků: 81
www.4timing.cz
Tochovický kros - 18.11.2023
Výsledková listina
PořadíČipJménoRNKat.KlubČas
Hlavní závod 7km
1./1.129Šneberger Jan1985MMuži do 39 letAC Falcon Rokycany25:19
2./2.111Bonk Roman1993MMuži do 39 letVojna Rangers25:37
3./3.46Hochmut Milan1987MMuži do 39 let25:56
4./4.213Pazdera Lukáš1986MMuži do 39 letHere To Win Team26:11
5./5.228Zeman Zdeněk1993MMuži do 39 letBlatná26:30
6./1.151Petrilák Matouš Nathaniel2004MJunioři200426:47
7./1.144Rosol Jiří1974MMuži do 49 letLoko Beroun27:02
8./2.225Hostička Jan1977MMuži do 49 let4timing27:13
9./1.188Karasová Anna2006ŽJuniorky27:15
10./6.221Franěk Ondřej1990MMuži do 39 letPražská kavárna27:20
11./1.2Švarc Petr1966MMuži do 59 letTri klub Příbram27:37
12./2.219Procházka Aleš2005MJuniořiSRŠ Vodňany27:51
13./2.121Cihlář Zdislav1964MMuži do 59 letTJ Lokomotiva Beroun, z.s.27:57
14./3.152Dražan Michal1981MMuži do 49 letŽárovka Vranovice28:05
15./7.147Grim Ondřej1995MMuži do 39 letPříbram28:11
16./1.117Sedlák František1963MMuži do 69 letPivnice Bílý Beránek28:54
17./4.154Pejša Jan1975MMuži do 49 letsmí být prázdné28:56
18./8.203Charvát Jan1998MMuži do 39 letTJ Zaječov29:00
19./3.21Šimek Ondřej2006MJuniořiPodětice29:11
20./5.164Barášek Aleš1975MMuži do 49 let29:14
21./6.41Slezák Martin1983MMuži do 49 letAZ tým Světlá nad Sázavou29:18
22./7.211Pavlík Martin1978MMuži do 49 letKrnov29:22
23./3.119Cihlář Jan1970MMuži do 59 letTJ Lokomotiva Beroun z.s.29:23
24./4.161Malina Petr1969MMuži do 59 letBorek29:26
25./8.209Zadražil Michal1979MMuži do 49 letHořovice29:30
26./9.98Klimek Jan1992MMuži do 39 letSDH Drásov29:34
27./9.27Prášek Jan1981MMuži do 49 letTJ Jiskra Havlíčkův Brod29:54
28./10.114Zemek Michal1977MMuži do 49 letPříbram29:59
29./11.153Nový Lukáš1976MMuži do 49 letVševily30:08
30./4.174Bečvář Filip2006MJuniořiBiatlon Beroun30:08
31./5.185Karas Tomáš1967MMuži do 59 let30:18
32./10.112Souček Filip1984MMuži do 39 letTochovice30:23
33./2.49Zemanová Lucie2005ŽJuniorky30:29
34./11.210Sedláček Miroslav1999MMuži do 39 letHořovice30:34
35./6.101Hrdlička Dušan1973MMuži do 59 letPraskolesy30:36
36./12.123Frühauf František1975MMuži do 49 letOhrazenice30:37
37./13.223Javůrek Honza1979MMuži do 49 letSK Hofmanbajk30:40
38./14.130Nademlejnský Petr1978MMuži do 49 letZdice30:46
39./5.107Netrval Tomáš2009MJuniořiBroumy30:49
40./6.105Štohanzl Jaromír2007MJuniořiTochovice31:24
41./15.122Cais Pavel1980MMuži do 49 letMilín31:25
42./7.178Pavlišen Alexandr1969MMuži do 59 letDrtič Bezděkov31:26
43./1.25Černá Lucie1993ŽŽeny do 34 letAZ tým Světlá nad Sázavou31:33
44./3.190Povolná Viktorie2008ŽJuniorkyTatran Střešovice31:46
45./16.217Mařík Michal1975MMuži do 49 letPraha31:50
46./2.133Landauerová Radka1992ŽŽeny do 34 letRTS32:13
47./2.180Turek Jiří1962MMuži do 69 letChaloupky32:22
48./12.127Fic Zdeněk1993MMuži do 39 let32:30
49./3.134Dvořák Petr1961MMuži do 69 letVila Rusalka32:32
50./17.95Rotek Pavel1977MMuži do 49 letSK Žabovřesky Brno32:35
51./18.125Krlička Marián1974MMuži do 49 letTochovice32:39
52./13.97Šrain Václav1992MMuži do 39 let32:49
53./4.216Pech Roman1962MMuži do 69 letSKI Vimperk32:50
54./3.96Polášková Petra1993ŽŽeny do 34 letStříbro32:56
55./1.104Vařeková Jana1987ŽŽeny do 44 letRS Fitness Příbram33:01
56./14.168Černohorský Pavel1997MMuži do 39 let33:05
57./1.181Stibalová Petra1976ŽŽeny do 54 letBroumy33:21
58./15.14Vobr Jan1996MMuži do 39 letFC Višňová33:39
59./2.118Hacaperková Eva1986ŽŽeny do 44 letPříbram33:46
60./16.182Peták Jakub1989MMuži do 39 letHolšiny33:48
61./8.224Číp Roman1970MMuži do 59 letBefit33:53
62./19.120Šíma Karel1975MMuži do 49 letSmolotely33:56
63./3.115Linhová Michaela1983ŽŽeny do 44 letJince33:56
64./4.11Švagrová Kristýna2000ŽŽeny do 34 letOuběnice34:06
65./20.59Fortelka Jiří1982MMuži do 49 let34:12
66./17.194Drechsler Aleš1987MMuži do 39 letRevize Rožmitál34:15
67./9.220Matula Štěpán1970MMuži do 59 letSK Třebichovice34:23
68./18.99Kopáček Jiří1993MMuži do 39 letSDH Drásov34:26
69./19.173Kašpar Michal1990MMuži do 39 letU Šmídů team34:30
70./21.192Pech Luboš1974MMuži do 49 letBohutín34:31
71./4.103Žižková Zuzana1987ŽŽeny do 44 letBěžecký klub České spořitelny34:34
72./20.165Edelmann Robert1984MMuži do 39 letPříbram34:37
73./22.63Vávra Zdeněk1983MMuži do 49 letAZ tým34:42
74./1.145Řechková Svatava1967ŽŽeny do 64 letOxygen Příbram34:45
75./10.200Kohout Roman1969MMuži do 59 letTJ Sokol Králův dvůr34:48
76./23.113Schejbal Václav1976MMuži do 49 let34:48
77./24.215Vašíček Milan1980MMuži do 49 letMaromi35:00
78./2.169Treglerová Alice1971ŽŽeny do 54 let35:02
79./5.126Kutíková Alena1984ŽŽeny do 44 let35:12
80./11.176Bečvář Jan1972MMuži do 59 letBiatlon Beroun35:16
81./5.222Fraňková Andrea1989ŽŽeny do 34 letPraha 635:20
82./12.196Votava Martin1971MMuži do 59 letKrálův Dvůr35:30
83./4.162Salivarová Aneta2004ŽJuniorkyPříbram35:37
84./7.108Di Giulio Filip2009MJuniořiSvatá (obec)35:39
85./21.135Mejzr Dušan1995MMuži do 39 letSTG Příbram35:44
86./3.137Rosolová Ivana1974ŽŽeny do 54 letRossi team35:49
87./25.208Nekolný Karel1976MMuži do 49 letCo chceš?35:58
88./6.198Uxová Anetka2000ŽŽeny do 34 letTriatlon Beroun - URT36:01
89./4.172Růžičková Jana1969ŽŽeny do 54 letU Šmídů team36:07
90./22.166Edelmann Radek1989MMuži do 39 letRedRun Team36:24
91./5.149Butzke Petr1959MMuži do 69 letTréninková skupina Březnice36:45
92./5.186Karasová Věra1972ŽŽeny do 54 let37:07
93./8.207Flachs Jaroslav2007MJuniořiPříbram37:08
94./6.102Hrdličková Romana1975ŽŽeny do 54 letPraskolesy37:12
95./7.204Kaiserová Jiřina1976ŽŽeny do 54 letMP Hořovice37:28
96./13.28Vávra Pavel1968MMuži do 59 letVorvani37:41
97./6.206Flachsová Šárka1980ŽŽeny do 44 letPříbram37:44
98./2.205Turečková Jana1968ŽŽeny do 64 letTenisový klub Bohutín38:37
99./8.177Bečvářová Lenka1973ŽŽeny do 54 letBiatlon Beroun38:43
100./9.202Prchlíková Barbora1971ŽŽeny do 54 letBenešovský běžecký klub38:58
101./14.201Polívka Václav1965MMuži do 59 letBenešov38:59
102./26.218Procházka Radek1974MMuži do 49 let39:03
103./1.146Hartmanová Stanislava1958ŽŽeny nad 65 letVorvani Příbram39:15
104./15.197Uxa Tomáš1965MMuži do 59 letTriatlon Beroun - URT39:25
105./1.124Werner Petr1951MMuži do 79 letLiga 100 Praha40:02
106./7.193Kottová Anna1994ŽŽeny do 34 letRevize Rožmitál40:10
107./10.170Pertlová Martina1974ŽŽeny do 54 letU Šmídů team40:15
108./16.160Malina Jiří1967MMuži do 59 letPraha dcm40:37
109./8.212Vítková Jana2001ŽŽeny do 34 letBřeznice40:40
110./1.131Svoboda Jan1943MMuži nad 80 letKD Příbram40:41
111./5.189Boháčová Simona2009ŽJuniorkySK Sporting PB41:04
112./6.106Štohanzlová Silvie2010ŽJuniorkyTochovice41:04
113./17.110Magera Petr1966MMuži do 59 letPříbram41:37
114./6.214Čechura Jaroslav1955MMuži do 69 letHořovice43:05
115./27.109Netrval Jan1976MMuži do 49 letBroumy43:06
116./18.100Švagr Rostislav1973MMuži do 59 letOuběnice43:57
117./11.128Haundlová Sylva1978ŽŽeny do 54 letVysoká Pec45:41
118./7.155Vaníčková Martina1980ŽŽeny do 44 let45:42
119./2.136Svobodová Dana1952ŽŽeny nad 65 letKD Příbram45:59
120./7.116Wiener Otakar1956MMuži do 69 letDůchodce z Lužin47:52
121./3.148Butzková Ludmila1961ŽŽeny do 64 letFit klub Padák Příbram49:07
122./12.158Mikulášková Janka1976ŽŽeny do 54 letPB49:29
123./8.157Pospíšilová Ilona1987ŽŽeny do 44 let49:29
124./2.150Průša Josef1952MMuži do 79 letSlavoj Obecnice50:24
125./3.132Bartošová Milada1953ŽŽeny nad 65 letPříbram51:39
126./2.184MALÝ Zdeněk1942MMuži nad 80 letLoko Beroun1:03:34
Počet závodníků: 126

Další soubory k závodu:

Děti, Muži, ženy celkově, kategorie